76 komentářů u „Kontakt

  • V Praze dne: ………………………………………….
   #
   # Věc. Podnět k zahájení trestního stíhání pro trestný čin Obecné ohrožení dle
   # paragrafu 272 trestního zákona.
   #
   #
   # Dne …………….. 2012 napadl, dle sdělovacích prostředků v obci
   # Chrastava jistý PAVEL VONDRUŠ prezidenta České republiky VÁCLAVA KLAUSE.
   # Napadení spovčívalo v tom, že na Václava Klause útočník vypálil z bezprostřední
   # blízkosti několik kuliček z airsoftové pistole.
   # Domnívám se, že v tomto případě došlo ze strany Pavla Vondruše ke spáchání
   # trestného činu OBECNÉ OHROŽENÍ. Pavel Vondruš sice na prezident republiky
   # nezaútočil střelnou zbraní a neohrozil jej na životě, na zdraví a životě ale
   # vážně ohrozil mnoho desítek okolostojících občanů, kteří se přišli setkat s
   # panem prezidentem. Pavel Vondruš musel jistě vědět, že je prezident republiky
   # soustavně hlídán členy prezidentské ochranky. Tito, pokud by u útočníka viděli
   # cosi co vcelku věrně připomíná střelnou zbraň a čím míří na prezidenta pak
   # klidně mohli zahájit palbu a mohlo dojít ke zranění či usmrcení mnoha osob. Jak
   # už jsem uvedl výše, tak byl Václav Klaus obklopen spoustou lidí a Pavlu
   # Vondrušovi muselo být jasné, pokud je tedy svéprávný, co tímto svým jednáním
   # riskuje.
   # To je z mé strany vše

   • Totální bláboly. Ochranka v tomto případě kryje presidenta vlastním tělem a likviduje útočníka prostřednictvím boje muže proti muži. kdyby neměli ztučnělý mozek a reakce důchodce, tak pan Vondrouš leží ve vteřině na břiše se zkroucenou rukou

  • ja osobne se nechci divat na nej v TV, nechci si od nej pujcovat peníze, nechci koukat na jeho zabavu, nechci aby delal politiku, nechci aby prezidentoval, nechci aby vychovaval moje deti ve skole, a nebo aby me lecil zazracnejma praskama, nechci cist jeho tisk, nechci aby z mého kluka byla buzna atd….jinak mi nevadej.

 1. Ahoj,
  snad nevadí že tykám, ale myslím sme podobně staří a koukám Vaše názory a otázky jsou velice podoné mým.
  Pokud byste potřeboval pomoc např. na poli Internetu, ledacos umím

 2. Srdečně zdravím.Jsem letitý pozorovatel událostí kolem 11.září 2001 a na fotografiích uveřejněných dnes v den 10.výročí na serveru „Aktuálné“ je snímek z Ground Zero,kde v pozdních podvečerních hodinách je zachyceno zbořeniště dvojčat,ale zároveň neustále ještě stojící budova WTC 7!?Nevím koho na tento fakt upozornit,vzhledem ke skutečnosti,že tato budova byla odstřelena kolem 17 hod. ,kdy panovaly naprosto odlišné světelné podmínky.Možná se mýlím,potom se omlouvám.
  V každém případě jsem Vaším čtenářem a obdivovatelem a přeji Vám mnoho sil a trpělivosti do Vaší bohulibé práce k obhajobě pravdy.
  Mnoho Zdaru Antonín Marek

 3. Vážený pane
  Dnes jsem si přečetl Váš článek o Babišovi a ostatních „pravdoláskařích“ a dobře jsem se bavil. Prošel bych celou věc se shovívavým úsměvem, ale přečetl jsem si ze zvědavosti i pár dalších článků. Nevím, jestli tu snůšku nehorázných lží a nenávistných blábolů mám přičíst Vaši bezmezné hlouposti nebo naprosté bezcharakternosti. Jako teolog jistě znáte bibli a víte, že je jen málo míst, kde se píše co Bůh je. Dovolím si ocitovat dvě z nich. Bůh je pravda a Bůh je láska. Vy jste z těchto dvou slov složil název svých nepřátel. Už tento fakt dost napovídá. Babišovi vytýkáte, že nepřišel s ničím novým. Vy snad ano? Vaše články mají všechny rysy děl, která jsme museli číst v Rudém právu v době, kdy jste ještě nebyl ani plánován. Máte tam nepřítele z „Volstrííítu“, židozednářské pikle, štváče ze západu i domácího nepřítele.
  Myslím, že milovat pravdu je naši povinností a tak mi bude ctí, když mezi „pravdoláskaře“ zařadíte i mne. Stydět se naopak můžete Vy.

  • A jaká je pravda,smím – li se zeptat?! Zajisté ji znáte, když ctíte povinnost ji milovat – vyvraťte konkrétní „nenávistné bláboly a nehorázné lži“ opět konkrétní „pravdou a láskyplným faktem“ než budete častovat p. Bartoše takovým obviněným,je to možné? Nebudou to ta samá „fakta“ jenž budou mít rysy děl které musíme číst v Blesku,MF či sledovat v „nezávislých“ Tv zpravodajstvích?! Nebudete tam mít Nepřátele z Teheránu, extremisticko-teroristické pikle, štváče z Balkánu i domácího nepřítele? Rád si na to počkám… díky.

  • Danny, vůbec se netrapte vysvětlováním křestanských pojmů panu Adamovi. On sice studoval biskupské gymnázium, ale ty základní pojmy mu zcela unikají. Což dává naivně až prostoduše najevo každým ťuknutím do klávesnice. Přehi hezkou cestu (životem) nám všem vespolek. Achabisko

  • Pravdoláskaři jsou ti,,kteří pravdu a lásku zprofanovali, tím že se jejich sliby veřejnosti totálně lišili od jejich skutků a skutečných záměrů (např.VH), stejně jako ti co káží vodu a pijí víno.
   Kvůli pravdě se nejvíc vzteká a proto ty vaše reakce, že?

 4. Pane Bartoš /záměrně nepíšu bratře, jakkoliv se jako křesťan profilujete/, když máte to teologické vzdělání, cur deus homo iudaicus? Pro neteology:, Proč se Bůh stal člověkem – židovským, ještě jasněji, proč mesiáš – Ježíš – přišel v těle Žida z Nazaretu? Světovláda? Jednou jistě – až Nazaretský přijde na konci věků s mocí a slávou…ty trdlo…

  • NERIKAL SNAD TAKE JEZIS ,,.. JSTE DETI DABLOVI A DABEL JE VAS BUH..CO.. TY TRAPAKU ]]] A PROC TA LATINA ? NEBYLO EVANGELIUM PSANO RECKY?..

 5. Dobrý den
  Napadlo vás někdy, že by se člověk, jenž se opravdu snaží dopídit pravdy, měl také snažit uvažovat více směry a pokusit se být objektivní, nezaujatý a ve výzkumu nestranný? Napadlo vás někdy, že by v tomto případě bylo dobré se neustále ptát, zda cesta uvažování, kterou člověk právě zaujímá, vede k poznání pravdy? Nemyslím to teď jako žádný útok, když vám píši, že podobnou objektivitu jsem u vás nenašel. Píši vám to spíše jako dobře míněnou radu a můžete to také brát jako poznatek pozorovatele, což je věc, nad kterou by se měl novinář alespoň zamyslet. Proč mám pocit že ono podobné uvažování v praxi neprovádíte? Přeci proto, že i vaše články jsou takové. Nenašel jsem v nich žádnou známku polemiky se sebou samým, žádnou stopu v písmu zachyceného uvažování a přitom právě to mnohdy činí články opravdu dobrými a profesionálními. Samozřejmě že každý má právo na svůj názor, ale novináře šlechtí, když v článku píše, kterak k onomu názoru došel, jaké byly jeho myšlenkové pochody a uvažování, skrze které k němu došel. Samozřejmě, že je v pořádku když autor píše článek nějak už názorově vyhraněný, avšak jak moc je kvalitní článek, který je vyhrocený tak moc, že vše rozděluje na pravdu a lež čistě automaticky bez jakýchkoli argumentů a důkazů či jen na základě antipatie k jinému názorovému proudu zase bez dalšího vysvětlení, v čem je vlastně onen názor tak špatný.
  Čemu si myslíte že přispíváte, když sepisujete jakýsi seznam pravdoláskařů? Čeho tímto docílíte? Nějaké manipulace, aby tito lidé byli veřejností hodnoceny záporně místo toho aby se zdravě uvažovalo o každém jejich názoru? Samozřejmě že soutěž názorů je dobrou věcí, avšak vy toto gradujete do sfér, kdy jakýkoliv jiná názor než váš prostě nemůže být správný a z toho nejspíše pramení Váš sklon k tomu, všechny oponenty především diskreditovat, diskreditovat a ještě jednou diskreditovat. O žádné rozumné debatě zde není řeč. Prosím vás neberte tento můj dopis jako stejnou snahu i diskreditaci. Rozumný člověk může získat více od svých oponentů, než ješitný od těch, kdo s ním souhlasí. Pokuď se vám dostalo poklony od pana Klause, že jste geniální, tak být vámi bych na to zas až tak pyšný nebyl. On totiž pan Klaus se sám obklopuje lidmi, kteří ho pouze chválí a asi mu to dělá dobře. Že by se objevil na Hradě někdo, u koho by bylo riziko, že by ho mohl pana prezidenta intelektuálně převyšovat či s ním v jeho názorech polemizovat? To on přeci asi nikdy nedopustí. Klidně ať je politické chování prezidentových poradců či kancléřů jakékoliv ale hlavně ať jsou s ním zajedno i spíše ho jen slepě poslouchají a chválí? Toto je nějaká valná úroveň? Od člověka zvyklého na takovéto chování chcete slýchávat pochvaly? Nelezte hned do prvního politického tábora, který se vám namane, ale raději dllooouze uvažujte, sledujte a na nikoho se až příliš nevažte, to vám radím já.
  s pozdravem
  Martin Pavlíček

 6. Čital som jeden článok, Multikultura požírá sama sebe, kde je táto veta:
  Jsem tedy zmaten. Nenapadá mne jiné vysvětlení, než to, že promenšinoví aktivisté, kteří žijí z vládních dotací a musí neustále vykazovat práci poukazováním na údajnou diskriminaci (kterou si zároveň musejí vymýšlet, jinak by už dávno skončili) už prolustrovali co se dá, a když zneužili i kocoura Mikeše, vrhli se do nejnovější tvorby.

  Nedávno som spravil titulky na jeden Izraelský film Defamation, ktorý je o ADL, vychove izraelských studentov, antisemitizme a pod.
  Tá veta úplne zapada k činnosti ADL, pozrite si ho, popripade si ho dajte na web.
  Film aj s SK titulkami na internete, na tejto adrese: http://blip.tv/play/AYLj41cA.html
  alebo stiahnutie z http://blip.tv/file/get/Gabo51-OhovranieDefamationSlovakSubtitles203.avi

  Šťastné a veselé…

 7. Bartoši, přečetl jsem si několik tvých lživých výpadů proti Václavu Havlovi a konstatuju. Jsi odpornej BLB. Ke Klausovi se hodíš. To je stejnej ubožák.

  Tomek

 8. Nic blbejsiho, nez to cojste napsal o Havlovi jsem heste necetl. Uz i Klaus ztlumil sve nazory na Havla a Vy jste se jste nevzpamatoval. Je mi Vas lito ,ale „KDE VUL TAM NEBEZPECNO“ jak rikal Werich. Stydte se !

 9. Jo a opravdu překrásné jméno zvláště ta číslovaka na konci „TŘETÍ“ … Hmmmmmm …….. no jo no … takovej je Svět … nuly se musej nějak zviditelnit i když nechápu,proč tu potřebu mají 🙂

 10. Prečo nadavate na Bartoša? To ste tak omedzení, že nevidite si dalej, ako na špičku nosu??
  Asi nemate informacie, čo za svinu bol ten Havel, že?
  Laskavo si naštudujte, čo robil počas života, ake svinstva, prešlapy spravil…

   • Mílý vznětlivý kolego, když dojdou argumenty (vlivem IQ), tak nastupují „svaly – svalnaté řeči“. Nebo máš v popisu práce toto dělat??
    Výše uvedený kolega má zcela pravdu..

  • Táhni ty zasraná hnido ze slovenska.Kritizuj si šabljara….vyserte se už na čechy a táhněte domů.Chtěli jste si vládnúť sami….euro máte, tak už konečně jděte do prdele dráteníci!

  • …o tom, jakáže to sviňa bol ten Havel. On Dalajláma by se se sviňou nepřátelil. Duševní přízemníčci nejsou zřejmě schopni pochopit ten přesah. Budiž odpuštěno nevědomému..

   • Ty Dalajlama-Prdlajs
    Dalajláma: Dušou som stále marxista…
    Takže je to marxisticka svina…

 11. Pane Bartosi, zaradte mne, prosim, take na seznam ‚pravdolaskaru‘. Pana Klause a okruh jeho vernych (Hajek a spol) vskutku nemam rad a povazuji za velkou chybu Klausovo znovuzvoleni v roce 2008.

  Dekuji.

 12. Jsem naprosto žděšena tím, že se takové nenávistné individuum jako pan Adam B. Bartoš pohybuje ve veřejném prostoru na stejné zpravodajské lodi jako přispěvatelé, kterých si vážím (viz. http://www.prvnizpravy.cz).
  Prosím o zařazení do seznamu pravdoláskařů, bude mi ctí ocitnout se v takové společnosti.
  Jímá mne hrůza, když si pomyslím, že mám něco společného s člověkem, který zastává patologické názory na hraně zákona (zákonů).
  Ironií osudu jsem stejný ročník jako pan Bartoš, studovala jsem bohosloví a religionistiku.
  Klára

  • Kláro, jste jasná. Dostala jste se do nereálného vysněného světa. Možná to odpovídá Vašemu naturelu a podpořilo to studium toho, co píšete. Jak jste se vyrovnala s násilím, vraždami a nenávistí osažených ve Starém zákoně ? A co incest při počátku rozmnožování lidského pokolení ? Nejsou důsledky žrejmé ?

 13. Po prohlédnutí vašich stránek je mi fyzicky zle.
  Zlo a nenávist pocházejí ze strachu.
  Vy se musíte hrozně moc bát.

 14. Zdravím pana Bartoše,
  a všem, co ho tu očerňujete sděluji ryze praktickou věc, že skoro celý svět je v dluzích proto, že banky patří židovským zločincům. Jestli vám je to jedno, O.K. 🙂 ale budete platit!! Hodně platit. To je to, proč jsem proti nim i já…. prostě se mi nechce jim platit.

  • For Gabi

   Milá nacistko, etnickej původ bankéřů nehraje v jejich jednání žádnou roli, (nebo si snad myslíš, že kdyby ty banky vedli katolíci, že by to bylo jiný 😀 ) to si myslíte jen vy a podobní ultrakatoličtí fašisté jako pan Bartoš, pokritectví ultrapravice nezná mezí kord u fašistů, to že značná část bankéřských rodin je židovského původu je výsledkem historického antisemitismu ze strany křestanské většiny, která židům nedávala jinou možnost, než se živit, obchodem – penězi, tudíž vlastně na vině je křetanské nabožensví a jeho fundametální dogmata v minulých stoletích…..bohužel je smutné, že ještě nevymizeli

   • Mily nacista Marek, židáci sa od nepamäti zaoberaju lichvou a peniazmi, ich bohom je zlate prasa, antisemitizmus je vymyslom židov, ich spravanie počas ich existencie je len o obchode a lichve.
    Židia tu boli este pred krestanstvom, takže nič z toho nie je pravda co si napísal…

   • Tak to jsem jeste neslysel ,kam chodi pan na ty informace ,snad primo k prameni

   • Milý Marku. O etnickém původu není nikde řeč. Když o někom řeknu, že je žid, neříkám ani slovo o tom, jakého je původu.Dnes je to spíš než příslušenství k etnické skupině (která je s největší pravděpodobností s původním semitským obyvatelstvem izraele málo příbuzná) návaznost na a oddanost ke klice mocných, kteří tahají za nitky. Ultrakotlcký fašismus je do nebe volající nonsens. A ještě starší než údajný křesťanský antisemitismus je židovský antikřesťanismus. Srovnejte Nový zákon a Talmud co se týče pojetí opačného pólu (tedy v případě pohledu židů na kř. Talmud a v případě obráceném opačně) a pak prosím argumentujte věcně.

 15. Nechci posuzovat o čem všem píšete a žvaníte……rozhodně to funguje a já věřím, že o Vás jistě někdy uslyšíme….my ovce.
  Jen už budete psát a žvanit….něco úplně, ale úplně jiného.
  Pozdravujte své přátele

  • Souhlasím s Benjaminem. A pro ty kteří jsou tak nenávistní: ještě musíte hodně studovat dějiny a to pěkně od „pramene“ a vše si dávat do souvislostí, ale to je pro někoho moc práce a přemýšlení a proto je pro ně lepší mainstrem a tím hodně zkreslené názory. No a pak jsou zde ti nenávistní,kteří moc dobře oč tu běží a proto jsou takoví zlí a to je ta jejich předstíraná láska k bližnímu?

 16. Ubožáčku malej,zalez někam do koutečka a žmoulej si ho tam. Podobnou snůšku hovadin jsem už dlouho nečetl,takový kraviny může napsat jenom paranoik nebo magor který vidí všude a ve všem židovský spiknutí. Židobolševismus, židokapitalismus a podobný nesmysly. Takový kraviny vypouštěli z huby NÁCKOVÉ a jejich přisluhovači a vlezdoprdelkové kteří,aby se zavděčili, prodali náckům vlastní zemi,národ dokonce někdy i vlastní rodinu,to znamená všechno co tady ty NÁCKU bezbožně bereš do úst. To je můj názor a to nejsem žid. Jirka.

 17. To není napadání, to jsou fakta. Bohužel. Jak se může občan zbavit svého židovství? Jak je možné, že židi mohou zabíjet v Anglii, Palestině, v Rusku či na Jižní polokouli i na lodích a beztrestně, ortodoxní náboženství dostává z USA nejmodernější zbraně a dokonce má atomové bomby?

 18. Pane Bartosi,

  reakce na clanek:

  http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1526-muj-vztah-k-zidum.aspx

  se mi tam nevesla, proto pisi sem.
  __Citat:
  „S vědomím toho, že duchovní Izrael (Církev) je vyvolenou Nevěstou Kristovou jen z Jeho milosti a jen díky zatvrzelosti Židů samotných, kteří Krista odmítli.“
  __konec citatu

  Bible nezna pojem „duchovní Izrael (Církev)“. Pokud vyjdete ze spatnych predpokladu, nemuzete dojit ke spravnym zaverum.

  Pojem „duchovní Izrael (Církev)“ je synteticky, historicky a ucelovy s motivy pouze zistnymi jiz od krizackych valek, pozdeji frekventovany u nekterych tzv. protestanskych denominaci s nebiblickou teologii dodnes. Akcionare Svedky Jehovovy a rozlicne odrudy tzv. charismatiku nevyjimaje.

  Zide jsou dle Bible dvojiho typu:
  Jan 1:

  46 Nalezl také Filip Natanaele. I dí jemu: O kterémž psal Mojžíš v Zákoně a Proroci, nalezli jsme Ježíše, syna Jozefova z Nazaréta.
  47 I řekl jemu Natanael: A může z Nazaréta co dobrého býti? Řekl jemu Filip: Pojď a viz.
  48 Vida Ježíš Natanaele, an jde k němu, i dí o něm: Aj, právě Izraelitský, v němžto lsti není.
  49 Řekl mu Natanael: Jakž ty mne znáš? Odpověděl Ježíš a řekl jemu: Prve nežli tě Filip zavolal, kdyžs byl pod fíkem, viděl jsem tebe.
  50 Odpověděl Natanael a řekl jemu: Mistře, ty jsi Syn Boží, ty jsi ten Král Izraelský.
  51 Odpověděl Ježíš a řekl jemu: Žeť jsem řekl: Viděl jsem tebe pod fíkem, věříš? Větší věci nad tyto uzříš.

  Jsou pravi Izraelite, jako Natanael, a potom ti druzi, jejichz prototypem jsou nasledujici:

  Jan 8:

  39 Odpověděli a řekli jemu: Otec náš jest Abraham. Dí jim Ježíš: Kdybyste synové Abrahamovi byli, činili byste skutky Abrahamovy.
  40 Ale nyní hledáte mne zabíti, člověka toho, kterýž jsem pravdu mluvil vám, kterouž jsem slyšel od Boha. Tohoť jest Abraham nečinil.
  41 Vy činíte skutky otce svého. I řekli jemu: Myť z smilstva nejsme zplozeni, jednohoť Otce máme, totiž Boha.
  42 Tedy řekl jim Ježíš: Byť Bůh Otec váš byl, milovali byste mne. Nebo já jsem z Boha pošel, a přišel jsem; aniž jsem sám od sebe přišel, ale on mne poslal.
  43 Proč mluvení mého nechápáte? Protože hned slyšeti nemůžete řeči mé.
  44 Vy z otce ďábla jste, a žádosti otce vašeho chcete činiti. On byl vražedník od počátku, a v pravdě nestál; nebo pravdy v něm není. Když mluví lež, z svého vlastního mluví; nebo lhář jest a otec lži.

  To, ze druhy typ Zidu je nepochybnym kanalem zla, pricinou holokaustu, a mnohych nestesti, nelze v cele historii poprit.

 19. Omlouvám se, že budu strohý a možná zdánlivě příliš příkrý, ale: vy jste také dobrá lidská špína, což?
  Záměrně se nepředstavím zcela, jsem učitel a vy máte přátele nebezpečně vysoko…stojím o to zachovat si možnost působit na mládež v přímém rozporu s vašimi zvratky.

 20. dobrý den,
  píšete velmi zajímavé články a děláte důležitou práci. Nějak mi ale nejde dohromady vaše kritika různých podezřelých tajných organizací když jste zřejmně členem jedné z nich- rotary.
  Pak se sám trochu popíráte.

  • Jak znamo Rotary je vylucne zidovska organizace ktera mimo jine instalovala (predstavila) budouciho presidenta Havla usty Millera predsedy N.Y. Rotary Club v te dobe (10 let pred 1989) byv manzela jedne velke prostitutky Marylin ktera se dostala k filmu pres porno foto a filmy . Ale to jen ne okraj . Nevypada to dle obsahu tohoto pravdiveho page ze by p. Bartos mezi tuto chatru patril. Jinak samozrejme jak vidim dle prispevku opet je to Sparta -Slavie . Nastesti ti opozicni jsou vetsinou jiz dle prispevku dementni chudaci ,ale ktere nejde presvedcit a polemisovat neb neumi citat pisat ,terazky jsou majori pardon magori . Tedy silu najdes v syru a hlavne dekujeme za tu odvahu ,pichani do hovna nekdy prinasi problemy Zdravim

 21. Ale, ale… Oborový Bůh Sluneční Galaxie již nezvládá problémy. Proto se pan generální Bůh všech Galaxií rozhodl zasáhnout! Tak pozor! Přijde očista! Brzo vás dostanou na starost nový poslové!

 22. Ještě že v úvodu není napsáno, že toto výše je diskuse. Ale vůbec mě nanapadá jako to nazvat.

 23. Bartoš je bezesporu novinářská jednička a takových je málo. Nedá se zastrašit a má odvahu pojmenovat věci pravými jmény a na „národního hrdinu“ Vaška Bombarďáka má názor jako 95% obyvatel ČR – že to byl haaajz i s tou partičkou ožralů kolem něho.

  • Ano, Češi excelentně umí dehonestovat vždy to nejlepší co měli. Považuji vás pane Jiří za příznivce zla a pokud 95% vámi označených spoluobčanů toto sdílí, tak tedy také. V Haagu už byl Miloševič, masový vrah Mladič a jeho nohsled Karadžič a nebýt toho bomardování, tak možná těch 900 000 uprchlíků pochcípalo žízní a horkem na těch pláních. Je dojemné, jak sociopatičtí jedinci vždy obhajují pachatele a oběti je nezajímají. Naštěstí existuje cosi jako karma, a to je nesmlouvavý zákon příčiny a následku. Milost s vámi…

 24. Bartoš je bezesporu největší kr..en a omezenec. Paktuje se s lidmi, kteří v minulosti mají dost pochybnou minulost např. Klaus a Železný

 25. Tak teda pardon, ale napsat k Lejle Abbasové – moderátorka a milenka Michaela Kocába, to mi případá dost pod úroveň. Když už, tak partnerka, žijí spolu a mají dítě. Také je zakladatelka nadačního fondu, což pro vás asi není tak zajímavé. No nic, jen sem k vám nakoukla a zas rychle padám !!!

 26. V Praze dne: ………………………………………….
  #
  # Věc. Podnět k zahájení trestního stíhání pro trestný čin Obecné ohrožení dle
  # paragrafu 272 trestního zákona.
  #
  #
  # Dne …………….. 2012 napadl, dle sdělovacích prostředků v obci
  # Chrastava jistý PAVEL VONDRUŠ prezidenta České republiky VÁCLAVA KLAUSE.
  # Napadení spovčívalo v tom, že na Václava Klause útočník vypálil z bezprostřední
  # blízkosti několik kuliček z airsoftové pistole.
  # Domnívám se, že v tomto případě došlo ze strany Pavla Vondruše ke spáchání
  # trestného činu OBECNÉ OHROŽENÍ. Pavel Vondruš sice na prezident republiky
  # nezaútočil střelnou zbraní a neohrozil jej na životě, na zdraví a životě ale
  # vážně ohrozil mnoho desítek okolostojících občanů, kteří se přišli setkat s
  # panem prezidentem. Pavel Vondruš musel jistě vědět, že je prezident republiky
  # soustavně hlídán členy prezidentské ochranky. Tito, pokud by u útočníka viděli
  # cosi co vcelku věrně připomíná střelnou zbraň a čím míří na prezidenta pak
  # klidně mohli zahájit palbu a mohlo dojít ke zranění či usmrcení mnoha osob. Jak
  # už jsem uvedl výše, tak byl Václav Klaus obklopen spoustou lidí a Pavlu
  # Vondrušovi muselo být jasné, pokud je tedy svéprávný, co tímto svým jednáním
  # riskuje.
  # To je z mé strany vše

 27. Vážený pane Bartoši, jste hodně nebezpečný náboženský fanatik a proto je Vám Karel Janeček trnem v oku. Hrabejte se ve své minulosti, v minulosti Vaší víry…

 28. Pane Bartoš, jako by jste měl dvě tváře – na jedné straně kriticky píšete o hodně věcech, třeba dneska na Prvních zprávách o 17.listopadu. V to máte pravdu.. Ale na druhé straně NEKRITICKY obdivujete pana Klause, skoro mu až lezete do pozadí.. To jen proto, že vás pozval na Hrad a pochválil, jak za to, jak kritizujete jeho věčného nepřítele pana Havla (toho nechci hodnotit…)?? Uvědomte si už ale konečně, i Klaus je neštěstím této země, že on ji hospodářsky rozvrátil, zaprodal, nechal rozkrást, nastolil tu vládu špinavých peněz, mafií atd.. Tak už nepište, že ON, váš VELKÝ VZOR A VŮDCE, může vstupem do politiky přinést pořádek. RYBA vždy smrdí od hlavy.. Takže pochopte, že mu děláte jen užitečného idiota a zametáte mu cestičku zpět do špinavé politiky.. Až to pochopíte, budete konečně stát nohama na zemi a konečně politicky dospějete. Nebo pana Klause obdivujete i fyzicky?? To snad ne, doufám… Takže pamatujte – ryba smrdí od hlavy…

 29. Pane Bartoši, v hodně věcech jsem s Vámi souhlasil, v uctívání Václava Klause jsme se diametrálně rozcházeli……jak se teď postavíte k otázce amnestie, kterou tento člověk – mimo jiné – osvobidil usvědčené korupčníky a ekonomické zločince, v případě dalších zastavil jejich trestní stíhání?

 30. Tak to skoro vypadá, že se Kikině načisto vrazilo semeno do mozku aby ji tak ego definitivně a nenávratně zbytnělo.
  Pro jeho mediální metresy Hájka a Bartoše teď bude docela fuška udělat mediální background k amnestii a popřípadě k tomu ještě vymyslet nějakou vkusnou adoraci.
  Bude to mnohem složitější úkol a bude vyžadovat víc důvtipu a umu, než překrýt milostný letní tenisový románek Kikiny s Koženým – údajnou aférkou s letuškou.

  Tak se chlapi snažte a nebo jako obvykle odveďte pozornost jinam…a třeba na toho „chudáka“ Janečka.

 31. Pane Bartoš,jste nemocný člověk,měl byste navštívit psychologa ….. ten seznam pravdoláskařů,či jak to nazýváte je doopravdy vrchol ubohosti ubohýho člověka.Kdybych byl hulvát,poslal bych vás někam ale hulvát nejsem,tak mohu pouze napsat,že je mi vás líto,vaše komplexy a vaší zamindrákovanost bych vlastnit doopravdy nechtěl….

 32. Dobrý den, pane Bartoši, se zájmem čtu Vaše články a analýzy, myslím, že jsou velmi výstižné. Chtěl bych se zeptat, zda znáte knihu od Alexandra Dugina: Velká válka kontinentů (v češtině na internetu) a jaký je Váš názor na ni. Děkuji.

 33. Chtel bych se vas zeptat.
  Jak muzete verit v Krista a byt zaroven clenem rotary klubu???
  je to neco jako byt katolikem a zaroven v komunisticke strane (ktera byla tvrde proti?)
  prectete si poradne bibli
  “ Clovek nemuze slouzit dvema panum…“

 34. Pane Bartoši
  Docela rád jsem četl Vaše články, i když jsem s Vámi v mnohém nesouhlasil. (Hlavně s neustálým očišťováním Klause, který je bezesporu darebák I. kategorie). Nicméně nemusíme mít stejné názory, ale Vaše články byly v mnohém podnětné a adresné, což doplňovalo i můj názor o nebezpečí, které si ti pisatelé předemnou vůbec neuvědomují a které nám bezprostředně hrozí.Proto mi vadí to, že Vás asi z Prvních zpráv vyhodili, protože pravda se musí dávkovat po kapkách a ne jim hned „nalít celý litr“. Navíc víme jak dlouhé prsty mají ony síly v pozadí.
  Budete psát i nadále články někam… Nebo je mám hledat na Vašich stránkách?

 35. Dobrý den,

  mám prosbu. Chtěl bych sehnat nějakého investigativního novináře, který by byl ochoten se zabývat mým likvidačním příběhem.
  Můj problém se nazývá „likvidační trestná činnost tajných služeb“. V reále to znamená, že jsem obětí každodenní útoků BIS (a ÚZSI) – proto jim říkám BIS-mafie (i proto, že jde o zločineckou síť, která je evidentně širší než jen agenti BIS a ÚZSI). BIS-mafie mi zcela zničila život. Útoky začaly již v roce 2002, resp. 1997, resp. 1994. Nejméně od roku 2002 mě denně vyhrožuje a vydírá množství členů BIS-mafie, obvykle tak 100 – 120 – 150 osob. Výhružky a vydírání jsou všehochuť – výhružky smrtí, zabitím, likvidací, finančním doražením, kriminalizací, (doživotním) blázincem, vyvraždění příbuzných, exekucí domu, exekucí všeho, otravou (zabitím) chemickou, biologickou nebo radioaktivní látkou apod. Dále jsem byl podvodem okraden o milióny, protože BIS-mafie zfingovala můj podpis na kupní smlouvě na pozemky v Řevnicích – to byla takové výpalné za to, že mě nechají na pokoji. Také mě zlikvidovali právně, protože když jsem na ně podal první trestní oznámení v roce 2003, tak mě odtáhli k psychiatrům a udělali ze mě cvoka, aby se trestními oznámeními nemusel nikdo zabývat. Dost často se mě snaží usmrtit autem při fingované dopravní nehodě. Podobných zážitků mám mnoho.
  Motivem, proč mě BIS-mafie likviduje je to, že jsem právě podal v roce 2003 na jejich šéfy trestní oznámení (TO) a že vůbec píši o trestné činnosti BIS a ÚZSI (TO jsem podal již docela dost, ale BISka zkorumpovala policii a státní zastupitelství, takže nikdo nic nešetří).
  Napište mi prosím, zda by se někdo z vás nechtěl tímto tématem, selháním BIS a ÚZSI, zabývat. Chtěl bych, aby můj příběh byl medializován – jen jedna podmínka, na veřejnost nemůže vyplynout moje pravé jméno, protože bych byl okamžitě zavřen do blázince (to berte vážně)!!! Proto se i zde podepíši pod pseudonymem – děkuji za pochopení.

  Detaily jsou také z části popsány na mém webu: http://WWW.destrukceBIS.WZ.CZ.
  O detaily si lze napsat na: BIScontra@HOTMAIL.COM

  Odepište prosím v každém případě

  Pěkný den

  Richard Jedi(s) x

 36. Pane Bartoši, upřímně Vám doporučuji návštěvu psychiatrické léčebny a přestat šířit ta svá fašisticko-kiomunistická hovna v médiích.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s