Národní demokracie děkuje svým voličům za odevzdané hlasy a za projevenou důvěru

Národní demokracie děkuje svým voličům za odevzdané hlasy a za projevenou důvěru. Děkuje rovněž všem svým kandidátům v komunálních a senátních volbách za nasazení ve volební kampani.

Národní demokracie neměla ohledně volebních výsledků přehnaná očekávání, byla si vědoma těžkosti senátních voleb, stejně jako si uvědomovala náročnost voleb komunálních pro stranu, která teprve buduje svoji regionální strukturu a čítá zatím necelou stovku členů. Národní demokracie tedy neprožívá z volebních výsledků zklamání a bude dále pokračovat v úkolech, které ji čekají.

Národní demokracie gratuluje svému členovi MO ND Náchod ke zvolení do zastupitelstva obce Vysoká Srbská.

Národní demokracie gratuluje koaličnímu partnerovi v Národním kongresu, Dělnické straně sociální spravedlnosti, k získání 6 zastupitelských postů a k dobrým výsledkům v některých obcích (Duchcov).

Národní demokracie vnímá spolupráci v rámci Národního kongresu jako plodnou. Pod názvem Národní kongres kandidovaly obě strany do magistrátu hl. města Prahy a získaly tak čtyřnásobně více hlasů, než kolik v Praze získala samotná DSSS před čtyřmi lety. Národní kongres v Praze porazil deset stran včetně těch, které měly milionové kampaně či za kterými stojí mediálně známé tváře.

Národní demokracie spolu s Dělnickou stranou sociální spravedlnosti nabízí účast v Národním kongresu dalším vlastenecky orientovaným stranám a v brzké době Národní kongres rozšíří o další politické subjekty, které už o spolupráci projevily zájem.

http://www.nebruselu.cz

1 komentář u „Národní demokracie děkuje svým voličům za odevzdané hlasy a za projevenou důvěru

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s