S politiky, s přáteli

Na audienci u prezidenta republiky Václava Klause, 2010

Zdvořilostní podání ruky s papežem Benediktem XVI., Vatikán, papežova osobní pracovna, 2009 (v rámci novinářského doprovodu při státní návštěvě prezidenta republiky ve Vatikánu)

Na narozeninové oslavě sedmdesátin Václava Klause s Vladimírem Železným, červen 2011 [foto (c) Barbora Formánková]

Na narozeninové oslavě sedmdesátin Václava Klause s Ladislavem Bátorou, červen 2011 [foto (c) Hans Štembera]

Na přednášce o EU v Hradci Králové, květen 2011

Na debatním večeru Hovory na pravici I., prosinec 2010

Na představení knihy VK „Rok osmý“ na Hradě, březen 2011, [foto (c) Ludvík Hradílek]

Na Pochodu na Hrad 2010 pořádaném sdružením Akce D.O.S.T. [foto (c) Jan J. Vorka]

Na protestu „DOST bylo antidiskriminace“, jaro 2010 [foto (c) Jan J. Vorka]

S „třetím od Mašínů“, Milanem Paumerem

402913-milan-paumer-s-redaktorem-adamem-bartoem-pri-online-rozhovoru

S Milanem Paumerem na mé svatbě

Se spícím Karlem Schwarzenbergem na konferenci o islámu, Černínský palác, 2007

karel_schwarzenberg

S autorkou knihy „Eurabia“, historičkou Bat Ye´Or, Brusel, 2007

S hradním vicekancléřem Petrem Hájkem

s_hajkem

S vicekancléřem Petrem Hájkem v jeho pracovně, 2009

Při rozhovoru s kardinálem Miloslavem Vlkem

s_vlkem3

S prezidentem České republiky Václavem Klausem, 2008

klaus

S panem prezidentem a kolegy z Mladé pravice, vánoční večírek CEP, 2008

Při novinářském rozhovoru s Miroslavem Kalouskem

s_kalouskem2

S poslancem Jurajem Ranincem na vánočním večírku Centra pro ekonomiku a politiku, 2008

raninec

V rozhovoru s primátorem Pavlem Bémem, 2009

s_bemem

Ve vlámském parlamentu, Brusel, 2007

S Karlem „Charlie“ Kasalem v Bruselu, 2008

charlie

Při rozhovoru s poslancem ODS Vlastimilem Tlustým

s_tlustym

S pilotem Avia BH-5 (r. 1923) Milanem Mikuleckým při letu do Bruselu, 2008

letadlo

S předsedou KDU-ČSL Jiřím Čunkem, 2009

s_cunkem2

V Evropském parlamentu v Bruselu, 2007

brusel1

V Bruselu na konferenci o islamizaci Evropy

brusel3

 

 

48 komentářů u „S politiky, s přáteli

 1. To neni jen čistič polobotek Klausových, tenhle samolibec se rád přitulí ke komukoliv, kdo je mediálně jen trochu profláklej.

  • Dalibore máte naprostou pravdu, a takový si dovolí hodnotit pana Schwazenberga, který byl s rodinou donucen odejít z vlasti. Co jste pro bližní udělal Vy? Styďte se, že jste křesťan a raději si takto neříkejte, protože i lež a pomluvy jsou podle Desatera hříchy.

   • Naprosto souhlasím. Vždyť jako novinář si musí být vědom, že roznáší o rodině K.S. jenom nenávistné lži a pomluvy. Je to typický kariérista, který ve zájmu se nestydí rozdávat údery pod pás.

 2. Dobrý den.
  Krátká faktická poznámka k Vaší fotografii s Benediktem XVI. Popisek může poměrně dobře zmást, je to čistokrevné „matení tělem“. Nevím, zda je to tak záměrně, nejspíš ano (rubrika s politiky, hned po fotce s prezidentem, kde je užito slovo „na audienci“).
  Titulek „U papeže v pracovně“ by bylo třeba doplnit (tipuji, možná nepřesně) krátké zdvořilé podání ruky s papežem (jako člen doprovodu státní delegace?).

  Protokolární pravidla vylučují jakoukoli audienci. Ta je dost striktně odstupňována, osobní je možná jen u hlav států a u diplomatických zástupců spolu s jejich rodinnými příslušníky. Mezistupeň, tzv. manu baccio, je před generální audiencí. Více typů není.

  Setkání s nástupcem sv. Petra je jistě událostí prvního řádu i pro věřící neorganizované v žádné církvi. Nelze ale mluvit o žádném dialogu, jen o setkání.

  Zdraví a zdravý rozum přeje

  Pavel Mareš

 3. Pane Bartoši, větších nešťastníků, než jste Vy je opravdu málo. Dost dobře nechápu, jak jste mohl vystudovat žurnalistiku. 🙂
  Z gradientu a tendence Vašich článků kouká jak péro ze starého gauče, že jste ochoten za jidášský groš zaprodat přesvědčení, vlast i rodinu. Chameleónství Vašich tendenčních nesmyslů je naprosto bezbřehé. Ráno jste modrý, večer černý, přes polední žlutou. Nerozumím Vašim nejbližším, máte-le nějaké, jak mohou Vaše chování dobrovolně? tolerovat. Psycholog by Vaše postoje a stanoviska v průběhu času označil asi jako paraschyzofení. Z vývoje Vašeho komentování reality je mí špatně. Váš idol je sice ochoten pochlebovat kvůli uznání „osobní autority“ komukoli, i těm zatracovaným komunistům, ale Vy nechápete, že týž podvod na stejné lidi lze v průměrné populaci těžko zopakovat.
  Ale doporučím Vám jednu „drobnost“. Míto slová Bůh v záhlaví Vaší stránky si klidně vepište já, místo vlast Já, a místo rodina JÁ… I když to bude Vaši psýché vystihovat mnohem lépe než současný text, stejně Vás nikdo rozumně uvažující nebude vnímat jako partnera, natož respektovat.

  • Na této stránce jsem se ocitl náhodou, neboť jsem hledal nějaké informace o panu Bartošovi. Pozorně jsem četl strukturovaný životopis tohoto pána, uvedený na tomto webu, a nikde jsem zmínku o studiu žurnalistiky nenašel. Dokonce jsem nenašel žádný odkaz, že by pan Bartoš nějaké vysokoškolské vzdělání vůbec měl. Misijní škola M. L. Zinzendorfa v Liberci má právní formu jako střední škola, vzdělávající teology a věřící pro potřeby Jednoty bratrské. Pokud si pan Bartoš od té doby vzdělání doplnil, nikde se o tom nezmiňuje. Nechci mu upírat jeho názory, avšak způsob jeho argumentace, a záměrně jsem si přečetl více jeho článků, postrádá základní logickou stavbu a řadu tvrzení opírá o argumenty, které sám v předchozí větě popřel. Myslím, že jeho sloh by neprošel nejen na katedře žurnalistiky, ale že by vzbudil nevoli i u učitele českého jazyka na základní škole.

 4. Je dobře, že jsou mezi námi vyvolení lidé vašeho formátu.
  Přeji hodně štěstí!

 5. Podle tech fotografii, to vypada, ze pratele mate pouze politiky
  Naprosto vazne, Buh Vam zehnej a hodne stesti, protoze s ‚prateli‘ jako jsou ti, ktere jste tady vystavil, to budete potrebovat….

  • Ono to tak není. Lidé na fotkách lze rozdělit do třech kategorií: politik, přítel a kombinace přítele a politika. Až tedy na zřejmé výjimky (např. svatý otec, pan Paumer). Přítele lze tedy dle aktuální potřeby „degradovat“ na pouhého politika, to kdyby se na něho našla fakt velká špína. Pro kariéru budoucího politika praktické. Naopak u politika nevíme, zdali je i přítel, přičemž zde se nabízí paralela s doktorem Bartákem. Tak asi takhle. Já si myslím, že pan Bartoš je dost možná Žid, nebo alespoň židovský agent. Má vše dobře promyšleno a jeho nicnedělání ho jistě slušně živí. Teď jen nějaká ta pozice v politice, aby nás mohl řídit a u toho případně krást.

 6. vypada to jako zarodek galerie kterou si tvoril jiny pan od b, toho casu ve vazbe jelikoz obtezoval asistentky. Co chystate Vy ?

 7. Kam se hrabete na MUDr. Bartáka, co se týká fotodokumentace vašich servilních styků s mocnými. :-). Dáváte si do záhlaví slovo Bůh, ale on by vás, tak jak jej znám, od sebe odkop, že byste se dostal až na oběžnou dráhu. Četl jsem některé vaše články a tak vím bezpečně, že jste ubohý morálně padlý člověk a vaše škození vám dělá potěšení.

 8. Jde jen o to, zda ta demonstrace byla proti neonacismu nebo proti tzv. „neonacismu“. Jak si Vás vážím, nikdy bych nevzal do ruky nic tak odporného a gójskou krví zbroceného, jako je vlajka „státu“ izrael.

  • na to jaky je to zidobijec me to taky prekvapilo. k tomu fotka s zeleznym,ktery by mel asi jakozto zid spis byt na tom jeho seznamu…no ma to chlapec v te sve mokivici slusne pomotane, ale bojim se, ze to dotahne daleko. preci jen liebling herr Klasue, to uz hned tak nekdo neni ze?

 9. Ztělesněný prototyp dnešní mladé generace. Generace,která se snaží prorazit a dosáhnout politického vrcholu. Myslí si, že jejich teoretické poznatky, jsou natolik úžasné, že zvládnou vše i politiku do které strkají nos. Přitom jim schází znalosti,praxe, takt, skutečná a nekašírovaná lidskost, úvahy v širších souvislostech a řada dalších věcí. Politika nevytváří politiky. Z něčeho podobného pak vzniká něco takového jako Kristína Kočí z VV. Víc škody než užitku.

 10. Motto:
  Jednoduché principy jsou na pochopení úplně nejsložitější. Alespoň pro nás, pro moderní lidi.
  Hodně se učíme, ale málo se učíme myslet. Tím pádem si i při řešení jednoduchých problémů
  nevíme rady. Když nám pak někdo ukáže, jak primitivní řešení vlastně existuje, nezbývá jednomu,
  než si povzdechnout: „No to snad ne, to bylo fakt stupidní! Jaktože jsem na to nepřišel sám?“.
  Vždy když jdu na server První zprávy a je tam váš článek, jdu si uvařit kafíčko. Otevřu si vaše
  články, „vypnu mozek“ a kochám se pravdou! Problém, problémek je vždy geniálně jednoduchý.
  Příznaky jsou vždy geniálně složité. Od roku 1991 – 2001 jsem byl na každém setkání V.Klause s
  veřejností. Od něho máme jistě reálné vidění světa. Je to řehole i krása. Jeho viděním jsem odhalil
  tajemství příčiny koktavosti! Příčina je prostá, příznaky geniálně složité. Lidi Pozor! Nás originální
  potomky Přemyslovců, nejvíce ohrožují potomci Slavníkovců!!! Očima hladí a zezadu nám vráží
  dýku! Drozda

  • Vážený originální potomku Přemyslovců: myslím, že Přemyslovci byli daleko proradnější a krutější než kulturnější Slavníkovci !!!!

 11. Ten pán, který týral a zneužíval sekretářky, či asistentky, se také moc rád fotografoval s mocnými. Nemám rád, když člověk staví sám na sobě, fotografuje se s kdekým. Raději vidím lidi, kteří nevidí jenom sami sebe, ale udělali něco pro potřebné, zastali se jich v tomto asociálním, drastickém světě. Ale každý na to máme jiný názor. Já si myslím, že pokora přináší daleko více než sebestřednost. Je to jistě vzdělaný. zajímavý muž a já mu přeji, aby mu sám život ukázal, kde je jeho místo.

 12. Považoval jsem pana A.A.B. za jistý potenciál odporu proti současné politice, proti dehonestaci naší společnosti. Občas, když jsm četl jeho články, jsem si myslel, že může být dokonce užitečný. avšak po shlédnutí této foto-galeriie, pominu-li jeho publicistiku, tak se mi vybavil přesně stejný ubohý názor, jako je uvedeno výše v případě úchyla dr. Bartáka. Přítomnost či setkání a v té souvislosti pořízené dokumentární foto dokládá směrování a krédo pana A.A.B. Ano, někdy na stará kolena to mohou být zajímavé fota pro vnuky a vnučky, pokud se do té doby nerozdrobí nejen jeho živitní krédo, ale i společnost a svět, který by mu nějaké to vyšší postavení, jako uznání za jeho aktivitu, mohl poskytnout. Ať už tak či onak, jeho vřelý, až obdivuhodný postoj k V.Klausovi bortí všechno dobré , co ve mně vůči panu A.A.B. zůstalo. Jenže modla V.K. je odrazový můstek k dalším eskapádám na nejvyšší úrovni, končící např. dnes ve Vatikánu, příště to může být někde v kruhu těch tajemných nejmocnějších, kteří stojí v pozadí světové existence.
  Omlouvám se, jdu na vzduch, dělá se mi poněkud nevolno.

 13. Je nutné mít na paměti, že kromě jiných Židů (a samozřejmě i zednářů) na těch fotkách je Židem i
  V. Klaus. Podle informací M. Dolejšího autora Analýzy 17. listopadu 1989 – je Klaus, stejně jako
  byl Havel členem výhradně židovského zednářského řádu B´nai B´rith. Rovněž jeho manželka L.
  Klausová je Židovka. Doporučuji k této tématice informace Dolejšího, které jsou zveřejněny v úvodu
  studie Traiana Romanesca; Páni a otroci 20. století – Světová židovská konspirace
  Studii i spoustu dalších prací stahujte z internetové stránky:
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

  • Poznámka: co se týče autora tohoto webu – Bartoše – tak jak už jsem několikrát zmínil zde i jinde, netvrdím na 100%, že je židovského původu. Ale to, že je 100% „jejich“ člověk, o tom jsem přesvědčen, jako i o tom, že tento web byl jimi přímo iniciován. Takovýchto tzv. antisemitských webů existuje po internetu (myslím celosvětově) obrovské množství. Nehledě k tomu, že je tady jasný důkaz (teď odhlédnu od toho jeho paktování se s Židy: Klausem, Železným, atd) a to je jeho napojení na Rotary club (asi je zřejmě i členem?). Každý se o tom může sám přesvědčit zde na tomto webu, kde sám vystavuje fotografie s textem: S přáteli v Rotary clubu.. A Rotary club (podobně jako PEN-club) je jak známo zednářstvem řízená organizace. Oba dva je u nás po roce 1989 obnovil V. Havel, který byl také stejně jako Klaus a další členem výhradně židovského zednářského řádu B´nai B´rith.

   • A ještě malé připodotknutí k poznámce: obdobnou organizací jako je Rotary club a PEN club je také Lion club. Jedná se rovněž o zednářskou organizaci, která vystupuje pod pláštíkem charity. U nás je mezi jeho členy kupř. Žid J. Kalvoda, bývalý ministr spravedlnosti ze sionistické (už neexistující) ODA. A samozřejmě spousta jiných figur z politiky, byznysu, atd. Nutno ale poznamenat, že polovina lidí se do této organizace přihlásila (zde narážím na p. Bartoše, protože to může být jeho případ s Rotary clubem), aniž by vlastně tušila, o co jde. Obdobná situace je i v jiných organizacích, které zednářské lóže založily. Jsou to organizace zdánlivě nevinné, které s vlastním posláním lóží mají společné jen to, že plní dílčí úkoly, které jsou velmi odtažité od vlastních cílů, strategie a taktiky zednářských lóží.
    Zdánlivě to vypadá jako nemožné, aby p. Bartoš nevěděl, o co jde, když tu publikuje tyto věci, ale ani tuto možnost nelze vyloučit.

 14. Pro Židy, žijící mezi hostitelským národem, je internacionalismus pouze prostředkem k oslabení a podvrácení jeho národních sil, které mu tím stojí v cestě. Žid sám je naprosto a zcela nacionální. Neexistuje žádný jiný národ, který by myslel a jednal nacionálněji, než právě židovský. Židovské chápání národa, nejostřejší a nejjasnější ze všech, protože je čistě rasové, překračuje hranice národních států a pojímá v sobě úhrn všech Židů. Internacionalismus Židů tedy působí ničivě a rozkladně jenom na ostatní, židovskému národu je však páteří a silnou duchovní i hospodářskou oporou. Židovský internacionalismus je do extrému
  vybičovaným nacionalismem! Schopenhauer a Fichte se dotýkají jádra problému,když říkají: ‚Vlastí Židů jsou ostatní Židé.‘“

  • Jelikoz jsem mezi zidovskymi spoluzaky vyrustal neprisli mne nijak zvlastni a nebyl jsem tudiz ani antisemita jak se dnes stale pouziva . Ale k veci ,nevedomky jsem ve svem dome rentoval k bydleni zidovce ,udajne pracujici v bance . Jednou mne pozadala o opravu neceho v koupelne . Po hruznem objevu spiny v celem apartmentu(zaclony pavucin ,koupelna cerna ,plisen cerna na zdich a vsude proste hnuj ze i ted mam husi kuzi ,jsem ji setrne vyhodil (neni to jednoduche dostat nekoho ven ). Do dnes po letech ji stale chodi pozvanky na ruzne debaty sezeni a uzavrena jednani mezi zidy doporuceni koho volit a v normalni spolecnosti podvratna protispolecenska cinnost . To je jejich“ mispule „,sounalezitost vytvareni mafii vseho druhu ,bankovnin kriminalni a vubec vytvareni ghovseho druhu . Vzdyt i to co vytvareji dnes k hruze puvodniho obyvatelstva v palestine ,zdi, je gheto

  • V dok. snímku vystupuje Žid Jan Urban – patřil v Chartě 77 k těm zasvěcenějším.
   Doporučuji tyto publikace:
   M. Dolejší; Analýza 17. listopadu 1989
   Mýtus o odstranění komunismu „Solidaritou“
   T. Romanesca; Páni a otroci 20. století – Světová židovská konspirace
   http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

 15. Škoda, že fotografie nezachycuje i zvuk – snímek s Železným:
  Bartoš: „Nevíte, kudy na záchod?“
  Železný: „Tudy a pak doleva, mladej“

  S Petrem Hájkem:
  Hájek: „Tak strašně pobryndaný sako jsem ještě neviděl“
  Bartoš: „To ty chlebíčky s majonézou. Radši jsem si ho sundal.“

  S Klausem, 2008
  Bartoš: „Kdo se to tu válí?“
  Klaus: „Ten Hájek by neměl pít, když nic nevydrží.“

 16. JEŠTĚ NĚKOLIK VĚT K ZEDNÁŘSKÝM SPOLKŮM – Lions klub a Rotary klub na který je napojen p. BARTOŠ – autor tohoto webu.

  „Jako bezprostřední udavačské organizace lóží nepopiratelně také „pracují” kluby Rotary a Lions. Podle jednoho až lexikonálně podrobného článku v časopisu „CODE” z roku 1988 byly oba tyto kluby založeny z pověření lóží řádu B’nai B’rith, tedy jedné z nejvyšších zednářských obediencí. Roku 1905 založil vysokostupňový zednář Paul Harris v Chicagu „Rotary International” a roku 1917 jej v témže městě následoval Melvin Jones se svým „Lions International”. Homuth se znovu odvolává na „Who was Who in America” se zjištěním, že Jones byl metodista a zednář. Dále pak Homuth uvádí: „Název Lions jako zkratka za slova Liberty Intelligence Our Nations Safety je interpretací, která má za smysl zakrýt pravé pozadí. Ve skutečnosti jméno Lions souvisí s tím, že právě v roce 1917 slavili zednáři a především Velká Mateřská Lóže Anglie své dvousté výročí. Anglický král k této příležitosti dovolil zednářům zavést erbovního lva ze státního britského znaku i do znaku zmíněné lóže. To byla samozřejmě pro zednářstvo slavná chvíle, protože tímto aktem bylo prakticky povýšeno na státní společenství. Téhož roku, jen o měsíc později, založili zednáři k příležitosti zmíněného jubilea „Service Club Lions”. Že zkratka Lions opravdu nepochází ze slov Liberty Intelligence Our Nations Safety, je zřejmé i z toho, že se jejich časopis jmenuje Lion, tedy bez S(afety) na konci slova. Konečně i jejich erb (dvě lví hlavy) ukazuje, že Lions je odvozeno ze slova lvi” (Homuth bez vr., str. 38 ad.).
  Časopis „CODE” definuje úlohu členů „Rotary International” takto: „Pasivní dozor nad politickým a hospodářským životem jakož i obstarávání informací ve službách světového zednářstva. Proto se musí každý místní klub snažit získat ne méně a ne více než dva členy z každého profesního odvětví a z každého daného politického sdružení.”
  Ještě bezprostřednější zednářskou „práci” než rotaryáni vykonávají členové Lions-klubů svou „aktivní ‚společenskou’ činností, tj. pronikáním do nejrůznějších sdružení a politických stran k jejich ovlivňování ve smyslu dalšího ‚pokroku’ v zednářském pojetí”. „CODE” dále referuje o tzv. Klubu života: „Všichni jeho členové jsou udržováni v hospodářské, případně existenční závislosti na lionech. Příslušnost k této organizaci a naprosté plnění ‚povinností’ pak pro její členy znamená významné postavení v politice a hospodářství, bezúročné a termínově výhodné úvěry, odběrní záruky pro výrobce a zajištění přednostních pohledávek, lukrativní postavení v podnicích a v neposlední řadě i pasivní a aktivní podporu v právních záležitostech…”
  Podle „CODE” měl „Rotary International” r. 1988 ve světě kolem 15 500 místních klubů. Nynější členský stav nebyl uveden. Z informace „Herders Volks Lexikon” z roku 1954, podle něhož tehdy bylo v 80 zemích 7 200 klubů s asi 344 tisíci členů, pak si lze přepočtem na množství dnes existujících klubů zhruba odvodit, že současný počet členů „Rotary International” se pohybuje někde kolem jednoho milionu.
  Podle Homutha mají oba kluby mimo již vyjmenovaných „úloh” také další důležitou funkci, totiž soustavně dávat k dispozici nové vhodné kandidáty pro vstup do lóží. Homuth uvádí jeden případ, s nímž měl osobně co dělat: „Jeden věřící mi sdělil, že jeho vlastní bratr vstoupil do Lions-klubu a sotva se stal členem – byl pozván do zednářské lóže v sousedním městě” (Homuth, bez vr., str. 36). – Na písemný dotaz v této věci připustil prezident „Lions International” Homuthovi dopisem ze 22. 10. 1984, že mnozí lioni jsou současně také zednáři (tamtéž, str. 44). Časopis PHI („Informace z politického pozadí”) napsal před několika lety toto: „Dobrovolní spolupracovníci redakce PHI zjistili systematickým průzkumem ve třech německých menších městech, kde jsou hospodářské poměry přehlednější, že přinejmenším 50 % tamějších členů Lions-klubů je současně příslušníky zednářských lóží” (tamtéž, str. 42). – Homuth pak uvádí jako konkrétní příklad „advokáta a notáře dr. Otto Trawnyho z Dortmundu, zednáře 33. stupně a Velmistra Velkolóže – a současně také člena Lions-klubu” (uvedeno tamtéž).
  Podle informací časopisu „CODE” jsou podobné poměry rovněž v Rotary-klubech. „Všichni ‚inspektoři’ zednářských lóží jsou současně i členy místně příslušných Rotary-klubů.” – Také zde uvádí Norbert Homuth jednu konkrétní ukázku: „Dr. Otto Blumenthal, prezident Rotary v Hamburku a současně také zednář tamější lóže.”

  Citováno z díla: Johanna Rothkranze; Nadcházející „diktatura humanity“ aneb Panství Antikrista 1. díl
  Stahujte z
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

  • Bartoš o Rotary na osud.cz
   http://www.osud.cz/ceska-republika-dal-surfuje-na-vlne-svobodnych-zednaru

   Rotary cluby
   Členství v Rotary clubech není tajné, politici se jím často i chlubí, většinou jde o politiky pravicové (ODS) a členství je vnímáno jako prestižní záležitost, související s byznysem nebo obecně vlivem v regionu. V RC neexistují žádné rituály, žádný zákaz prozrazení svých kolegů, stejně jako žádná oficiálně přiznaná souvislost se zednáři. Na druhou stranu mnoho kritiků uvádí, že Rotary cluby jsou jakousi přípravkou na zednáře – s tímto tvrzením bych mohl souhlasit, ale nejde o nic vědomého a funguje to spíše opačně, než že by člověk vstoupil do Rotary s cílem postoupit dál k zednářům. Zednáři totiž někdy oslovují nic netušící nadějné rotariány (většinou rotariány ve funkci prezidenta daného klubu, což je ale přitom funkce rotující, do které se může dostat kterýkoli člen klubu) s nabídkou na vstup k zednářství (nabídka je ale nepřímá, spočívá v nečekaném zaslání zednářského časopisu). Že zednářství a rotariánství mají k sobě blízko, můžeme vidět nejen na příkladu zakladatele RC, Američana Paula Harrise, který byl sám svobodným zednářem, ale i na příkladu i domácích politiků, kteří byli členy obou spolků – například otec bývalého prezidenta Václav M. Havel či syn prvního prezidenta Jan Masaryk – oba byli zednáři i členy rotariánského hnutí.

   Rotariáni pro snazší komunikaci mezi sebou používají každý rok aktualizované adresáře s kompletním seznamem členů, proto není těžké zjistit, kdo je v dnešní době členem Rotary clubu:

   A tak mezi rotariány najdeme následující politiky – poslankyni TOP 09 Annu Putnovou (RC Brno City), exposlance KDU-ČSL Jaromíra Talíře (RC České Budějovice), diplomata a bývalého generálního sekretáře MZV Milana Sedláčka (RC Brno), primátora Českých Budějovic Juraje Thomu (Rotary club České Budějovice), bývalého jihočeského hejtmana za ODS Jana Zahradníka (tamtéž), senátora ODS Tomáše Jirsu (RC Hluboká n. Vltavou), bývalého hejtmana Královéhradeckého kraje za ODS Pavla Bradíka (RC Hradec Králové), poslance ODS Davida Kafku (RC Hradec Králové), exprimátora Hradce Králové Otakara Divíška (RC Hradec Králové), poslance ČSSD a primátora Chebu Pavla Vanouška (RC Cheb), exprimátora Pardubic Jaroslava Demla (RC Pardubice), exmanželku expremiéra Pavlu Topolánkovovou (RC Ostrava International), bývalého náměstka primátora Ostravy Lukáše Ženatého (RC Ostrava), poslance TOP 09 Jaroslava Lobkowicze (RC Plzeň), starostu Poděbrad Jozefa Ďurčanského (RC Poděbrady), exposlankyni Janu Ryšlinkovou (RC Prague International) a hejtmana Zlínského kraje za ČSSD Stanislava Mišáka (RC Zlín). Čestným členem Rotary je poradce premiéra Nečase Roman Joch (čestný člen RC Praha Classic), exprimátor Prahy Pavel Bém (čestný člen RC Praha), bývalý předseda Senátu Přemysl Sobotka (čestný člen RC Praha) a čestným členem je i prezident Václav Klaus (podobně jako za první republiky T. G. Masaryk a po něm Edvard Beneš).

   Rotary klub se navenek věnuje charitě, často ale bývá kritizován jako místo setkávání vlivných lidí, kteří „spolu mluví“ a v zákulisí si vzájemně pomáhají. Například situaci v Jihlavě popsala média před časem následovně:

   „Podle názoru některých novinářů i mimo stojících podnikatelů je Rotary club v Jihlavě považován především za vlivnou lobbystickou skupinu, charakterem se blížící zednářům. Někteří se nebojí užít ani výrazu mafie. Kritikům nepřímo nahrává i uzavřená struktura klubu a opar tajemnosti, plynoucí z nepříliš velké chuti členů klubu informovat o dění uvnitř (…) O tom, že však jde o skupinu s nesporně velkým vlivem, svědčí to, že mezi dvaatřiceti členy klubu najdeme bývalého jihlavského starostu a současného hejtmana kraje Františka Dohnala, ředitele jihlavské nemocnice Dušana Hubače, kancléře okresního úřadu Otu Kováře, podnikatele a zřejmě největšího soukromého vlastníka realit v centru Jihlavy Jaroslava Dobrovolného, ředitele vyšší odborné školy Ladislava Jirků a další významné podnikatele, státní úředníky, lékaře a zástupce dalších oborů.“ (čv. Kteří lidé ovlivňují život na Vysočině?, iDNES.cz, 1. 6. 2001)

 17. A ZASE TA D.O.S.T. PARTA
  (staženo z http://www.mariapro.cz)

  I když je Velikonoční oktáv, nelze jinak, musím se opět ohradit proti té D.O.S.T. partě, která se ve svém programu hlásí i k pohanské kultuře ( toto nazývá falešně, ale o to více vznešeně anticko-křesťanskými kořeny západní kultury) a která se již v minulosti neštítila smilnit a provozovat podivně účelový řiťo-alpinismus s kacířem, dnes již exprezidentem V. Klausem. Neštítila se na Národní třídě mávat svobodo-zednářskou vlajkou ČR a k tomu hulákat: „Ať žije prezident”. Neštítila se ani duchovně obcovat s bývalou komunistickou kandidátkou na prezidenta s paní Bobošíkovou a spolu s ní svádět důvěřivé katolíky k tomu, aby daly svůj hlas místo Kristu Králi samozvancům, které žádná skutečná katolická autorita k ničemu nepověřila, takže byli, jsou a budou pouze pyšnými svůdci, kteří se sami vlomili do podivných rolí proroků a spasitelů národa. Neštítí se tito falešní proroci, pod další svobodo-zednářskou vlajkou Velké Británie, smilnit dále ani s tím dvorním šaškem královského parlamentu EU Nigelem Faragem a v současnosti s dalším kacířem Adamem B. Bartošem, a společně s jeho stranou za falešnými hesly, které některá část katolických občanů chce slyšet, odvádět lidi od Krista Krále směrem do Bruselu a navíc, neštítí se ani k tomu všemu pořádat další a další narcistické pochody viz např. ZDE .
  Věřte, nebo nevěřte, ale ovoce té D.O.S.T. party začíná dozrávat ve velmi lákavé plody na pohled, které však uvnitř jsou vysoce nebezpečné. No jen považte například toto. Tito samozvanci například papeži Janu Pavlu II., nebo Benediktu XVI., nemohou přijít na jméno za jejich smilstvo s kacíři a pohany na těch šílených setkání Zloduchů v Assisi, ale sami dělají totéž, jen na malinkaté úrovni. Jen si beze strachu položme otázku : „ jaký je rozdíl mezi modernistickými papeži a po-koncilními katolíky vůbec, kteří smilnili s pohany, kacíři a gnostiky v Assisi a smilní s nimi prakticky v nějakém podivném ekumenismu dodnes a mezi těmi samozvanci té D.O.S.T. party, kteří smilní z rovna tak s kacíři, pohany, nevěřícími ateisty atd…?“ No jen si na tuto otázku po pečlivé modlitbě k Bohu Duchu Svatému odpovězme. Jaký? Navíc další otázkou je, co by těmto samozvancům asi dnes řekl sv. Jan Křtitel, když o Veliké Noci tito se přiblížili v kostele, či v nějakém salónku ke křestnímu pramenu a obnovovali své křestní sliby?
  Katolík, který miluje Krista Krále nade vše a který je Mu vděčen za to, co pro nás vykonal, tak takový věřící jistě zná pravdivé odpovědi. Avšak takový katolík, kterému je milejší být neustále klamán od stále nových a nových falešných proroků a který má své srdce stejně demokratické od té D.O.S.T. party, ale stejné i od po-koncilních modernistů, protože si chce taktéž sám, bez Pána Boha, zvolit takové vládce, které uzná ve své pýše jenom on sám za vhodné, tak takový občan pravdivé odpovědi nezná a asi se velice pravděpodobně, pokud může, zúčastní toho pod falešnou vlajkou smilného pochodu za tak zvanou obnovu Českého státu a pak, asi, bude i volit ty politické turisty.
  Konec článku

  Moje poznámka: tito lidé z tzv. Akce D.O.S.T. nemají přirozeně s katolíky nic společného! Jejich „duchovní otec“ je – Žid a homosexuál V. Klaus (člen židovského zednářského řádu B’nai B’rith ), který společně s Židem J. Weiglem a jinými plní úlohu tzv. euroskeptiků. Toto divadlo je přirozeně zcela v režii zednářů za velké účasti pseudokatolíků (Semín atd.) a nevědomých užitečných idiotů!

  Co se týče tzv. Národní demokracie pod vedením A. Bartoše (jeho styky se zednářkým Rotary-klubem jsou výmluvné) – doporučuji dok. snímek z jejich „tiskové konference“ a pohled na „nádherného“ Žida Daniela Solise! Opravdu důvěryhodné uskupení, které chce v židozednářském divadle (v tzv. volbách do Evropského parlamentu) usilovat o vstup do této zednářské „svatyně“ a tam bojovat za národní a křesťanské hodnoty!

 18. Komentář k článku:
  Dvorana židovské slávy (224) publicista Karel Steigerwald

  Tento Žid (Steigerwald), když byl před lety (v roce 2007 či 2008) zveřejněn na internetu – Seznam Židů a židovských míšenců v politice ČSFR, ČR a SR po r. 1989 (aryanrebel.files.wordpress.com/2008/03/castecny-seznam-zidu-a…) – na to vztekle reagoval tak, že napsal článek s názvem: „Židé? Seznam Čechů je mnohem horší“.

  Tento vztek je u Židů typický! Svůj původ naprostá většina z nich přísně utajuje (je to u nich jakýsi nepsaný zákon!) a když je na ně poukázáno, tak ho popírají (ne všichni), nebo vztekle prskají.

 19. ČÁSTEČNÝ SEZNAM ŽIDŮ A ŽIDOVSKÝCH MÍŠENCŮ V POLITICE ČSFR, ČR A SR PO R. 1989

  Click to access castecny-seznam-zidu-a-zidovskych-misencu-v-politice-csfr-cr-a-sr-po-r-1989.pdf

  Tito a další Židé jsou odpovědni za devastaci a cílenou likvidaci naší země – její národní suverenity a bazarový výprodej národního bohatství do rukou mezinárodního židovského kapitálu! Toto (stejně jako i vtažení ČR do EU a NATO) bylo posláním všech vlád po roce 1989!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s