Anketa Kniha roku (Newsletter Institutu Václava Klause – prosinec 2013)

Některé noviny a časopisy příležitostně oslovují autory z řad kulturní a společenské obce s otázkou, jaká publikace je v poslední době zaujala. Připadá nám zajímavé, aby liberálně konzervativní think tank, jakým Institut Václava Klause je, položil spřízněným autorům podobnou otázku: Jaká letošní kniha Vás nejvíce oslovila a proč?

Adam B. Bartoš, novinář:
Za knihu (nejen) roku považuji „Českou republiku na rozcestí“. Ježto jsem už ale o ní psal, vybírám jinou, která může dobře podpořit tu její část, věnovanou obraně rodiny. Jde o knihu německé socioložky Gabriele Kuby „Globálna sexuálna revolúcia“ (Lúč, Bratislava, 2013), která mrazivě popisuje dlouhodobý útok nadnárodních organizací (EU, OSN) na institut rodiny a jejich propagaci homosexualismu a ideologie gender. Na Slovensku už konzervativci knihou moudře obdarovali všechny zákonodárce.

celá anketa zde:
http://media.klaus.cz/files/12-news.pdf

Příspěvek byl publikován v rubrice Média. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře u „Anketa Kniha roku (Newsletter Institutu Václava Klause – prosinec 2013)

 1. To bude určitě dobrá kniha.Gender a zelený plevel by se měl vyrýpnout dříve než zapustí kořínky.Jako rakovnový nádor by se měli liberální ideologie vyříznout z našeho národa!

 2. To jste tedy pěkný agresor, a fanatik, a to ničemu, ani Vám, pane Čáku, neprospívá. Ono by úplně stačilo, abychom nebyli permanentně, a každodenní mediální propagandou, rozdělováni na Židy a neŽidy. Abychom pořád nebyli vydíráni koncentráky a dnes už starou válkou (zatímco těm současným válkám je věnována neporovnatelně menší pozornost)), propagovanou v prvé řadě filmovými studii Barrandov, tedy i za průběh zodpovědnými, a ve které i moji předkové zemřeli a byli hrdinové, jedni z největších. A přitom pro nás nikdo za státní či Evropské peníze neorganizuje žádné restituce majetku z těchto dávných dob. Upřímnost a otevřenost, pravda a láska? Ach jo. S lidmi je práce snadná. A ještě snazší je dobře naplánovaná
  manipulace s davy. A obávám se, že naplánovanější už být ani nemůže.

 3. Komentář k článku: „Dvorana židovské slávy (121) spisovatelka Lenka Reinerová“
  na webu: „Čechy Čechům“

  No, já jsem dalek toho, abych se zastával p. Bartoše, právě proto, že je to příznivec židovského zločince V. Klause, ale na druhou stranu je naprosto správné, že tu postupně vyjmenovává všechny známé i méně známé osoby židovského původu. Jestli bych mu za něco vyjádřil uznání, tak právě za tohle. Protože naprostá většina zmanipulované veřejnosti nemá nejmenší tušení, že tito všichni jsou Židé. Židovská propaganda navíc většinu zde postupně jmenovaných prezentuje jako elitu českého národa!! Jen výjimečně toho či onoho (a to účelově) ukáží jako Žida. Takto to statně dělají ve všech státech. Takže je samozřejmě správné, že je zde jmenována i tato Židovka (Lenka Reinerová), stejně jako spousta jiných…

  Nicméně doufám, že se zde objeví i Židé V. Klaus, L. Klausová, J. Weigl, J. Bobošíková atd, atd..

 4. Pane Katoliku
  Ještě jste neodpověděl na mé otázky které jsem vám položil před pár měsíci NĚKOLIKRÁT. Tudíž je zopakuji.Ke kterému hnutí patříte?Jestli k nějakému vůbec patříte.Co nabízíte jiného kromě toho béčkového webu spiknutí proti církvi? A když jsou židé a zednáři podle vás úplně všude tak v jaké straně či hnutí nejsou?
  Snad jste se posunul a budete mít zcela jistě na víc než na urážení odstaních diskutérů.Jinak jste hrozně pomalý.Dlouho vám trvá než odpovíte.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s