Prohlášení Národní demokracie k tzv. kvótám pro uprchlíky

Národní demokracie vnímá Evropskou unii jako nepřátelskou entitu a každé její rozhodnutí tedy jako nepřátelský akt namířený proti českému národu. Proto není překvapena snahami EU přerozdělovat tisíce imigrantů z muslimského světa mezi jednotlivé členské země EU. Jde o starý plán, který jen nyní získává na aktuálnosti.

Zvýšený nápor uprchlíků atakujících jižní země Evropy není přirozený, je vyvolaný agresivní politikou USA a NATO, která rozvrací země třetího světa a způsobuje v nich chaos a migrační vlny, stejně jako politikou EU, která doširoka otevírá své brány imigrantům a slibuje jim sociální jistoty navzdory nesouhlasu bílých obyvatel Evropy.

Ve světle současných událostí a s vědomím toho, že přerozdělování imigrantů není vstřícným gestem Evropy, ale snahou židozednářských struktur definitivně rozvrátit evropské národy, Národní demokracie vyzývá Čechy, Moravany a Slezany k občanskému nesouhlasu s podobnými plány a k občanským nepokojům v případě, že by vláda na tato naléhaní EU přistoupila.

Národní demokracie je zároveň připravena proti konkrétním pokusům o umístění uprchlíků protestovat a podpořit v jejich odporu obce, kterých by se tento plán týkal.

Cizí nechceme, naše nedáme

Předsednictvo Národní demokracie

5 komentářů u „Prohlášení Národní demokracie k tzv. kvótám pro uprchlíky

  1. file:///C:/Users/joe/Downloads/Usnesen%C3%AD%20vl%C3%A1dy%20%20%20esk%C3%A9%20republiky%20ze%20dne%2024.%2011.%202014.pdf

    Prohlaseni vlady CR -Madla -Ruda Pazoura -podpora . Na chudy musi bejt prisnost ,jinak zacnou blbnout

  2. file:///C:/Users/joe/Downloads/Usnesen%C3%AD%20vl%C3%A1dy%20%20%20esk%C3%A9%20republiky%20ze%20dne%2024.%2011.%202014.pdf

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s