Vládo, dáváme ti týden, řekl Bartoš na demonstraci. Uvnitř: reakce premiéra

Vážení přátelé, děkuji, že jste přišli, děkuji všem stranám a subjektům, které tuto demonstraci podpořily. Děkuji všem řečníkům a děkuji Tomiu Okamurovi, který jako jediný politik ve sněmovně nezklamal, protože většina ostatních trestuhodně selhala. A pro ně tu máme jasný vzkaz…

Je třeba vědět, že věci se nedějí samovolně a že tato situace má své konkrétní viníky. Těch je několik

1) USA a NATO, které svojí agresivní politikou destabilizují svět a způsobují migrační vlny. A ti, kteří za USA stojí a je řídí. Ale nemylme se. Toto není migrační vlna. USA platí tyto černé žoldáky a jejich přesun, aby Evropu rozložila a uvrhla do chaosu. Když se nepodařilo zatáhnout Rusko do války, zvolili plán B. Rozvrat Evropy.

2) Uprchlíci. Ti jsou jen nástrojem, ale je třeba vědět, že i oni jsou naši nepřátelé. Nejsou to uprchlíci v pravém slova smyslu. Jsou to vojáci, dobře živení, ošacení, bojeschopní. Není třeba s nimi mít soucit. Musíme se s nimi vypořádat tvrdě.

3) EU. Spolu s USA tento plánovaný přesun národů podporuje. Unijním elitám nejde o blaho národů, ale o nastolení Nového světového řádu. Proto bez odchodu ČR z EU není možno tuto situaci vyřešit. Potřebujeme o své zemi rozhodovat sami. Proto jsme pro okamžitý odchod z EU. Cesta k němu může být skrze referendum, pro který sbíráme podpisy k petici.

4) Naše vlastní elity – obzvláště politické. Jsou to vlastizrádci, zaprodaní Washingtonu a Bruselu. Dělají to, co jim tam řeknou, na nás nemyslí, jen na to, jak se ze svých vlastizrádných zločinů vylhat. Proto to, co je faktické přijetí kvót nazývají dobrovolným přijetím, ačkoli je to jedno a to samé. Chtějí se ještě chvíli udržet u moci, ale lid jim to neuvěří. Tyto vlastizrádce je třeba potrestat, vypořádat se s touto zrádnou pátou kolonou.

A jaké je řešení?

Národní demokracie říká

– ani jednoho uprchlíka (a nejde o islám, neřešíme, jakého vyznání ti imigranti jsou, ČR nemůže přijmout ani jednoho, i jeden je příliš mnoho)
– armádu na hranice a neprodyšně zemi uzavřít
– vystoupit z Schengenu, odejít z EU
– ty, co jsou už nyní na našem území, pochytat do jednoho a všechny vrátit

Jenže vláda na tyto požadavky, které jsme jí už před několika týdny adresovali, nereaguje. Hraje mrtvého brouka. Proto nám, a tím myslím občany ČR, nezbyde než vzít obranu vlasti do svých rukou. Pokud tedy vláda na tyto požadavky nepřistoupí, vyzveme všechny vlastence, aby začali budovat domobranu

Toto půjdeme za nějakou chvíli říci vládě. Dáme jim ultimátum. Dáme jim týden. Pokud se do týdne nevzpamatují, začneme konat. Lidé toho mají dost, chtějí se bránit, chtějí bránit svoji zemi, svůj domov.

Sami to ale nezvládneme. Musíme se spojit. Proto jsem rád, že nás je tu tolik a z tolika stran, hnutí a spolků.

Vlasti zdar!

poznámky předsedy Národní demokracie Adama B. Bartoše k vystoupení na 1. táboru lidu, Praha, Můstek, 1. 7. 2015

reakce předsedy vlády ČR Bohuslava Sobotky

Příspěvek byl publikován v rubrice Národní demokracie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s