Blahopřání novému předsedovi Koruny České Petru Nohelovi

Vážený pane předsedo, dovolte, abych Vám srdečně poblahopřál k tomu, že Vás Generální sněm zvolil do čela Koruny České. Činím tak proto, že mezi našimi stranami vidím mnoho styčných ploch.

Jak Národní demokracie, tak Koruna Česká jsou konzervativní strany hájící vlastenectví, tradiční hodnoty a snažící se zachovat dědictví našich předků neporušené pro další generace. Ačkoli naše strana nemá obnovení monarchie ve svém programu (a ani mít nemůže, protože mnoho našich členů se hlásí k republikánství a v této otázce by naše členská základna jen těžko hledala shodu), mohlo by Vás zajímat, že někteří jiní naši členové s monarchistickou koncepcí souhlasí. Ostatně, v rámci Národní demokracie oficiálně existuje i tzv. Monarchistická platforma.

Nejen proto doufám, že by naše strany mohly v budoucnu spolupracovat na řadě vlasteneckých projektů. Jako první takovou příležitost Vám nabízím možnost připojit se k výzvě mobilisace.cz (www.mobilisace.cz) a zúčastnit se našich poklidných protestů před velvyslanectvím USA v Praze. Ty organizujeme proto, že zásadně nesouhlasíme s vměšováním USA do vnitřních záležitostí naší země, jak jsme toho poslední dobou svědky při útocích na prezidenta Miloše Zemana.

Mám naději, že Koruna česká pod Vaším vedením opustí sympatie k tzv. havlismu, kterým se vyznačovalo období minulého pana předsedy a zamíří do skutečně konzervativních pozic.

Přeji Vaší straně mnoho úspěchů a zdaru a Vám osobně Boží požehnání a moudrost nejen v tomto adventním čase.

Adam B. Bartoš
předseda Národní demokracie

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s