CV strukturovaný

dsc_3505dr

Adam Benjamin B A R T O Š
* 15. ledna 1980

Praxe
2016 | 
po policejních represích (výslechy, domovní prohlídka, několikeré zadržení, pobyt v policejní cele, obvinění, soudy) pozastavuje vydavatelskou činnost, nadále se ale věnuje politice (Národní demokracie)
od března 2014 | na volné noze, buduje stranu Národní demokracie, zakládá nakladatelství Adam Benjamin Bartoš
leden 2010 – 2014 | zpravodajství Prvnizpravy.cz | redaktor domácí rubriky se zaměřením na politiku
leden 2007 – 3. listopad 2009 | zpravodajství iDNES.cz | redaktor domácí rubriky se zaměřením na politiku
únor – prosinec 2006 | Aktuálně.cz | redaktor, vedoucí názorové rubriky
2002- 2006 | Národní technické muzeum, oddělení architektury a stavitelství | dokumentátor
2001 – 2002 | grafik v DTP studiu, Hradec Králové

Vzdělání
1998 – 2001 | Misijní škola M. L. Zinzendorfa v Liberci, studium teologie
1994 – 1998 | Biskupské gymnázium Hradec Králové
1986 – 1993 | Základní škola T. G. Masaryka, Borohrádek

Členství a aktivity
2016 |
vede kandidátku ND do krajského zastupitelstva Ústeckého kraje, obhajuje post předsedy Národní demokracie
2015 |
v říjnu potvrzen ve funkci předsedy Národní demokracie
2015 | zakládá spolek Pomník Václava Havla z. s., jehož je předsedou
2015 | vydává druhý díl Obřezané republiky „První republika a Židé“, Protokoly sionských mudrců, Přednášky o holocaustu (Germar Rudolf) a „Hilsneriáda a TGM“ (Jan Rys)
2014 | lídr kandidátky Národní demokracie do magistrátu hl. města Prahy, v září znovuzvolen předsedou Národní demokracie
2014 | vydává sborník tematických textů „Obřezaná republika“ (květen), rozhovor „Zpověď. Jsem antisemita?“ (srpen) a první díl Obřezané republiky „T. G. Masaryk a Židé“ (prosinec)
2014 |
předseda politické strany „NE Bruselu – Národní demokracie“ (dnes jen „Národní demokracie“) a lídr kandidátky ve volbách do Evropského parlamentu
2013 |
spouští blog Čechy Čechům (http://cechycechum.wordpress.com)
2010-říjen 2014 |
zakladatel a editor serveru http://www.freeglobe.cz zaměřeného na kritiku agendy NWO
2008-červen 2010 |
člen Rotary clubu Praga Ekumena, sekretář klubu, později vystoupil
2005-říjen 2014 | spoluzakladatel a šéfredaktor úspěšného nezávislého serveru www.eurabia.cz, který se zaměřuje na problematiku islámu (od roku 2007 pod pseudonymem Edvard Steinský)
2005-2006 | místopředseda, člen výkonného výboru Mladé pravice (nástupní organizace Mladých konzervativců)
2002-2006 | člen Občanské demokratické strany

Rodinný stav
ženatý, manželka Dominika
syn Kristián Adam (2010), dcera Beáta (2013)

Zájmy
četba, historie, politika, světové dění, umění, architektura, konspirační teorie

37 komentářů u „CV strukturovaný

 1. Mladý, poněkud divoký, na bigi buď vlastní vinou nebo vnou učitelů – to spíš – nepochopil katolictví, protože šel na školu Zinzendorfa studovat pochybnu teologii, o dětech v 29 nic, ale mám ho rád: já jse v jeho letech byl daleko zblbější a špatnější. Jaké to bue za 10 let? Ta „Ekumena“ mě připadá taky dost blbá. A nebezpečná.

 2. Překvapuje mě, že při Vaší vyzrálosti a řekl bych i životní moudrosti jste se stal členem Rotary clubu.Nehrají s vyloženými kartami a neřeknou Vám, že jste na předstupínku k zednářům.

  • človek s takým prehľadom o nich určite musel vedieť. takže vyzerá to že slobodomurári z neho asi vyrábajú trójskeho koňa.

   • Budlici, budlici, budlici,
    zednáři tě naberou na lžíci.
    Kladivem do krychle zbouchají,
    kostičky do malty přidají!

  • Zdravím, vy se znáte, že tykáte? Zkusím odpovědět: Já si osobně myslím, že bukvice jsou takové více zaměřené na svůj vzhled než někteří heteráci, kteří si myslí, že jsou pány tvorstva, akorát ale špatně poslouchali ve škole. Bukvice jsou z mé zkušenosti víc „vyžehlené“, mají rádi čistotu, voní. Mám pár homosexuálních přátel…pokud bukvicemi míníte je.

   Tato odpověď Vám stačí, pane kkt?

   • Taky jsem znal pár buzerantú a byli to vesměs inteligentní lidé. Až na tu sexuální orientaci, která mne neseděla a kterou dávali občas i veřejně najevo. Ale každý jsme něčím postižení i když toto postižení je poměrně dost zásadní.

  • Bartoše zrovna nemusím, ale proč ta hloupá urážka. Podařilo se mně narodit (70) jako bukvici a myslím si, že ani Vy ani pan Bartoš za toto nemá nikoho urážet. Třeba jeho dítě….co potom. Jinak pane Bartoši, když jste věřící, tak před Bohem jsme si všichni rovni. Nenapadejte, pokud nejste fašoun, ale o tom podle Vašich příspěvků pochybuji.Spíš než křesťanství jde z Vás strach.

   • Je to smutné,ale máte zajímavý náhled a asi i pravdivý.Jako u K.Kryla, mnoho viděl dobře,ale hořkost ho zaslepila.Podobnou hořkost cítím i u A.B.(Adame Ježíš Kristus vždy miloval ,a pokud nezačneš milovat i své nepřátele mineš CÍL.Petr H.

 3. Dobrý den,

  jsem studentka žurnalistiky na FSV UK a do předmětu Etika žurnalistické práce píši seminární práci na téma Vašeho odchodu ze redakce iDNES.cz. Ráda bych Vám položila několik otázek, ale bohužel jsem na Vás nikde nesehnala e-mail. Mohl byste mi prosím případně poskytnout adresu? Obratem bych Vám zaslala otázky.

  Děkuji, Tereza hol.

 4. Dobrý den pane Bartoň, teda Bartok, ne, Bartoš..omlouvám se, je Vás hodně, co zkoušejí psát. (na úvod moje malá rozvernost, kterou jistě oceníte).

  Sdělujete o sobě, že jste žurnalista. Četla jsem jeden z posledních článků (název nepodstatný, ale snaživý pokus na slohové téma Ženy v politice, s příměsí špatně skrývané zatrpklosti a hněvu..asi nějaké problémy rodině, ach jo, chápu, doba je zlá).

  Nešlo si nepomyslet, že pokud píšete o sobě, že máte rád m.j. prvorepublikovou éru, měl byste vědět, že Čapek by Vás za tento článek vyvedl ze síně novinářské držíce za ucho jako drzého školáčka, který si dovoluje na dámy a tudíž musí za dveře, aby rozjímal nad svým chováním. Jesenská by, sledujíce výjev, pokyvovala nad Vámi, jak jste vyváděný, hlavou a Peroutka by se jí mezitím za Vás omlouval.
  Osobně si myslím, že jste si přečetl nějakou knihu o černé magii a zkoušíte stát se slavným jakýmisi pokusy tohoto druhu. To odhaduji i z fotografii ve stylu ala“zbohatlík“ – obek, prsteny na rukou, manikůra, noha přes nohu.

  Ráda bych Vám sdělila, že i je hodně jiných způsobů, jak se zviditelnit. Protože vypadáte na opravdu bystrého hocha, držím Vám palce, abyste brzy našel i jinou cestu a nenechal se vláčet emocemi, které ve Vás bují, jistě neprávem. Věřím, že jste si nezasloužil starosti, které Vás vedou k takové explicitně pezentované nenávisti a zášti. Ale člověk je lehce ovladatelný, často vidinou úspěchu bez nutnosti dodržení obecných zásad etiky. Ale chyby se dělají, aby se mohli napravovat. A to jistě můžete i Vy.
  Jak na to, je jednoduché – inspirovat se právě Vámi vydvihovanými prvorepublikovými osobnostmi – Čapkem, Jesenskou, Plamínkovou, Peroutkou, atd. Je mi divné, že Vás ve škole k nim nepřivedli.
  Ale důvod Vaší zlosti je možná o hodně osobnější. A proto pokud byste si potřeboval popovídat, věřte, že je nás hodně (od obyčejných čtenářů až po profesionály na lidské duše – kontakty naleznete ve Zlatých stránkách pod D jako Důležité telefonní čísla), kteří Vám budou rádi naslouchat.

  Přeji Vám hodně světla a spokojenosti do dalších dnů Vašeho života. Zasloužíte si je.

  Katarína Hegyesy
  e-mail: katarina.hegyesy@seznam.cz

   • Hezky česky jste to napsal. Bravo! Ale jinak má „dáma“ pravdu a píše to přitom jemně a taktně. Její příspěvek mi přijde v porovnání s tím vaším poněkud hodnotnější.

 5. Dobrý den ,

  Bohužel jsem nikde na Vás nesehnala email, tak Vám píši sem .
  Objevila jsem Váš článek o Schwarzenbergovi a je naprosto dokonalý ! Jen tak dál !

 6. je to tak, jeden muj znamy je gay a pry je potkal v nejakem gayklubu zakousnute do sebe jako dve hrdlicky

 7. Taktiež som veľmi prekvapený, že ste v rotary klube. Rotary kluby (lions kluby, …) sú v područí slobodomurárov – preto mi to nejak s Vašimi excelentnými článkami nejde dokopy.

 8. Dobrý den, zajímalo by mě, jak doapdlo trestní řízení ohledně kauzy s článkem Intriky lékařů. Vyhrál jste nakonec? Jaký má kauza dozvuk? Velmi mě tato záležitost zaujala a zajímalo by mě její rozuzlení z vašeho pohledu.

  Těším se na odpověď, děkuji!!
  S pozdravem, TD

 9. Že to ale dáváte dáváte pravdoláskařům zbaštit, zejména Havlovi no a Kohout je stejná existence. Už jsem to pochopil.Vzdělával jste se na učilištích nepříliš valné hodnoty. Apřece jenom jste ještě pořád mlád. Na hloupost máte nepopiratelné právo.

 10. Dobrý den Adame, čtu rád vaše články, máte přehled o tom, co se ve světě děje z vůle těch, kdo si učení o křestu už v době Konstantina přizpůsobili k obrazu svému. Potěšilo mě i vaše příslušnost (nebo jen zvěst?) ke členství v Rotary klubu.
  Po dočtení článku o třech kopečcích a úloze pana Jocha mě ale cosi nutí se zeptat, proč se s tím slouhou systému vůbec zaobíráte? Je sice dobrý k tomu, abyste ukázal na pozadí „hry na jednu bránu“, která tu už cca 2000 let vytváří podmínky pro naplnění programu toho čtvrtého kopečku, jehož část doufám znají i ti, kdo iniciovali a udržují poznatky starší než je tato a Atlantská civilizace.
  Ano, program pro tu naší, který lze popsat jako proces, kdy se člověk učí vytvářet zrcadlové = mechanické technologie k těm, kterých lidstvo dosáhlo mentálně v „programu“ pro Atlantskou civilizaci – tento program postupně končí, jeho výstupy jsou zaměnitelné s výstupy mentálních technologií (telekineze, dálkovidění apod…).

  Další dění ve společnosti po rozpadu finanční moci, ztrácející kontrolu nad děním (skrze zviditelnění autocenzury „Jochů“…) je vázáno na zcela jiný popis našeho fyzického prostoru. Asi víte, že program pro minulých cca 13000 let přijali kněží v Egyptě v podobě zápisu do jazyka, dnes známého jako hebrejština. Už ale mnohem méně lidí ví, že latina a naše „desítková“ (ve skutečnosti oktávová s dvěma pomocnými symboly) soustava mate/matiky jsou deriváty hebrejštiny, složky, nutné pro poznání a popis (pojmenování, nominaci) hmotných struktur, samozřejmě vytvořených prostřednictvím nehmotného „procesu myšlení“.
  Jakmile i vy si osvojíte jiný než Bohrův model „atomu“ (základní pohybové jednotky v prostoru – jednotky lidského myšlení = Informačního Bodu Prostoru), pak i vám dojde, jak jsou naše tři kopečky navázané na dění v širším společenství rozvinutějších lidských civilizací, které náš vývoj sledují nejen technologiemi, u nás známými jako „PSI“.
  Mám svým způsobem na starosti tento jiný popis fyziky člověka a jeho úlohy v prostoru předat širší populaci. Ale jsem také trochu líný se zabývat prezentací na jediné zatím volné platformě – na internetu. Můžete mě samozřejmě považovat za dalšího blázna, co si myslí, že sežral všechnu moudrost světa, ale můžete se mi také ozvat na mail. Cestu si najdete snadno.

  Sledujete dění z pohledu těch, kdo tu těch cca 2000 let vládnou, kteří dnes zjišťují, že únik informací vedl k tomu, co sami tak rádi dělají – k rozdělení a opanování těch, koho mohou kontrolovat. Dnes se přihodilo totéž i v jejich spolku, příroda tak zkrátka funguje, dělení buněk nám ještě chvíli vydrží (viz poslední „bíglwerk“ ).
  Předpokládám, že návrat civilizačního okruhu zpět na východ a jih (BRIX) včas připravuje nástroje k relativně bezbolestnému přechodu na jiný přerozdělovací systém, postavený na důvěryhodnosti těch, kdo jej budou usměrňovat. Nástroj na měření hladiny odbornosti ve skupině už vyvíjím ze svých prostředků, jeho použitím ve školách a později v libovolném skupinovém vyjednávání se za čas dočkáme zlepšení nejen svých užších odborností, ale i obecné schopnosti se zodpovědně rozhodovat.
  To, co kdysi navrhl Kopernik – převrat vnímání pohybu planety a slunce – to dnes probíhá v přestavbě myšlení. Schíza – rozdvojení osobnosti – po určité době „léčení“ (svého působení v populaci) vydala své plody v tom, JAK a PROČ fungují v těle člověka dvě vzájemně propojené rozhodovací soustavy. S tím souvisí i zcela jiný model „matematiky“, platný v celé konstrukci této galaxie. Poziční matematika, vycházející ze symetrie mezi hmotným a nehmotným prostorem je jiným klíčem k popisu dimenzí „živosti“ (schopnosti sebeorganizace v cyklech) v „Oktávě“ (osmičce, která je symbolem stále dokonalejšího propojení dolního a horního okruhu bytí). Položením tohoto symbolu do významu nekonečna – anebo vyrovnání možností = sledování souběžné existence – je v blízké přítomnosti realizovatelné.
  ..těším se na setkání, dojde-li k němu. Jan Koňas, OSVČ

 11. Ten pán je naprosto zřejmá pravdoláskařká provokace – podívejte se na tu levičáckou bradku a účes, jaký nosili komunisti z beatles. Takto by se konzervativní pravicový člověk nikdy nečesal. Navíc, povšimněte si jak se pyšní v knihovně knihou Historie XX. století od žida Arona, který se nepokrytě hlásil k liberálním myšlenkám, jenž mají zničit naše hodnoty – jasně dokazuje, že pan Bartoš je rozvracečský živel, který se snaží vetřít mezi konzervativce a v okamžiku, kdy nebudou již tolik k němu obezřetní, tak jim vrazí nůž do zad!

 12. A.B.B. Bůh | vlast | rodina
  Vize: Pan generální Bůh všech Galaxií. Vlast od 28.09.995 navždy vyčištění české kotlinky
  od Slavníkovců. Milovat rodinu, nenávidět úchylky od normálu.
  Cíl: Dokonalá demokracie, která je ovládaná vůdcem, ovládající označené občany čipy!

 13. Takový dobytek, jako jsi ty Bartoši, to se hned tak nevidí. tejně jako ten zkurvysyn Klaus. myslím tím jak prezidenta tak synáčka. Tebe bych chtěl potkat a trošku ti srovnat vizáž. A co děti a žena. Též nacisti jako ty?

 14. Boze no ty ses ale idiot… Hrajes si na frajirka docenta v saku, pritom nemas ani poradny vzdelani… di do prdele i se svyma nazorama.

 15. Aby toto CV bylo kompletní, měl byste ještě doplnit seznam léků, které Vám předepsal Váš psychiatr…

 16. Normálně do diskuzí zásadně nepíšu, ale tohle je vyjímka. Adame, jsi nejhorší přizdichcáč jakého jsem kdy viděl. Asi ti to ale nikdy nedojde. Ty si myslíš, jaký jsi úspěšný karérista, intelektuál, a machr, ale soudný člověk se při pohledu na tebe nejdřív sesype smíchy, ale pak se začte do tvých názorů, a skoro se poblije.

 17. Aha, už to tady vidím černý na bílým. Já se pořád divím, proč má pan Bartoš na pravdoláskaře spadeno. Ona z nich totiž většina má ukončené vysokoškolské vzdělání a pár titulů. To je hořké sousto.

 18. Čtvrt století stačilo….
  Veškeré zlo má zrození ve vysokoškolsky vzdělaných! Nevzdělaná trdla jsou jen křovím…
  Proto dnes již na vše říkám
  H.O.V.N.O S. N.Í
  H.O.V.N.O.S.N.Í.M.
  H.O.V.N.O.S.N.I.M.I.
  H.O.V.N.O.S.V.Á.M.A. atd.
  Na závěr vždy zdvihn+te virtuálně prostředníček. A máte klídek.

 19. je fakt, ze mi nesedi z technickeho muzea rovnou do aktualne a pak raketove dal- rottary atp. to stoji nemaly penize. Jinak ho mam taky rad, jen nechapu jeho „financovani“. Ja v dobe kdy vy jste delal v technickym muzeu delal obchodaka a nejak si nedovedu predstavit, i kdybych umel psat, ze by me prijmuli v aktualne, kdyz kazdej rok se vysere ze skol xxx zurnalistu a vetsina se svoji papa mama tlacenkou. Jedine, ze by vam to dohodil nekdo z ODS- sluzbicka. Myslim, ze vase kariera musi byt o tom. Ale jak rikam, jdete slozitejsi cestou, nebojite se. A to si zase cenim!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s