Národní demokracie proti odvodům a dalším válečným zákonům

Národní demokracie už loni v létě varovala, že všeobecný vývoj směřuje k válečnému konfliktu, a všímala si prvních nesmělých pokusů na české politické scéně, jak veřejnost, tehdy ještě spíše skrytou formou, na tuto realitu pomalu připravit.

Jak jsme předpokládali, situace se dramaticky vyvíjí a nebezpečí světové války je den ode dne hmatatelnější. Pro každého, kdo sleduje světové dění bez předsudků, musí být jasné, že Západ se snaží Rusko vyprovokovat za každou cenu a zároveň se na tento střet všemi způsoby připravuje.

Česká mediální a politická elita na jednu stranu pro válku s Ruskem horuje, na stranu druhou se tváří, jako by nás nic hrozného nečekalo. Průjezd konvoje tak byl jen „obyčejným cvičením“, ač šlo o brutální demonstraci americké síly a snahu zastrašit tu část české veřejnosti, která válku dosud odmítá.

Novela branného zákona, jež má zajistit odvody mužů i žen (což je zvrácené), je dalším krokem v přípravě české legislativy na válečný stav, stejně jako změna vojenské přísahy, která českého vojáka zavazuje bojovat za jiné zájmy, než je obrana republiky – za zájmy NATO.

Národní demokracie proto v tuto chvíli cítí povinnost navrhovanou novelu striktně odsoudit. Je třeba se všemi zákonnými prostředky s odhodlaností postavit všem vlastizrádcům, kteří na příkaz nadnárodních elit chtějí protlačit tuto „válečnou novelu“ a nasadit české muže (i ženy) do války proti Rusku, do války proti bratrskému slovanskému národu, do války, která je v zájmu globalistů a jednoznačně proti zájmům České republiky.

Vyzýváme všechny občany, bez ohledu na stranickou příslušnost, kterým záleží na osudu národa, aby vyvinuli maximální úsilí a svým nesouhlasným projevem zabránili schválení této novely, kterou již podpořila vlastizrádná Sobotkova vláda a jež nyní míří do parlamentu.

Za povšimnutí stojí i fakt, že neusposlechnutí výzvy k odvedení nebude vnímáno jako porušení zákona, ale pouze jako přestupek. Tím, co na první pohled celou záležitost zjemňuje, se nenechme oklamat – ve skutečnosti jsou právě tímto opatřením z odvodu vyňati potomci politiků a oligarchů tvořících páteř současného protinárodního systému. Ti se tak z odvodů budou moci vykoupit, protože desetitisícové pokuty, jež za tento přestupek hrozí, jsou pro ně zanedbatelnou položkou, kdežto pro obyčejné lidi mohou být likvidační. Je tak jasné, že vládnoucí garnitura si pojistila, že se jí válka v tomto ohledu nijak nedotkne a odnesou ji pouze prostí občané.

Je tragédií tohoto národa, že podobné novely zákonů navrhují politici nečeského původu, kteří vždy hájili pouze cizí zájmy. Necháme si líbit, aby nás a naše děti hnali na bojiště za své vlastní zájmy, zatímco oni zůstanou v pohodlí domova a nastalé situace ještě využijí ke svému obohacení? Je třeba nahlas říci, že žádná z parlamentních stran neměla před volbami v programu zavedení branné povinnosti a rozsáhlou novelu branného zákona, která vytváří předpolí k nasazení Čechů do války. Poslanci, kteří tuto válečnou novelu podpoří, zradí vlastní voliče i zájmy naší republiky. Je třeba také jasně říci, že každý, kdo v budoucnosti podpoří svým hlasem některou ze zmíněných stran, jež tuto novelu podporuje, dá zároveň hlas válečnému běsnění a nasazení svých dětí do budoucí války.

Válka proti Rusku je „poslední bitvou“ Nového světového řádu a zároveň také válkou proti Slovanům. Své děti ale globalisté do této války nepošlou. Chtějí do ní poslat nás samotné. Národní demokracie ale stojí na straně Čechů, Moravanů a Slezanů a vyzývá je, aby společným odporem pomohli toto hrozící nebezpečí odvrátit a tím předejít fyzické likvidaci českého národa.

Adam B. Bartoš, předseda
Ladislav Zemánek, místopředseda

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s