Startuji nový web. Čechy Čechům. A prezident Zeman mi zase nechtěně udělal reklamu

Před třemi lety jsem si udělal radost a vymyslel web freeglobe.cz, věnovaný konspiračním teoriím, zednářům, Novému světovému řádu a služebníkům Nového světového řádu v ČR – pravdoláskařům. Postupně jsem začal stále více a více akcentovat i židovskou otázku, jak jsem se ve studiu tématu dostával hlouběji a začínal chápat souvislosti.

Zprvu jsem měl zábrany (do té doby jsem byl totiž nadšený filosemita), ale později mne řada informací přesvědčila, že všechna výše naznačená témata s židovstvím / sionismem přímo či nepřímo souvisejí – zednářství se s židovstvím a kabalou prolíná, v myšlence Nového světového řádu i jeho agendy (kterou služebníci NWO ve snaze diskreditovat oponenty posměšně nazývají konspiracemi) hraje Izrael a sionismus významnou roli a dokonce i ti čeští pravdoláskaři jsou začasté Židé nebo alespoň fanatičtí sionisté. Zkrátka styčných ploch s tématem, kterému jsem se zprvu vyhýbal, bylo stále více.

Kdo pozorně sledoval vývoj webu freeglobe.cz, zjistil, že článků s židovskou tématikou postupně přibývá. Tento vývoj kopíroval mé osobní porozumění danému tématu. Protože jsem si ale vědom toho, že jde přece jen o problematiku, která nemusí zajímat všechny a protože jsem nechtěl, aby freeglobe.cz zcela změnil obsah, se kterým původně vznikal, rozhodl jsem se založit nový web, který by se věnoval právě tématu židovství, Židů, Izraele a sionismu a který by freeglobe.cz trochu odlehčil. Materiálu je už tolik, že si to samostatný web zaslouží. A věřím, že si najde své čtenáře (podobně jako si je našel freeglobe.cz), protože jak dějiny plynou ke svému závěrečnému konci, je toto téma stále aktuálnější a očividnější.

Ještě k tomu názvu. Zdá se, že prezident Miloš Zeman mi stále dělá reklamu. Když jsem v prezidentské kampani vytvořil nepodařený článek o heilování na Hardeggu, jistou náplastí na té ostudě pro mne mohla být alespoň ohromná publicita, kterou by si Freeglobe.cz nikdy nemohl dovolit, kdyby si ji chtěl získat formou přímé zaplacené reklamy. Web se dostal na přední stránky hlavních deníků, ale i na všechny televizní stanice a to do primetimu, kdy v mohutně sledovaných předvolebních prezidentských duelech bylo na web upozorněno a sám prezident Zeman několikrát ve své obhajobě použil název webu, za což jsem mu vděčný, protože nám po tom všem raketově vystřelila čtenost vzhůru z do té doby obvyklých 5.000 unikátních čtenářů denně na šestinásobek (30.000). I negativní reklama je reklama, takže vedlejším produktem mého trapasu s Hardeggem byla alespoň zvýšená popularita webu freeglobe.cz.

Před několika dny jsem se rozhodl založit web / blog s názvem „Čechy Čechům“, protože tento slogan podle mne dobře ilustruje zásadní výzvu, která stojí před naší zemí. Do podtitulu jsem umístil slova o tom, že je třeba zabránit tomu, aby se z České republiky stal nový Izrael, protože toto nebezpečí vnímám jako vysoce aktuální a novinářsky se mu už nějaký čas věnuji. Blog jsem založil 12. června. Dne 15. června přinesla média projev prezidenta Miloše Zemana v Lidicích, kde řekl: „Je jedno heslo, nad kterým bych se rád zastavil. Zdánlivě nevinně znějící heslo Čechy Čechům. Já ale v pozadí tohoto hesla slyším nacistický výkřik Juden raus!“

Ach jo, pomyslel jsem si, když jsem si tuto zprávu přečetl. Měl jsem z názvu webu radost a prezident, jehož ideová východiska úplně nesdílím, ale kterého mám z určitých důvodů v úctě, mi takto nepřímo vzkázal, že jsem snad nacista, když nějaké takové sousloví používám.

S tím zásadně nesouhlasím. Ale uvědomil jsem si, že i právě proto je tento nový web důležitý.

Proto, aby ukázal, že hájit české zájmy před zájmy izraelskými či obecně židovskými není žádný nacismus či neonacismus, jak se nám mnozí snaží podsunout, ale zásadní nezbytnost, projev čirého vlastenectví, potřebného a příkladného nacionalismu, zdravého rozumu a vůbec sebezáchovného pudu každého národa.

Pokud má tato země přežít a obstát, musí mít na její fungování přímý vliv Češi. Pokud ho nemáme (jakože ho v současné době nemáme), musíme se pokusit si tento ztracený vliv na správu našich věcí zpět získat.

Žádné jiné uspokojivé řešení neexistuje. Nálepkování antisemitismem či neonacismem je pak jen součástí politicky korektního populismu a jen ukazuje zásadní nepochopení celému problému, neochotu přiznat si pravdu či snad přímo podléhání a poklonkování těmto cizím vlivům.

Miloš Zeman se mýlí ještě v něčem. Čechy Čechům neznamená Juden raus. Pouze chceme mít naše věci veřejné pod naší (rozuměj českou) kontrolou. Chce to tak (či měl by to tak chtít) každý sebevědomý národ. Žádný sebevědomý národ by nemohl dlouhodobě tolerovat, aby o jeho směřování a osudech rozhodovala některá z jeho minorit. Ostatně Izrael je jeden z nejvíce nacionalisticky (až šovinisticky) smýšlejících států, který myšlenku multikulturalismu – ač ji ve světě všude propaguje a podporuje – ve své vlastní zemi tvrdě koriguje. Myslím, že bychom se od něj v tomto ohledu měli co učit – ne tomu šovinismu, ale nacionalismu, kterého se nám zoufale nedostává.

Proto – Čechy Čechům…

Adam B. Bartoš, červen 2013

Příspěvek byl publikován v rubrice Média, Politika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

50 komentářů u „Startuji nový web. Čechy Čechům. A prezident Zeman mi zase nechtěně udělal reklamu

 1. Dobrý. Jen se mi nechce věřit že by Miloš Zeman něco takového řekl.
  Mnoho lidí má ve spoustě věcech zmatek.Vždycky jsem proti sionismu také bojoval ale pak jsem poznal onen zvláštní jev,že snad na každé konzervativní akci proti gender( zelený vliv,homosexualismus,feminismus,multi kulty atd považuji za větší zlo než sionismus) jsem potkal nejednoho sionistu.Jistě že je třeba rozpoznat spojence,nepřítele,přítele a tak dále, ale opravdu bych opatrně a s laskavostí přistupoval k těm co mají rádi jude na základě biblické víry.Mám úctu k těm co jdou za tradiční hodnoty.Třeba na akci.D.O.S.T u některých lidí je to podivné.Jdou za tradiční rodinu,proti potratům ,ty základní křestanské věci a přitom jsou pro prožidovští.Je to víc než paradoxní ale této zemi opravdu víc prospěje židumil konzeravtivec než nějaký liberál nebo socialista.

 2. Obdivuji vasi silu kterou jiste musite mit v sobe . Vase clanky jsou dle nazoru meho velice poucne a oci otevirajici . Ja jsem vsak toho nazoru ze na otevirani oci nekterych pripisalku do chatu je treba jiny nastroj nezli myslenka a pero . Nekteri lide potrebuji k procitnuti ledovou vodu nekteri neco studenejsiho . Preji velkou odvahu k psani a doufam ze i nadale budete studnou informaci i pro „pomylene“

 3. Tento kašpar (Bartoš), hraje pravděpodobně komedii! Je jak známo podporovatel Žida V. Klause (člena židovského zednářského řádu B´nai B´rith) a je
  rovněž v kontaktu či přímo členem (?) zednářstvem řízeného Rotary-klubu!!

  Byl bych tedy velmi opatrný ve vztahu k jeho osobě!

  Nelze vyloučit, že jeho web iniciovaly právě tyto kruhy.. Nebo, že funguje s jejich požehnáním!

  Což je v podstatě jedno a totéž.

 4. Nějak nechápu, v čem je Česko tak důležité, aby si z něj Židé udělali nový Izrael. A co nám zaručuje, že když všechno povedou čistokrevní Češi, že si povedou lépe, resp. že budou myslet na blaho národa a nikoliv čistě na blaho svoje. Máme tu málo českých zaprodanců? A naopak, kolik je zde Židů, kteří jsou prostě jen docela obyčejně slušní? Nebo snad ne?

 5. Katoliku to jiz vse vime, a jsme slyseli . Pripomina mne to ovsem zkazky o tom jaky byl Hitler pedofil blazen a zid . Bartos je zatim jediny kdo pise smysluplne logicky a vecne . Proto ho ctu a doporucuji . Zde neco pro vas ,je to o techto spolecnostech ,ale vse jsou vetsinou domnenky . Oni nemluvi i kdyby to pravda byla:http://www.youtube.com/watch?v=3Lf-fJbhYA8#at=117

 6. Nic ve zlém, ale pokud jste na tom tak špatně, že si musíte kvůli dané tématice vybírat pro četbu články nastrčeného kašpara Bartoše, pak to vypovídá spíše o Vás..

  Že je Bartoš jejich kašpar (nebudu už zde vyjmenovávat výše uvedené), který má úlohu takto psát je zcela evidentní. Naštěstí je tolik studijního materiálu na toto téma, že normálně uvažující člověk nemusí být závislý na jejich člověku z Rotary-klubu.

  Jinak Vámi doporučený snímek znám. Je záměrně matoucí! Tak k tomu snad není co dodávat…

  Doporučuji ruský dokumentární snímek „Tajné společnosti – zednáři“ ze stránek:
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

  A co se týče Hitlera, jeho dědeček byl Žid. Jeho otec byl tedy Položid. Hitler byl k moci instalován židovsko-zednářkými kruhy a po celou dobu byl jimi i financován!
  K poslání Hitlera – viz.:
  Dr. Jan Příhoda; Adolf Hitler – studie vyvolencovy krycí legendy

 7. Dekuji mam seznam a studuji . Pouzivam ale svuj mozek i po precteni ruznych documentu a hlavne -nejsem paranoidni ,to necham dnesnim svetovym vudcum -viz komentar take zida, Olivera Stona ve Varech a ani mne nenapadne pochybovat o tom ze to mysli nastrcenecky znam ho jiz 40 let jeho tvorby. Jinak zdravim a s tim Adou ,jsou to jen hypothezy Tel Avivu ,ti se ho snazi zesmesnit za kazdou cenu ,videl jsem techto splacanin hodinovych celou radu ,da to praci a zapreni se divat, ale ja studuji vse . PS Studie p. Prihody mne pripada jakoby byla psana prave na onu vyse zminemou objednavku. Cetl jsem to asi pred mesicem, zabere to bohuzel hodne casu skoda ho

 8. „..s tim Adou ,jsou to jen hypothezy Tel Avivu ,ti se ho snazi zesmesnit za kazdou cenu..“

  Víte, nedělal jsem si o Vás nějaké zvláštní iluze, ale přeci jenom jsem se domníval, podle některých Vašich reakcí na tomto rotaryánském webu, že jste v oblasti této tématiky mnohem dále. Tzn. nikoli na úrovni nějakého holohlavého nácka s naušnicí v uchu, který si zidealizoval Hitlera jenom proto, protože o něm od rána do večera slyší od malička v židovizi, že byl „zlý“ na Židy. Tento primitivismus je hodný tak začátečníka v židovsko-zednářské problematice. Židovstvo (jejich média) bude přirozeně vždy ukazovat tuto jejich loutku jako největšího vraha a nepřítele Židů všech dob! Používají ho jako nástroj pro svoji propagandu o antisemitismu. Toto jsem si myslel, že je Vám jasné. Není, dovolte mi proto pár údajů..

  Obě vynikající studie:
  Dr. Jan Příhoda; Adolf Hitler – studie vyvolencovy krycí legendy
  Dr. Jan Příhoda; T. G. Masaryk – studie vyvolencovy krycí legendy

  byly vypracovány fundovaným člověkem v této tématice už v roce 1990. Člověkem, který měl k dispozici spoustu pramenů a informací. Oba materiály pak zveřejnil Židy zlikvidovaný Týdeník Politika a nedávno i http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

  Co se týče ovšem samotného Hitlera, o tom existují doslova desetitisíce studií autorů (mám přirozeně na mysli nežidovské a nezednářské autory), kteří jednoznačně dokládají na základě naprosto věrohodných, logických souvislostí a důkazů, že celý nacismus byl židovský podvod!
  Nacionální socialismus financovali už v naprostém jeho počátku především dva židovští průmyslníci a finančníci: Fritz Thyssen a Emil Kirdorf. Dále pak cca 9 dalších židovských bankéřů a podnikatelů. Po instalaci Hitlera k moci byl celý režim financován především americkými židovskými bankami. Těmi stejnými, které financovali i bolševickou revoluci v Rusku. Financování Hitlera pak probíhalo i celou válku. Jedním z nejvýznamnějších byl také sir Henri Deterding, Žid, president jednoho z největších holandsko-anglických naftových koncernů Royal Dutch Shell. Nejvýznamnější byl však Hitlerův finančník a ministr hospodářství Hjalmar Schacht – Žid a zednář, který realizoval spojení na americké židovské banky.
  Rovněž Žid Paul Wanderber, byl po celou Hitlerovu dobu finančním poradcem a vícepresidentem Deutsche Bank. Jeho bratr byl ženat s dcerou Kuhna (banka Kuhn a Loeb) a žil v USA. Tato banka (mimo jiných) financovala bolševickou revoluci v Rusku

  Jinak téměř všichni přední nacionální socialisté (tzv. bojovníci proti Židovstvu) byli Židé nebo židovští míšenci:
  Kupř.: Adolf Hitler – čtvrteční Žid, Rudolf Hess – Položid, Heinrich Himmler – Položid, Hans Frank – Žid, Adolf Eichmann – Žid, Goebbels – Položid, atd…

  To jsou jen stručná fakta. Přirozeně, že ten, který si chce Hitlera idealizovat, ten si najde tisíc důvodů jak to okecat, ale to je problém toho či onoho jedince.

  Neberte prosím, mé informace ve zlém, ale pouze jako reakce na Váš email.
  Zdravím

  • vyskytl se tam proto, ze mezitim byl zvolen predsedou fzo. mozna vite, ze 16.10.2012 by na zo v olomouci americky velvyslanec. takove pojitko mezi havel v pekle a papousek v praze.

 9. Ladislav – Jasný příklad toho jak ultrakatolicismus vymývá mozek a z člověka udělá postupně naprostého psychopata odtrženého od reality. Ta vaše slavná studie (argumentuje se v ní například naprosto směšnou pomluvou že Hitler byl dokonce nevlastní syn Rotschilda…) je jen sbírka lží a pomluv rozšiřovaných spojeneckou (tzn. židovskou) propagandou a ostatními členy NSDAP kteří takové lži v počátcích hnutí rozšiřovali za účelem boje o moc ve straně. Kdyby byla pravda co říkáte – tak proč by proboha do čela takového hnutí stavěli samotné Židy? Vždyť je to naprosto nesmyslné a směšné… A říci o někom bez sebemenších důkazů že je Žid může opravdu jen požidovštělý ubožák jako vy, jak řekl generál Ludendorf: „Mrzí li Árijce že není Židem – stačí se nechat pokřtít“ a Nietzsche: „Židé učinili svým dílem humanitu tak naskrz falešnou, že dokonce křesťan může nyní být antisemita, aniž by chápal, že on sám je NEJEXTRÉMNĚJŠÍM ŽIDOVSKÝM VÝPLODEM! (oba byli jistě také Židi že..) Všechny ty velké osobnosti které beze studu a bez sebemenších důkazů označujete za Židy, byli hrdinové, kteří ve velké většině skončili v Norimberku (purimfest 1946) s oprátkou. A co Eichmann, jak vy říkáte Žid, který byl odvlečen Mossadem do Izraele a popraven? Opravdu jste tak zdegeneroval, že se ani trochu nestydíte? Nedivím se, že vám pokryteckým katolíkům Národní socialismus nevoní, protože ten byl proti všem formám židovství – takže i proti křesťanství. Nechci ale teď aby to vypadalo, že pohrdám všemi křesťany, to ne, je samozřejmě spoustu těch, kterých si i přesto, že s nimi v jejich vyznání nesouhlasím, dokážu vážit (namátkou Leon Degrelle, Petr Hájek nebo zrovna Adam B. Bartoš…)
  Očekávám psychopatickou reakci plnou krkolomných urážek a vulgarit, jak máte ve zvyku, ale musel jsem nějak reagovat a uvést věci na pravou míru i když váš psychopatický projev se zdiskredituje sám 🙂 …

  • Reakce na „Siegfried“:

   „Všechny ty velké osobnosti které beze studu a bez sebemenších důkazů označujete za Židy, byli hrdinové, kteří ve velké většině skončili v Norimberku (purimfest 1946) s oprátkou“.

   Na tyto Vaše bezcenné hlouposti není vůbec potřeba reagovat, mluví sami za sebe a každý kdo se touto problematikou zabývá, zná tyto zoufalé „argumenty“ nazpaměť!

   Pokud jste si tyto jednotlivé židovské, položidovské a zednářské figurky zidealizoval (Hitlera, Hesse, Eichmanna, Franka, Himmlera, Schachta, atd..) je to pouze Váš problém! Této tématice evidentně nerozumíte..

 10. Diky za obsahlou odpoved ,nejsem Ady obdivovatel neb on byl jen zakem Duceho ,ktery mel rad polentovou kasi .Nechci zde zabirat misto ostatnim a proto budu velmi strucny . Hodne studuji informace na webu ,vim kdo ovladl Rusko a jak kdo byla ona „hirerarchiie “ ale hlavne nechci vubec snizovat vas einformace a znalosti . jen se obavam aby jste nepodlehl nemoci zvane konspiracni silenstvi Jiste znate cloveka jmenem Alex Jones a spoustu jinych okolo neho . Bohuzel i on se diky konspiracnim teoriim defacto uplne a nebo alespon castecne zneduverihodnil. Nic setotiz nema prehanet a vse ma mit spravnou miru . pozdeji lide vas prestanou brat vazne . To je to na co jsem chtel nejak upozornit ,jiz vubec ne vas poucovat ci skolit . Z kazdeho si vzdy vyberu tu trochu kterou si myslim ze je ta spravna . A proto ctu i toho ,jak rikate zakuklence zde ,minim pana Bartose . O jeho zastavani se lotra Pruziny nechci vubec diskutovat ,to ale povazuji to za jakousi cybu zastavani se oblibence ,neb lotr Veliky mu velikassky podal milostive pravici a nekdy to pusobi na nektere lidi tak ,ze za lotra by zivot dali . Takze diky za vysvetleni snad mne to neco da

 11. Dovolte mi ještě stručnou poznámku: Alexe Jonese znám, ale jemu podobných lidí jsou po světě statisíce. Akorát, že nejsou jako on na Židy psané internetové Wikipedii. A to o něčem svědčí. Může to být, ale taky nemusí, taková osůbka jako zdejší Bartoš (Rotary Club) a plní pouze úlohu, která spočívá v nalákání důvěřivých lidí v jeho osobu a ty jsou pak myšlenkově vedeny směrem, který je výhodný pro zákulisí (zednářské lóže, Rotary Club, Lions Club, apod.). To je stará taktika, takže je nutné být u těchto osob, na které média záměrně upozorňují zdrženlivý. Tím neříkám, že Bartoš je nějak významný. Ale jednotlivé figurky (zaznamenal jsem kupř.: Žida a zednáře A. Vondru) na jeho stránky poukázaly jako na antisemitské. A právě takto se to dělá.

  Internetové stránky, které zveřejňují kvalitní materiály a literaturu o židovsko-zednářské problematice (teď to myslím celosvětově) tyto kruhy většinou nikdy nezmíní. Prostě ty weby, které jim skutečně vadí, o těch záměrně mlčí!

  Jinak slova jako konspirační šílenství a konspirační teorie přenechme prolhaným židovským hubám! Ty je používají jako na běžícím pásu jenom proto, aby zdiskreditovali či znevěrohodnili jakoukoli kritiku mocenského Židovstva a jím řízeného zednářstva a jejich zločinů.
  Jinak děkuji za reakci a zdravím.

 12. Jeste malou poznamku ,abych zde nebyl zabirac mista.To ze jsem v zasade proti rozbujelym theoriim okolo ruznych spolku a tajnych sdruzeni j eduvod tento . Ja rad kalkuluji zdravim rozumem a sve dceri jsem vzdy rikal vyhybej se hodnym s temi nezbohatnes . Neco podobneho je snad i v tom nazoru na ony spolky ,oni totiz dnes kdy svou Velikou lzi dokazali zblbnout 50% lidi kteri stejne jen cekaji na pochvalu a odpadky ze stolu nepotrebuji byt nekde ve stinu ,a oni take nejsou ,vzdyt delaji ta krveproliti jiz od r 1950 a lide tleskaji a hlasi . To j eten duvod proc jsem v oponenture nazoru na tajne spolky . Mozna v Cesku ,tam je to eventuelne modni neb blbci od lopat hraji golf neb dobre vrazdili a kradli ale snad rozumite principu meho nazoru . Ostatne vzdyt jiste sledujete chaty v ceskem int. tisku a i tady .Takze zase neshle

 13. Vím, že to nepatří k tématu, ale…

  Zpráva ČTK:

  Babák v neděli v České televizi mluvil o postoji strany ke splacení dluhu nového ministra financí Jana Fischera, na druhou stranu se netajil antipatiemi k jeho předchůdci Miroslavu Kalouskovi (TOP 09) „Nehledejte v tom žádné rasistické narážky, ale žádný Žid nemůže být pro státní kasu horší než pan Kalousek,“ řekl.

  Na tom je pikantní především to, že Kalousek je také Žid!

  Čili nejenom Fischer. Nehledě k tomu, že v tzv. nové vládě mají dřepět i Židé: Rusnok, Pecina a Kohout. O dalších nemluvě…

  Židé z nás mají naprostou prdel!!

 14. Zkrátka Žida Kalouska nahradí na postu ministra financí (pokud dojde k instalaci tzv. nové vlády) Žid Fischer.

  Jediný rozdíl mezi nimi je pouze v tom, že Fischer svůj původ netají a oficiálně o něm mluví, kdežto Žid Kalousek svůj původ tají a s největší pravděpodobností by ho i zapřel.

  To je jejich prastará taktika. Ale obecně platí (až na výjimky), že Židé svůj původ přísně utajují!

 15. Rusnok je žid? To jsem netušil, no jinak je to tak jak píšete robí si z nás prdel, těch židů v současné nové vládě ale už není tolik jako v té staré:-) Zajímala by mě ale ještě jedna věc..Pokud tohle všechno jsou jejich lidi, proč píší jako proti nim (třeba Bartoš, nebo bývalý kancléř Hájek), co z toto mají, reps. co z toho mají oni ti kterří je tím třeba pověří? Podle toho co tady pane katolík nebo Ladislave píšete, tak by přeci nikdy světlo světa nemohli spatřit knihy, videa a podobně, které by o pojednávali o nějakém celosvětovém spiknutí (nadvládou židů). Pokud by ty „organizace“ (pod kontrolou židů a zednářů) byli skutečně všechny tak mocný jak tu píšete a měli vše pod palcem, určitě by nenechali o tom někoho veřejně psát. Samosebou že by ti zlí zednáři utnuly zdroje odhalení. Je to stejné jako s tím 11/9. Jeden novinář odhalil skutečnou pravdu. Kdyby tomu tak bylo a ďábelský Busch nechal zabít 2000 lidí a zničit Wallstreet, tak by určitě neváhal sprovodit ze světa i jednoho novináře. Jeho důkazy jsou důkazem, že pravdu nemá. A stejné to je i židovstvem ovládající svět. Prostě podle mě je to hovadina..

  • J abych se nejdrive zeptal pana co o tom kde cetl ,asi nic moc vypada to na jeho dedukce. K tem tajnym spolkum se take moc nepriklanim vzdyt oni delaji vse verejne a s potleskem naivku jako jste vy pane Blahovy

 16. E hmm ehmm
  Nevím jestli má cenu abych se zde do debaty zapojil.Někdy se nějaká pravda dá znechutit fanatismem nebo fantastickýma bludama.Např člověk co myslí že je odborník na všechno a přitom má dvě přezdívky.Katolík a Ladislav.Kdo je o něčem přesvědčen měl by čestně používat své pravé jméno,nebo aspon jednu přezdívku a né aby to vypadalo že to samé píše více lidí…..Opravdu je ve vládách a tajných organizací množství židů a židomilů.Mnoho lidí je perzekuováno za názor na židy.I naše diskuze a člákny Bartoše jsou se zákonem na hraně.Jenže ví že třeba Rusové si tankama v roce 1968 moc velkou oblíbenost nezískali.Někdo za názor na šoa sedí,ale ví že tu perzekuci nesmí přehnat….Když už kecaj o svobodě tak sice daj podmínky,vyhodí ze školy nebo práce,někoho zavřou ale ví že víc by udělalo pobouření.To je odpovědˇ Janovi.
  Ke všem diskutérům,jistě že má každý z určitého pohledu kousek pravdy.Položme si otázku komu to naše hádání pomáhá?Pravdoláskařům.Ono nejde být furt jen s pravověrnými bratry za tlustou zdí a nevnímat co se děje kolem.Bohužel takový Laidslav alias Katolík je za tou zdí úplně sám. Jasně že by jsme neměli ničemu naletět ale také použítat hlavu.A.B Svojsík byl bohužel také zednář a přece to neznamená že my všichni skauti jsme havlovci nebo humanisti.Co prospěje této zemi na to bychom se měli ptát.Co můžeme kromě kritiky židů a dalších menšin nabídnout české mládeži?Přiznejme si že nejde aby židozednářské problematice rozumělo do podrobna 10 milionů Čechů.At už budeme říkat o židech nebo zednářích cokoliv,stejně nebudeme pro demokratický systém přijatelný.Také otázka může fanatismus a šílenství Ladislava židy nebo zednáře ohrozit? Naopak mu můžou poděkovat za zdiskreditování katolicismu,konzervativismu a konspirací obecně…No upřímě bych mu přál aby pochopil jakou židům dělá službu stejně jako Dánský král co všem v království dal žluté hvězdy….aby pořádkové jednotky měli zamtek.

 17. Reakce na „Jana“ a „Jana Čáku“:

  Reagovat na tyto neuvěřitelně naivní a v druhém případě doslova těžce přihlouplého (velmi mírně řečeno) pisatele je sice ztrátou drahocenného času, ale udělám výjimku.

  Zatímco první pisatel je evidentně silně naivní a problematice nerozumí, přesto se k ní vyjadřuje, druhý už zde poněkolikáté ukazuje svojí hloupost a naprostou zmatečnost v této tématice.

  Pane „Jane“ – odpovím velmi stručně. I přesto, že má světové mocenské Židovstvo nesmírnou moc (ovládá především prostřednictvím zednářských lóží vlády, politické strany, finance, všechny nadnárodní instituce, atd.), neznamená to, že může úplně umlčet všechny jedince na celém světě, které proti této moci vystupují. Literatura (a dnes už i třeba dok. snímky), která odhaluje a osvětluje světovou židovsko-zednářskou politiku, jejich zločiny a činnost tady byla vždy a bude. Navíc je tady ještě ten faktor, že tato moc ani nemá zapotřebí takovéto kroky (i kdyby to bylo možné) činit. Myslím tím umlčení naprosto každého jedince. Především proto, že veřejnost je už natolik zdegenerovaná, že tuto moc tato publikační činnost nemůže nijak vážně ohrozit! Čili Vaše představa, řečená ve větách:

  „…Podle toho co tady pane katolík nebo Ladislave píšete, tak by přeci nikdy světlo světa nemohli spatřit knihy, videa a podobně, které by o pojednávali o nějakém celosvětovém spiknutí (nadvládou židů). Pokud by ty “organizace” (pod kontrolou židů a zednářů) byli skutečně všechny tak mocný jak tu píšete a měli vše pod palcem, určitě by nenechali o tom někoho veřejně psát. Samosebou že by ti zlí zednáři utnuly zdroje odhalení…“

  je velmi naivní a mylná. Takto to samozřejmě nefunguje. Na druhou stranu to ale neznamená, že nejsou na celém světě různí autoři perzekuováni za svojí publikační činnost. Byli, jsou a budou…

  A co se týče Vašeho výroku:
  „…Je to stejné jako s tím 11/9. Jeden novinář odhalil skutečnou pravdu. Kdyby tomu tak bylo a ďábelský Busch nechal zabít 2000 lidí a zničit Wallstreet, tak by určitě neváhal sprovodit ze světa i jednoho novináře…“

  Ten jen ukazuje, že jste si nechal vnutit účelové matoucí konstrukce na 11. září 2001. Nejste ale zdaleka jediný. Tento tzv. teroristický útok na Světové obchodní centrum (WTC) na Wallstreetu, přirozeně nezrežírovala zednářská (byť vysoká) loutka Bush! 11. září 2001 bylo samozřejmě naprosto perfektně zinscenované představení, které zrežírovaly špičky světové židovské moci prostřednictvím profesionálních složek Mossadu, atd. Bush je pouze malinký šroubek v celé té mocenské hierarchii. Ostatně jako všichni prezidenti USA (a samozřejmě i ostatních států). Všichni prezidenti USA byli a jsou vysokostupňový zednáři, ale i oni plní pouze pokyny nejvyššího vedení. Čili kdyby byl prezidentem USA tenkrát ještě Clinton, přisuzovalo by se to stejným způsobem jemu. To jsou pouze „nádeníci“! Ovšem těm kdo věří pohádkám, které se na něho valí z židovských masmédií o tom, že americký prezident je nejmocnějším mužem světa, ten pak také může uvěřit slátaninám o tom, že Bush režíroval 11. září 2001. Tento poskok byl o celém zločinu zřejmě srozuměn (jako „hlava“ USA) a dopředu o něm věděl, a to je asi tak vše..

  To je tedy velmi stručná reakce na Vás. Mohl bych zde v této souvislosti uvést spoustu údajů, ale nedomnívám se, že by mi větší ztráta času s tím spojená stála zato.

  A k „Janu Čákovi“ – vážený, vaše slátaniny jsou tak neuvěřitelně uboze přihlouplé, že bych na ně ani nereagoval, ale když už jsem zde odpověděl panu „Janovi“, zareaguji i na vaše bláboly. Ale opět velmi stručně:

  Zaprvé chci říci, že jsem zde použil jméno Ladislav jenom kvůli tomu, že jsem v té době (když jsem ho poprvé použil) psal úplně z jiného počítače a to jméno jsem tam napsal, abych tak řekl omylem, a když už jsem to pak pod tímto jménem odeslal, použil jsem ho i déle. Takže se samozřejmě hlásím k oběma „jménům“: Katolík a Ladislav.

  Vaše bláboly vás diskreditují sami: „Když nepovažujete za katolíky Klause, Hájka, Bartoše, tak koho tedy?“ Toto jste uvedl pod jiným článkem. Nebo vaše blábolení o tzv. katolické akci D.O.S.T.

  Židovského zednáře (člena B´nai B´rith) a pederasta Klause, může za katolíka označovat pouze takový psychopat, jako jste vy. Stejně tak to platí o spoustě lidí z tzv. akce D.O.S.T. – kde je velké množství zednářů a Židů. Je tam kupř. i Židovka J. Bobošíková, která byla před lety velkou spojenkou Žida V. Železného (lóžového bratra V. Klause, je rovněž členem B´nai B´rith)! Zkrátka tato akce vznikla z impulsu zednářských kruhů a podporuje jí spousta (nevědomých) užitečných idiotů!

  Ti se pak s otevřenou hubou diví takovým věcem a zároveň si je umí ve své tuposti odůvodnit, jako vy:

  „Třeba na akci.D.O.S.T u některých lidí je to podivné.Jdou za tradiční rodinu,proti potratům ,ty základní křestanské věci a přitom jsou pro prožidovští.Je to víc než paradoxní ale této zemi opravdu víc prospěje židumil konzeravtivec než nějaký liberál nebo socialista.“

  Tyto věty mluví za vše!! Takovýto kašpárek jako vy se pak může stát členem či podporovatelem jakékoli strany, hnutí či akce, hlavně když bude mít „správné pozlátko“!

  Tak se jako správný duchovně obřezaný zednář bez zástěry (bez členství v lóži) radujte. Užiteční idioti jsou totiž nezbytnou „složkou“ tzv. demokratického systému!

  A k vašemu hloupému blábolu:
  „No upřímě bych mu přál aby pochopil jakou židům dělá službu stejně jako Dánský král co všem v království dal žluté hvězdy….aby pořádkové jednotky měli zamtek.“

  Je velmi pikantní, že tyto slinty píšete zrovna vy, který Židy ve své tuposti podporujete přímo!

  A dánským králem jste tomu dal korunu! Tento poskok slouží židovské moci zcela vědomě! Všechny královské rodiny v Evropě (Švédsko, Belgie, Holandsko, Norsko, Španělsko, Anglie) jsou už po dlouhá desetiletí členy zednářských lóží! První královská rodina, jejíž rodinní příslušníci se stali zednáři, byla v Anglii. Král Eduard VII. byl dokonce vysokostupňovým zednářem. Podobně jako současná britská královna Alžběta II., která je v této mocenské hierarchii dokonce velmi vysoko. I když je nejvyšší zednářskou hlavou „Rady tři set“ – podléhá i ona mnohonásobně zakonspirované mocenské struktuře – nejvyššího židovského vedení.

  Všechny tyto loutkové královské zednářské rodiny jsou tedy pouhými vazaly světové židovské moci.

  A to je vše co jsem chtěl říci.

  • Reakce na komentář Ladislava alias katolíka.
   Cením na tobě že jsi se přiznal k tomu že máš těch nicků více že nezapíráš fakt že máš dvě přezdívky.

   Ono ani nejde o to že máš své názory a za žida nebo blbce považuješ úplně každého,jde o to jak se chováš.Má otázka zněla když nepovažuješ za katolíky a vlastence lidi z D.O.S.T.cz TAK PROBOHA KOHO? Kromě pomlouvání a očerńování snad všech konzervativních aktivistů jsi nenabídli jedinou stranu? jediné hnutí?
   Nepovažuješ náhodnou za židy ,zednáře a sionisty stranu DSSS? k

   Položil bych otázku jaké jsou v naší zemi alternativy? Když jsou užiteční idioti ve všech spolcích ,stranách tak opravdu nevím kam by měl pronárodní aktivista jít? K těm židům tak půlka židů jsou konvertité z devadesátých let,co mají židovskou třeba jenom osminu.Čím svému národu pomůžu když budu mít nastudovaného dřeba nedůvěryhodného Rothkranze? Důvod proč se s tebou ještě bavim je že máš v některých věcech pravdu,ale je úplně iracionální považovat Petra Hájka za kašpara když napsal přesně to co říkáš ty s tím 11 zářím.To samé Adam Bartoš,nebo mnozí další.Když už něco vyznávám tak přirozeně mám úctu k lidem co tu byli předemnou.
   Opravdu by mě milý Ladislave zajímalo co nabízíš kromě toho odkazu Spiknutí proti Církvi? Tak až zorganizuješ nějakou demonstraci tak se na tebe příjdu mile rád podívat.Podám ti ruku a řeknu co se mi líbilo a nelíbilo.Uvidíme jestli umíš mluvit lépe než pani Bobošíková.Kromě toho že je pro Israel(jako většina politiků z mody taky) tak jsem si u ní žádného židovského vlivu nevšiml.Nedivil bych se kdybys za židozednáře označil i Ladislava Bátoru nebo Petra Kalinovského. U mě vede ten kdo něco dělá a snaží se lidi sjednotit.Kdybys měl vstřícnější přístup k lidem tak by přijalo více lidí názory.Když je někdo také ultrapravičák a nacionalista a má nějakou slabost pro židy tak přece se s ním kvůli tomu nepřestanu kamarádit.Ortodoxní židé jsou také proti jedům gender,homosexualitě a multi kulti.I Julijus Evola měl úctu k tradicionalismu a vítal to že se židé separují sami.Ono je pochopitelé že katolík podpoří radši žida z těch slušnějších než třeba homosexuála.

   Bohužel v D.O.S.T.cz je pár židů.Ale ty by si o Pražskou židovskou obec neotřeli ani boty………

   • „…..jsi nenabídli jedinou stranu? jediné hnutí?…“

    „Tak až zorganizuješ nějakou demonstraci tak se na tebe příjdu mile rád podívat.Podám ti ruku a řeknu co se mi líbilo a nelíbilo.Uvidíme jestli umíš mluvit lépe než pani Bobošíková.“

    Svatá prostoto…..ty ale musíš být slabomyslný PABLB!!

 18. Hazeni perel svinim,na tom to vse stoji ,proste duse specielne v Cesku nikdy nepochopi a nechteji pochopit ,je to nad jejich chapani . Kdysi jsem cetl zajimavou rozvahu o tom jak to muze fungovat . Presne na tom, ze to verejnost neni schopna prijmout tak to zni jako fantasmagorie a proto ty reakce mnoha zdejsich cibulku jak jim rikam od doby kdy se tento naivka ptal a kdoze je ten Cibulka ? Jak chcete ztracet cas s idioty ? Vzdyt jdete na Ceske Noviny (chaty pod clanky a pochopite blby jak v emigraci 80% a blby ceske) . A temto pablbum chcete delat obrozeni ?

 19. Reakce na „vim o tobe pse“:

  Máte pravdu. Je to házení perel sviním.. Věřte mi, že jsem si toho moc dobře vědom.

 20. Pane Ladislave děkuji vám za odpověď, možná jsem trochu naivní, ale ne zas úplně blbej, zajímám se o toto téma už dýl. Vrtá mi to hlavou jako spouště jiným lidí, mírně jsem ale nakloněn tzv konspirační teorií (řada dobrých dokumentů na toto téma), které jsou pravdě a hlavně logice blíže. Tu první věc bych uzavřel, zamyslím se ještě nad tím, a zeptám se ještě na to 11/9. Klidně jste tady mohl uvést jak jste psal ještě nějaké údaje. Vy tedy zcela jistě nevěříte na pohádku o zlých muslimech co se naučili řídit letadla, udělali si dobrý den z celé CIA (někdo tvrdí že šlo o spiknutí CIA), kdy přelstili protivzdušnou leteckou obranu a pak to napálili do dvou věžáků a pentagonu. Pak se to svedlo na Bina Ladina, kterého pořádně nikdo ani neviděl. Nedělám si iluze o vládnoucích elitách, ale zase myslíte si že by si srali do vlastního hnízda? Přeci kdyby chtěli udělat nějakou sabotáž a pak to hodit na mírumilovné Talibánce, tak měli spoustu jiných a lepších alternativ ne? Na těch tzv. konsp .dok. je vidět že spoustu věcí nedomysleli dopředu, protože ty trhliny tam jsou, to i lajk musí připustit. Zavrhujete tedy rovnou to, že 11/9 je dílem islámské fundamentalistické nenávisti? A nebo o co tam komu ve skutečnosti šlo? Co tím kdo sledoval? Byly v tom prachy (údajně nějaké čachry proto byla zbořena WTC7, předtím pojistka obou věžáků atd), mocenské choutky, zamínka k napadení Afganistanu a Íráku, vytvoření umělého nepřítele (terorismus) a s tím pak i spojené oklešťování práv a svobody lidí nejen v Americe (přeci jenom lidi stačí k smrti vyděsit a oni si na sebe pak zvolí tvrdší zákony)? Je fakt že svět se od té doby proměnil a že už asi nebude nikdy jako předtím..A s těmi Židy nebo židy nevím které myslíte? Zase přece nemůžete všechny házet do jednoho pytle, to je jako s ostatníma lidmi, všech barev a náboženství..Přiznávám mám v tom trochu zmatek, ale dodnes nevím jak to s nimi přesně je, nikdo nemá asi tak složitou historii a vůbec celé nábož. tak jako oni, co oni jsou rasa, národ?Proč se jim říká vyvolení? A ti co údajně vládnou světu (ti zlí) kdo oni jsou? Mluví se také o nějakých Chazarech kteří přijali judaismus atp. Děkuji za odpověď Jan.

 21. Reakce na pana „Jana“:

  Vzhledem k tomu, že mi kladete některé (ne všechny) velmi naivní otázky typu:

  „..ale zase myslíte si že by si srali do vlastního hnízda?..“

  „..A s těmi Židy nebo židy nevím které myslíte? Zase přece nemůžete všechny házet do jednoho pytle, to je jako s ostatníma lidmi, všech barev a náboženství..“

  nemám nejmenší chuť Vám obsáhle odpovídat. Na druhou stranu jsem rád, že se o problematiku chcete zajímat hlouběji a k tomu je nejlepší studium níže uvedených pramenů. Tam naleznete a pochopíte (?) všechny informace o Židech a židovské moci a to, co a proč se ve světě děje. Pokud tedy budete chtít.

  To ovšem předpokládá zavrhnout všechny předsudky, které jsou masám (žid. médii) nenápadně vštěpovány do hlav, aniž by si to uvědomovali.

  Bylo by navíc naprosto zbytečné, abych se zde obsáhle rozepisoval k tématice, která je v těchto pramenech velmi zevrubně popsána.

  Vřele Vám tedy ke studiu doporučuji následující díla:

  A. F. Pavlov; Židovská nevyhlášená válka lidstvu

  T. Romanescu; Páni a otroci 20. století – Světová židovská konspirace

  Erich Ludendorff; Eliminace zednářstva odhalením jeho tajemství

  Arno Schickedanz; Společenský parasitismum v životě národů

  Wilhelm Meister; Kniha Židových provinění

  Ulrich Fleischhauer; Pravé Protokoly sionských mudrců – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
  (toto monumentální dílo je zároveň jedno z nejvýznamnějších o židovské a zednářské problematice vůbec)

  Anton Orel; Judaismus jako světodějný protiklad ke křesťanství

  Johannes Rothkranz; Nadcházející „diktatura humanity“ aneb Panství Antikrista (trilogie)

  Johannes Rothkranz; Maastrichtská dohoda – konečné řešení pro Evropu (1. a 2. díl)

  Johannes Rothkranz; Kdo skutečně řídí islám?

  a další…

  Stahujte z internetové stránky:
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

  • Ladislave nevím co je komického na mé připomínce o aktivismu?
   Ve skutečnosti kromě lehce vyšinutého webu Spiknutí proti církvi a lidstvu nenabízíš opravdu nic.Jistě že také věřím v pravost protokolů sionských mudrců ,nebo že je v knížce Páni a otroci 20 století dost postřehů…Stejně většina těch jak autorů z těch publikací tak skutečných či jen domnělých židů už jsou na pravdě Boží.Od té doby se stalo x věcí.Od druhé světové války po ekonomickém vzrůstu nežidovské Číny.

   Jistě máš svojí specializaci a své názory s kterými se můžu či nemusím ztotožnit.Ono ve skutečnosti není tak důležité jestli byl někde žid před třiceti lety,nebo že se někdo z mody vyslovil pro Israel.
   Ono nejde o to že hlásáš své ,pravdy, na to má každý právo.Jde o to
   že každého no u tebe doslova a do písmene každého kdo by
   nesouhlasil byt z jedinou řádkou z knih co nabízíš, označíš v lepším případě za blbce a v horším za zrádce,židumila nebo dokonce žida.
   Když by někdo všechno na tom vebu přečetl třeba desetkrát a pak by řekl jiný názor,tak ho budeš považovat také za blbce nebo dokonce nepřítele? MLUVÍM ZDE O ROZHOVORU JAKO ROVNÝ S ROVNÝM.S VZÁJEMNÝM RESPEKTEM A BEZ VZÁJEMNÉHO URÁŽENÍ.Jsi vůbec toho schopen? Nebo jsi jako paní Věra Tydlitátová co maže všechny komentáře kde se jí něco nelíbí a v podstatě se chová jako ty.Nedivil bych se kdyby jste byli narození ve stejném znamení.Skopec nebo býk či Rak.
   Má otázka zněla co by podle tebe měl dělat pronárodní aktivista jiného než čít pořád dokola ty tvoje více či méně kvalitní věci? Jakých demonstrací by se měl účastnit? Tady jde o to že jsi urazil snad všechny konzervativce ,včetně těch nejkatoličnějších katolíků A SÁM JSI NENABÍDL ANI STRANU ANI HUNTÍ JEN KNIHY O LIDECH CO JSOU DÁVNO MRTVÝ.

 22. Nevím co je na tom naivní, abych se přiznal moc jste mě radost neudělal, a předsudky skutečně žádné nemám to se nebojte. Čekal jsem alespoň nějakou odpověď, třeba byť na jedno konkr. (jak je to s těmi židy, náboženstvím, dělením, když údajně píšete že vládnou světu atd). téma, dát sem odkazy na vámi zmiňovanou literaturu, s prominutím to sem umí dát každý blbec. Ale pokud tomu tak rozumíte, jistě to umíte taky vysvětlit, na čas se umí vymluvit kdekdo:-) Moc nečtu (taky jak asi co) asi ale budu muset (tohle mě docela zajímá) také ale docela náročně pátrat (což zabere nějaký čas):-) Pochybuji ale že se tam v těch vašich uváděných zdrojích píše třeba právě o 11/9, předpokládám že jde asi všechno o nějaké starší knihy? vime o tobe: Magor ani provokatér nejsem, jen člověk který se umí zeptat a zajímá se.

 23. Reakce na „vime o tobe pse“:

  Z Vaší větou (viz. výše) – „A temto pablbum chcete delat obrozeni?“ –
  jste měl naprostou pravdu! JE TO ZTRÁTA ČASU!!!

 24. Ladislave
  Urazil jsem tě přímo na této nebo jiné diskuzi? Mé otázky na které jsi neodpověděl jsou na místě.Zopakuji je.Co konkrétně nabízíš kromě k nich co jsou o lidech co jsou dávno mrtvý jako většina jejich autorů?Když nadáváš na tu a tu stranu,hnutí,tak konečně řekni koho volíš nebo s kým sympatizuješ?

  Kromě urážení ostatních,dokonce i těch co čtou publikace co nabízíš jsi opravdu zatím nic nedokázal? To že jsou lidé takto nemocný že kromě jejich autistického světa nic neexistuje radikální sionisté,antifašisté a další je zábavné.Smutné je konstatovat že my nacionalisté máme vlastních bláznů také dost.Bourat,ničit pomlouvat dokáže každý ale něco vybudovat,zorganizovat nějakou úspěšnou akci třeba v Českých Budějovicích dokáže málo kdo.

  Víš Ladislave udělal bys lepší kdybys šel deptat radši nějaké židy,nebo se zapojil jako pěšák do bitev s barevnými a levičáky v ulicích.To bys udělal mnohem lepší než srát do vlastního hnízda.Zamyslel ses vůbec někdy nad agrumenty co mám?Já s tebou diskuzi nevzdávám.Bavím se s tebou jako rovný s rovným.Ztráta času to určitě není.

 25. Co si myslítvůbec o tzv konspiračních teoriích (jistě mezi ně patří ita o židovském spiknutí), zajímal by mě váš názor. Jsou pravdě blíže než všechny ty tzv ofic.vládní pverze a prohlášení?

 26. „To bys udělal mnohem lepší než srát do vlastního hnízda“.

  Pane (či mladíku?) slabomyslný, do tvojí žumpy (nikoli hnízda) plné exkrementů typu Žida Klause (pederasta a zločince), Žida Weigla, zednáře Hájka, či arogantní a chtivé po moci – Židovky Bobošíkové a jim podobné, mě laskavě netahej!

  To si kvůli své tuposti musíš vyžrat sám..

  I těchto několik vět považuji za ztrátu drahocenného času!

 27. Ladislave já se tě ptal na něco jiného.JAKÉ HNUTÍ SE TI ZDÁ LEPŠÍ A CO KONKRÉTNĚ NABÍZÍŠ KROMĚ TOHO BÉČKOVÉHO VEBU SPINKUTÍ PROTI CÍRKVI? Máš ty kromě internetu nějaké pole působnosti,nějkaou partu? V DSSS by ti půlku z toho omlátili o hlavu.
  Na co narážím? Na to že to vypadá že jsi osamělý jedinec…….
  Ptal jsem se hlavně na to zda se bavíme jako rovný s rovným? a zda jsi schopen přemýšlet nezaujatě o názoru někoho jiného?

  Také mě napadá když jsi haníš všechny včetně autora těchto stránek Adama Bartoše proč sem chodíš? Nemůžu pochopit proč urážíš lidi co problematiku židů,zednářů a tak znají mnohem lépe než ty?Proč si do hledáčku nedáš třeba sociální demokraty? nebo lidovce co se kazí. Taky co tvoje stará?Má židozednáře k snídaní,obědu a večeři?
  Omlouvám se ale typuji tě na starého mládence co se zbláznil.Učinilo tě to štastným to co děláš? Odstranil se díky tvým příspěvkům z veřejného života jediný žid? Také jsem fanatický ideolog jako ty ale ne tak šílenej a zaujatej jako ty, snad neskončím jako ty.Třeba
  Šonkovi jak žije v té Franacii přeskočilo už.

  Víš jak to chodí v sektách? Všichni co nejsou v našem týmu ,přísně ideovém táboře jsou špatný a maj hořet v pekle.Máš vůbec nějakou sektu? nebo jsi sám a kromě tvé knihovny tě poslouchaj moly,pavouci a imaginární bytosti? Dokonce i ty sekty mají částečné pochopení a sympatie pro ideově příbuzné sekty.Ale pro koho máš to pochopení ty? Snad mě nezačneš proklínat jestli jsem se strefil do tvého profilu.Už jsem to nevydržel musel jsem.Bůh ti žehnej.

 28. Ad Caka
  DSSS?? To myslíš tu bandu pošahanejch od Sládka? Bývalí Sládkův vytěrač prdele Vandas a spol.! A ty si taky pěkněj magor podle toho
  co tady jako kolovrátek furt bleješ!

 29. Cako ty se spise hodis do chatu na Ceskych novinach. Tam take melou zmatene zvasty semotamo a hlavne sprostotou vynikaji . Malokdy tam napriklad najdu vetu souvislou ci k tematu clanku Nazdar

 30. A co takový budhismus a hinduismus, také je jistě kontolovaný a ovládaný mocenským Židostvem ne?.-) Židé společně s Hinduisy existují minimálně 7000 let a za útokem na Gandiho stáli jistě taky židé že? Všude jsou Židé. Tady je to jak u blbejch na dvorečku

  Odkazování na nějakou údajně tabuizovanou literaturu je sice hezký, ale kdo ty lidi co ty knihy napsali nazval odborníky? Vy sám pane? Co jsem se koukal tak nejsou ani moc známi Podle mě šlo převážně o lidi kteří s nějvětší pravděpodobností nenáviděli židy. Jediná z těch vašich literatur, které jste tady uvedl není podle mě relevantní. Všechny jsou napsané záští, nenávistí, a naprosto bez odstupu. Že je ta vaše litaratura jediná pravá – nesfalšovaná říká kdo. Vy? Nenechte se vysmát. A jak studují tu problematiku, na čem mají vyvozené své nezvratné důkazy? Byl jsem u objevení dvou keltských pohřebišť a vím o tom první a poslední. To ze mě dělá odborníka na kelty? Děláte si srandu?

 31. Ladislav alias katolík alias kdoví co je ubožák, který celé dny sedí v nějakém tmavém kamrlíku u počítače a plive jed na všechny, kteří bezvýhradně neadorují jeho paranoidní exkrementy, které nedokáže podložit jinak než „stahujte na http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com„. Divím se, že s ním někdo ztrácí čas. Blázna, který tvrdí, že je Napoleon, také argumentačně nepřesvědčíte o opaku. Můžete ho leda zavřít do klece a sprchovat ledovou vodou, tím veškerá debata končí. Toto je stejný případ.

 32. To už jsme slyšeli Ladislave.
  Kdy konečně odpovíš na mé otázky? Několikrát jsem se tě zeptal x věcí.Ty pořád židi židi zednáři ale řešení současných problémů a způsob jak je prosadit tady a ted jsi ještě nepředložil.POŘÁD OPAKUJI TY SAMÉ OTÁZKY NA KTERÉ ZATÍM NEODPOVÍDÁŠ.JSI POMALÝ TRVÁ TI TO MOC DLOUHO.

 33. Já bych spíše řekl, že Ladislav je tajnými službami nastrčený provokatér. I vzhled těch stránek vypadá na práci lidí ze státního sektoru. Z této i minulých diskusí jasně plyne, že jeho úkolem není diskutovat, ale provokovat a lákat – což se mu zatím daří 🙂 Zvláštní je, že se mu to daří i přes to, že své oponenty neustále uráží.

 34. Adam B. Bartoš je ta největší hnida. Do sebe zahleděný malý zmrd plný komplexů (proto si tak rozumí s Klausem :-D) který si libuje v nenávisti. Doporučuju psychiatra a hned potom k soudu. S pozdravem cigožidobolševickej iluzednář třetího stupně Joe 😉

 35. Ládik katolickej prostě jen říká, že NIC už nemá smysl! Tak ho nenuď k odpovědi na praktické otázky boje. Jeho boj je „vnitřním džihádem“ a k témuž nabádá ostatní … možná t není úplně na hovno, ale spíš je:)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s