Pedofilové se už hlásí. Jsme tu i my, říkají po Prague Pride

Letošního pochodu homosexuálů, Prague Pride, se účastnili i pedofilové, jak vyplývá z prohlášení na jejich webové stránce. Stěžují si na diskriminaci a iniciativou „nejenhomo“ chtějí poukázat na to, že jsou dosud přehlíženi.

22.srpen 2013 – 08:44
„Iniciativou při průvodu Prague Pride jsme chtěli prostřednictvím několika odvážných zástupců Československé pedofilní komunity a jejich sympatizantů poukázat na problematiku, o které si myslíme, že je natolik závažná, že vyžaduje více pozornosti, než jaké se jí dostávalo doposud,“ stojí v textu, který pedofilové zveřejnili na webové stránce projektu nejenhomo.cz.

Poukazují na to, že sexuologové doposud svoji pozornost zaměřovali téměř výhradně k pedofilům kriminálním.

DOST před obscénním festivalem: Braňme se duhové totalitě

„Ti z nás, kteří se za celý svůj život žádného poklesku směrem k dětem nedopustili, stojí na okraji odborného zájmu. Ani oni však nemusejí mít snadný život – mnoho z nás žije v neustálé přetvářce před ostatními lidmi. Máme pěkné a přátelské vztahy s různými lidmi, i s dětmi, ale mnoho z nás žije ve strachu z toho, co by nastalo, kdyby někdo to, že jsme ´na děti´, odhalil,“ píší dále v textu nazvaném „Proč jsme se zúčastnili Prague Pride?“

Ukazuje se tak, že vstřícnost společnosti k deviantním skupinám se nevyplácí – levicí a politickykorektní pravicí vynucená tolerance k homosexuálům otevírá Pandořinu skříňku přesně tak, jak konzervativci dlouhodobě varují: po přiznání práv homosexuálům se ozvou i další sexuální „menšiny“.

Už nyní se oficiálně mluví o komunitě LGBT, kam kromě „leseb“ a „gayů“, jak se módně říká homosexuálům, patří i bisexuálové a lidé s přešitým pohlavím. Rozroste se komunita, jejíž zájmy hájí i vláda či Evropská unie, i o pedofily?

Alespoň to tak vypadá podle textů, kterými se na sebe snaží pedofilové upozornit. Stěžují si na své postavení, ve kterém se cítí diskriminováni.

„Nemáme zatím k dispozici žádnou odbornou literaturu, která by nám poradila, co máme dělat, na co si máme dát pozor, zkrátka jak s pedofilií zodpovědně žít. Na většinu věcí si musíme přijít sami, a samozřejmě jako u každého i u nás platí, že chybami se člověk učí. Vítáme proto iniciativu Mgr. Karla Žáka, který ve spolupráci s odborníky plánuje takový ´návod´ pro život s pedofilií, který bude vycházet i z našich zkušeností, sepsat. Doufáme, že mnoha mladým lidem pomůže udělat si v sobě jasno a zabrání tak zbytečným škodám, které způsobí ti pedofilové, kteří si svou odlišnou sexuální preferenci z různých důvodů odmítají přiznat.“

Prozatím se prý musí spokojit s aktuální situací, kdy mají k dispozici pouze vlastní informační web o pedofilii na adrese http://www.pedofilie-info.cz.

Na webu lze najít veškeré odborné informace o pedofilii, ale také životní příběhy pedofilů, odkazy na jejich osobní stránky, diskuzní fórum a chat, který je otevřen „všem lidem dobré vůle“.

http://www.prvnizpravy.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Prvnizpravy.cz. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s