PÁR DŮVODŮ, PROČ NEVOLIT JANA FISCHERA

„Gustav Slamečka, když jde do tuhého, tak uhne. Fischer, ten je Žid, není gay, uhne ještě dřív. To souvisí s jeho charakterem.“
Mirek Topolánek

Existuje mnoho dobrých důvodů proč nevolit Jana Fischera:

Je to nevýrazný politik, bez názoru, bez vůle se hádat o své stanovisko, bez idejí.

Vlastně to ani není politik, je to pouhý úředník, vždy jím byl a vždy jím bude. Řečeno slovy Nigela Farage, má vzezření bankovního úředníka (kterým také vskutku byl) a charisma mokrého hadru.  Nemá jasno ani sám v sobě – jednou tvrdí, že je Honza Fischer, podruhé, že Honza Fischer není.

Jakkoli nevýrazný a ne-politik, když jde o byznys, velmi a všeho schopný. Za jeho vlády, říká se, se kradlo nejvíce za celou dobu. Ne snad, že by kradl Fischer, spíše se rozkrádalo jak ze strany ODS, tak ze strany ČSSD, které se na této překlenovací vládě dohodly – neboť úřednický kabinet je k rozkrádání neideálnější.

Fischerovi proto můžeme poděkovat jak za skokové zdražení elektřiny, tak za předražené zakázky v armádě a dalších resortech. Je málo pravděpodobné, že by se to vše dělo za premiérovými zády a bez jeho vědomí.

Jakkoli nevýrazný a ne-politik, ve věci globalistických zájmů velmi poslušný, ochotný prodat suverenitu země za cokoli – korýtkem v bance EBRD počínaje či prezidentským úřadem konče. Bude-li na Hradě on, můžeme si být jistí, že se na nás už nikdy ze zahraničí nebude nikdo zlobit. Už nyní si jezdí pro pokyny do USA k Henry Kissingerovi.

Typ kariéristy, který se jednou dokáže vetřít do řad KSČ (1981-1989), jindy zase v sobě objeví židovské kořeny a využívá své přináležitosti k mocné židovské diaspoře.

Člověk, který přitom všem mluví o slušnosti a předkládá nic neříkající bezbarvá hesla a slogany, aby se zalíbil všem a neznepřátelil si nikoho. Jenže o slušnosti mluví především ti, kteří nám nemají co říci. Slušností se nejvíce ohánějí ti, kteří ji postrádají.

Člověk, který nevěrou rozbije své manželství a ožení se se svou sekretářkou, člověk, který bez skrupulí dohodí flek svému synovi při úřadu vlády (jednadvacetiletý Jan Fischer ml. se stal odborníkem přes extrémismus – asi proto, že Fischerovi staršímu podle jeho slov „všichni jeho předkové proletěli aušvickými komíny„. Zajímavý předpoklad pro takovou práci, nehledě na to, že pokud by všichni předci Jana Fischera st. /ročník 1951/ proletěli komíny, nemohl by se tento nikdy narodit). Zřejmě i kvůli těmto „komínům“ se dnes mstí těm, které ve své politické zaslepenosti nespravedlivě vidí jako nepřátele, ač jde jen o lidi s odlišným názorem (zákaz Dělnické strany, monstrprocesy s údajnými extrémisty, věznění mladých lidí na základě vykonstruovaných obvinění, jen proto, aby se Fischer mohl chlubit tím, jak bojuje proti extrémismu).

O Fischerovi samotném vypovídá mnohé i to, kým se obklopuje a s kým spolupracuje. Exministr obrany a Kalouskův a Chrenkův kamarád Martin Barták, bývalý šéf úřadu vlády a kariéristický homosexuál Jan Novák (přítel Marka Dalíka), podnikavý velvyslanec vyšetřovaný policií Juraj Chmiel a řada dalších ostřílených harcovníků, kteří by se mohli těšit na zajímavé a lukrativní kšefty, kdyby se Fischerovi podařilo český národ skutečně obalamutit.

Člověk nepřesvědčivý, který svému protivníkovi (Miloši Zemanovi) nesahá ani po kotník, ale přesto si počíná agresivně, útočně, povýšeně. Od pohledu nepříjemný – jeho upjatá a strojená gesta s namířenými prsty a třepotajícími dlaněmi, jeho nemístná žoviálnost, nicneříkající žvanění, mlžení, fráze…

„Když vidím jeho billboardy s heslem ´Mé slovo platí´, tak se mě z té lži chce zvracet. Nicméně, co čekat. Lhal již komunistům při svém slibu, nebude pro něj problém lhát i při prezidentském slibu. Můj hlas tato morální kreatura, napojená na homosexuální lobby, jistě nedostane,“ zkritizoval Fischera manžel a manažer Heleny Vondráčkové Martin Michal.

Člověk s podivně financovanou kampaní, s údajně stamiliony přihranými od amerických židovských organizací, s jakýmsi naoko transparentním účtem, kde ale nenajdete nic o reklamě na Českých poštách, s ohromnými slevami (92 %) v deníku MF DNES, s 14 miliony od kamaráda Chrenka, s nastrčenou figurkou židovské mecenášky (Dadja Altenburg-Kohl), která zdarma poskytla pro zázemí jeho týmu prostory.

Člověk účelově se snažící dostat do přízně Havlových sirotků a předstírající navazování na Havlův odkaz, ale zároveň tyto sirotky rozdělující na ty, kteří mu to věří a na ty, kteří ho už prokoukli.

Pokračovat bych mohl dále.

Ukončím ale argumentem, který je pro mne více, než všechny předchozí. Fischer není etnický Čech, je Žid. Třebaže vím, že mezi českými prezidenty byli i v minulosti jeho soukmenovci, ještě nikdy člověk otevřeně židovského původu (otevřeně proto, že mnoho Židů svůj původ skrývá) českým prezidentem nebyl.

Že to není nic běžného, tvrdí i zahraniční (a izraelská) média, podle kterých má židovského prezidenta kromě Izraele jen Švýcarsko. Praha je sice podle Fischerových slov třetím nejvýznačnějším židovským centrem (po Jeruzalému a New Yorku), jsem ale toho názoru, že Žid se na český Pražský hrad nehodí. Může kandidovat. Ale neměl by být zvolen (může být zvolen třeba do Evropského židovského parlamentu, ale ani tam ho Židé sami nezvolili).

Aby mi bylo rozuměno, mé stanovisko není rasistické. Na Hradě by mi vadil i představitel jakéhokoli jiného etnika než českého (neboť proč by představitel menšiny – ač je ve skutečnosti několikanásobně početnější, než se oficiálně tváří – měl být prezidentem Čechů, naším nejvyšším ústavním činitelem a reprezentantem?) Jak může být nezávislý a nestranický (nadstranický), když patří k menšině, která snad ze všech na světě nejvíce symbolizuje klanovost, separatismus a loajálnost jen ke svým vlastním?

Fischer coby prezident České republiky by byl viditelným symbolem židovské nadvlády nad naším národem, a navíc značným bezpečnostním rizikem pro tuto zemi v případném blízkovýchodním válečném konfliktu.

Byl to ostatně T. G. Masaryk, který při uvažovaných personálních rekonstrukcích vlád nejednou řekl (jak se můžeme v dokumentech dočíst), že dva (jemu navrhovaní) ministři židovské národnosti by pro něj byli už neakceptovatelní. Dva Židé ve vládě je už moc, řekl. Nevadilo to tolik Masarykovi samotnému (který byl podle některých svědectví také jedním z nich), ale věděl, že by to český národ nepřijal.

Doba se změnila. Židé dnes svůj původ skrývají a můžeme si být jistí, že Masarykova maxima byla už nesčetněkrát překonána, aniž jsme si to uvědomili. Zdá se, že dnes už to je jedno. Podle mne není. Prezident je symbol a prezident otevřeně se hlásící k judaismu, by byl symbolem ponížení českého národa.

I proto by Jan Fischer neměl být nikdy zvolen.

http://www.prvnizpravy.cz

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s