Proč jdu do toho?

Žijeme v zemi, kde si nevládneme sami sobě. Naši zemi rozebrali cizinci, naší zemi vládnou cizinci, peníze vydělané rukou pracovitých českých lidí odtékají do cizích států. Žijeme v područí impéria, které nám nic nedává, jen bere. Pomalu vysává život z tohoto národa, což je i konečným cílem jeho architektů: zničit a rozložit národní státy, vytvořit unifikovanou masu poslušných otroků.

Jako novinář a publicista, kterým jsem osm let byl, jsem se na tyto negativní jevy snažil upozorňovat, psal o nich, kritizoval je. Psát a mluvit ale nestačí. Žijeme v době, kdy je potřeba přejít od slov k činům.

Šrouby Nového světového řádu se utahují a povstat proti plíživě vznikající totalitě bude stále těžší. Proto není čas vyčkávat. Na druhou stranu se některé plány jeho tvůrců bortí a roste počet nespokojených lidí. Všude po Evropě zažívají renesanci nacionalistická uskupení a euroskeptické politické strany, které dávají naději, že by společný odpor vlastenců ze všech zemí mohl konečně zastavit a zvrátit šílený intergrační proces.

Nenáviděný Brusel tuší, že ho v jarních volbách do Evropského parlamentu čeká nepříjemné překvapení. Česká republika by měla být u toho a vyslat do Bruselu své zástupce, kteří jsou připraveni podpořit rozpad tohoto molocha. Vždyť kdy jindy povstat proti jhu, které nás ujařmuje, než nyní, v době probouzejícího se evropského jara?

Proto jdu do toho. Před deseti lety jsem volil proti vstupu České republiky do EU a letos své „NE“ zopakuji. Je pro mne ctí a velkým závazkem vést zároveň tým lidí, kteří se v boji za vlast a za národ angažují už řadu dlouhých let a kteří před deseti lety usilovně pracovali na tom, že ve zmíněném referendu bylo nás, kteří jsme řekli „NE“, více než milion. Spolu s nimi věřím, že lidí nespokojených s Evropskou unií od té doby rapidně přibylo. Právě pro ně je určena naše strana…

Osobní blog autora: https://abbartos.wordpress.com

ABB na Facebooku: https://www.facebook.com/abbartos

ABB na Twitteru: https://twitter.com/abbartos

E-mail: abbartos@yahoo.com

www.nebruselu.cz

7 komentářů u „Proč jdu do toho?

 1. Komentář k článku: „Dvorana židovské slávy (146) politik Václav Benda“
  na webu: „Čechy Čechům“

  Žid Václav Benda (vl. jménem Chaim Afterduft) – neměl samozřejmě se skutečným katolíkem (a celá jeho rodina) nic společného. Je to typická marranská rodina. Navíc V. Benda byl kromě jiných mluvčí Charty 77. A všichni mluvčí Charty 77 byli členy zednářských lóží. Po listopadu 1989 jeho úloha spočívala v založení Křesťanskodemokratické strany a v podchycení desorientovaných a desinformovaných křesťanů. Tuto úlohu v podstatě až do současnosti plní KDU-ČSL. Jejími členy byli resp. jsou tito Židé J. Lux, A. Baudyš, M. Šimonovský, C. Svoboda, M. Kalousek, M. Šojdrová, V. Parkanová, P. Pithart, atd.

  • Malé doplnění k mému komentáři:

   Co jsou marrani

   Původem španělský výraz označuje takové Židy, kteří se sice navenek hlásí ke katolické víře, přijali křest a také se formálně podílejí na životě Církve, ba někdy dokonce usilují o kněžské i biskupské svěcení a nakonec i o vysoké, ne-li přímo nejvyšší církevní úřady, přitom však niterně zůstávají naprosto neobrácení, potají nadále holdují talmudismu resp. kabbalismu a často nesledují jiný cíl, než systematické oslabování a ničení nenáviděné pravé Církve zevnitř.

   U nás to jsou kupř. pseudokatolíci (oba dva Židé a zednáři) Halík a Graubner. A jiní..

 2. No založení nové strany má své pro a proti.Nechci se opakovat ale často si konkurujeme.DSSS tu je a teď od ní odppadli Čeští Lvi co chtějí založit nějakou Stranu Práce. Chápu že mnoho vlastenců okolo Jany Bobošíkové chce zase něco vymýšlet ,třeba to Ne Bruselu.
  Bohužel realná šance na úspěch je malá.Je to spíše symbolické.Každopádně by bylo dobré se zkamarádit s Tomiem Okamurou protože ten to referendum prosadit chce.
  Když už jsem často na té akci D.O.S.T.cz tak to Ne Bruselu symbolicky odevzdám.Upřímě řečeno kdyby Úsvit Demokracie mněl jako kandidáta nějakého opravdu kovaného nacionalistu,tak bych hlas dal Úsvitu.Protože Úsvit už prorazil.Díky Bohu za to.

 3. S obsahem článku souhlasím, ale říkám si není-li pozdě… Připadá mi, jako bychom prodali zahradu s kvetoucími stromy pod kterými je vlahý stín… a peníze rozházeli jak jsme se snažili zvednout životní úroveň. Kupující vše zplanýroval, postavil na ploše nevzhlednou fabriku, která se nám nelíbí neb nic nevyrábí… Chceme raději opět svou zahradu. Jenže to znamená za veliký peníze koupit pozemek zpět, zaplatit nesmyslnou výstavbu fabriky, zbourat ji, odpad někde vyvést, nasadit stromy a ve výhni slunce, bez vody čekat, až vyrostou… Máme na to?

 4. Tedy Cooper to je uroven Katolik chysta asi dlouhou odpoved ze ani nereagoval . Kam chodej na takove lahudky ? Vypada to na 5 pomocna s maturitou z lesteni saska

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s