Národní demokraté blahopřáli k vítězství předsedkyni Národní fronty Marine Le Penové

Vážená paní
Marine Le Pen
předsedkyně Front National
78, rue des Suisses
920 00 Nanterre
V Praze dne 1. června 2014

Vážená paní předsedkyně,
dovolte, abych Vám jménem naší strany poblahopřál ke grandioznímu výsledku, k vítězství ve volbách do Evropského parlamentu. Spolu s Vámi zde v Praze připíjíme na Váš historický úspěch.

Radujeme se dvojnásob, protože reprezentujete myšlenky, které jsou i našimi myšlenkami – že Evropská unie musí být rozpuštěna, euro odmítnuto a Evropa se má vrátit ke spolupráci svobodných a nezávislých států.

Jsme rádi, že tento hlas nyní v Evropě zaznívá ještě rezolutněji, jak jsme například mohli zaznamenat z Vašeho nedávného vystoupení, kdy jste v Bruselu označila Unii za totalitní organizaci.

Přejeme zároveň zdar Vašemu úsilí o vytvoření nové euroskeptické frakce a přáli bychom si, abyste našli společnou řeč s frakcí E&D za účelem společného návrhu euroskeptického kandidáta na předsedu Evropské komise.

Naše strana, která prezentuje podobné myšlenky, získala ve volbách pouze půl procenta hlasů. Na stranu, která ale vznikla před čtyřmi měsíci a která čelila – jak si umíte představit – naprosté mediální blokádě, to však není špatné. Ostatně, Vaše strana kdysi začínala podobně. Proto je pro nás Váš úspěch velkým povzbuzením, vzorem a inspirací – a výzvou k vytrvání a k trpělivosti.

Děkujeme za kontakt na Vašeho poradce pro otázky evropských záležitostí. Náš expert na zahraniční otázky, Daniel Solis, pana Ludovica de Danne kontaktuje a bude s ním jednat o možnostech spolupráce mezi našimi stranami.

Těším se na takovou spolupráci a zůstávám s uctivým pozdravem

Adam B. Bartoš – předseda NE Bruselu – Národní demokracie; Ladislav Zemánek – místopředseda, http://www.nebruselu.cz

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Národní demokracie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s