Horké léto 2015: Tábory lidu a domobrana. Národní demokraté udali tón protivetřeleckému hnutí

Letošní léto bylo obzvláště horké. K tropickému počasí a suchu se totiž přidalo ještě povážlivé dusno politické. Vlastizrada, které se Sobotkova protektorátní vláda dopustila, když proti vůli obyvatel otevřela brány země tisícovkám černých vetřelců, rozpálila obyvatele České republiky doběla. Až 80 procent občanů je proti vetřelecké invazi, hlásí průzkumy a dodávají – je to nejhorší číslo ze všech zemí Evropy, žádný jiný národ není proti vetřelcům tak negativně zaměřen jako Češi.

A to je jedna z mála dobrých zpráv letošního léta – po dlouhé době nás konečně něco zase vyburcovalo k projevu nesouhlasu a politická debata, která se zdála být navždy ukončená, ožila. Řeči o potřebě vystoupit z EU se pomalu začínají stávat politickým standardem a stran, které se předhánějí v odsuzování imigrace, se nám na politické scéně vylouplo hned několik.

Na to vše dokázala Národní demokracie zareagovat více než hbitě. Ne proto, aby z politické krize vytloukala politický kapitál, jak jí zlomyslní prorežimní pisálkové podsouvají, ale aby ukázala, že je připravena být v čele, udávat tón debaty a přicházet s řešením.

Nepotřebujeme fanaticky kritizovat islám, sám jsem se ho už nakritizoval dost. Pamatuji dobu před více než deseti lety, kdy jsem coby šéfredaktor protiislámského webu Eurabia.cz začal uveřejňovat podobně laděné články a překlady jakéhosi Martina Konvičky, které mi pravidelně posílal. Chci tím říci, že si nebezpečí islámu uvědomuji déle než někteří jiní politici, kteří ho objevili loni či možná dokonce letos v létě.

Kritizovat islám ale nestačí; politická strana, která chce převzít moc, musí mít připraveno řešení, jak zoufalou situaci napravit. Proto jsme jako jedni z prvních adresovali vládě požadavky na ochranu hranic. Zároveň nejsme naivní a víme, že vláda hájí jiné zájmy než zájmy obyvatel ČR, a proto jsme velice brzy vyslali jasný signál – vláda musí padnout a před vetřelci se musíme ubránit sami. Kde nepomůže nedostatečná, protože malá armáda, musíme si pomoci vlastními silami – zakládáním domobrany.

Národní demokracie také nejrychleji zareagovala na vládní krizi a svolala tři velké demonstrace, které zaujaly hned trojím způsobem. Byly neotřelé a novátorské (včetně názvu, který jsme pro ně začali používat – tábory lidu), zdaleka nejvíce navštěvované a média a politici z nich šíleli. Podařilo se nám také předvést praktické a pragmatické politické spojenectví, když se na táborech lidu pořádaných Národní demokracií objevoval pravidelně předseda SPD a poslanec Tomio Okamura.

Tak trochu neplánovaně se symbolem táborů lidu staly šibenice, ale to jen proto, že novináři nebyli schopní psát o ničem jiném. Svým způsobem to byla velká reklama, která Národní demokracii pomohla prorazit i do těch médií, která ji ještě před několika měsíci okázale ignorovala.

Téma domobrany, se kterým jsme přišli, také do jisté míry ovlivnilo celou debatu. Žádná politická strana nešla tak daleko, aby začala volat po zakládání domobraneckých oddílů. My po něm nejen začali volat, ale podnikli i praktické kroky. Sepsali metodické pokyny, iniciovali vznik Národní domobrany České republiky a i nadále jednáme s poslanci a vojáky o tom, jak nejúčinněji domobranu zákonem ošetřit. Téma domobrany bude tématem nadcházejících měsíců a bude i tématem krajských voleb.

Spustili jsme také celonárodní petici za vystoupení České republiky z Evropské unie, protože víme, že jen odchodem z EU si můžeme uvolnit ruce k řešení krize. Během následujících měsíců chceme sebrat potřebný počet podpisů, aby byl parlament nucen referendum o odchodu země z EU vyhlásit.

Do toho všeho se snažíme pospojovat rozbitou protiimigrační scénu a najít společnou řeč s dalšími skupinami a hnutími, které si vážnost situace uvědomují. Jako státotvorná strana jsme připraveni podat ruku i těm, kteří nás – mírně řečeno – berou za konkurenci. Teď totiž není čas na osobní spory a ukazování svalů, je potřeba vyvinout maximální úsilí, aby vláda padla a nastoupila síla, která zemi od vetřelců vyčistí. To je náš úkol pro nadcházející měsíce. Léto bylo horké, ale podzim bude ještě dramatičtější. Osobně jsem přesvědčen, že tento režim prožívá své poslední měsíce. Pojďme jeho smrtelnou agónii ukončit.

vyšlo jako úvodník novin Národní demokracie č. 7-8

Příspěvek byl publikován v rubrice Národní demokracie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s