Národní demokraté odsuzují pilulku na vraždění dětí

Politická strana NE Bruselu – Národní demokracie odsuzuje zavádění a propagaci vraždícího přípravku RU-486, na současném trhu nabízeného v podobě tablety pod značkou Mifegyne. Jedná se o potratovou pilulku s účinnými látkami mifepriston a misoprostol. Její schválení i přes enormní odpor veřejnosti prosadil bývalý ministr zdravotnictví za TOP 09 Leo Heger.

NE Bruselu – Národní demokracie odmítá tento a podobné „přípravky“ principiálně, zavrhuje totiž veškeré způsoby záměrného zavraždění již počatého dítěte. Svévolný potrat považujeme za jedno z největších zel současné civilizace, která si života neváží, upřednosťnuje pohodlí, nezodpovědnost a sobectví, ignoruje vlastní vymírání a není schopná a nechce proti němu nijak zakročit.

Zároveň jsme ale přesvědčeni, že nejde o samovolný proces, který by byl ženám i mužům vlastní, ale pouze o důsledek rafinované, desetiletí vedené propagandy kultu smrti, která se snaží úmyslné zabití vlastního dítěte zpopularizovat a ještě navíc oslavovat jako jakýsi vrchol pokroku. Že je tento fenomén někomu (některým konkrétním skupinám) užitečný a prospěšný, je nabíledni. Český národ to ale rozhodně není.

Proto prvním možným opatřením, které NE Bruselu – Národní demokracie od počátku svého vzniku navrhuje, je zákaz propagace potratů a naopak takové osvětové působení na veřejnost, aby vznik nového života každá dvojice vnímala jako požehnání a radovala se z něj. I zcela pragmaticky viděno jde nejen o reprodukci vlastního života, o zachování existence konkrétní rodiny, ale i celého národa, potažmo civilizace. Už jen z tohoto prostého důvodu musí být propagace potratů odsouzena.

NE Bruselu – Národní demokracie v případě převzetí politické moci nedopustí šíření podobných přípravků. V tuto chvíli jsme pak připraveni podpořit jakékoli aktivity pro-life organizací, které se pokoušejí šíření „vražedné pilulky proti dětem“ zastavit.

Jak upozornila organizace Hnutí Pro život ČR, jejíž práce si NE Bruselu – Národní demokracie váží, ač se tableta tváří jako prostředek usnadňující potrat a snímající z něj různá rizika, jde opět o farmaceutický podvod. Tableta jen přesouvá psychologické břemeno z přímého zabití dítěte z gynekologa na ženu, ženu vystavuje všem rizikům domácího potratu, prodlužuje trauma z potratu a umírání dítěte na tři dny se všemi psychickými dopady. Vytváří tak falešnou iluzi, že se jedná o méně závažnější metodu než chirurgický potrat a hrozí, že chemický potrat může do budoucna být vnímán jako další forma antikoncepce.

„Nebojíme se hlásat i nepopulární myšlenky. To, že je potrat vraždou, je sice logická úvaha každého, kdo se nad věcí vážně a bez předsudků zamyslí, ale vzhledem k dlouhotrvající mediální propagandě jde o myšlenku pro většinovou veřejnost těžko akceptovatelnou. To ale neznamená, že na odsudek potratů rezignujeme. Naopak. Budoucnost národa závisí na tom, jak se chová ke svým dětem. Pokud to nejcennější, co máme, zabíjíme podobnými pilulkami, pokud své děti místo ochrany a péče naopak sami a dobrovolně vraždíme, pak si nezasloužíme, abychom byli šťastní. A šťastní jako rodina či národ pak ani skutečně být nemůžeme,“ uvedl předseda Národních demokratů Adam B. Bartoš.

www.nebruselu.cz

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Národní demokracie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s