Věra Tydlitátová ví něco, co my ne. Copak na mne chystá teď?

tydli

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

7 komentářů u „Věra Tydlitátová ví něco, co my ne. Copak na mne chystá teď?

 1. Vy jste směšný a možná i duševně chorý tajtrlík, Bartoši a staráte se o zábavu spousty lidí, kteří Vaše blábolení rádi sledují – jako takový kabaret.

  • Existují i kabarety dokonale utajené, například Mediační zákon a vůbec uzákonění mediace – tedy prostřednictví v komunikaci v ČR. A tanečky kolem tohoto zákona v mediální tichosti “tančila” například JUDr. Lenka Pavlová, reki léčitelka, rodinná konstelářka, současně údajná křesťanka, členka vězeňské duchovenské služby, spolupracovnie Sdružení pro ochranu (SOS) spotřebitele, vymýšlí pro lékaře nemocničního ombudsmana – mediátora. Všichni lidé s touto paní konfrontovaní se okamžitě a nadlouho dostávají do nepředstavitelných potíží. Naposledy byla zvána na Konferenci o chudobě v ČR. Adam Bartoš například toto
   popsal zcela přesně. Je to hodně velká zábava pro všechny, kdo
   přečetli? Hodně veliký kabaret? Nemyslím si. Vypadá to spíš na
   nějakou skupinovou lhostejnost, které já stále nerozumím, a jsem tím vším každý den šokována.

 2. Hej, Bartoši, kam chodíte na pivo ? Rád bych vás vyzval na taneček. Mohly bychom začít obkročákem. Co říkáte ?

 3.          Blíží se Chanuka, a Věra už rozesílá dárky! Měli bychom pak uspořádat burzu toho, co kdo dostal, a výtěžek věnovat Spolku frigidních žen v Plzni.
  Nedomnívám se nicméně, že by magistra snad tentokrát překročila svůj stín a rozeslala slevové poukazy na novou knihu, nebo snad bestseller samotný, aby ho Adam mohl obratem doporučit jako povinnou četbu pro všechny, kteří se chtějí dozvědět o duševní kondici pravdolásky v post-havlovském období.
  Škoda. Soutěž o nejlacinější trestní oznámení už trochu nudí.

 4. Blíží se Chanuka, a Věra už rozesílá dárky! Měli bychom pak uspořádat burzu toho, co kdo dostal, a výtěžek věnovat Spolku frigidních žen v Plzni.
  Nedomnívám se nicméně, že by magistra snad tentokrát překročila svůj stín a rozeslala slevové poukazy na svou novou knihu, nebo snad bestseller samotný, aby ho Adam mohl obratem doporučit jako povinnou četbu pro všechny, kteří se chtějí dozvědět o duševní kondici pravdolásky v post-havlovském období.
  Škoda. Soutěž o nejlacinější trestní oznámení už trochu nudí.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s