Adam B. Bartoš na 2. táboru lidu: Tato vlastizrádná vláda musí padnout

Vážení přátelé, děkuji, že jste přišli znovu na tento tábor lidu. Za těch 18 dní se toho událo moc a máme zase o několik důvodů navíc, proč být na tomto místě a demonstrovat.

Před týdnem jsme vládě sdělili požadavky týkající se ochrany hranic před nelegální imigrací a dali jsme jí týden na to, aby odčinila své vlastizrádné počínání. Vláda nejenže nereagovala, ale ve svém skandálním konání pokračuje. Připomenu to nejdůležitější:

Protest, na kterém se nás zde sešlo 1000, ještě týž den skrze média úspěšně ignorovala. Vláda asi potřebovala noc na to, aby jí došlo, že má proti sobě rozzlobenou republiku. Proto druhý den spustila masivní kampaň, která dosud neskončila. Chytila se nepodstatného detailu (makety šibenic) a na tom se točila celých 18 dní, ale skutečný problém, který má – a sice, že schválila ilegální imigraci proti vůli lidu, ten neřeší. Začala navíc skrze média strašit lidi, aby je odradila od další demonstrace a organizátory a řečníky kriminalizuje. Tomio Okamura byl na policii ve čtvrtek, já tam jdu v úterý. Navíc je tu snaha zpřísnit pravidla pro konání demonstrací v budoucnu. Čeká nás český Patriot Act, kterým se nás vláda bude snažit umlčet? Ale my se zastrašit nedáme – ani tím, když mi někdo dnes propíchal pneumatiky u auta, než jsem jel na tuto manifestaci.

Co se stalo dále? Vláda nám neochotně sdělila, kolik vlastně uprchlíků přijme. Kvóty jí nařizovaly 1800, Bohuslav Sobotka jich dobrovolně přijme 1500. Jenže vláda ještě navíc mlží a neříká nám, že s každým imigrantem přijde jeho rodina, těch lidí tedy budou tisíce. A pokud bude chtít tyto vetřelce – kteří jsou úplnými barbary a negramoty – integrovat do společnosti, učit je, překládat jim, léčit je apod. – náklady půjdou do miliard. Národní demokracie se snaží vyčíslit náklady na tento projekt, abychom měli představu, kolik nás to bude stát,  a už nyní je jasné, že půjde do miliardy měsíčně, zatímco naši lidé, krev naší krve, trpí a na ně stát nedá ani korunu.

Nevíme také, kolik imigrantů tu už je. Vláda nám tvrdí, že celý projekt začne v září, ale já vládě nevěřím. Možná jste zaznamenali zprávu, že u Loun havarovala dodávka a vysypalo se z ní 21 uprchlíků. Jen náhodou se na to přišlo. Kolik takových uprchlíků tady už je? Jsem přesvědčen, že už nyní stovky, ne-li tisíce.

Aby toho nebylo málo, vláda se nám vysloveně vysmála do obličeje, a to celému národu. Ve chvíli, kdy je zde několik petic za vystoupení z EU a proti imigraci, pod kterými je souhrnem podepsáno skoro 200 tisíc lidí a je tedy šance, že by dosáhla té mety, po které je parlament nucen se jí zabývat a referendum vyhlásit, vláda pověřila jednoho ze svých nejodpornějších členů, Jiřího Dienstbiera, aby přivedl na svět legislativního mrzáka – vládní návrh zákona o referendu, které si z nás všech dělá dobrý den. Nemá smysl vysvětlovat, jaké všechny obezličky v něm jsou, aby žádná taková petice tento současný systém nemohla ohrozit, ale řeknu to nejdůležitější – v onom návrhu zákona je konstatováno, že referenda se nebudou smět týkat otázek imigrace či vystoupení z EU. Vidíte v tom tu ohromnou zpupnost? My zkrátka nemáme legální možnost, jak tu tsunami vetřelců zastavit. Pak to ale znamená, že nás vláda sama tlačí do toho, abychom si poradili sami. My si bez té vlády poradíme…

Co to znamená? Že se vláda bojí, protože vidí, že odpor vůči imigraci a EU je tak velký, že by ho neustála. Sbíráte si podpisy a už je skoro máte? Nic nezmůžete, protože my jsme na vás vyzráli. Dámy a pánové, opět je tu vláda proti lidu, která si jemu navzdory dělá, co chce a vůbec ho neposlouchá. Chceme takovou vládu?

Je to tak hanebné, že nevím, na co ještě dalšího bychom měli čekat, abychom se rozhodli tuto vládu svrhnout. A nejen tuto vládu, ale celý tento prohnilý polistopadový režim, který se chýlí ke konci. Tento režim končí. A my už nebudeme cinkat klíči…

Vždyť nás a naše děti vláda přímo ohrožuje na životech a bezpečí. O nás samotné se nestará, ale zve sem vetřelce, o které se bude starat. Když ji za to kritizujeme, kriminalizuje nás, vyhrožuje nám, vysmívá se nám, zakazuje nám petice na toto téma. Nemá ani odvahu se podívat lidem do tváře. Pozvali jsme ministra Chovance, aby přišel a vysvětlil, protože má mnoho co vysvětlovat. Nepřišel. Prý není v Praze.

Copak si to necháme líbit?

1. Tato vláda musí padnout. Tímto dnem začínáme organizovat generální stávku s požadavkem demise vlády a vytvoření Výboru národní záchrany.

2. Řekli jsme také, že pokud vláda nezareaguje vstřícně a nebude bránit hranice, nezbyde nám nic jiného, než vyzvat veřejnost k zakládání domobrany. A to jsme učinili. Vyzvali jsme veřejnost, aby zakládala domobranecké oddíly a slibujeme nějaké metodické pokyny a rady, jak na to. A ve spolupráci s panem poslancem Okamurou a Fialou to i předložíme ve Sněmovně, aby tyto domoranecké oddíly měly nějaký legislativní rámec. A protože tu už jsou lidé připravení bránit zemi proti ilegální imigraci, jednáme i s nimi a snažíme se vytvořit široký politický konsensus národních stran, které by tyto blanické rytíře vyzvaly, aby nám pomohli se před těmi africkými vetřelci bránit.

3. Zrádci musí být potrestáni. Začneme rozšiřovat jmenné přehledy nepřátel státu, kteří svými činy dlouhodobě podrývají státní svrchovanost České republiky a pracují proti jejím zájmům a proti vůli většiny národa. Vyjdeme z oficiálních zdrojů, záznamů o hlasování a bude nás zajímat, jak kdo hlasoval 1) o Lisabonské smlouvě 2) o eurovalu 3) o imigraci

My už totiž nemůžeme opakovat stejnou chybu, že bychom řekli, že „nejsme jako oni“ a necháme je být. Nenecháme. Věšet je nebudeme, ale zároveň musí vědět, že jejich zločiny na spáchané duši tohoto národa musí být potrestány a budou potrestány.

Vlasti zdar, EU zmar!

Příspěvek byl publikován v rubrice Národní demokracie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s