Národní demokraté popřáli vlasteneckým stranám k ziskům v eurovolbách

Vedení NE Bruselu – Národní demokracie zaslalo blahopřejný dopis předsedkyni francouzské Front National Marine Le Penové k jejímu historickému vítězství ve volbách do Evropského parlamentu.

„Radujeme se dvojnásob, protože reprezentujete myšlenky, které jsou i našimi myšlenkami – že Evropská unie musí být rozpuštěna, euro odmítnuto a Evropa se má vrátit ke spolupráci svobodných a nezávislých států. Jsme rádi, že tento hlas nyní v Evropě zaznívá ještě rezolutněji, jak jsme například mohli zaznamenat z Vašeho nedávného vystoupení, kdy jste v Bruselu označila Unii za totalitní organizaci,“ stojí mimo jiné v dopise (plné znění níže)

Blahopřání k výrazným volebním ziskům v eurovolbách adresovali Národní demokratétaké dalším euroskeptickým a vlasteneckým stranám po celé Evropě. Jsou jimi UKIP (Velká Británie), Vlámský zájem (Belgie), PVV (Holandsko), Jobbik (Maďarsko), Zlatý úsvit (Řecko), Švédští demokraté (Švédsko), Praví Finové (Finsko), Dánská lidová strana (Dánsko) a FPÖ (Rakousko).

„Národní demokraté chtějí spolupracovat se všemi národoveckými stranami v Evropě. Neomezujeme se jen na spolupráci s jedním či dvěma subjekty, ale dokážeme se bavit jak s Wildersovou PVV, tak s řeckým Zlatým úsvitem. Zvláště s ním jsme nyní v úzkém kontaktu,“ uvedl předseda NE Bruselu – Národní demokracie Adam B. Bartoš.

www.nebruselu.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Národní demokracie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s