MILOŠ ZEMAN MÁ ASI CHATRNOU PAMĚŤ

V úterý 2. dubna přicestuje do Prahy předseda Evropské komise José Manuel Barroso, aby byl přítomen vyvěšení protektorátní vlajky na Pražském hradě. Příměr to není nadsazený – jiná než česká vlajka skutečně dosud na Hradě vlála jen za období německého protektorátu válečného. Takže je to vlastně takové repete. Nový německý protektorát, nová vlajka. Nic nového pod sluncem.

Celá událost má samozřejmě mimořádně negativní symbolický význam a netřeba dodávat, že jako národně smýšlejícího konzervativce mne popuzuje a děsí. Zcela určitě je nás takových víc. Víc než těch, kteří modrý hadr na Hradě považují za kdovíjaký výdobytek.

Jenže Miloš Zeman – jakkoli je tento jeho krok nešťastný, podlézavý a odsouzeníhodný – nedělá nic jiného, než co se od něj v tomto ohledu dalo čekat. A také nic jiného, než co by dělali všichni jeho prezidentští protikandidáti, vyjma Jany Bobošíkové. Jen si už ale těžko představit, jak pompézněji by vlajku EU mohl vyvěsit Karel Schwarzenberg, když už i Zeman kolem toho dělá takový tyátr a zve do Prahy i vzdáleného gubernátora…

Bylo zkrátka jasné, že další obyvatel pražského Hradu takový krok dříve či později podnikne. A že odpor k něčemu takovému (dokonce jen k myšlence na něco takového) byl vlastní jen Václavu Klausovi a s jeho odchodem už symboly české státnosti před evropským (německým) zprzněním nikdo chránit nebude. Taková je realita.

I proto, jakkoli mne celá věc pohoršuje, nehodlám Miloše Zemana kritizovat primárně kvůli onomu modrému suknu. Zvolili jsme si eurofederalistu (i já k tomu svým hlasem přispěl), tak si nemám / nemáme nač stěžovat.

Co mi ale vadí mnohem více, je to, že Zeman před Barrosem nehodlá jen vztyčovat evropskou vlajku, ale chce podepsat i novelu Lisabonské smlouvy, tzv. evropský stabilizační mechanismus, jinak řečeno euroval, který znamená – vedle dalšího jednoznačného znásilnění naší suverenity – závazek České republiky sypat desítky až stovky miliard korun českých občanů do méně prosperujících končin Říše. Opět něco, co by prezident Václav Klaus nedopustil a co také striktně odmítal po zbytek svého mandátu učinit (řka, že se už jednou provinil podpisem Lisabonské smlouvy a nehodlá se špinit dál).

Opět bychom mohli říci, že i toto k Zemanovi-eurofederalistovi patří, že se to od něj dalo tak nějak očekávat a že by to ostatně, opět snad jen vyjma Jany Bobošíkové, udělali i všichni další uchazeči o prezidentský úřad.

Jenže háček je v tom, že Miloš Zeman prezentoval v předvolební kampani vůči eurovalu jiný postoj a možná i díky tomu získal některé hlasy z pravicového tábora – a těm, kterým tehdy imponoval tímto svým rozumně se tvářícím názorem, nyní vzkazuje: byla to jen hra, jen póza, byl to trik a planý slib.

On to vlastně slib v pravém slova smyslu nebyl. Miloš Zeman neřekl, že euroval nepodepíše. Ale dobře si vzpomínám, jak v jednom z prvních televizních prezidentských duelů (na ČT) vyslovil k eurovalu vážné námitky. A schválně jsem si ten záznam znovu přehrál:

Na otázku moderátora Václava Moravce, zda by tuto smlouvu podepsal, se Zeman pokusil vymezit vůči svému protikandidátovi a zatímco Karel Schwarzenberg odpověděl, že by si smlouvu znovu přečetl a pak podepsal, Zeman neskrýval, že se mu nelíbí.

Na úvod uvedl, že ji sice už četl, ale že by si ji před tak vážným rozhodnutím přečetl znovu, protože „lidská paměť je chatrná a my zapomínáme“. Vzápětí ale euroval podrobil kritice.

„Měl bych velmi silné výhrady. Na rozdíl od věcí, kde se spolu (s Karlem Schwarzenbergem, pozn. autora) shodujeme, tak tady bych si říkal, k čemu ten stabilizační balíček vlastně je. Jestliže chcete dotovat – a to nenávratně dotovat, protože nikdo nedoufá, že se vám to vrátí – země, které takříkajíc žijí nad poměry, jako je Řecko (…), tak to dělejme. Já jsem pro to, aby se poskytovala solidární mezinárodní pomoc zemím, které zasáhla přírodní pohroma, ale o tom stabilizační balíček není. Je o rozsáhlém transferu peněz od zemí, které hospodaří jakž takž rozumně, k zemím, které plýtvají,“ řekl Zeman v duelu.

Aby svým výhradám dodal váhy, připomněl jeden film, ve kterém jednotlivec čelil přesile 11 dalších kolegů s opačným názorem, ale přesto je nakonec dokázal přesvědčit o opaku a získat na svou stranu. Jakoby tím Zeman říkal, že podpis tak zavazujícího dokumentu nejen pečlivě promyslí, ale ještě se ho třeba pokusí politikům s opačným názorem rozmluvit. „Měl bych velmi silné pochybnosti,“ řekl pak ještě jednou, důrazně.

Ne, nejsem naivní a nevěřil jsem v tu chvíli, že by Zeman mohl mít tolik síly jako Klaus a nátlaku odolat – už jen proto, že programově, jako člen socialistické internacionály, ani proti být nemůže. V tu chvíli jsem ale jeho slova ocenil.

Velmi záhy jsme se ale měli přesvědčit o tom, že Zeman je nemyslel vážně. A to mi vadí. Vadí mi, že nehrál fér hru a že divákům a voličům na rovinu nepřiznal, že zase tak velký vlastenec, za jakého se považuje a jakým se v předvolebním spotu dělal, není. Že neměl odvahu a neřekl: jsem připraven pošlapat suverenitu země a české státní symboly stejně servilně jako zde můj protikandidát. Že neřekl otevřeně, že podpis tohoto dokumentu bude jedním z jeho prvních politických kroků.

Nebo je to snad tím, že mu někdo vyhrožuje a on jen nemá tolik síly, aby se takovému tlaku vzepřel? Třebaže vyhrožování a vydírání není v evropských kruzích nijak neobvyklé (přiznal to ostatně i bývalý prezident Václav Klaus, když ve své poslední knize napsal, že mu evropští lídři právě v souvislosti s podpisem Lisabonské smlouvy, jejíž je euroval novelou, vyhrožovali), nemyslím, že by to byl tento případ.

Zeman prostě jen mlžil ve snaze získat hlasy národně smýšlejících voličů. Je totiž nepravděpodobné, že by v této krajně citlivé záležitosti změnil během tak krátké doby názor. V předvolební kampani se chtěl zkrátka ukázat lepší, než ve skutečnosti je.

Třebaže jsem ho volil, nebylo to pro tyto jeho nepřímé sliby. Volil bych ho, i když by na rovinu přiznal, že ESM podepíše, protože vnímám jiné klady, které jeho zvolení přineslo či přinese a kterými se přece jen odlišoval od svých mnohem horších soupeřů. Necítím se jím tedy nyní nijak osobně podveden.

Nelíbí se mi však toto jeho pokrytectví, jeho oportunismus, jeho neupřímnost.

A nebo mu jen křivdím? Co když platí to, co koneckonců sám na úvod své tehdejší odpovědi Moravcovi poznamenal: že máme chatrnou paměť a zapomínáme?

Možná je to všechno jinak, možná Miloš Zeman není oportunista, možná jen zcela obyčejně a lidsky pochopitelně zapomněl, že před několika týdny mluvil o eurovalu jinak.

Miloš Zeman asi má chatrnou paměť…

www.prvnizpravy.cz

24 komentářů u „MILOŠ ZEMAN MÁ ASI CHATRNOU PAMĚŤ

 1. POZVÁNKA
  Akce D.O.S.T.cz pořádá demonstraci na proti vyvěšení vlajky EU.
  Bude to 3.4 2013 na Hradčanském náměstí v 10:30 minut.V Praze.Když bude velký počet lidí třeba se něco pohne.

 2. „Miloš Zeman asi má chatrnou paměť…“

  Ale, ale, pane Bartoši.. Myslíte si, že Vám to všichni sežerou?!
  Zednář Zeman dělá jenom to, čím je úkolován. Stejně tak by činil i zednář Schwarzenberg. A rovněž tak by činil, kdyby tak byl ovšem zaúkolován Žid Václav Klaus (člen výhradně židovského zednářského řádu B´nai B´rith) – ten má ovšem úplně jiné poslání – a to spočívá v jeho roli tzv. euroskeptika spolu s Židem a zednářem Weiglem (a dalšími), se zednářem Hájkem, atd..

  Obdobně jako pan Bartoš (s přáteli v Rotary klubu za zády) píše přesně tak, jak se od něj očekává, že?

  VŠECHNO KOMEDIE!

 3. Katolík: Dle mého názoru jste duševně nemocný člověk.Jistě že leckde to je prolezlé židama a zednářema i to že Zeman s Klausem jim v lesčem museli ustoupit.Není to celé tak jednoznačné.Není žid jako žid a není zednář jako zednář.Samozdřejmě že bych taky chtěl aby vše bylo úplně všechno jinak jenže to co vy zde opakovaně šíříte tak by mělo znamenat že úplně všichni politici ve všech stran jsou židozednáři i na radnicích.:) Tohle by bylo nesmyslné.Znám osobně politiky na nižších postech někde a věřte že s židozednářstvím nemají nic společného.Také jestli je podle vás Petr Hájek zednář tak proč na něj zednáři tolik plivou? Ono se někdy může stát že se sem tam z těch konspirací někdo pomátne.U vás jsou všichni židozednáři a u Petra Cibulky bývalí estébáci a agenti Moskvy.U Věry Tydlitátové jsou zase všichni neonacisti.Holt každý má jinou diagnozu.:)Třeba kolikrát v seznamech židů byli lidé kteří židé nejsou……

  • Vážený, snad si nemyslíte, že s magorem jako jste vy, který plácá páté přes deváté a této problematice evidentně nerozumí (o čemž svědčí vaše chaotické bláboly), budu diskutovat a do hloubky rozebírat zednářstvo (a jeho spolky: Rotary klub, Lion klub, atd..)? Nebo dokonce světovou politiku? Vaše žvásty znám doslova chronicky nazpaměť a ubožáčky jako jste vy taky. Vy se jako užitečný idiot dál zůčastňujte zhovadilostí typu D.O.S.T. – choďte k volbám, atd, atd…

   P. S. – vaše doslova, ale doslova idiotské slátaniny o tom, že Klaus a Zeman museli v leč čemž ustoupit, korunovaně svědčí o tom, že jste úplně mimo! Jmenovat zrovna tyto dva chronické zednáře, kteří od počátku 90 let patří mezi vybranou elitu (personální unii lidí, kteří likvidují programově tento stát) – to se opravdu povedlo!

 4. Doporučená literatura:
  Mýtus o odstranění komunismu „Solidaritou“
  T. Romanescu; Páni a otroci 20. století – Světová židovská konspirace
  A. F. Pavlov; Židovská nevyhlášená válka lidstvu
  J. Rothkranz; Maastrichtská dohoda – konečné řešení pro Evropu
  1 a 2 díl.
  Stahujte z http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

 5. Pane katolíku, asi jste můj dotaz přehlédl, takže ještě jednou – Tvrdíte, že Klaus je členem B´nai B´rith. Jaké pro to máte konkrétní důkazy?

  • Odpověď na John Birch:
   Vážený pane, dotaz jsem nepřehlédl, ale na podobné otázky téměř neodpovídám, protože většina tazatelů se ptá účelově (ironicky) a o skutečnost jim většinou nejde. To jsou i ty hloupé dotazy typu: máte důkaz, že ten, či onen je Žid?, apod. Ale u Vás udělám tedy výjimku a odpovím přesně. Důkaz žádný nemám. Jestli jste si představoval, že jsem schopen Vám předložit písemné (lóžové) doklady o členství Klause v B´nai B´rith, tak to rozhodně ne. Ale tato informace je nanejvýš pravděpodobná (i s ohledem na Klausovu protinárodní činnost především v 90. letech) protože pochází od snad nejlépe informovaného člověka (už nežije) a autora známé a pro mnohé šokující „Analýzy 17. listopadu 1989 Miroslava Dolejšího. Miroslav Dolejší byl bývalý politický vězeň a velký znalec židovsko-zednářské tématiky a světové politiky.
   Od něj tedy pochází informace, že členy židovského zednářského řádu B´nai B´rith, který byl v ČR obnoven po roce 1990, jsou kupř.: V. Klaus, V. Havel (†), J. Tošovský, V. Železný, K. Kühnl, P. Moos, V. Mlynář a další prominenti z židovských kruhů. Upozorňuji, že tento duchovní a politický zednářský řád, je řádem sionistickým. Proto jsou také na celém světě v jednotlivých státech jeho členy přední sionisté! Tito lidé pak pracují výhradně pro nejvyšší zájmy světové židovské politiky.
   V. Klaus byl jako prominentní Žid a člen B´nai B´rith už v roce 1989 (v prosinci) dosazen do funkce ministra financí – jeho posláním bylo vyprodat národní bohatství Československa (k čemuž po rozdělení země po roce 1993 docházelo odděleně) internacionální skupině lidí (především židovským kruhům v Německu a USA). Už v roce 1992 Miroslav Dolejší konstatoval: Němečtí Židé vlastní cca 32%-43% veškerého majetku Československa!
   Obdobou Klause (jehož posláním jak už bylo řečeno, byl výprodej národního bohatství a destrukce národní ekonomiky) v Polsku a Rusku byli Židé: Leszek Balcerowicz (vl. jm. Aaron Bucholtz) a Jegor Gajdar. Oba dva jsou rovněž členy B´nai B´rith a oba jako ministři financí zavedli ve svých zemích tzv. šokovou terapii (autoři této koncepce jsou dva vazalové židovské finanční rodiny Rothschildů – Židé G. Sörös a J. Sachs) – která vedla k destrukci ekonomik a výprodeji národních bohatství. Tento řízený proces samozřejmě probíhal ve všech státech Střední a Východní Evropy!
   Vedle Klause jsou u nás hlavními viníky těchto zločinů také Židé: D. Tříska, T. Ježek a V. Dlouhý!
   Jenom bych k tomu ještě připodotknul, že Klaus je mimo jiné také členem zednářstvem řízeného Golem-klubu (milionářský klub) – jehož členy jsou kupř.: J. Stráský, A. Vondra, L. Heger, atd. Všichni tři rovněž Židé. Golem-klub založil v roce 1991 Žid Kratochvíl spolu s Kocábem.
   K této tématice si Vám dovoluji zvlášť doporučit vynikající polskou studii:
   Mýtus o odstranění komunismu „Solidaritou“
   Stahujte z
   http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

 6. Vážený pane katolíku.
  Nevím co máte s katolickou církví společného.Když se vám nelíbí akce D.O.S.T.cz co je snad nejkatoličtější tak ke komu vůbec patříte?
  Kde podle vás ty židi nejsou? Na užitečného idiota vypadáte spíše vy.Možná i sami zednáři se baví nad vašimi spamy.

  Máte jen jedno jediné téma které už je tak ohrané.Jsem přesvědčen že Klaus ze Zemanem slova žid a zednář užívají mnohem méně než vy.Jasně když se někdo pomate tak na základě něčeho.Petr Cibulka se určitě setkal s estébáky a vidí je už všude.Tydlitátová se setkala s nácky a vidí je také v koupelně a pod postelí.Já osobně znám lidi z komunální politiky nebo takhle a opravdu jsem nikoho neviděl v zástěře nebo že by chodil do synagogy.Nabízíte nějaké řešení jak se židozednářů zbavit? Uměl by jste s penězma a mocí nakládat lépe? Opravdu by mě zajímalo co by jste změnil nebo zlepšil kdyby vás zvolili do parlamentu nebo senátu.Když lidé z kultury a politiky se k židům hlásí jakoby modně nebo že u někoho to udělá dobrý dojem tak bych v tom neviděl žádné spikuní.

 7. Ještě něco katolíkovi
  Jistě že mnohá spiknutí jsou.Jistě že USA založili zednáři a EU vede k rozdrobení a demoralizování našich národů.Zaměřil bych se těd na současný jev jak je nejeden ,aktivista, ve svém autistickém světě.Třeba novopohané nemají nic lepšího na práci a urážení nás křestany,nebo třeba komunisté co horují na diskuzích.Dále někdo vidí za problém jenom cikány nic jiného jak to bylo u Národní Strany,Někdo obhajuje Israel a vidí jen nebezpečí islámu.Možná se práte co tím chce básník říci.Mluvím o tom že někdy jakákoliv ideologie může vést opravdu k fanatismu a šílenství.Jakoby ostatní svět zmizel a existují jenom židozednáři nebo jiní nepřátelé.Hlasatel oné posvátné a jedinné pravdy samozdřejmě neuznává nikoho kolem a spíše odrazuje. Já nevím k čemu je to dobré být porti D.O.S.T,Bartošovi, Klausovi ,Hájkovi kdyt ani DSSS není tak bláznivá jako vy.Když se bojuje proti homosexualitě nebo za Národ Za církev či za konzervativismus tak by bylo idiotské poplivat všechny své spolubojovníky a nezmoct se na nic kloudnějšího než na větu za všechno můžou židi.Co pak nevidíte že jeden blbec může udělat víc škody než 10 placených agentů?Myslíš snad že běžní židé a opravdoví sionisté a pravdoláskaři mají radost z fanatičky hlavní bojovnice proti antisemitismu Věry Tydlitátové? Myslíš že ty co trpěli za komunismu mají radost z blázna Petra Cibulky? a ted ti položím otázku tatolíku.Myslíš že máme radost my konzervativci,katolíci a nacionalisté z tebe???

 8. Odpověď na John Birch:
  Vážený pane, dotaz jsem nepřehlédl, ale na podobné otázky téměř neodpovídám, protože většina tazatelů se ptá účelově (ironicky) a o skutečnost jim většinou nejde. To jsou i ty hloupé dotazy typu: máte důkaz, že ten, či onen je Žid?, apod. Ale u Vás udělám tedy výjimku a odpovím přesně. Důkaz žádný nemám. Jestli jste si představoval, že jsem schopen Vám předložit písemné (lóžové) doklady o členství Klause v B´nai B´rith, tak to rozhodně ne. Ale tato informace je nanejvýš pravděpodobná (i s ohledem na Klausovu protinárodní činnost především v 90. letech) protože pochází od snad nejlépe informovaného člověka (už nežije) a autora známé a pro mnohé šokující „Analýzy 17. listopadu 1989 Miroslava Dolejšího. Miroslav Dolejší byl bývalý politický vězeň a velký znalec židovsko-zednářské tématiky a světové politiky.
  Od něj tedy pochází informace, že členy židovského zednářského řádu B´nai B´rith, který byl v ČR obnoven po roce 1990, jsou kupř.: V. Klaus, V. Havel (†), J. Tošovský, V. Železný, K. Kühnl, P. Moos, V. Mlynář a další prominenti z židovských kruhů. Upozorňuji, že tento duchovní a politický zednářský řád, je řádem sionistickým. Proto jsou také na celém světě v jednotlivých státech jeho členy přední sionisté! Tito lidé pak pracují výhradně pro nejvyšší zájmy světové židovské politiky.
  V. Klaus byl jako prominentní Žid a člen B´nai B´rith už v roce 1989 (v prosinci) dosazen do funkce ministra financí – jeho posláním bylo vyprodat národní bohatství Československa (k čemuž po rozdělení země po roce 1993 docházelo odděleně) internacionální skupině lidí (především židovským kruhům v Německu a USA). Už v roce 1992 Miroslav Dolejší konstatoval: Němečtí Židé vlastní cca 32%-43% veškerého majetku Československa!
  Obdobou Klause (jehož posláním jak už bylo řečeno, byl výprodej národního bohatství a destrukce národní ekonomiky) v Polsku a Rusku byli Židé: Leszek Balcerowicz (vl. jm. Aaron Bucholtz) a Jegor Gajdar. Oba dva jsou rovněž členy B´nai B´rith a oba jako ministři financí zavedli ve svých zemích tzv. šokovou terapii (autoři této koncepce jsou dva vazalové židovské finanční rodiny Rothschildů – Židé G. Sörös a J. Sachs) – která vedla k destrukci ekonomik a výprodeji národních bohatství. Tento řízený proces samozřejmě probíhal ve všech státech Střední a Východní Evropy!
  Vedle Klause jsou u nás hlavními viníky těchto zločinů také Židé: D. Tříska, T. Ježek a V. Dlouhý!
  Jenom bych k tomu ještě připodotknul, že Klaus je mimo jiné také členem zednářstvem řízeného Golem-klubu (milionářský klub) – jehož členy jsou kupř.: J. Stráský, A. Vondra, L. Heger, atd. Všichni tři rovněž Židé. Golem-klub založil v roce 1991 Žid Kratochvíl spolu s Kocábem.
  K této tématice si Vám dovoluji zvlášť doporučit vynikající polskou studii:
  Mýtus o odstranění komunismu „Solidaritou“
  Stahujte z
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

  • Zareaguji naprosto výjimečně a stručně: ťulpásku, vyjadřuješ se neustále k věcem, kterým evidentně nerozumíš. V té své omezené hlavičce máš naprostý guláš! D.O.S.T., Bartoš, Klaus, Hájek… To tady prezentuješ jako katolickou formu odporu??!!! A sám sebe za katolíka a nacionalistu ?! Chudáčku, „nejprve se nauč počítat do tří“! Plácáš doslova páté přes deváté. Velmi stručně: na listině zhovadilosti D.O.S.T. – je podepsáno plno lidí s ODS – kteří jsou členy zednářských lóží a to nehovořím o dalších tam podepsaných figurách spjatých od počátku 90. let s vládnoucími kruhy. Čili evidentně podstavená a jimi iniciovaná akce! To, že je tam podepsáno plno užitečných (nevědomých) idiotů na podstatě věci nic nemění. Co se týče Bartoše, Klause, Hájka – tam je to zcela jasné a pro „malé dětičky“!
   Jinak k tvojim blábolům o komunálních politicích můžu říci pouze to, že ty jsem zde nikdy nejmenoval. O malých (nevědomých) rybách se zásadně nevyjadřuji. Výjimkou jsou ovšem radní jako kupř.: v Praze: Židé B. Svoboda, P. Bém, R. Blažek – všichni jsou členy zednářských lóží. Tam kde jde o velké peníze a kontrolu nad nimi, tak tam mají všude svoje lidi. Hejtmani jsou všichni jejich lidé. Ovšem o nějakých zastupitelstvích v Kocourkově (myslím tím malé obce) jsem nikdy nemluvil!

 9. Katolík nikterak tě neurážím tak proč urážíš ty všechny okolo?Má otázka zněla ke komu patříš? Co je konzervativnějšího a katoličtějšího než D.O.S.T.cz? Kromě svých stránek Spiknutí proti církvi nic nemáš. Ani nevíš že spoustu lidí z Dostu věří těm tvejm stránkám .Také nevím proč se vyjadřuješ pod články Bartoše když ve skutečnosti s ním nesouhlasíš.Divím se že tě ještě nesmazal.Tím že tam jsou podepsaní lidé z ODS nebo někde tam tak to akci D.O.S.T dalo legitimitu.Když je proti multikulturalismu,gender,pravdoláskařství žid nebo zednář nevidím důvod proč by mu mělo být zabráněno v podpisu.Mnoho neomarxistů,levičáků a dalších permannentě uráží Církev a tradiční hodnoty a židozednáři to nejsou z půlky.Antifa nebo zelení jsou horší ale tobě je to jedno pořád mluvíš o zednářích.Právě figurky jako ty jsou každému pro smích.Toho žida bys našel i ve sklepě i na půdě.Když už v seznamech židů byla Bobošíková ,Němcová i Miloš Zeman tak to je opravdu síla.Nepříjde ti poněkud hloupé všechny funkcionáře všude označovat za ony zednáře? Když už se někdo jako Bartoš postaví opravdovému zednáři jako je Karel tak na něj plivneš.Zajímalo by mě co je podle tebe katolická a nacionální opozice když to není D.O.S.T.? Zajímalo by mě co máš v rukávě.Nevím zda jsme se někdy potkali osobně.U tebe mě nejvíce štve že se ani nedotkneš liberálů rozkladných prvků ale nejvíc ze všeho útočíš na ony konzervativce ,katolíky a nacionalisty.Polož si sám otázku zda národní a konzervativní scéně pomáháš nebo škodíš.Nevím kam tě zařadit a pochybuju i o tom jestli by tě mezi sebe vzali nějaké holé lebky.Potřebuješ útočit tak proč nezautočíš na lidi co škodí národu?

 10. Odpověď na John Birch:
  Vážený pane, dotaz jsem nepřehlédl, ale na podobné otázky téměř neodpovídám, protože většina tazatelů se ptá účelově (ironicky) a o skutečnost jim většinou nejde. To jsou i ty hloupé dotazy typu: máte důkaz, že ten, či onen je Žid?, apod. Ale u Vás udělám tedy výjimku a odpovím přesně. Důkaz žádný nemám. Jestli jste si představoval, že jsem schopen Vám předložit písemné (lóžové) doklady o členství Klause v B´nai B´rith, tak to rozhodně ne. Ale tato informace je nanejvýš pravděpodobná (i s ohledem na Klausovu protinárodní činnost především v 90. letech) protože pochází od snad nejlépe informovaného člověka (už nežije) a autora známé a pro mnohé šokující „Analýzy 17. listopadu 1989 Miroslava Dolejšího. Miroslav Dolejší byl bývalý politický vězeň a velký znalec židovsko-zednářské tématiky a světové politiky.
  Od něj tedy pochází informace, že členy židovského zednářského řádu B´nai B´rith, který byl v ČR obnoven po roce 1990, jsou kupř.: V. Klaus, V. Havel (†), J. Tošovský, V. Železný, K. Kühnl, P. Moos, V. Mlynář a další prominenti z židovských kruhů. Upozorňuji, že tento duchovní a politický zednářský řád, je řádem sionistickým. Proto jsou také na celém světě v jednotlivých státech jeho členy přední sionisté! Tito lidé pak pracují výhradně pro nejvyšší zájmy světové židovské politiky.
  V. Klaus byl jako prominentní Žid a člen B´nai B´rith už v roce 1989 (v prosinci) dosazen do funkce ministra financí – jeho posláním bylo vyprodat národní bohatství Československa (k čemuž po rozdělení země po roce 1993 docházelo odděleně) internacionální skupině lidí (především židovským kruhům v Německu a USA). Už v roce 1992 Miroslav Dolejší konstatoval: Němečtí Židé vlastní cca 32%-43% veškerého majetku Československa!
  Obdobou Klause (jehož posláním jak už bylo řečeno, byl výprodej národního bohatství a destrukce národní ekonomiky) v Polsku a Rusku byli Židé: Leszek Balcerowicz (vl. jm. Aaron Bucholtz) a Jegor Gajdar. Oba dva jsou rovněž členy B´nai B´rith a oba jako ministři financí zavedli ve svých zemích tzv. šokovou terapii (autoři této koncepce jsou dva vazalové židovské finanční rodiny Rothschildů – Židé G. Sörös a J. Sachs) – která vedla k destrukci ekonomik a výprodeji národních bohatství. Tento řízený proces samozřejmě probíhal ve všech státech Střední a Východní Evropy!
  Vedle Klause jsou u nás hlavními viníky těchto zločinů také Židé: D. Tříska, T. Ježek a V. Dlouhý!
  Jenom bych k tomu ještě připodotknul, že Klaus je mimo jiné také členem zednářstvem řízeného Golem-klubu (milionářský klub) – jehož členy jsou kupř.: J. Stráský, A. Vondra, L. Heger, atd. Všichni tři rovněž Židé. Golem-klub založil v roce 1991 Žid Kratochvíl spolu s Kocábem.
  K této tématice si Vám dovoluji zvlášť doporučit vynikající polskou studii:
  Mýtus o odstranění komunismu „Solidaritou“
  Stahujte z
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

  • Díky za odpověď, mám k tomu 2 poznámky nebo podotázky:
   1) Píšete, že „tato informace je nanejvýš pravděpodobná“. Jinak kromě tohoto konkrétního příspěvku ji ale prezentujete bez dalších přívlastků, tzn. jako 100 % prokázanou pravdu. Jistě ale uznáte, že mezi vysokou pravděpodobností a prokázanou skutečností je velký rozdíl. Nebylo by tedy lepší u podobných informací vždy vkládat slova jako „pravděpodobně“ apod. místo jejich prezentace jako prokázaných faktů?
   2) Z jakých pramenů M. Dolejší čerpal? Jsou někde dohledatelné, doložitelné? Opět jsme u otázky prokazatelnosti: že někdo něco řekl, samo o sobě není důkaz, i když to je „nejlépe informovaný člověk a znalec“.

  • Zacal jsem studovat archivy ktere jste doporucil na internetu . Neuveritelne ,vcera jsem se dival na -,Jud Süß (Žid Süß)- a v tom je videt hola skutecnost ,jakoby to bylo pasano dnes,ono se to hodi asi do kazdeho obdobi . Zmizel jste Katoliku zde ,pisete snad jinam ? Studna informaci kterou jste otevrel je skoda publikovat jen zde ,kde se obcas vybleje nejaku neznalek ci jeden z nich . Mate svuj web page ??

   • Sporadicky doporučuji na tom či onom webu literaturu ze „Spiknutí proti Církvi a lidstvu“, která už mnohým otevřela oči! Jsem ale poněkud znechucen nad velkou nevědomostí a silnou desorientací mnoha lidí na různých internetových stránkách, které komentují politiku a proto už na některé věci vůbec nereaguji. Lidí jako jste Vy, si vážím, protože pochopili!

 11. katolík:Sice jsi se pokusil odpovědět ale na zásadní otázky jsi neodpověděl zopakuji je.
  Do jaké organizace patříš? Jsi sám?
  Když za křestany a národovce nepovažuješ Bartoše,Hájka,Klause tak koho? Když D.O.S.T.cz se ti nelíbí tak kdo se ti líbí víc?
  A hlavní otázka proč urážíš všechny konzervativce,nacionalisty a na pravdoláskaře kašleš? Opravdu máš dojem že národní scéně prospíváš? Rád bych si to s tebou vyjasnil osobně.

 12. „Když za křestany a národovce nepovažuješ Bartoše,Hájka,Klause tak koho?“

  Klaus křesťanem?!!!!!!!!
  Ty jsi DEBIL!!

 13. Pane katolik k tomu novému rusk.dokumentu o zednářích proč k tomu nejsou české titulky? Bohužel rusky neumím:-(

 14. Katoliku ja chapu ze to co rknete obraci neznalci jako vec nemoznou a proste nemyslitelnou . Na tom to ale preci stoji ,oni presne vedi ze cim vice lzi tim mene lide budou verit pravde,neb zdroj informaci je zahalen v polopravdach a lzich a navic si uvedomte ze vetsinu lidi vlastne nic mimo vlastnich problemu nezajima ,proste cibulka je mala cibule a mate to hned jasny ,ne?? Zdravim

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s