Jak zastavit sodomity?

Za týden budou tisíce homosexuálů i politickou korektností zblblých levicových heterosexuálů pochodovat Prahou. Konzervativci přemýšlejí, co by – kromě slovních odsudků tohoto oplzlého pochodu, kterým vyvrcholí neméně oplzlý týdenní „festival“ – proti homopropagandě podnikli.

Akce D.O.S.T. docela vtipně přišla s kampaní bojkotu „teplého piva“ – Staropramen je totiž hlavním sponzorem oplzlé akce. Ale co dál?

Ač jsem konzervativec a konzervativci používají jen uměřené metody boje, mám pocit, že by to chtělo ještě něco víc. Před rokem jsem napsal, že by bylo pěkné, kdyby se proti té oplzlosti postavila armáda a policie a pěkně to vše rozehnala, jako se děje v Rusku či v Bělorusku. Panečku, to bylo najednou po homosexuální hrdosti, když ustrašení homosexuálové vzali do zaječích a rozprchli se na všechny strany, jak je na vidoezáběrech z těchto zemí vidět. Jak kdysi řekl klasik (tuším, že to byl Topolánek), gay pod tlakem uhne.

U nás ale nehrozí, že by policie a armáda stála na straně konzervativně smýšlející většiny. Shodou prapodivných „náhod“ jsme za celou dobu od Listopadu měli samé takové ministry vnitra, kteří by podobného konzervativního postoje stěží byli schopni, protože – ač z levých či pravých stran – všichni si shodně libovali v politkorektních prohlášeních a činech.

Většinou šlo o skryté (fokolarín František Bublan, neokon Ivan Langer, disident Jan Kubice) či veřejné (Jan Ruml s náměstkyní Petruškou Šustrovou, Cyril Svoboda) havlisty, často ministry českožidovského původu (Čechožidé Tomáš Sokol, Stanislav Gross, Martin Pecina, Radek John), přičemž tato kombinace pravdoláskařsky levicového politického názoru s židovským původem zatíženým inklinací k všemu progresivnímu a revolučnímu na jedné a strachem ze všeho, co jen trochu zavání pravicí na druhé straně už z principu vytváří politiky bezmezně a naivně podporující homosexualistickou propagandu (vzpomeňme jen, že loňský pochod zaštítilo velvyslanectví státu Izrael a pochod probíhal pod dohledem instruktorů z Tel Avivu).

Moc nad represivními orgány zkrátka dostávají ti dobře prověření (snad s výjimkou Zemanova ministra Václava Grulicha, o němž se v médiích tvrdilo, že byl antisemitou, neb ho za údajný výrok „židovská svině“ inzultoval v Podsedicích jiný člen ČSSD, Jozef Wagner – ale i Grulich byl kovaný levičák, od 50. do 70. let člen KSČ). Však také ve funkci dlouho nevydržel.

Dnes vnitro opět řídí Martin Pecina, který to už jednou dělal – a jako tehdy, tak i nyní se nezmůže na nic jiného, než na fráze o potřebě boje proti extrémistům, jako by ti snad představovali nějakou skutečnou hrozbu. Je to stejně tak vágní, „falešný a prázdný“ (a zároveň nebezpečný) program jako boj proti korupci. Ale někteří prostší politici si s ním, jak je vidět, vystačí.

Od lidí typu Martina Peciny tedy pomoc čekat nemůžeme, ti by spíše povolali policii proti nám, kteří pochody homoseuxální zvrhlosti nesnášíme a dovolujeme si to říci nahlas. A mohlo by to třeba dopadnout jako v Českých Budějovích (kde se násilný zásah policie – nejspíše sadistickému, jinak si to vysvětlit neumím – Pecinovi tuze líbil) nebo jako v Paříži, kde policie a armáda střílí do protestujících proti homosexualismu gumovými projektily, zavírá do vězení ty, kdo mají na triku slogan podporující tradiční rodinu a bije kněze. I na tyto souvislosti upozornila Akce D.O.S.T.

Po všech odsudcích, které zazněly minulé ročníky (hlavně z Hradu, což vyvolalo náležité běsnění pravdoláskařských médií), by to tedy chtělo nějakou akci, vracím se zpět ke své myšlence.

Slyšel jsem, že po minulém pochodu sodomité zamířili na afterparty do nočního klubu, který izralesko-rakouský občan Nowikovský provozuje v kostele Sv. Archanděla Michaela. Co udělat nějakou obrannou akci a homosexuály do kostela zkrátka nepustit? Gay přece pod tlakem uhne.

Můj kamarád zase vymyslel něco jiného. Polejvat hrdé pochodující močí. Zkrátka, trochu jim tu parádu pokazit, aby ti navonění panáci trochu smrděli. Některým by se to sice s ohledem na jisté praktiky mohlo líbit, ale hádám, že většina by se asi rozutekla. Gay pod tlakem uhne.

Trochu jsem mu oponoval. Chtělo by to nějak logisticky promyslet. Jak přepravit moč? Jakým způsobem ji aplikovat na pochodující? Z nějaké stříkací pistolky? Nevím, mně osobně by se eklovalo už jen to převážet moč metrem a pak ji nějak stříkat po těch rozjásaných davech, aniž by člověk sám přišel k úhoně. Ale myslím, že kdyby se toho nápadu chopili další, dalo by se něco vymyslet. Zkrátka nějaká taková spontánní akce naštvané konzervativní většiny – ve stylu úspěšné protiparoubkovské vajíčkiády.

Možná si pak homosexuálové svoji hrdost rozmyslí.

http://www.prvnizpravy.cz

2 komentáře u „Jak zastavit sodomity?

  1. pane Bartoši, Vám ale musel někdo šeredně ublížit…nevím jestli byste zasloužil víc přes hubu, nebo aby Vás někdo objal a řekl Vám, že to bude dobrý. osobně si myslím, že jste jenom nepotvrzovanej debil – a to dokonce větší, než Váš guru pan Hájek. jste důkazem toho, že opakem pravdoláskaře je lžinenávistník (od Lež a nenávist, nikoli od nenávidím lež). občas si říkám, že jste pouhá mediální fikce

  2. Z clanku jsem pochopil, ze vam prijde mene nechutne kropit po lidech moč, nez demostrovat svoje pravo na zivot mirumilovnym pochodem. Vy jste prase a idiot. Zlaty buzny…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s