Pravdou třeba proti všem!

NE Bruselu – Národní demokracie děkuje všem svým voličům, každého jednoho hlasu si váží a vnímá ho jako závazek pro budoucí práci.

NE Bruselu – Národní demokracie děkuje svým kandidátům za jejich příkladné volební nasazení, děkuje svým sponzorům za jejich dary, děkuje svým sympatizantům, kteří jí pomáhali v kampani.

Mizivá volební účast ukázala, co si lidé o Evropské unii myslí. Zatímco v ostatních zemích EU projevili lidé svůj odpor k Unii volbou nacionalistických uskupení, v České republice povětšinou zůstali doma.

Před Národní demokracií, stranou, která vznikla před čtyřmi měsíci a čelila neskutečné mediální blokádě, tak stojí nesnadný úkol, jak obyvatele ČR přesvědčit, že hlas národovecké straně je lepší řešení než bojkot voleb. Zároveň se naskýtá otázka, zda volbami lze vůbec něco změnit a zda ti, kteří si přejí zachování národa, by neměli uvažovat o jiné formě politické práce.

NE Bruselu – Národní demokracie gratuluje Straně svobodných občanů, které se napočtvrté podařilo ve volbách uspět. Obává se ale zároveň, že to bylo za cenu velkých ideových ústupků, posunu SSO směrem k politickému středu a odklonu od myšlenky vystoupení z EU. Posunem SSO do středu se uvolňuje prostor pro skutečnou euroskeptickou a národoveckou stranu.

V tomto smyslu bude NE Bruselu – Národní demokracie nadále působit, navzdory současnému hubenému volebnímu výsledku. Národní demokracie vyzývá zájemce o členství k práci na tomto společném díle.

Naše odhodlání bránit tento národ není prchavé, není závislé na konkrétní voličské odezvě. Je to poslání, kterému hodláme zůstat věrni. V duchu odkazu Karla Kramáře chceme postupovat podle hesla „Pravdou třeba proti všem“

Nevzdáváme se, jdeme dál. Pojďte s námi.

Vlasti zdar!

Adam B. Bartoš

39 komentářů u „Pravdou třeba proti všem!

 1. První jsem si myslel že už je zbytečné zakládat další stranu ale teď si říkám že ten hlas Národní Demokracii není ztracený.I když jsme nedostali ani jedno procento k kterého by bylo 30 korun za každý hlas.Dobré je se na vše dívat optimisticky.Přez to všechno jsem měl z Evropských voleb radost.Propadli zelení a dostali se tam svobodní a Strana zdravého rozumu dosáhla na příspěvěk. Díky Bohu za to že v západní Evropě uspěli slušnější strany jako je NPD,Zlatý Úsvit,Joblik,Náordní Frnota či UKIP a další a další kamarádi.Je škoda že se jako evropané nedokážeme mezi sebou domluvit.Jednou to povolí.
  Důvod k optimizmu je Putin bude přecházet na pladbu ve zlatě,Krym už je dobytý a v Sýrii se daří Bašáru Asadovi.
  Jednou i my budeme slavit vítěství.Za vítěství se dá považovat ito že je Úsvit Demokracie v parlamentu i to když se občas politik z běžné strany dostane k učení našeho nacionalismu.
  TO VÍTĚSTVÍ PŘÍJDE BEZ OHLEDU NA TO JAKÁ NAŠE FRAKCE USPĚJE.

 2. „První jsem si myslel že už je zbytečné zakládat další stranu ale teď si říkám že ten hlas Národní Demokracii není ztracený.I když jsme nedostali ani jedno procento k kterého by bylo 30 korun za každý hlas.Dobré je se na vše dívat optimisticky.Přez to všechno jsem měl z Evropských voleb radost.Propadli zelení a dostali se tam svobodní a Strana zdravého rozumu dosáhla na příspěvěk. Díky Bohu za to že v západní Evropě uspěli slušnější strany jako je NPD,Zlatý Úsvit,Joblik,Náordní Frnota či UKIP a další a další kamarádi“.

  Slabomyslný mladík (Čáka) se tu opět rochní v demokratické zednařině. A to víš, že ten hlas není ztracený Jeníčku.. Naopak svojí roli užitečného idiůtka si sehrál velmi dobře. Takže máš všechny důvody mít z „voleb“ opravdovou radost! Proto máš demokracii, víš.. A radovánky: NPD, Zlatý Úsvit, Joblik, UKIP, Ne Bruselu, ODS, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, Úsvit, ANO, a tisíce dalších uskupení, které v tvém životě budou ještě zakládány pro ZÁBAVU gojímských (nežidovských) národů! Jak to tak nádherně popisují proslulé Protokoly sionských mudrců (dokument nejvyšších rabínských špiček a pohlavárů z B’nai B’rith).

  Členy posledně jmenované organizace – židovské zednářské lóže B’nai B’rith jsou v ČR Židé: V. Klaus, V. Havel †, R. Slánský ml. †, L. Dobrovský, V. Dlouhý, V. Železný atd. Této zednářské organizaci jsou všude na světě (ve všech státech kde působí), podřízeny všechny zednářské lóže a jimi řízené spolky (Rotary- klub, PEN-klub atd.) A z Rotary také „pochází“ p. Adam Benjamin.

  P. S. – a pokus se také psát trošku gramotněji… Tvůj pravopis je otřesný. A můžeš s tím začít hned, jakmile zde zase začneš po milionté chrlit desítky idiootázek a krkolomných rádoby chytrých debilit.

 3. katolík: Nevim proč se katolíkem nazýváš když s naší církví nemáš nic společného? Proč své otázky neustále opakuji? Protože jsi na ně ještě neodpověděl.Protokoly sionských mudrců jsem přečetl ale vykládám je jinak než ty.
  TY POŘÁD ŘÍKÁŠ A NAZNAČUJEŠ ŽE ČLENOVÉ VŠECH STRAN,SPOLKŮ MOŽNÁ I KROUŽKŮ JSOU UŽITEČNÍ IDIOTI.TAK CO PODLE TEBE MÁ TAKOVÝ NÁRODOVEC DĚLAT?Jestli myslíš že jediná věc co se dá dělat je sedět doma s rukama v klíně a číst protižidovské věci tak to je hodně hodně hodně málo.OTÁZKY ZOPAKUJI.JAKÉ ŘEŠENÍ TĚCH PROBLÉMŮ NABÍZÍŠ TY? JAKÁ DEMONSTRACE ČI JAKÁKOLIV AKCE MÁ PODLE TEBE SMYSL???? NĚJAK SE NEMŮŽU DOPÍDIT K TOMU JAKÝ SMYSL MAJÍ TVÉ SPAMY.KDYŽ UŽ NEODPOVÍDÁŠ NA MÉ OTÁZKY TAK O NICH ASPOŇ PŘEMÝŠLÍŠ? A BAVÍME SE MY DVA JAKO ROVNÝ S ROVNÝM? POŘÁD DOKOLA TI DÁVÁM ŠANCI ABYS VYVRÁTIL TO Z ČEHO TĚ OBVIŇUJI.ŽE ŽÁDNÉ ŘEŠENÍ NEMÁŠ ANI JAK POMOCT NÁRODU ANI JAK VYŘEŠIT TŘEBA STAV SILNIC A DÁLNIC….
  Važ si toho že nad tvými komentáři do hlobky přemýšlím.Tak dobrá když by každý kdo založí spolek ,stranu či udělá cokoliv se stal loutkou zednářů a židů ,tak to by jsme všichni mohli spáchat hromadnou sebevraždu.Bral bych v potaz teoreticky říkám slova s nadsázkou aby mě nezavřeli, teorii že bez násilného ozbrojeného převratu to nejde. U tebe je zvláštní že nenabízíš ani násilné ani nenásilné řešení toho o čem mluvíš.Ty kromě těch svejch smpamů nenabízíš nic.NIC.Když by zde vznikla sebeslušnější strana tak bys tvrdil že jsou to židé nebo jejich loutky,když by zde byla nějaká revoluce zelená,nacionální nebo nějaká oranžová,tvrdil bys že to dělají židi.KDYŽ BY SE DĚLO OPRAVDU COKOLIV JAKÝKOLIV PŘEVRAT JAKÁKOLIV ZMĚNA JAKÝMKOLIV SMĚREM,TAK BYS TVRDIL POŘÁD ŽE JE TO ŘÍZENO ŽIDY A ZEDNÁŘI A NEŘÍKEJ ŽE TO TAK NENÍ.
  PROČ MI NEODPOVÍŠ NA MÉ ZÁKLADNÍ OTÁZKY?ČASU NA TO ABYS TO ZPRACOVAL MÁŠ DOST.I KDYBYS MĚL PRAVDU ÚPLNĚ VE VŠEM CO PÍŠEŠ,TAK ČESKÉMU NÁRODU NEVYSVĚTLÍŠ CO MÁ PODLE TEBE DĚLAT.Když někdo založí protestní združení třeba Adam Bartoš ,tak na něj plivneš.AŤ UŽ DĚLÁ KDOKOLIV COKOLIV TAK JE PODLE TEBE BLBEC.CO KDYŽ SE OPRAVDU MÝLÍŠ CO KDYŽ OPRAVDU TO NENÍ TAK JAK ŘÍKÁŠ.Třeba má firma a můj dům pod kontrolou židů není.Minimálně tvůj byt také není pod kontrolou židů a zednářů.Možná jdu do extrému ale s tebou to jinak nejde.Tak mi konečně odpověz nebo se přiznej že nic nenabízíš kromě urážek a kazení práce ostatním.Zneužíváš téma židi jako zelení ekologii.

 4. „Važ si toho že nad tvými komentáři do hlobky přemýšlím“.

  Ale to víš, že si toho vážím Jeníčku. Neměj obavy…

 5. katolík: TAK KONEČNĚ VYSVĚTLI JAKÝ SMYSL MAJÍ TVÉ KOMENTÁŘE? ZATÍM SI NEŘEKL KTEROU STRANU,HNUTÍ ČI CO PODPORUJEŠ? TAK UMÍŠ NĚCO JINÉHO NEŽ NADÁVAT NA ŽIDY NEBO NE? TEDINÉ CO HLÁSÁŠ JE SEDĚT DOMA S RUKAMA V KLÍNĚ A ČÍST PROTIŽIDOVSKÉ VĚCI.KDO SE KDEKOLI A JEKKOLI ANGAŽUJE TAK JE PODLE TEBE BLBEC.
  Tak je to tak jak říkám nebo tomu tak není? Opravdu mě zájímá tvůj potebnciál jestli opravdu máš na něco víc než na to co jsi za tu dobu předváděl nebo nemáš?

 6. Jeníčku, ten hnůj, co máš v hlavičce – tzn. židovské Klause, Weigly, Bobošíky, zednářského multimilionáře Okamuru, pseudokatolíky (se skutečným katolíkem, tj. pravověrným, nemá absolutně nic společného) typu Semína, a desítky dalšího odpadu si musíš ze svého mozečku vykydat sám, víš?! S tím ti nikdo nepomůže, ani já, ani nikdo jiný.

  Tvůj osud dosmrtného užitečného idiota, který jsem tu už několikrát zmiňoval, tě bohužel nemine..

 7. kotolík: Dobře OPAKUJI OTÁZKU KDYBY VŠE CO ŘÍKÁŠ OPRAVDU BYLA PRAVDA, TAK JAKÉ MÁŠ ŘEŠENÍ JAK Z TOHO VEN? Dobře můžu respektovat tvůj názor že ty všichni jsou špatní že to jsou židé nebo jejich pomocníci.OK se sebezapřením beru jako regulerní názor.Ale jakou váhu mají tvé urážky když nenapíšeš jediné jméno státníka nebo katolíka někoho v současném veřejném životě koho podporuješ.Když už někoho kritizuji i ostře,tak musím vědět jak a koho nahradit.TAK ŘEKNEŠ UŽ KONEČNĚ JMÉNO STRANY PRO KTEROU SEŠ? JMÉNA LIDÍ ZA KTERÝMI SI STOJÍŠ? POKUD JEN PLIVEŠ A NEMÁŠ JEDINÉ DOBRÉ VÝCHODISKO TAK JSI OPRAVDU IDIOT.Jak by se měl podle tebe vyznačovat ten pravověrný katolík? Když Semín ,Bahník ,Hájek a tak dále jsou nejkonzevrativnější z konzervativních tak kdo je podle tebe ten dobrej? nebo konzervativnější? ZAMYSLEL SES VŮBEC NĚKDY NAD TÍM CO TI PÍŠU? Proč se nehájíš? Já tě kritizuji otevřeně a byl bych rád kdybys vysvětlil mě i ostatním své jednání.
  Kromě urážek a toho svého webu spiknutí proti církvi a lidstvu nemáš nic.
  Kdyby vniklo nějaké úplně nové jiné hnutí jako je akce D.O.S.T.cz tak bys také začal křičet že jsou tam židé a zednáři? Kdyby se třeba za půl roku založila nějaká další nacionální strana ,třeba na Moravě.Tak bys také začal křičet že jsou to židé a zednáři?
  Dokážeš odpovědět aspoň na to co má český nacionalista dělat kromě čtení protižidovských věcí a nadávání na systém,?

 8. „..ŘEKNEŠ UŽ KONEČNĚ JMÉNO STRANY PRO KTEROU SEŠ?“

  Jeníčku slabomyslný, tvůj mozeček je beznadějně vymyt zednářskou demokracií … čili, opravdu ti není pomoci, věř mi…

  Bez užitečných idiotů (zmanipulovaných mas) by ostatně neexistovali ani Židy řízené zednářské demokracie!

  Tento systém, který umožňuje exploataci celých národů je z židovského pohledu unikátní v tom, že jsou jeho horizonty regulovatelné..

  Click to access Svet_v_pasti_zidoslov_aneb_soucasnost_bez_budoucnosti.pdf

 9. katolíku.To co ten Jaromír Hejna píše jsou jenom bláboly.Když se něco přitáhne za vlasy,tak to přestane mít váhu.Přesně jsi potvrdil má slova tím že sem dáš psaníčko dalšího zoufalce.Svět v pasti židoslov aneb současnost bez budoucnosti.Ten název mluví sám za sebe.Nechci na tebe útočit ale DOKÁŽEŠ SI TY PŘIZNAT VLASTNÍ OMYL A VLASTNÍ NESCHOPNOST? Připomínáš mi levičáky co nadávají na Klause na kapitalismus a přitom nic v životě nedokázali.Demokracie a kapitalismus je spravedlivý v tom že se každý může prosadit a každý má právo podnikat a uspět.Jistě že autoritativní systém s pevným vládcem by byl lepší,no nevim proč o tom polemizuju. PROČ NEODPOVÍDÁŠ NA MÉ OTÁZKY A VYTRHÁVÁŠ VĚCI Z KONTEXTU.PTÁM SE TĚ ASI PO PÁTÉ.KDYŽ NĚKDO ZALOŽÍ NĚJAKOU STRANU NĚJAKÉ HNUTÍ NEBO DĚLÁ COKOLIV,TAK JE PODLE TEBE UŽITEČNÝM IDIOTEM NEBO NĚJAKÝM ŽIDEM ČI ZEDNÁŘEM? JEŠTĚ JSEM OD TEBE NESLYŠEL CO KROMĚ TOHO BÉČKOVÉHO VEBU SPIKNUTÍ PROTI CÍRKVI MÁŠ?????

 10. „Demokracie a kapitalismus je spravedlivý v tom že se každý může prosadit a každý má právo podnikat a uspět“.

  Jeníčku slabomyslný, především touto větou (i když si jich už tady nablinkal stovky), si definitivně ukázal, že tvůj MOZEČEK je totálně, ale totálně vymyt zednářskou propagandou a jako korunovaný UŽITEČNÝ IDIOT (!), zde blinkáš o režimu a systému (demokracii), který byl po první světové válce (po cíleném rozbití evropských monarchií) instalován právě proto, že organizovanému mocenskému Židovstvu umožnil naprostou kontrolu nad finančním a politickým životem jednotlivých států. Židé také vtiskli těmto zemím svojí obchodnickou mentalitu.

  Tento systém (demokracie), který umožňuje exploataci celých národů je k tomuto účelu nejvhodnější a byl už po „francouzské“ revoluci postupně zaváděn zednáři v různých státech. Pravidelné střídání vlád ve čtyřletých intervalech „volbami“, je nejvhodnější způsob skrývání déledobých cílů, korigováním postupů, metod a prostředků, reagováním na veřejnost, úpravou chování obyvatelstva prostřednictvím zákonů, atd..

  Takže užitečným idiotem si a užitečným idiotem zůstaneš. Jinak co se týče unikátního Hejnova pojednání: „Svět v pasti židoslov aneb současnost bez budoucnosti“ – tak naprosto chápu, že se taková lůza jako ty v něm musela vidět jako v zrcadle a proto také taková reakce.

  Vyznavač židozednářské demokracie a kapitalismu, židovských zločinců typu Klause, atd., no prostě odpad!

 11. katolík:Nevím zda ti mám opakovat zásadní otázky na které jsi ještě neodpověděl.Když už urážíš ,nadáváš a kopeš kolem sebe tak bys měl nějak inteligentně reagovat na mojí kritiku tvé osoby.V tvém životě ti nepomůže to ,když přečteš všechny protižidovské věci co kdy byli vydané.Poukazuji na to že zneužíváš jednoho tématu k rozeštvávání.Jistě že židozednáři ovládají banky.Nadnárodní korporace,Brusel a a tak dále.Jistě že v roce 1897 bylo zednářské setkání v Basileji a že mnoho věcí třeba z knihy Páni a otorci 20 století má reálný základ. Jenže když ulítneš na knihách bláznů,tak se zblázníš taky.Třeba že všechny strany a spolky jsou součástí židovského spiknutí a každej kdo se jakkoliv angažuje je loutka židů tak tím odrazuješ lidi od jejich práce.Což je u tebe neuvěřitelné že se snažíš znevěrohodnit i ty co se těmato tématy zabývají.Třeba bildenbergem a tak podobně.Lidi jako je Petr Hájek nebo Adam Bartoš nesnášíš přitom paradoxně to co oni říkají nahrává mnohým tvým i mým názorům.
  Myslíš že jsem z té slavné demokracie a tohodle režimu nadšenej? Hlavní je to že nechává dýchat drobné živnostníky a podnikatele.Jistě že bych vítal nějaký státní převrat ale co myslíš když by ty finanční a bankovní systémy ovládl někdo jiný.Uměli by to s penězma stejně nebo lépe než současní židé? Připustíš si variantu že kdyby třeba nějací dementi se ujali vlády a zkolabvalo by všechno i cena zlata.
  Dobře beru argument nelíbí se mi to a to ,sesadil bych toho a toho člověka OK ale když už něco takového budu chtít tak budu muset vědět jak a kým ho nahradit a jak to co se mi nelíbí změnit.
  Vem si volby do Evropského parlamentu.Pravdoláskaři mají hrůzu z toho že vyhrála LePénová a podobné strany.Jsou země kde demokratické režimy zrušili potraty a propagace homosexuality a židé se tam nemůžou dovolit to co u nás.Toho by sis měl vážit.
  Ještě k tvé diskreditaci zdravého antisemitismu.Víš kdy jsem přestal věřit v seznamy židů? Když jsem tam viděl snad všechny známé osobnosti i ty co prokazatelně židé nejsou.KDYŽ JSEM PODLE TEBE UŽITEČNÝ IDIOT JÁ TAK KDO NENÍ PODLE TEBE UŽITEČNÝ IDIOT ? PODLE TEBE JE UŽITEČNÝ IDIOT SKORO KAŽDÝ KDO KANDIDUJE,PÍŠE NEBO SE ÚČASTNÍ DEMONSTRACÍ.JE TO SNAD JINAK?

 12. „..Pravdoláskaři mají hrůzu z toho že vyhrála LePénová a podobné strany..“

  No to víš, že mají hrůzu Jeníčku… Celý židovsko-zednářský mocenský establishment se přímo třese!

  A hlavně před takovou požidovštělou lůzou jako si ty, že?!
  Doživotní idiocie tě nemine..

  P. S. – a podle tvého pravopisu soudím, že máš za sebou zvláštní školu.

 13. „Jistě že bych vítal nějaký státní převrat ale co myslíš když by ty finanční a bankovní systémy ovládl někdo jiný.Uměli by to s penězma stejně nebo lépe než současní židé?“

  A tyto tvoje idiotské věty, Jeníčku slabomyslný, JEDNOZNAČNĚ ukazují na to, jaký si BLB, a že židovské problematice i světové politice absolutně nerozumíš!!

 14. Pane Jane, já už na katolíka nebudu reagovat.
  Je to jenom destrukce a nenávist, a nedůstojné zacházení , aniž sám ví s kým. Nic ani přibližně normálního, s tím se nedá nic dělat, a bude to pořád stejné. A možná je to i provokatér, což by mě vůbec nepřekvapilo.

  Přála bych si, aby tato diskuse měla hodnotnější obsah, a aby měla nějaký smysl.
  Zdravím Vás!
  Hanka

 15. Židovská Haničko (sama jste se k židovskému původu v minulých komentářích přiznala, to podotýkám pro ty, kteří to nevědí), uděláte nejlépe, když si zde budete hrát slovní bábovičky s Jeníčkem slabomyslným a budete spokojená. Požidovštělý blb a Židovka si jak je zřejmé z minulých komentářů na tomto webu velmi dobře rozumí.

  Vy dva, zajisté vtisknete diskusi hodnotný obsah.. Jinak je pikantní, že zde Židovka slintá o provokaci. Ta je (provokace) totiž od pradávna nástrojem Židů!

  P. S. – a nezapomeňte zde obratně svůj původ popřít. Ve lžích a slovním kličkování, jste vy, orientálci mistři.

 16. Hanko Bohužel máte asi pravdu v tom že to bude pořád stejné.Z nějakého morálního důvodu diskuzi nevzdávám s tímto člověkem.Ani asi neni podstatné jetsli je katolík provokater či někdo kdo se z těch béčkových románů o židech úplně zbláznil.
  Co mě fakt mrzí že není schopný odpovědět na základní otázky které jsem mu předložil asi padesátkrát.Kromě toho štěkání asi nic neumí a v diskuzi poračuje ,protože nemůže překousnout to že jsem věci nazval pravým jménem.
  Jistě že je to celé vyčerpávající ale cítím morální povinost ho dohnat k tomu aby začal konečně přemýšlet nebo ho aspoň uzemnit.
  Jsou to stránky Adama Bartoše a nějak se mu nedivím že nereaguje na katolíka.Každý má svých důležitějších starostí jistě dost.Přez to bych byl rád kdyby se do diskuze zapojil.
  K Vám no je mi jasné že židovka nejste.Katolík se chytil toho ministerstva a změny jména jak jste o tom psala.
  Alegoricky mi divadelně příjde že katolík má nějakou roli z kterénemůže vystoupit.Příjde mi to jako parodie antisemity.Jako byla parodie rytíře Don Qiote. tak krvavý román co byl parodií na horory.

 17. „..cítím morální povinost ho dohnat k tomu aby začal konečně přemýšlet nebo ho aspoň uzemnit..“

  Jeníčku slabomyslný, ty už si mě dávno uzemnil, věř mi … Nedělej si zbytečně hlavičku.
  Raději se připravuj k dalším volbám ať se z nich jako užitečný idiot můžeš opětovně radovat..

  Poznámka k židovské Haničce: no vydíte Hani, ten BLB vám na to skočil a myslí si, že jste tím původem myslela to vaše směšné žvanění o tom, že vás vedli na onom ministerstvu pod jménem Hanach. Ačkoli já mluvím úplně o něčem jiném! Tyto vaše směšné pindy o nějaké Hanach na mě samozřejmě neplatí. Na slabomyslné BLBY typu Čáky ovšem tyto matoucí pindy platí..

 18. „…Jistě že bych vítal nějaký státní převrat ale co myslíš když by ty finanční a bankovní systémy ovládl někdo jiný.Uměli by to s penězma stejně nebo lépe než současní židé? Připustíš si variantu že kdyby třeba nějací dementi se ujali vlády a zkolabvalo by všechno i cena zlata…“

  Jeníček slabomyslný už mě dávno uzemnil (!!) kupříkladu těmito jeho idiotskými slinty.
  Kdyby to vzali do ruky takoví dementi jako si ty, tak nepochybně, ale garantuji ti, že to se nestane!

 19. katolík: Víš zažil jsem hodně diskuzí v životě na internetu i normálně v hospodě,ve vlaku a tak.Mám za sebou těžké boje s anarchisty,židumily ,antifašisty ,všeho druhu ,nácky dementy co považují naší českou vlajku za zednářský hadr,neomarxisty dokonce i s multikulturními pomantenci kterých už moc neni.Tak mě nemůže už nic rozhodit, ani ty. Nemluvím ťeď o tom na jaké je kdo barykádě nebo kdo v co věří ale o tom že je jsou lidé třeba i nepřátelé co dokážou přemýšlet o argumentech toho druhého.S těmi je možný dialog.S těmi co dokážou odpovědět na mé otázky.Je lhostejno zda se řeší imigrace nebo husitské války či nějaké téma k odreagování třeba UFO.Jde o to že jsem milý katolíku rozebral několikrát tvojí osobnost.Jde o to že jsem mnohé věci co doporučuješ četl a do hloubky přemýšlel o věcech co píšeš.
  Teď si sám polož otázku zda se chováš stejně slušně ke mě jako já k tobě? Ty pořád říkáš jaký jsem blb,idiot a jak jsem slabomyslný.Nějak se mi nechce věřit tomu že byses snižoval k urážkám jenom pro to že neznáš odpovědi na mé otázky.Že si nedokážeš obhájit ani to čemu věříš a konstruktivně nedokážeš vyvrátit mé tvrzení k tvé osobě.Třeba to že nemáš na víc než na urážky.Tak schválně.Začneš v příštím komentáři mluvit inteligentně nebo budeš zase jen nadávat jako malé dítě co mu rozbili hračku.Bábovičku jsem ti možná rozbil.
  Jsou lidé co pořád opakují to samé a nadávají na všechny ostatní a nejsou schopní přemýšlení.Jak chceš dokázat to že máš nějakou inteligenci? Kdybych já měl nějaký web a doporučoval nějaké autory knih co mám rád četl bys je? Přemýšlíš stejně bedlivě o tom co píšu jako já nad tvými věcmi? Jak se Hanka podivila že s tebou ztrácím čas tak pro mě to není ztracený čas ,protože vim že máš na víc než na to abys urážel a dával odkazy na něco co jsi nepsal či opisoval nějaké věci do komentáře co si četl o spiknutí.Už mě unavuje opakovat ti otázky na které od tebe zatím nemám odpověď třeba když se ti nelíbí akce D.O.S.T.cz jakou stranu či hnutí bys chtěl?Ty sám přece nevěříš že by v D.O.S.T.cz byli zednáři tak hloupej nejsi.Stejně tak nevěřím tomu že si opravdu myslíš že všechny strany a hnutí jsou součástí židozednářského spiknutí.

 20. „..Už mě unavuje opakovat ti otázky..“

  Neunavuj se Jeníčku, to je zbytečné.. Raději se psychicky připrav na další „volby“ ať z nich můžeš mít zase opravdovou radost. Případně oslov židovskou Haničku k diskusi..

  A co se týče té kreténské akce D.O.S.T., to je přesně to uskupení určené pro blby jako si ty. Jde o podchycení lůzy, která má ve své namyšlenosti pocit, že má nějaký význam. Lůze se musí podkuřovat. Proto zednáři ve všech státech iniciují a podporují vznik těchto a podobných skupin a akcí.

 21. Co se týče vlajky České republiky, přesněji československé vlajky, tak ta je samozřejmě zednářská, a ne že ne, Jeníčku. Ostatně není zdaleka jediná. Zednářská symbolika je na desítkách vlajek různých států světa. Tato symbolika ukazuje, že jsou tyto státy ovládány zednářskou mocí. A Československo bylo jak známo pouhým zednářským experimentem – státem na zkoušku.

  Ostatně kdyby sis vyslechl přednášku („Evropská unie jako výtvor tajných společností“) p. Adama Benjamina z Rotary klubu, kterého si tady neustále kladně bereš do úst, tak by si tam slyšel ve 42 a 43 minutě tyto jeho věty:

  „…Máme zednářský klín v naší vlajce, což byla kauza za první republiky, když tento návrh vznikl, tak samozřejmě tím konzervativní kruhy byly velice pobouřeny, protože věděli, co to znamená, že to není jenom nějaký grafický prvek, který tam někdo vložil, ale že to je zednářský klín vklíněný do toho národa…“

  Zde je jeho přednáška:

 22. katolik:K tomu tvému označení.Nějak mi to nejde přez pusu ti tak říkat když jsem také členem katolické círvke co hlásá lásku když ty hlásáš nenávist tak si neříkej katolík.Sand ti Bůh jednou odpustí.Co je u tebe zajímavé že na jednu stranu nadáváš na Adama Bartoše a na druhou stranu ho cituješ a dáváš odkaz na přednášku na které jsi ani nebyl.Také nemusím souhalsit úplně ve všem s Bartošem jako nemusím souhlasit ve všem s tebou.Já mám názor že vlajka zednářská není a i kdyby byla tak proč za předenášejícím na tom videu je ona vlajka?
  Přemýšlím nad tím jaký je rozdíl mezi tebou a pravdoláskaři? Třeba mezi tebou a paní Věrou Tydlitátovou? Ta také nepřipustí odlišný názor a kdo nevěří jen v tu její pravdu tak je buď otevřenej nepřítel nebo blbec.Můžeš mi vysvětlit aspoň ten rozdíl mezi tebou a tou Tydlitátovou?
  Jo jsi pomalý pořád čekám na to až odpovíš na mé dotazy.

 23. „..Já mám názor že vlajka zednářská není..“

  Jeníčku slabomyslný, ale tvůj názor, že bílá barva není bílá, ale černá má hodnotu vysraného lejna, čili tvého mozku. To, že československá vlajka je zednářská ví každý, kdo se alespoň trochu hlouběji zabývá židovsko-zednářskou problematikou. Toto bylo známo už v začátku ustavení Československé republiky.

  Co se týče p. Benjamina, použil jsem ho právě proto, že se k němu hlásíš, toť vše. A o tvojí demenci svědčí ještě jedna věta:

  „..Já mám názor že vlajka zednářská není a i kdyby byla tak proč za předenášejícím na tom videu je ona vlajka?..“

  Demente, odpověď je jednoduchá – protože jí tam někdo vyvěsil. To je co?!

 24. Pane Jane, nejhorší na světě jsou takoví, jako katolik. Já s ním už opravdu ztrácet čas nebudu, a nevím také, z jakého důvodu bych se měla nechat hloupě urážet anonymem. I tak už toho bylo zbytečně mnoho.
  Mějte se!

  • Trapně se opakujete, Haničko.. To už jste povídala včera, víte? Buďte alespoň ráda, že vám ten kašpárek skočil na ty vaše pindy o tom, že vás údajně vedli na onom ministerstvu pod jménem Hanach. Na mě tyto vaše pindy o nějaké Hanach (i kdyby to byla pravda) samozřejmě neplatí, protože vím, že jste to zde napsala účelově, vydím vám až do žaludku..Ten BLB to ovšem nepochopil..

 25. „..Já mám názor že vlajka zednářská není..“

  Jeníčku slabomyslný, ale tvůj názor, že bílá barva není bílá, ale černá má hodnotu vysraného lejna, čili tvého mozku. To, že československá vlajka je zednářská ví každý, kdo se alespoň trochu hlouběji zabývá židovsko-zednářskou problematikou. Toto bylo známo už v začátku ustavení Československé republiky.

  Co se týče p. Benjamina, použil jsem ho právě proto, že se k němu hlásíš, toť vše. A o tvojí demenci svědčí ještě jedna věta:

  „..Já mám názor že vlajka zednářská není a i kdyby byla tak proč za předenášejícím na tom videu je ona vlajka?..“

  Demente, odpověď je jednoduchá – protože jí tam někdo vyvěsil. To je co?!!

 26. Hanko Já vím že dá se říci vedu nerovný boj s tím anonymem.Na druhou stranu říkám své pravé jméno a jednám rovně,čestně bez urážek.Určitou morálkou se překonají vulgarizmy a anonymita.Přece nebudeme jako on.Je dobře že v té diskuzi nejsem sám Dekuju:)
  Katolíku za prvé s katolickou církví nemáš nic,tak se tak neoznačuj. a za druhé několikrát jsem zde psal že se s tebou hodlám bavit jako rovný s rovným bez urážek.Opravdu jsem si myslel že se někam posuneš a zapojíš konečně mozek.Nebudu se snižovat na tvojí úroveň.Anonymě urážet tak to jsi teda hrdina….Za tím že naše vlajka zednářská není si stojím.Diskuzi zde vedu z morálních důvodů.Má to smysl protože vím že československá vlajka není zednářská a že užitečný idiot nejsem.Zopakuji ti asi po sto padesáté otázku.JE PODLE TEBE UŽITEČNÝ IDIOT KAŽDÝ KDO SE ANGAŽUJE V JAKÉKOLIV STRANĚ A V JAKÉM KOLIV HNUTÍ? TAK ANO NEBO NE.
  KDYŽ BY ZDE BYLY JINÉ ORGANIZACE A STRANY NEŽ JE NÁRODNÍ DEMOKRACIE A AKCE D.O.S.T.cz TAK BYS TAKÉ NA NĚ NADÁVAL?,?? KDYŽ BY ZDE PŮSOBILI JINÍ LIDÉ NEŽ JE BARTOŠ,HÁJEK,SEMÍN TAKÉ BYS NA NĚ NADÁVAL? POŘÁD SYLŠIM OD TEBE CO JE VŠECHNO ŠPATNĚ ALE CO BY BYLO DOBŘE NEBO JEDNO JEDINÉ JMÉNO NĚJAKÉ VEŘEJNĚ ZNÁMÉ OSOBY KE KTERÉ SE HLÁSÍŠ ZATÍM NESLYŠÍM.TAK MI KONEČNĚ ODPOVĚZ NA TO NA CO SE TĚ PTÁM.NEBO JSI OPRAVDU TAK HLOUPEJ ŽE ODPOVĚDI NEZNÁŠ? TÍM ŽE NA MI NEODPOVÍDÁŠ DOKAZUJEŠ ŽE JSI BELEC DEBIL KRETÉN A IDIOT TY.

 27. „..vím že československá vlajka není zednářská…“

  Jeníčku slabomyslný, pokud víš, že bílá barva není bílá, tak tvému mozečku sice „gratuluji“, ale fakta jsou fakta a jak už jsem výše poznamenal, to, že je československá vlajka zednářská resp. že je v ní onen zednářský klín bylo známo už na počátku vzniku Československa. Československo (viz. výše) byl totiž pouhý zednářský experiment a vznikl především na pokyn židovsko-zednářských kruhů z USA. Podobná zednářská symbolika je na desítkách států světa ovládaných touto mocí!

  Jinak si času, který jsem ti tu věnoval, velmi važ, protože obvykle takhle dlouho s požidovštělými jedinci nediskutuji.

  Tak na věky: pá pá… a přeji ti opětovnou opravdovou velikou radost z příštích „voleb“!!

 28. „..vím že československá vlajka není zednářská…“

  Jeníčku slabomyslný, pokud víš, že bílá barva není bílá, tak tvému mozečku sice „gratuluji“, ale fakta jsou fakta a jak už jsem výše poznamenal, to, že je československá vlajka zednářská resp. že je v ní onen zednářský klín bylo známo už na počátku vzniku Československa. Československo (viz. výše) byl totiž pouhý zednářský experiment a vznikl především na pokyn židovsko-zednářských kruhů z USA. Podobná zednářská symbolika je na desítkách států světa ovládaných touto mocí!

  Jinak si času, který jsem ti tu věnoval, velmi važ, protože obvykle takhle dlouho s požidovštělými jedinci nediskutuji.

  Tak na věky: pá pá… a přeji ti opětovnou opravdovou velikou radost z příštích „voleb“!

 29. katolík: Požidovštělí jedinec nejsem.To už bys mohl říkat rovnou že třeba na mistrosvství světa když jsme vyhráli hokej,tak každý kdo mával českou vlajkou že je židumil.Několikrát jsem tě dostal na tvých vlastních lží a blábolech.Opakuji ČESKÁ VLAJKA ZEDNÁŘSKÁ NENÍ.K tobě.Pořád čekám na to až mi zodpovíš mé dotazy.Když by mě někdo kritizoval nějak inteligentně a ptal by se mě na věci z ideologie v kterou věřím,tak bych na to všechno mile rád odpověděl a pokud bych se v něčem mýlil uznal bych svojí chybu.Vždycky jsem dokázal neoprávněnou kritiku mé osoby vyvrátit.Ty kritiku za žádnou cenu nepříjmeš.Dokázal jsi bejt někdy sebekritickej?Nechci být jako ty s tím opakováním těch věcí ale jestli odpovědi na mé otázky neznáš tak si to konečně přiznej.Možná že jsem ti opravdu rozbil tu bábovičku když pořád pokračuješ v komentářích.
  Jak mám já a ostatní čtenáři co by si mohli přečíst tvé komentáře uvěřit tomu co říkáš ,když nedokážeš obhájit ani svojí pravdu ani sám sebe.Ano napsal jsem ti nehezké věci ale zároveň jsem tě vyzval ať inteligentně vyvrátíš to co si o tobě myslim.Ty opravdu nejsi schopen mi to vyvrátit?Třeba to že žádné řešení těch problémů s židama nemáš,nebo to že kazíš práci opravdovým vlastencům.ZAČNEŠ UŽ KONEČNĚ MYSLET? NEBO BUDEŠ ZASE BEZMYŠLENKOVITĚ NADÁVAT?

 30. V této souvislosti si dovolím malou poznámku. Dnes jsem viděl na televizním kanálu Noe, který je samozřejmě zrovna tak jako všechny ostatní televizní kanály pod kontrolou židovsko-zednářské moci a hlásnou troubou pokoncilní judaizované vatikánské sekty, diskusi s doslova agresivním Židem Lubošem Dobrovským (vl. jménem Hamerschlag). Tento Žid, člen výhradně židovského zednářského řádu B’nai B’rith a bývalý ministr obrany (poté kancléř lóžového bratra V. Havla †), doslova překypoval nenávistí k Rusku!

  A tímto propagandistickým způsobem jsou vymývány mozky i „katolíkům“, kteří nemají nejmenší potuchy o tom v jakých rukou je tzv. křesťanský kanál Noe, natož aby věděli, že celá pokoncilní vatikánská judaizovaná sekta (která nemá s katolicismem nic společného) je pouhou židovskou frontovou organizací určenou k židovským globálním cílům a k naprostému zničení křesťanství synkretismem!!

  Kdo by se chtěl této problematice věnovat hlouběji, tomu doporučuji tato díla:
  M. Pinay; Spiknutí proti Církvi
  Anonymus; Temno v Církvi
  Stahujte z
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

 31. V této souvislosti si dovolím malou poznámku. Dnes jsem viděl na televizním kanálu Noe, který je samozřejmě zrovna tak jako všechny ostatní televizní kanály pod kontrolou židovsko-zednářské moci a hlásnou troubou pokoncilní judaizované vatikánské sekty, diskusi s doslova agresivním Židem Lubošem Dobrovským (vl. jménem Hamerschlag). Tento Žid, člen výhradně židovského zednářského řádu B’nai B’rith a bývalý ministr obrany (poté kancléř lóžového bratra V. Havla †), doslova překypoval nenávistí k Rusku!

  A tímto propagandistickým způsobem jsou vymývány mozky i „katolíkům“, kteří nemají nejmenší potuchy o tom v jakých rukou je tzv. křesťanský kanál Noe, natož aby věděli, že celá pokoncilní vatikánská judaizovaná sekta (která nemá s katolicismem nic společného) je pouhou židovskou frontovou organizací určenou k židovským globálním cílům a k naprostému zničení křesťanství synkretismem!

  Kdo by se chtěl této problematice věnovat hlouběji, tomu doporučuji tato díla:
  M. Pinay; Spiknutí proti Církvi
  Anonymus; Temno v Církvi
  Stahujte z
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

 32. S tou stanicí Noe máš možná pravdu ale kdy konečně zodpovíš na otázky které jsem ti položil,??? Jseš hrozně pomalej.

 33. Taky si myslim že by měl Katolík zodpovědět otázky které položil Pan Čáka.Když to tak čtu tak opravdu jen zbytečně uráží a neumí se bavit inteligentně.

  • Jsi siko ,neco jako byl ten na deti co skuhral a potom se otravil doupem jako vetsina blbcu. Nejenze byl pervert ale jeste k tomu cernej

 34. Bez ohledu ohledu na veškerý text nade mnou, přesto, a třeba „pravdou proti všem“, bych napsala ráda aktuálně k paní Šabatové – ochránkyni lidských práv v České republice.
  Neochránila ani dva malé chlapce před Bůhví jakými rituály, dokonce byla nedílnou součástí té celé prapodivné kauzy, nikdy nedovysvětlené a nedopátrané. A teď, taková úplně normální otázka – „A kde je vlastně dnes pan Škrla?“, je dokonce „odvahou“, v České republice, v roce 2014, prý ve svobodě a demokracii. A přitom se tisíce novinářů v naší svobodné zemi tuhle otázku bojí položit, aby nepřišli o práci. Stovky vrcholných politiků dělají, že nic nevědí, nechápou, a už zapomněli. Ale proč, a kvůli komu? Asi je paní Šabatová moc pěkná žena, nebo to všechno má jiný výklad?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s