Největší disident Havlovy éry? Bátora. Porazil Kryla

Bývalý ministerský úředník Ladislav Bátora, vyštípaný pravdoláskaři ze svého postu, se stal smutným příkladem Havlovy lži a nenávisti. Anketu o největšího disidenta Havlovy éry spustil bloger Radek Velička na svém webu u příležitosti ročního výročí skonu Václava Havla.

Ten sice fyzicky odešel, ale jeho sémě lži a nenávisti bylo zaseto, tvrdí Velička. „Jeho učedníci jsou většími katy svobody a demokracie, nežli on sám. Dokážou lidi likvidovat starými způsoby, tak jak se to od svých otců zakladatelů StBáků, v Chartě 77 naučili. Dnes je všeobecně známo, že to byla přípravka komunistů na převzetí moci, když to nebude dobře vypadat,“ dodal.

Velička pro první ročník své ankety nominoval „osoby, které trpěly a trpí praktikami pravdoláskařské lobby lži a nenávisti“. Byli jimi Ladislav Bátora, Zdena Mašínová, Vladimír Hučín, Petr Cibulka a Karel Kryl.

Po několika týdnech hlasování bylo jasno. Největším disidentem Havlovy éry se podle čtenářů stal Ladislav Bátora. Získal totiž ze všech zmíněných nejvíce hlasů – 41 procent. Porazil tak dokonce slavného zpěváka protestsongů Karla Kryla.

„Taková výhra mne vlastně nijak nepotěšila – to umístění dokonale koresponduje s životní situací, ve které se nacházím a už až do rakve nacházet budu. Raději bych byl na posledním místě,“ posteskl si pro Prvnizpravy.cz Ladislav Bátora.

Dodnes je kvůli tehdejším událostem poněkud zahořklý. „Jsem přesvědčen, že kdekoli jinde než ve zdejším regionu bych bátorioádu nezažil,“ myslí si.

„Má motivace vytvořit pro mé čtenáře anketu o ´oběť´ havloidů ve mne zrála déle. Zlé zkušenosti pana Cibulky a Hučína v budování havloidní postkomunistické společnosti s komunistickým svolením, jako i likvidace Karla Kryla, která byla účelová a řízená samotným Havlem, pak opovrhování legitimním bojem proti komunismu, kdy sestra bří. Mašínů je i dnes omezována dnešními pořádky, jen proto že její otec a její bratři bojovali proti nacistům, a pak její bratři stejným způsobem vzdorovali komunistům,“ vysvětlil pro Prvnizpravy.cz Velička.

Ladislav Bátora mu do stejného vzorce zapadl díky štvavé kampani – bátoriádě. „Havloidní smečka započala likvidaci jedinečného jedince, kterému ani po kotník nesahá. V té době jsem se stal signatářem manifestu D.O.S.T.,“ tvrdí Velička.

„To iracionální rozpolcení a likvidace oponenta fašistickým stylem pod vedením pohůnka Havla Schwarzenberga a jeho vůdce Kalouska mi přišlo jako stejná kampaň o likvidaci výše zmíněných a nominovaných do ankety. Navíc hlásná trouba a její posluhovači kolem spacákové ČT se připojili a byla to likvidace národní, uskupením, co se za národ nedá pokládat,“ připomněl tehdejší štvavou kampaň.

Že v anketě vyhrál právě Bátora, přikládá tomu, že to byl jeden z posledních, kteří byli „likvidování havloidní sektou“

„Byl na něj využit nový způsob, drtivá a plošná dehonestace mediální, kdy i Češi si uvědomili, že není vše pravdou, co média šíří. A předem jsem tušil, že výsledek dopadne, jak dopadne,“ dodal Velička.

Jak dopadla anketa?
* pan LADISLAV BÁTORA (41%, 758 hlasů)
* pan KAREL KRYL (22%, 412 hlasů)
* paní ZDENA MAŠÍNOVÁ (19%, 350 hlasů)
* pan VLADIMÍR HUČÍN (11%, 209 hlasů)
* pan PETR CIBULKA (7%, 142 hlasů)

1 komentář u „Největší disident Havlovy éry? Bátora. Porazil Kryla

  1. Ono se říká všechno zlé je pro něco dobré.Bez příkoří by nemohli vznikout hrdinové.Pravdolásaři už to nemají tak jednoduché jako komunisté.Ví že nemmůžou vraždit.Ví že můžou zavřít jen málo lidí za svobodný jinak společensky přijatelný názor na cikány nebo homolkaust.
    Kdo ví jakcí disidenti příjdou po panu Bátorovi.Je dobře že i Václav Klaus řekl že Ladislav Bátora a jeho myšlenky na ministersvo patří.Je dobré těm zavšiveným havlovcům,humanistům a další zelené špíně říci.My jsme tady taky a chceme aby tu byl nacionalismus a pevný řád.Já to říkám každému hipíkovi kterého podkám do očí a někteří nás dokonece repsektujou.Holt musíme si všechno vybojovat.Záleží na nás jestli bude Česká Republika vyznávat překonaný humanismus,muti kulti a další extrementy nebo zda bude uznávat pevné hranice,státní suverenitu a pevný řád.Záleží jen na nás bratři a sestry.Už něco na naší křížové výpravě máme vybojováno.Nesmíme polevit.Postarejme se o to aby naši potomci měli vlasteneckého a válečnického ducha. Ke konečnému vítěství máme sice daleko ale opravdu záleží jen na nás.Bůh je na naší straně.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s