Budeme volit Adama B. Bartoše a NE Bruselu. Byl by na pražském magistrátu plamínkem normálnosti. Ať pravdoláska pukne vzteky…

Před pár dny jsme s přáteli zašli na skleničku. Byla to pestrá skupina lidí z různých profesí, které spojovalo jedno. Všichni se živíme normální prací. Žádné granty, dotace, neziskovky… Přirozeně také došlo na diskuse o politice a následujících volbách s Hamletovskou otázkou „koho volit“?

Tradiční strany jsou všechny levicové

Zcela jednoznačně jsem se totiž shodli, že současný establishment bez rozdílu representuje zájmy extremistické levice a na ní napojených etno/eko/multikulti businessmanů. Paradoxem přitom je, že úplně nalevo stojí tzv. „pravice“. Třeba v ODS na „primátora“ (s aktuální podporou asi 7 procent hlasů) kandiduje B. Svoboda, který svoji pravicovost projevoval opakovanou podporo homo pochodů gaypride. Na Praze 2 zase vede kandidátku J. Černochová, která dokonce plánuje předložit zákon umožňující těmto sexuálním deviantům adoptovat děti. Na Praze 3 stojí v čele kandidátky ODS nějaký A. Bellu a jeho hlavní starostí je „podpora neziskovek“… Přirozeně korunu tomu nasazuje vedení ODS, kde pravdoláskařské koncepty multikulturalismu, politické korektnosti a dalších socialistických vymožeností patří k základní ideové výbavě. O TOP 09 nemá dokonce smysl snad ani hovořit. Většina jejich politiků je názorově na úrovni strany Zelených a není jistě náhodou, že za TOP 09 kandiduje i známý zelený extremista a eko businessman M. Bursík. Ostatně i „Karel“ se do politiky vrátil díky straně Zelených.

Účelová hnutí jsou nedůvěryhodná

Pak tu je řada různých hnutí. Mnohá vzbuzují dojem, že je ustavily podnikatelské skupiny z okruhu státních kapitalistů. Jiná jsou zase plná bývalých podivných politiků. Žádné z nich nemá nijak vyhraněné politické názory. To sice lze bez problémů akceptovat na malé obci, nikoliv v Praze. Alternativou tedy nejsou.

Je na čase přinést do politiky skutečně konzervativní názory, ať pravdo-láska zuří

Pak tu máme dvě nové strany. Svobodné a Ne Bruselu. O téhle možnosti jsme živě debatovali. Svobodní se nám líbí ekonomicky, ale ukázalo se, že nikdo z nás není názorově a hodnotově extremní liberál. Pak přišel na přetřes A. Bartoš a jeho Ne Bruselu. O jeho popularitu se nedávno postaral mediální meanstream, který mu začal vyhrožovat ekonomickou a trestní likvidací za jeho „seznam“ známých Židů v české společnosti. Podle názorů pravdoláskařského establishmentu je to prý „nacista“. Jelikož se ale většina z nás již dlouhodobě dostala do modu, že věří přesnému opaku, než co říká mediální meanstream a současný politický establishment, začali jsme si klást následující otázky. Jsou jeho názory na Židy pro českou politiku relevantní? Lže zase mediální meanstream? Co by se stalo, kdyby se dotyčný dostal do pražského zastupitelstva? Odpovědí nám bylo, že by se nestalo nic negativního. Naopak, konečně by se objevil zastupitel, který by například protestoval proti pořádání těch nechutných homo pochodů zaštiťovaných současným primátorem.

Určitě by na magistrátu bojoval za omezení grantů a dotací různým extremistickým neziskovkám a „umělcům“ . Byl by to možná konečně plamínek normálnosti v té záplavě politicky korektní šílenosti. S jeho názory na Židy a jejich (přeceňovanému) vliv na českou společnost nemusíme nutně souhlasit, ale nepovažujeme je za extremistické a on na ně má plné právo. Svoboda slova je nám drahá! A hlavně nejsou důležité….Jelikož večer nakročil a vypitých sklenek přibývalo došlo nám ještě jedno. Jeho zvolení asi rozpálí do běla všechny ty pravdoláskařské politiky, umělce a další parazity. To by nám všem udělalo mimořádnou radost. Představa jak budou CT, MF, LN běsnit, že se do magistrátu dostal „český nacista“, nám všem připadala velmi příjemná. (Inteligentnímu čtenáři asi již došlo, že ono spojení český nacista je oxymóron, tedy dvě vzájemně si odporující tvrzení)

Proto Bartoš do Magistrátu! Pravdo-lásce pro zlost…

Zdroj: eportal.parlamentnilisty.cz

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s