Projev předsedy ND před americkou ambasádou II.

Dámy a pánové, jeden nesmírně pravdivý bonmot říká: Víte, proč nejsou v USA barevné revoluce? Protože tam neexistuje žádná americká ambasáda.

My tu bohužel americkou ambasádu máme a právě proto musíme čelit i pokusům o převrat. Jeden převrat jsme oslavili před pár týdny – 25 let starou barevnou revoluci s krycím názvem „sametová“. A dnes stojíme před dalším pokusem.

My se s tím ale nesmíříme a proto jsme se zde sešli, abychom náš odmítavý postoj dali jasně najevo.

Jako minule, budu i dnes mluvit k lidem, kteří pracují v budově za mými zády. Jsou to zaměstnanci americké ambasády, američtí občané, ale i někteří z Čechů, kteří si svoji loajalitu spletli. Jsou loajálnější k USA, než k vlastní zemi.

Pánové a dámy z amerického velvyslanectví. Jak jsme slíbili, jsme tu. A za ten týden se toho poměrně mnoho událo.

Vámi organizované protesty proti Miloši Zemanovi začínají zkomírat. Rudé karty netáhnou. Posledního protestu proti prezidentu republiky se zúčastnilo dvě stě lidí – zfanatizovaných dětí pod vedením provařených pravdoláskařských es. Lidé v tomto národě vám neskočili na lep. Majdan si vnutit nenecháme.

K naší výzvě se za týden připojilo hned několik stran hnutí či organizací, zhruba 10, takže je nás, signátářů, celkem 18. Pro pořádek je přečtu:

Národní demokracie
ČSNS 2005
Národní prosperita
Republikánská strana Čech, Moravy a Slezska
České hnutí za národní jednotu
Národní myšlenka o.s.
Skuteční přátelé Ruska
Liga obrany vlasti Morava
Čtvrtý odboj
Přátelé Ruska
OV KSČM Frýdek-Místek
Monarchistické občanské sdružení
Reformyzdola.cz
Czech Free Press
Forun agnažovaných křesťanů ČR a SR
NWOO
Vlastenecká fronta
server Pařátdnes.cz

a zvažují to další, se kterými jednáme

K výzvě se připojila i řada jednotlivců. Obyčejných, naštvaných lidí, kteří už toho vašeho vměšování mají dost. Za celou dobu, co naše strana existuje, jsme nezažili takovou smršť mailů a zpráv, kdy nám lidé vyjadřují podporu, že jsme učinili správný krok a připojují pod výzvu svá jména. Od tohoto týdne začneme tyto maily zveřejňovat, aby bylo jasné, že jde o skutečné a autentické hnutí občanů.

Minule jsme říkal, že kdyby bylo na nás, vyhostili bychom amerického velvyslance a toto velvyslanectví zavřeli. A je vidět, že když se chce, tak to jde. Nejsem obdivovatelem běloruského vůdce Lukašenka, ale v lecčem mi jsou jeho postoje sympatické. Třeba to, že vypověděl amerického velvyslance ze své země. Udělali bychom to samé. Představitelé této země by měli udělat to samé. Dříve, než bude pozdě. Pane Shapiro, balte si kufry.

Byli jsme svědky toho, jak ČT cenzuruje prezidenta Miloše Zemana. S touto naší demonstrací to nemá nic společného jen na první pohled. ČT plní roli vaší hlásné trouby, útočí proti svrchované hlavě tohoto státu a navíc kryje významného člena vaší páté kolony u nás, ne našeho, ale vašeho Zdeňka Bakalu. Je to jeden z přešlapů ČT, je to jeden z vašich přešlapů a další věc, která lidem otevírá oči a probouzí je, aby celou propagandu prohlédli. A to je dobře.

Jak nemáte rádi jednoho Zemana, máte svého oblíbence v jiném Zemanovi. Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman vám jde na ruku a proto není divu, že jedna z prvních věcí, kterou americký vevlyslanec po příchodu do ČR učinil, byla jeho návštěva Pavla Zemana na nejvyšším státním zastupitelství. Velvyslanectví ani zastupitelství nechce nic k obsahu schůzky říci, ale je nám úplně jasné, oč mezi vámi jde a je to hanebné.

A takto bych mohl pokračovat.

Nemáme nic proti obyčejným Američanům, kteří stejně jako my trpí pod vašimi globalistickými plány. Ba co víc, trpí možná více, než naši lidé zde. Miliony Američanů na přídělových lístcích, kteří si nemohou koupit jídlo, aby zahnali hlad, miliony Američanů žijících v bídě či dokonce vyhnaných ze svých domovů a žijících v nějakých stanech za městem. Běsníčí černoši a populačně vás, Američany, dohánějící a předhánějící hispánci. Vaše politika je v zajetí agresivního trpaslíka z Blízkého východu, takže ani vy nejste nezávislá země. Máte sami dost svých vlastních problémů. Zameťte si nejprve před vlastním prahem, než budete poučovat druhé.

Proto vašim snahám o vměšování do vnitřních záležitostí této země, proti vašim snahám o korupci našich představitelů a organizování pokusů o puč říkáme jasné NE.

Ačkli dnes okleštěná a svým způsobem pouhá kolonie západu, je naše země hrdá země, která brzy vaše jho setřese. A síly, které se tu dnes sešly a které podporují výzvu mobilisace.cz, jsou ty jediné síly, které to mohou dokázat. Síly národní. Síly, které z principu nemohou být poraženy a kterým patří budoucnost.

Nepřál bych vám číst, co si lidé posílají po internetu (i když vy to stejně vše čtete a monitorujete). Vůbec to nejsou maily proti Zemanovi. Jsou to maily, články, prezentace, vtípky a naštvané texty – proti vám. V tomto národě vzrůstá velmi silná protiamerická nálada, kterou živíte vy sami. Můžete si za to sami. A my rozhodně nebudeme ti, kteří by tyto nálady tlumili a uklidňovali. Naopak – my je podporujeme, protože to jsou nálady zdravé a potřebné.

projev před americkou ambasádou, 3. prosince 2014

http://www.narodnidemokracie.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s