Předseda Národní demokracie zatčen

Dnes byl při protestu v Náchodě zadržen Policií ČR předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš.

O incidentu již informovaly Parlamentní listy krátkou zprávu popisující, jak k této události došlo.

V přehlídce infantilní servility proamericky orientovaných občanů ČR, kteří očekávali triumfální vjezd cizích vojsk (U.S. Army) na území státu v Náchodě, uvízl předseda naší strany, který je momentálně vyslýchán Policií ČR. Mezi oddanými dětičkami americké světové politiky, ať již jimi jsou pro svou víru v americké hrdiny či bludné přesvědčení, že současné Spojené státy americké  jsou rájem svobody, si dovolil A. B. Bartoš protestovat, za což byl těmito lidmi napaden a následně zatčen Policií ČR. Další informace Vám poskytneme později.


Policie ČR (služebna Náchod), propustila Adama B. Bartoše po 2h výslechu a po sepsání protokolu. Podle jeho slov se Policie chovala profesionálně, tedy slušně a s respektem. To je již pravidlem, že policisté mají většinou lepší vychování než mnozí zanícení svazáci z prostředí politických nátlakových skupin, (ne)vládních nadací, „standardních“ politických stran a především fanatických příznivců americké armády. Právě tito lidé vítající americké hochy byli podle slov Adama. B. Bartoše přímo neuvěřitelní. Toto zuřivé zaníceni, nikoliv nepodobné zanícení členů Československého svazu mládeže (ČSM – později SSM) z padesátých let, předvedli mnozí lidé na přechodu v Náchodě. Prý z toho doslova šel mráz po zádech. Vulgaritou a fanatismem vůči názorovým oponentům, kteří nejsou ani příznivci komunistické ideologie, ani éry vlády KSČ a již vůbec ne SSSR pouze dokázali, jak málo jsme se poučili z dějin a jak rádi setrváváme v mýtech o dobrých spojencích a zachráncích naší vlasti. O americké vojáky tady přitom vůbec nejde. Jde především o ideology, kteří tyto hochy používají kdekoliv na světě, aby svět globalizovali, přičemž  je jim zcela lhostejné kolik lidí tomuto šílenému plánu padne za oběť.

Národní demokracie děkuje všem, kteří nevnímají náš svět pubertálně a infantilně a jsou si vědomi souvislostí a procesů, které nás mohou přivést do nukleární zkázy.

 Výstup z výslechu A. B. Bartoše na policejní služebně v Náchodě


vysvetleni1 vysvetleni2

 

2 komentáře u „Předseda Národní demokracie zatčen

  1. Uesejidioty lze lehce najist na ceskych novinach kde je jeste „povolen “ lzidem . Pod pseudodymy jako Redneck Viper a podobne se vyblejvaji a dokonce pisi i sve zivotopisy kde pry trpeli a upeli pod komunistickym utlakem . Neco jako cerni pratele kteri ac nikdy nepracovali a vetsinu casu stravili v lapaku si preji „justice“ cili spravedlive soudnictvi . Tito idioti stejne jako oni debilove puvodne z ceske kotliny vzdy maji pravdu a kdyz nekyvnes tak ti ji dovysvetli zeleznou tyci ci jinym tezkym predmetem .Rikat dnes pravdu ci nazor je riskantni a to velice . Prave dnes jsem se dival na zpravy jak zametli s muslimem ktery verejne propagoval suport Hamasu a Hezboly cili nepratele Israhelu . 23 let na tvrdo s mackanim kouli sverakem vzdy na velky Sabes . Buh nas opatruj.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s