Nakladatelství ABB – knihy a noviny

PŘI POLICEJNÍ RAZII MI BYLY ZABAVENY VŠECHNY KNIHY MÉHO VYDAVATELSTVÍ A VYDÁVÁNÍ KNIH A JEJICH PRODEJ POLICIÍ VYHODNOCEN JAKO „TRESTNÁ ČINNOST“. AŽ DO ODVOLÁNÍ TEDY SVOJI VYDAVATELSKOU ŽIVNOST POZASTAVUJI. VYDAVATELSTVÍ OBNOVÍM V LEPŠÍCH ČASECH, KTERÉ BUDOU PŘÁT SVOBODĚ SLOVA. NA JEJICH NASTOLENÍ PRÁVĚ PRACUJI…

PRÁVĚ VYŠLO:

Hilsneriada_predek_L

HILSNERIÁDA a TGM
autor: Jan Rys
reprint knihy z roku 1939
cena: 300,- Kč
vazba V2, formát A5
378 stran
ISBN 978-80-905861-7-8

ukázka: Doslov Pavla Kaifáše

 

Dugin_predek_L

Velká válka kontinentů
autor: Alexandr Dugin
překlad z ruštiny: Dr. Břetislav Dejdar
doslov Ladislava Zemánka
vazba V2, formát A5
56 stran
cena: 89,- Kč
ISBN 978-80-905861-8-5

Nakladatelství ABB vydává brožuru významného ruského myslitele Alexandra Dugina „Velká válka kontinentů“. Co stojí v pozadí soupeření Západu s Východem? Jaké síly se po staletí snaží ovládnout Rusko? Který z ruských politiků byl agentem Západu a kdo naopak sloužil eurasijské pevninské myšlence? A v čem bude spočívat konečná a rozhodující „velká válka kontinentů“?

doslov Ladislava Zemánka si přečtěte zde:

PŘIPRAVUJEME:

obalka_sbornik_2015

Národní demokracie 2015
Sborník textů k 2. výročí založení Národní demokracie

cena: 190,- Kč (pro národní demokraty za 150,-Kč)
rozměr: A5
vazba V2, cca 200 stran
ISBN 978-80-905861-3-0

Texty, články, tiskové zprávy, projevy, rozhovory, dopisy a další dokumenty z druhého roku působení Národní demokracie.

 

MUSÍTE MÍT:

PSM

PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ
nový moderní překlad
podle textu S. A. Niluse
vydaného v Berlíně roku 1922 pod názvem
Всемирный тайный заговор: протоколы сионских мудрецов
Vydalo nakladatelství Adam Benjamin Bartoš
v Praze v roce 2015
Překlad z ruštiny: Pavel Kaifáš, 2015
Předmluva: Mgr. Jan Skácel, 2015
Obálka: Adam B. Bartoš, 2015
Grafická úprava a sazba: Adam B. Bartoš
Vydání první
cena: 300,- Kč
pevná vazba
kapesní formát 12×17
188 stran
ISBN 978-80-905861-6-1

na ukázku: slovo překladatele

 

titulka_II_dil

Obřezaná republika. Díl II.
První republika a Židé
autor: Adam B. Bartoš
cena: 299,- Kč (pro národní demokraty 250,- Kč)
rozměr: 13×19
brožovaná vazba V2, 330 stran
ISBN 978-80-905861-4-7

Druhý díl zamýšlené tetralogie s názvem Obřezaná republika, který je věnován celému období meziválečného Československa a jeho vztahu k Židům a vztahu Židů k Československu. Jsou Češi antisemité, nebo ne? Jaký byl podíl Židů na založení republiky? Jak se k Židům stavěla společnost a některé známé osobnosti? Jak Židé ovládali kulturu a další sféry veřejného života? Tetralogie si klade za cíl mapování židovských / izraelských stop v moderní československé historii.

***

prednasky

Přednášky o holocaustu
Sporné otázky pod křížovým výslechem
autor: Germar Rudolf
cena: 399,- Kč (pro národní demokraty 350,- Kč)
rozměr: 15×23
vazba V2, 432 stran
ISBN 978-80-905861-4-7

Tato kniha je novou standardní prací revizionizmu holocaustu. Na základě výzkumu předních revizionistů ji napsal německý vědec, spisovatel a vydavatel Germar Rudolf, jenž měl to potěšení vydat celou řadu knih většiny těchto autorů v němčině a angličtině.
Přednášky o holocaustu byly napsány jak pro čtenáře bez hlubokých znalostí témat holocaustu či revizionizmu, tak pro ty s revizionizmem dobře obeznámené. Tato skvělá kniha je nezbytná pro každého, kdo se chce seznámit se současnou revizionistickou vědou – ale nechce číst všechny specializované studie vydané během posledních 10 let.
Forma knihy je stejně jedinečná jako její téma: jde o dialog mezi přednášejícím, jenž posluchače seznamuje s nejdůležitějšími argumenty i protiargumenty revizionizmu holocaustu, a reakce publika: podpůrné, skeptické i odmítavé komentáře, otázky a tvrzení. Přednášky jsou stejně živé a strhující jako výměna názorů mezi lidmi zastávajícími různé postoje ve skutečném životě. Jsou zde předneseny a vyvráceny všechny obvyklé morální, politické i pseudovědecké argumenty proti revizionizmu, včetně shrnutí častých otázek o holocaustu a jejich kritického přezkoumání. Tato snadno pochopitelná kniha s více než 1 300 odkazy na zdroje a obsáhlou bibliografií je nejlepším úvodem do tohoto tabuizovaného tématu.
 ***

Obrezana_republika_vetsi_puntiky

Obřezaná republika. Chystá se v ČR nový Izrael?
autor: Adam B. Bartoš
cena: 199,- Kč
rozměr: A5
kniha brožovaná V2, 209 stran
ISBN: 978-80-87525-24-1

Zatímco v USA mají na zpracovávání politiků k proizraelským postojům vlivné lobbyistické organizace jako AIPAC (pozitivní motivace), případně ADL (negativní motivace), u nás to zvládáme bez nátlakových organizací. Své proizraelské kroky podnikáme dobrovolně, bez donucení, z lásky k Izraeli, z nostalgie po sionismem prosáklé první republice a z romantického okouzlení časy, kdy rabi Löw uplácával Golema. Proč tomu tak je a je šance, že bude česká domácí i zahraniční politika někdy sebevědomá a nezávislá? A jde skutečně o autentický postoj vyjadřující názor většiny Čechů, nebo jsme proizraelští jen proto, že drtivou většinu vlivných pozic v našem státě obsadili naši spoluobčané židovského původu?

***

sbornik_nahled

Národní demokracie 2014
Sborník textů k 1. výročí založení Národní demokracie
cena: 150,- Kč
rozměr: A5
vazba V2, 216 stran
ISBN 978-80-905861-3-0

Texty, články, tiskové zprávy, projevy, rozhovory, dopisy a další dokumenty z prvního roku působení Národní demokracie. Vyšlo jen 200 ks u příležitosti výroční konference Národní demokracie.

***

klukova

Klukova dobrodružství. 7 pohádek na dobrou noc
autor: Adam B. Bartoš a Kristián Adam Bartoš
barevné ilustrace: Veronika Boumová
cena: 250,- Kč (pro národní demokraty 200,-Kč)
rozměr: 16×20
vazba V4, 92 stran
ISBN: 978-80-905861-1-6

O knize:
Říkají mi Kluk. Jsou mi čtyři roky. S Mámou, Tátou a Holkou tvoříme Rodinu. Patří k nám také Mopsice a Kočka. Mámu a Tátu trochu zlobím, když večer nechci chodit spát. Mám totiž hodně práce, víte? Musím si hrát. A hraní není nic jednoduchého, nic, co se dá jen tak ukončit, když si rodiče vzpomenou. Hraní je velká věc a uprostřed hraní se nemůže jít jen tak do postele.
Táta a Máma mne proto musejí do hajan nějak nalákat. Většinou to zkouší pohádkou. A protože já už skoro všechny pohádky znám, musí si Táta vymýšlet nové, vlastní. To jsem pak zvědavý, o čem bude a jak dopadne a souhlasím, že je čas jít na kutě.
A protože pohádky nejen rád poslouchám, ale i sám si je vymýšlím, rozhodli jsme se s Tátou pár pohádek pro zaneprázdněné kluky, co nemají čas chodit spát stejně jako já, sepsat.
Táta vymýšlel a psal, já jen vymýšlel a radil, psát ještě neumím. Tak vznikla tato knížka pohádek. Psali jsme je oba.

více o knize

audioukázka z knihy

***

zpoved

Zpověď. Jsem antisemita?
autor: Adam B. Bartoš
cena: 100,- Kč
rozměr: A5
kniha brožovaná V2, 158 stran
ISBN: 978-80-905861-0-9

Anotace:
Rozhovor předsedy Národní demokracie Adama B. Bartoše s šéfredaktorem serveru Eurabia.cz Edvardem Steinským nejen o evropských volbách a vstupu do politiky, ale především o antisemitismu, židovské otázce, současném dění na Ukrajině a o tom, jak českému národu vrátit sebevědomí. Nejotevřenější rozhovor na téma židovství.

Objednávky posílejte na mail “abbartos@yahoo.com

ukázka z knihy
druhá ukázka z knihy
recenze z pera Davida Hibsche

zájemci ze Slovenska objednávejte zde
http://obchod.protiprudu.org/index.php?id_product=56&controller=product

***

KNIHY JINÝCH VYDAVATELSTVÍ:

 

190121_big

Srebrenica
Příběh politicky korektního rasismu aneb Největší lež v Evropě od konce 2. světové války
autor: Alexander Dorin
Cena: 270,- Kč
rozměr: 14×20 cm
kniha brožovaná V2, 272 stran

Anotace:
Dorinova subjektivní kniha je o údajných manipulacích a lžích, na nichž se zprávy o „největším masakru v Evropě od konce 2. světové války“ zakládají.  „Chybí vlastně všechno, aby nějaký masakr mohl být dokázán“ konstatuje autor knihy Alexander Dorin. A ptá se: „Tisíce mrtvých se účastní voleb, OBSE nemá přístup k volebním seznamům, mrtví získávají novou identitu, příbuzní neznají datum narození svých rodinných příslušníků … Který samostatně myslící člověk ještě může čemukoli z tohoto vykonstruovaného srebrenického příběhu věřit?“ Přináší nepublikované detaily o postupech a rozsudcích Tribunálu pro bývalou Jugoslávii (ICTY) v Haagu.

***

 

bacque-ostatni_ztraty-front

Ostatní ztráty
Eisenhowerovy tábory smrti. Vyšetřování hromadných úmrtí německých vězňů v zajetí Američanů a Francouzů po druhé světové válce
autor: James Bacque
Cena: 290,- Kč
rozměr: A5
pevná vazba, 301 stran
vydavatelství: Reconquista

Kanadský novinář James Bacque přichází se senzačním odhalením — nebylo to jen několik ‘málo’ desítek tisíc mrtvých, ale bezmála jeden milión válečných zajatců, jímž se zajetí v amerických a francouzských táborech.

***

 

amerika

Amerika v boji kontinentů
autor: Sven Hedin
Cena: 250,- Kč
rozměr: 148×309 mm
pevná vazba, 151 stran
vydavatelství: Reconquista

Kniha pojednává o politice prezidenta F. D. Roosevelta a zachází daleko za hranice jeho země i kontinentu. Roosevelt a členové americké vlády mnohokrát zdůraznili, že nepřítelem jejich země je Německo. Proto začíná historickým přehledem vztahů mezi Spojenými státy od jejich zřízení jako samostatného státu po válce o nezávislost proti Anglii, a tehdejšími německými státy, z nichž roku 1871 vznikla Říše. Je zřejmé, že se Německo vždy snažilo žít v přátelství s mladou a velkou zemí za Atlantikem, že se však ve Spojených státech po staletí objevovaly i nepřátelské proudy.

***

 

bezpovereni

Bez pověření v Berlíně
autor: Sven Hedin
Cena: 270,- Kč
rozměr: 148×309 mm
pevná vazba, 228 stran
vydavatelství: Reconquista

Kniha o Třetí říši a jejích předních mužích. Autor, mezinárodně uznávaný průzkumník Tibetu, se v letech 1935-43 v Berlíně setkával – „bez pověření“ – s elitou tehdejší Říše k osobním rozhovorům.

***

140310_big

Žluté nebezpečí. Pravdivá zpráva o stavu Evropy
autor: Vlastimil Podracký
doslov Adama B. Bartoše
Cena: 200,- Kč
rozměr: A5
pevná vazba, lakovaný přebal, 336 stran
vydavatelství: Marek Belza

Anotace:
Už nyní je Čína velmoc, se kterou svět musí počítat. Islám je náboženství, které díky vysoké natalitě svých vyznavačů a pro svou enormní vůli k moci působí vrásky nejen západním zemím. A bude je působit i nadále. A levicový liberalismus, třebaže je to ideologie, která v průběhu doby napáchala – skryta pod různými pláštíky – dost zla na to, aby se s ní naše civilizace nadobro rozloučila, je stále určujícím faktorem dnešní doby. Z takových předpokladů autor vyšel a vystavěl na nich svůj příběh, který se odehrává během 22. století.Domyslel současné trendy do důsledků a na stránkách knihy vykreslil svou vizi budoucnosti. Vizi světa, kde roli světového četníka převezme po Spojených státech právě Čína, a to včetně souboje s radikálním islámem. Ten mezitím opanoval nejen Evropu, ale nebezpečně se šíří po světě v odvěké touze přivést lidstvo zpět do náruče Alláhovy…

***

140311_big

Poslední člověk a jeho přátelé
autor: Vlastimil Podracký
Cena: 150,- Kč
rozměr: A5
pevná vazba, lakovaný přebal, 192 stran
vydavatelství: Marek Belza

Romaneto o konci lidstva a nové naději
Žánr vědecké fikce si obvykle spojujeme s představami o budoucím vědeckém a technologickém rozvoji lidstva. U Vlastimila Podrackého tomu tak není. Je si totiž vědom, že veškeré lidské poznatky jsou pouhé nástroje, že jejich hodnota je ryze instrumentální. Známe však cíl, k němuž směřujeme? To je ústřední téma Podrackého tvorby.
V předchozím romanetu „Žluté nebezpečí“ jsme se přenesli do nepříliš vzdálené budoucnosti příštího století a sledovali příběh jedné rodiny, odvíjející se na pozadí proměňujícího se světového řádu a civilizačních střetů, jejichž prvních brutálních projevů jsme svědky v naší době. V knize „Poslední člověk“ se Podrackému stal východiskem další, rovněž stále naléhavější fenomén současnosti – virtualizace lidského života a stále častější vyhledávání úniků do „matrixových“ světů, umožňujících splnit si bez většího úsilí jakékoliv sny a představy. Podracký je ve své projekci budoucnosti opět důsledný. Příběh Bogadyra a jeho přátel nám ukazuje, kam až může dospět snaha dojít osobního blaha na úkor odpovědnosti za samotné zachování existence lidského rodu. Ve 32. století již není civilizačních střetů. Zbývá najít odpověď na otázku: Žijí ještě někde lidé?

***

178645_big

Nadčasový humanismus aneb konzervativní pojetí krize (2. přepracované vydání)
autor: Vlastimil Podracký
Cena: 200,- Kč
rozměr: A5
brožované, 192 stran, vyšlo 2013
vydavatelství: Marek Belza

Vlastimil Podracký, spisovatel, publicista a politolog mimo svých beletristických děl Hrdinům se neděkuje, Žluté nebezpečí, Poslední člověk, Temná komora a Sodoma a Gomora, napsal také politologické úvahy Pozor na tunelování, Občanská obroda a Návrat k domovu. Politologické úvahy jsou vedeny konzervativními myšlenkami na řešení nepříznivých jevů dnešní evropské civilizace.
Na rozdíl od podobně zaměřených publikací nekritizuje pouze stávající stav, ale hledá příčiny a navrhuje řešení. Ve svém filozoficko-politologickém rozboru vychází zejména z myšlenky, že zásahy člověka změnily svět tak, že stávající sociální teorie ztratily platnost a je nutno zaujmout zcela nový postoj, který nazývá nadčasový humanismus, schopný vést lidstvo k trvale udržitelné a reprodukce schopné společnosti.
Teorie nadčasového humanismu konzervativní metodou reflektuje zvrat v řízení procesů života planety. Člověk převzal od přírody jejich ovládání a začal ovlivňovat vlastní osud do daleké budoucnosti. Své poslání nekoná dobře, čímž ohrožuje sebe i celou biosféru. Změna paradigmatu je zásadní; staré ideové systémy neplatí, nové jsou konformní a redukované. Zhoubně působí staré myšlení vycházející z Kantova učení, že člověk je účelem o sobě, které nakonec ústí v sobectví a odloučení. Je třeba, aby se člověk stal nástrojem k zachování a zdokonalování světa v souladu s přirozenými principy. Naléhavou výzvou dneška je nalezení nové sounáležitosti s druhými lidmi a přírodou.

 

***

NOVINY NÁRODNÍ DEMOKRACIE

_DSC9981c

Měsíčník Národní demokracie. Co se v médiích nedočtete. Tiskový orgán politické strany Národní demokracie.

Objednejte si roční předplatné (12 čísel Národní demokracie) za 300,- Kč (včetně poštovného) a noviny budete dostávat poštou.

 

 

UŽ VYPRODÁNO:

tgm

Obřezaná republika. Díl I.
T. G. Masaryk a Židé
autor: Adam B. Bartoš
cena: 220,- Kč (pro Národní demokraty 200,- Kč)
rozměr: 13×19
brožovaná vazba V2, 176 stran
ISBN 978-80-905861-2-3
(VYPRODÁNO!)

První díl zamýšlené tetralogie s názvem Obřezaná republika, který je věnován osobě prvního československého prezidenta, jeho vztahu k Židům, stejně jako specifické otázce jeho možného židovského původu. Tetralogie si klade za cíl mapování židovských / izraelských stop v moderní československé historii.

 

***

Objednávky posílejte na mail “abbartos@yahoo.com

9 komentářů u „Nakladatelství ABB – knihy a noviny

 1. Pingback: Ukázka z knihy Adama B. Bartoše “Zpověď. Jsem antisemita?” | ČECHY ČECHŮM

 2. Pingback: Adam B. Bartoš o zvrhlém židovském umění, o Krausovi, o tom, jak si Židé dělají vzájemnou reklamu a jak se postavit židovské skupinové strategii | ČECHY ČECHŮM

 3. Zatím jsem neměl čas schánět ani jednu z těchto knih.Stejně drtivá většina čtenářů už je přesvědčená.Je třeba to rozšířit i mezi lidi co to vůbec neznají.Tak daleko zatím nejsme aby to mohlo být ve většině knihkupectví i když Smrt v Sametu od Petra Hájka byla rozprodána v hodně výtiscích a byla k sehnání i na menším městě svého času.
  Novinka na youtube někdo uveřejnil i s titulkama vynikající film Žid Sůss.Ten původní film z roku 1939 .
  No třeba mi tu knihu Obřezaná Republika přinese Ježíšek pod stromeček.Kdo ví.

 4. Pingback: PRÁVĚ VYŠLO – Adam B. Bartoš: Zpověď. Jsem antisemita? | adam b. bartoš |||

 5. Pingback: Knižní novinka. OBŘEZANÁ REPUBLIKA, I. DÍL: T. G. Masaryk a Židé | adam b. bartoš |||

 6. Pingback: NOVINKA: Vyšel sborník Národní demokracie 2014 | adam b. bartoš |||

 7. Pingback: Rok s Národní demokracií. Předmluva ke sborníku Národní demokracie 2014 | adam b. bartoš |||

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s