Národní demokracie volá do boje: Braňme prezidenta své země, braňme svoji vlast!

Národní demokracie má k současnému prezidentovi České republiky Miloši Zemanovi celou řadu výhrad. Oceňuje ale jeho statečný postoj v nynější vyostřené geopolitické situaci, kdy se nebojí kritizovat sankce proti Rusku, odmítá považovat Rusko za nepřítele a dráždí havlisty pravdivými výroky, které je přivádějí k zuřivosti.

Národní demokracie proto v nynější protizemanovské hysterické kampani hlavu státu podporuje a je připravena podílet se na akcích a aktivitách, které se za Miloše Zemana stavějí. Prokázala to i svou účastí na pondělním setkání na Klárově, kterého se účastnila i přes názorovou rozdílnost s mnoha zde vystupujícími řečníky.

Zároveň si uvědomujeme, že odpor proti Zemanovi není autentický, ale podporovaný americkou ambasádou ve snaze vyvolat v České republice občanské nepokoje vedoucí k odstranění Zemana z funkce prezidenta.

Nemůžeme přehlížet znepokojující informace o pozadí organizování protizemanovských protestů dne 17. listopadu, na kterých se podílelo velvyslanectví USA, jak dosvědčily některé nezávislé internetové servery. Podle těchto informací zařizovali rozdávání červených karet bývalí zaměstnanci americké ambasády v Praze. V davu protizemanovských aktivistů také bylo vidět mnoho transparentů v angličtině, určených pro západní média.

Podobné vměšování USA do vnitřních záležitostí České republiky považuje Národní demokracie za skandální a nepřijatelné a vyzývá zastoupení USA v Praze, aby od takových kroků ustoupilo. Budou-li útoky USA na svrchovanou hlavu českého státu i nadále pokračovat, je Národní demokracie připravena použít adekvátní prostředky, aby hlavu státu a vnitřní záležitosti své země před takovými intervencemi hájila.

Národní demokracie je v tomto smyslu připravena spolupracovat s jakýmikoli skupinami, kterým současný vývoj není lhostejný a které mají podobný názor na poslední události a jejich možný vývoj.

Vyzýváme vlastence zprava i zleva, pravicově i levicově národně orientované skupiny a občany: Postavme se společně pokusům tajných služeb západních mocností o vyvolání českého majdanu. Použijme k tomu všech prostředků, které máme k dispozici a které bude situace dovolovat. Nečekejme na to, až bude situace natolik vyostřená, že ji nebudeme moci ovládnout. Ovládněme situaci, dokud je čas, a ukažme, že u nás už není žádná další barevná revoluce (jako byla ta v roce 1989) možná.

Adam B. Bartoš
předseda Národní demokracie

Ladislav Zemánek
místopředseda Národní demokracie

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s