Beseda o Zlatém standardu v Poličce a Prostějově

Ve středu 3. června navštívil předseda Národní demokracie (ND) Adam B. Bartoš, předseda Ekonomické komise ND Zdeněk Dýčka a sekretář ND Bohumil Šourek spolu s několika příznivci strany města Poličku a Prostějov.

Smyslem setkání s občany bylo představit stranu a také nejdůležitější bod jejího ekonomického programu – tzv. Zlatý standard neboli českou korunu krytou zlatem, stejně jako snaha založit v těchto městech místní organizaci Národní demokracie.

Besedu o Zlatém standardu si v Poličce přišel vyslechnout i zdejší starosta za ODS, někdejší poslanec Jaroslav Martinů. I přes brzký odpolední čas byl salonek Starohradské restaurace plný. Hosté si odnesli brožuru o Zlatém standardu a nové číslo novin Národní demokracie.

V šest hodin se konala další beseda v Prostějově, které se účastnili i lidé z Přerova, Olomouce či Brna. Přítomen byl i místopředseda partnerské strany RSČMS Roman Sláma. Po besedě následovalo jednání o založení místních organizací v Prostějově a Přerově.

Zájemci o členství z Poličky / Svitav, Prostějova a Přerova či jejich okolí mohou psát na mail info@narodnidemokracie.cz.

Podobné výjezdy po republice bude Národní demokracie podnikat pravidelně každý měsíc. Příští cesta povede na Zlínsko a do Jihomoravského kraje.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s