VIDEO: Předvolební speciál Radiožurnálu IV.

Debaty se účastnili Jozef Servista (KSČ), Adam B.Bartoš (NE Bruselu – Národní demokracie), Petra Benešová (Občané 2011), Roman Sláma (Republikánská strana Čech, Moravy a Slezska), Radoslav Štědroň (Strana práce a Nespokojení občané), Ondřej Liška (Strana zelených), Lukáš Kohout (Aktiv nezávislých občanů), Radek John (Věci veřejné) a Roman Škrabánek (Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury).

Debata (video) zde: www.rozhlas.cz

2 komentáře u „VIDEO: Předvolební speciál Radiožurnálu IV.

 1. V této souvislosti si dovolím malou poznámku. Dnes jsem viděl na televizním kanálu Noe, který je samozřejmě zrovna tak jako všechny ostatní televizní kanály pod kontrolou židovsko-zednářské moci a hlásnou troubou pokoncilní judaizované vatikánské sekty, diskusi s doslova agresivním Židem Lubošem Dobrovským (vl. jménem Hamerschlag). Tento Žid, člen výhradně židovského zednářského řádu B’nai B’rith a bývalý ministr obrany (poté kancléř lóžového bratra V. Havla †), doslova překypoval nenávistí k Rusku!

  A tímto propagandistickým způsobem jsou vymývány mozky i „katolíkům“, kteří nemají nejmenší potuchy o tom v jakých rukou je tzv. křesťanský kanál Noe, natož aby věděli, že celá pokoncilní vatikánská judaizovaná sekta (která nemá s katolicismem nic společného) je pouhou židovskou frontovou organizací určenou k židovským globálním cílům a k naprostému zničení křesťanství synkretismem!

  Kdo by se chtěl této problematice věnovat hlouběji, tomu doporučuji tato díla:
  M. Pinay; Spiknutí proti Církvi
  Anonymus; Temno v Církvi
  Stahujte z
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s