Komu slouží chaos prezidentské volby

Nesleduji každý krok všech prezidentských kandidátů, kterých je ostatně už tolik, že už jen jejich aktuální počet je leckdy obtížné uhlídat. Jen občas něco zachytím v rámci všudypřítomného internetového zpravodajství.

Kdyby tyto drobné střípky nebyly spíše k pláči nad úrovní politického klání, byla by to jinak velká zábava – sledovat všechno to pokrytectví, faleš, všechnu tu přetvářku a povrchnost jednotlivých kandidátů či lépe řečeno skupin, které za nimi stojí a do boje je vysílají.

Kupříkladu Vladimír Dlouhý si myslí, že mu to hodíme, když ho uvidíme upoceného ve sportovním tílku v rámci jeho běžeckých kampaní. Dělá si z nás legraci? Už desetiletí pracuje pro jeden z nejbezohlednějších bankovních domů, který se navíc nestydí profitovat na současné ekonomické krizi a přesto si myslí, že když se na čas ze svých funkcí stáhne a bude s námi běhat v parku, nad jeho službou mezinárodním bankéřům zamhouříme oči. Na své propagační materiály si pak tento exponent Trilaterální komise a Goldman Sachs neváhá umístit slogan „Váš nezávislý kandidát“. Myslím, že slovo „chucpe“ je v tomto případě více než výstižné. A to nemluvím o tom, že jako jediný zatím přišel s tím, že si bude kupovat podpisy občanů na petiční archy, které potřebuje, aby vůbec mohl být k volbě připuštěn. Jistě – peníze na to má, ale neuvědomuje si, jak tím vlastně potvrzuje to, co na něm lidem právě nejvíce vadí – tento cynismus á la Gordon Gekko.

Přemysl Sobotka na rozdíl od něj ví, že hlasy voličů by se neměly získávat mrzkým penízem, ale tvrdou politickou prací, odvahou. Krví, potem, slzami. Ne líbivými hesly, ne populismem, ale skutečnými idejemi, za kterými by politik měl stát, i kdyby mu to krátkodobě mělo přinést nižádný zisk. Rozhodl se proto vyjít do kampaně s odvážným politickým gestem, se slibem nápravy zoufalého stavu, který trápí většinu Čechů – vytáhl do boje za nepřechylování jmen Češek provdaných za cizince. Sobotka přechylování říká „tvrdé ne“. Držme mu proto palce, bude to lítý boj.

Pan Fischer s panem Dienstbierem (oba opět, jaká náhoda, členové obce) se předhánějí v tom, kdo vleze homosexuální menšině dříve a hlouběji do řitního otvoru. Jemněji to napsat neumím, protože s vidinou zisku pár procent hlasů slibovat uzákonění adopcí dětí dvěma tatínky či dvěma maminkami se ani jinak nazvat nedá. Pro normálního člověka, kterému leží osud národa na srdci, je ta představa z duše odporná, nehledě na to, že nejde jen o běžný populismus, ale zároveň i o důmyslný recept na spolehlivý rozklad naší národní pospolitosti. Že to navrhují právě tito dva pánové, je nadmíru výmluvné.

Krom pana Fischera máme i paní Fischerovou, ne tedy tu, co se třese na roli první dámy, ale bývalou poslankyni universální pravdoláskařské partaje. Můžeme si ji sice vážit pro to, s jakou obětavostí se stará o svého postiženého syna a mít tak porozumění pro její utrápený obličej, dokonce si můžeme říci, že to asi je v jádru dobrá žena, ale to je málo. V čele státu nemůže stát naivní člověk. A ten, kdo do volby jde jen proto, že ho k tomu údajně přemlouvají přátelé (aniž by uplatnil vlastní soudnost), naivní bezesporu je. Nikdo dosud nevysvětlil, proč právě ona by se do prezidentské funkce hodila. Protože je žena? V republice máme pět milionů žen, proč by zrovna Táňa Fischerová měla na prezidentský post aspirovat, nám pravdoláskaři zřejmě zapomněli říci. Informace je to přitom značně důležitá, i když někteří politicky jednodušší lidé se bez ní obejdou. Takový Jan Hnízdil své snové fantazii o Fischerové na Hradě podlehl tak hluboko, že na svém blogu píše oslavné články, ve kterých se vyznává z úcty ke své budoucí prezidentce a slibuje jí bezmeznou oddanost.

Soudnost evidentně nemá ani Vladimír Franz, který by se svým znetvořeným obličejem mohl mít diplomatický úspěch leda tak u rovníkových křováků, ale tím jeho přednosti v politice zřejmě končí. Česká republika patří k civilizovaným zemím, a tak by měl i její nejvyšší představitel vypadat civilizovaně. Komické pak jsou různé jeho politické úvahy o tom, že největším nebezpečím pro Českou republiku jsou neonacisté a podobné báchorky pro děti. Takto skinhead (jak se o něm v poslední době píše) nemluví, z Franze tedy mluví něco jiného. Vždyť bývalým skinheadem byl i J. X. Doležal. Ostatně, Franzova partnerka Ida Saudková je bývalou manželkou právě J. X. Doležala, ale i Samuela Saudka, syna fotografa Jana Saudka. Pořád se točíme v kruhu. Mojžíšek evidentně nechodí jen k Fischerovým…

Aristokrat Karel Schwarzenberg a dáma v letech, kdy by už snad mohla mít rozum (Zuzana Roithová), oba se navíc na veřejnosti na oko hlásící ke křesťanským hodnotám, podporují v honbě za voličskými hlasy zakuklené puberťačky z kapely, jejíž název Ladislav Jakl trefně přeložil jako „Kundí orgie“, aby nebylo mýlky o tom, co ve skutečnosti za touto kapelou stojí. Co z toho, že urážejí křesťanskou víru satanistickými performacemi v kostele? Hlavně, když jejich podporou získám nějaký ten hlas navíc, říká si zřejmě Roithová se Schwarzenbergem (Schwarzenberg je navíc chválí proto, že má podobné vměšování do vnitřních záležitostí putinovského Ruska za domácí úkol od zahraničních lóží typu CFR a Trilaterální komise). Nedávno jsem zaznamenal, že někdo zkusil něco takového v chrámu sv. Víta, ale to je podle mého houby odvaha. Maiselova synagoga a volání k Jahvemu, aby odstranil Netanjahua – to by bylo zajímavější. V takovém případě by ale Schwarzenberg a Roithová stáli v první řadě těch, kteří by proti takovému činu protestovali.

Nejnovější objev týdne je Karel Randák. Myslím, že tento kuriozní nápad už dostatečně vtipně glosovali někteří poslanci, takže netřeba humorný aspekt této kandidatury více rozpitvávat. A to nemluvím o dalších nápadech na kandidaturu Tomáše Töpfera, Slávka Popelky, Petra Cibulky či Kláry Samkové.

Proč toto vše píšu a v podstatě jen kupím jednu kuriozitu za druhou?

Myslím, že nejde jen o to, jak konkrétní kandidáti používají konkrétní fígle za účelem obalamucení konkrétních voličů. Fíglem jisté skupiny je už i ten samotný fakt, kolik – a jak moc roztodivných – kandidátů vůbec do boje o prezidentský post vlastně vysílá. Jakoby si někdo říkal, že „čím hůře, tím lépe“.

Čím více podobných obskurností, bizarností, čím více podobné neskromnosti a výsměchu od očí obyčejných lidí, tím lépe – možná pak veřejnost po všech těch bláznivých jménech ještě ráda sáhne po Janu Fischerovi, který možná zpočátku vzbuzoval odpor, ale je ve srovnání se všemi těmi potetovanci, naivkami a senilními aristokraty zdánlivě nejvíce normální – asi takovým způsobem někdo zřejmě kalkuluje s náladami ve společnosti.

Tímto trikem bychom se ale neměli nechat oklamat. Fischer totiž není žádný ´náš Honza´, jak i sám v jednom rozhovoru zdůraznil. A to je neštěstí této prezidentské volby – že v ní Češi mají tak málo vlastních kandidátů.

Proto odmítněme kuriózní kandidáty, ale odmítněme i Fischera. Zasloužíme si českého prezidenta.

http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/komu-slouzi-chaos-prezidentske-volby

28 komentářů u „Komu slouží chaos prezidentské volby

 1. Byl jsem nějaký čas v zahraničí, a tak se chci zeptat: kdypak se z Bartoše – zakomplexovance, demagoga a rasisty stal již zcela bezkonkureční debil?

 2. „Chaos“ prezidentské „volby“ není chaosem, ale pouze hra pro góje – škatule, škatule hejbejte se..!
  Je úplně jedno koho tam dosadí! Nemusím zasvěcenějším říkat, že to volby ve skutečnosti nejsou.
  Ale je pravděpodobné, že tam dosadí Žida Fischera. Židé a Židovky: Dienstbier, Dlouhý, Bobošíková,
  Roithová… jsou tam kvůli „pestrosti výběru“. Všichni jsou členy zednářských lóží.
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

 3. Mě je úplně jedno jestli nebude mít ten či onen neradost nebo radost s toho, že jsou Klaus i jeho žena Židé! Je to 100 informace a navíc je známá od začátku 90 let. V devadesátých letech se v kuloárech (v parlamentu) ODS o tom i dokonce zcela otevřeně mluvilo. Bylo to v době kdy byl předsedou vlády a v ODS byli tehdy na předních místech Židé (byli i ministry): J. Stráský, K. Dyba, V. Budínský, J. Ruml, M. Uhde, J. Zieleniec, atd.. Čili je směšné pokud by někdo nevěděl po 22 letech, že je Klaus Žid! Myslím tím samozřejmě lidi, kteří se o příslušnou tématiku zajímají a pak je zde také podmínka (řekněme zasvěcenějšího) zdroje informací. V médiích (v televizi a ofic. tisku), které jsou všechny v rukou Židů a pod kontrolou zednářských lóží vám tyto věci přirozeně říkat a psát nebudou! A ani nevěřím, že pan Bartoš neví, že je Klaus Žid a zednář, ale nechce si to asi (?) z nějakých důvodů připustit..Na realitě však nic nezmění! Ovšem to je věc pana Bartoše a nehodlám to nějak do hloubky rozebírat (a mohl bych)!

  P. S. – důvod u pana Bartoše by mohl být takový, že si Klause idealizuje jako tzv. euroskeptika (termín, který vzešel ze zednářských lóží – zcela účelově) a nepochopil nebo nechce pochopit, že Klaus má tuto roli euroskeptika a „odpůrce globalizace“ určenou od vrchnosti! Bohužel na tyto podvody (to ukazuje historie mnohokrát) naletí spousta Nežidů a to je smysl. Vždy ovládají všechny strany, směry, atd… Konec konců těch Židů, kteří jsou na této bázi je u nás více: Tomský, Železný, Bobošíková a jiní..! V zahraničí měli (kupř. v Polsku) tuto roli bratři Kaczynští – Židé. Roli vlastenců a konzervativních katolíků. Jaroslaw Kaczynski (je vl. jménem Benjamin Kalkstein).

 4. No to, že se nestačíte divit tomu, že jsou Židé nalezlí všude to se Vám nedivím! No a jinak jsem se musel pousmát na Vaše tvrzení, že Klaus vypadá víc židovsky než Kaczynski (Benjamin Kalkstein). Jelikož se židovskou tématikou a světovou politikou zabývám už skoro 16 let – vím moc dobře jak Židé (vzhledově) vypadají, čili nemusím ani o tom číst a být informován jako někdo kdo se o toto letitě nezajímá a musím říci, že jste to úplně otočil. Kaczynski vypadá mnohem víc židovsky než Klaus. Klaus má taky charakteristické židovské rysy, ale u toho Kaczynského to přímo řve. Pokud by Vás náhodou zajímaly jména Židů, kteří vládli a vládnou v Polsku – pak Vám doporučuji si stáhnout z níže uvedených internetových stránek materiál: ŽIDOVLÁDA V POLSKU. Jinak co se týče toho Vámi ukazovaného webu kde je film o Ježíši Kristu – musím říci, že se na tyto odpadky nedívám, protože filmová produkce je celosvětově jak známo v rukou Židů a ti v těchto filmech a vůbec ve všech dokumentech záměrně zkreslují Písmo svaté! V horších případech natáčejí vyloženě protikřesťanské sračky!!!

  ŽIDOVLÁDA V POLSKU (stahuj z):
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

 5. Tak u toho Klause a Klausovky tam je to evidentně i vidět, hlavně čím víc jsou staří, především pak u ní + typické vlastnosti a chování týkající se výhradně Židů. Přirozeně oba svůj původ (a nejsou v tom sami) tají, a v ofic. životopisech se toto o nich nikdy nedočtete. Klaus tam vychází takřka hotový a udělaný, o jeho dětství, mládí, dospívání a rodičích tam nanajdete skoro nic. Ale co je důležité, pamatuje si na to, jak někdy ve svých 4 letech pomáhal stavět barikády:-) Klaus je tak vůbec nejzáhadnější president jaký tu kdy byl (více jsme věděli i o všech komunist.presidentech!), o jehož minulosti skoro nic nevíme. Především o jeho otcovi.

 6. 4 Jan: Kdyby byl VK žid nestavěl by barikády ale byl by v květnu 45 někde na cestě z koncentráku pokud by vůbec byl naživu.

  • Jak vidíš tak ne sám to říkal v televizi:-) Jak je to možné, to mi není známo, pravdu ví jen on sám.

  • No vydíte „Coopere“ – zase jsme u toho! Vaše věta: „Kdyby byl VK žid nestavěl by barikády ale byl by v květnu 45 někde na cestě z koncentráku pokud by vůbec byl naživu“. – Je dalším dokladem toho, že na židovizi vejráte a ne, že ne! A proto odpapouškováváte (desítky let vnucovanou propagandu gójům), že každý Žid musel být v roce 1945 (u nás i jinde v Evropě) buď mrtvý, nebo se vracel z koncentráku!! Pořád dokola odpapouškováváte židovské bryndy! Televize (řízená Židy) toto vnucuje gójům – systematicky! Ať už prostřednictvím zhovadilých filmů, které falšují historii, nebo dokumentárními snímky. Případně jste si to mohl přečíst v literatuře (která je celosvětově také z 85% v rukou Židů a zednářů)! V. Klaus se narodil v roce 1941 v židovské rodině v Praze a žil tam jako malé dítě spokojeně do konce války. Stejně tak jako spousta jiných Židů. Je známo, že mezi „českými“ herci je tak 97% Židů (případně položidů, apod) a ti Židé, kteří se tady narodili před válkou (starší generace) – všichni přežili. Mimochodem mezi tyto Židy patří i J. Bohdalová (Židovka po obou rodičích) a tu ukazovali před léty v televizi, jak jako malá v roce 1945 jede na ruském tanku se sovětskými vojáky Prahou! Bylo jí tenkrát asi 14 či 15 let. Čili žádná smrt (u těchto)! Uveďme si pár jmen Židů s této „generace“ – Bohdalová, Zázvorková, Horníček, Brodský, Sovák, Smoljak, Kepka, Růžek, Kopecký, Dvořák, Voska, a spousta, spousta dalších!!

 7. Jak stale rikam pro zida neni ani kam plivnout Samozrejme ze je zid vsude vzdyt si to rozdelilo 80 zidovskych rodim jeste pred Hadrem Havel byl predstaven v Rotary club Arthurem Milerem 10 let pred „prevratem coby budouci president. Vzdyt se jenom chechtaji te neznalosti lidi a tupohlavosti coz je strkani hlavy do pisku . Stara krasavica je zidovina z Podkarpatske Rusi a dcera Salgovice ,neviteli to ,generala u policie

  • 4 katolík: Z těch co vyjmenováváte byl žid jen Miloš Kopecký a to navíc poloviční (po matce) a ti do koncentráků nešli. Jan Saudek vzpomínal před časem že se svým bratrem v nějakém táboře v Polsku byli.

   • „Coopere“ – já vím, že do Vás kontrolovaná média hustí – Vy za to stojíte, Vy na to máte…atd, atd..zkrátka aby ovládaní úplně zblblí Nežidé jako Vy měli pocit, že něco znamenají. Pak má každé přitroublo pocit, že se může vyjádřit ke všemu i k tomu čemu nerozumí! A to děláte přesně Vy. Vám v televizi Židé oznámili (nevážený zmanipulovaný), že Kopecký je Žid (po matce, to je pravda), ale už Vám tam další Židy z kulturní zcény atd., nejmenovali, že?! Ale to neznamená (nevážený zmanipulovaný), že ostatní jsou Češi! Židé svůj původ přísně utajují (je to jakýsi jejich nepsaný zákon) a ukazují pouze ojediněle toho či onoho, že je židovského původu. Nemůźou přirozeně přiznat, že všude v politice, herectví, literatuře, médiích dominují!!! Tím by vlastně otevřeně přiznali – STÁT VE STÁTĚ. Protože je jasné, že „národní“ politika jede podle nich a národ na to nemá žádný vliv! Jenom civí jako tele co a proč se kolem něho děje. Prostřednictvím zednářských lóží navíc k sobě vtáhnou pro svoje cíle spoustu Nežidů (kteří se za vliv a mrzký peníz nechají lehko získat)! Takže znovu k Výše řečenému – málokdy ukáží v médiích někoho z politiky či z kulturní zcény jako Žida – ačkoli tam dominují! Osobně jsem viděl, že židovský původ na obrazovce přiznali pouze tito Židé: Klein (režisér), Lánský (Löwy) – bývalý místopředseda vlády ČSSD v r. 1999, Kopecký, Černocká (zpěvačka), Saudek, Železný (Eisenkraft) – bývalý řed. tel. Nova, Uhde (býv. před. parlamentu), a to je snad vše co jsem zaslechl. Jesli ještě někdy to přiznal ten či onen, nevím a ani mě to nezajímá. Informace z dobře informovaných zdrojů mluví jasně a to, že kupř.: mezi herci a režiséry je cca 97% Židů (a židovských míšenců) je známo od roku 1990. Čili, že Vám to v televizi „Coopere“ nezdělili s tím nechoďte fňukat sem a psát sem nesmysli. V podstatě nemá cenu vyjmenovávat další a další Židy z divadla a herectví protože jak už bylo řečeno výše tvoří cca 97%, ale vzhledem k tomu, že jste to znovu „nakousnul“ – uvedu ještě pár herců židovského původu: Matonoha, Abrhám, Jirásková, Suchařípa, Kačer, Lipský, Polívka, Novotný, Nesvadba, Lábus, Vinklář, I. Racek, Bobek, Ornest, Štěpánek, Brousek, Suchý, Laurin, Větrovec, Heřmánek, Pellar, S. Rašilov, L. Rybová, Dlouhý, Čenský, Werich, Hartl, Zounar, Vetchý a spousta jiných… Ti všichni jsou židovského původu, ať se Vám to líbí nebo ne!!!

 8. Havel byl také navíc už v roce 1968 při svém pobytu v USA zasvěcen do zednářské lóže! Dostalo se mu 30. stupně zasvěcení (Kadosch – Izraelita). Do lóže byl uveden právě Židem a bývalým americkým komunistou Arthurem Milerem. Tam někdy už v té době (možná dříve?) byl vyvolen pro svojí budoucí roli! Jinak ještě připomínám, protože je tady řeč o Židovi Klausovi, že byl lóžovým bratrem V. Havla (říkám byl proto, že je Havel po smrti). A to ve výhradně židovském zednářském řádu B´nai B´rith!! Podrobnější informace o tomto se lze dočíst z materiálů M. Dolejšího, které jsou publikovány v úvodu skvělé studie T. Romanesca; Páni a otroci 20. století – Světová židovská konspirace. Studii stahujte z internetové stránky:
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

  • Naopak víc je těch který ho zapřeli. Vím že to byl tenkrát v Kotli u židovky Jílkové například Kalousek ale i ten Klaus a tuším že i Bém. Naopak když někdo někoho nařkl ze židovství tak byl oheň na střeše viz Paroubek nebo valach Topolánek Žida Fišera:-) Jinak co se týče těch kteří svůj původ přiznali nebo se to všeobecně vědělo, tak byli například ještě Pavel Tigrid, Schlink, Rychytský, Waltr Komárek, starej Benda, zprofanovaný Lustig atd..

   • Ano, to máte pravdu – Židé Lustig a Tigrid (Schönfeld) se tím přímo chlubili!! Na ty jsem úplně zapomněl. Bendu (Chaim Afterduft) – myslím starého, toho jsem nikdy neslyšel, tato početná židovská rodina si hraje od jak živa drze na katolíky. No a z mladého Bendy to židovství přímo ŘVE!! S tím jeho pohledem by mohl strašit děti! A přesto se najdou zblbla (ale to asi znáte), kteří Vám řeknou: „a jak víte, že je to Žid“?! Tak to už je přímo na ránu…! Češi jsou prostě židoslepí!! Jistě že 99% Židů svůj původ zapře! Je to jejich (jak uvádím výše) jakýsi nepsaný zákon.

  • Mam dtaz vazeny p.katoliku . Tyce se to podivnych figurek s koniky Amisch a Mormonu . Kam zaradit tyto rozkladne zivly .?Ti prvni vypadaji jako cistokrevni zide a ti druzi svou soudrznosti mnohozenstvim a oblekanim propominaji totez. Vedomost ci nazor ?? dekuji

   • Všechny tyto sekty, netřeba je jmenovat, protože jich je po světě tisíce jsou iniciovány Satanovou synagogou, čili mezinárodním mocenským kabalisticko-talmudským Židovstvem, které je především prostřednictvím zednářských lóží vytváří a financuje. Cílem Židů (už po staletí) je totiž naprosté vyhlazení křesťanství a likvidace Církve svaté! A tyto všechny sekty jsou jenom nástrojem k chaosu a rozkladu myšlení lidí! Pro pochopení této věci do hloubky doporučuji monumentální dílo: Maurice Pinaye; Spiknutí proti Církvi Stahujte z:
    http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

   • Máte pravda, mladý Benda to je přímo ukázkový případ Lehkoživky, další takový je třeba posr.nec Vidím, ze školy rovnou do politiky, žádná praxe, zkušenost, škola života.. apod. Jj s těma zblblama jsem se už setkal a jsou to především starší lidi – což je ještě více nepochopitelné, ale je to generace který vyrůstala v socialismu a tam se tak nějak o Židech moc nemluvilo, resp. nebyli moc na očích no. Ty jejich otázky jsou stále stejné a jak víš že je to Žid, kde to píšou, nebo co máš proti Židům, vždyť oni jsou tak chytří a vzdělaní…Já jim vždycky říkám, to možná ano, ale především pro Sebe:-) A vůbec nejlepší pak je, když jim začnete Žida popisovat (jeho charakteristické rysy a vlasnosti atd) to je pak oheň na střeše..To vás mají už za nácka:-) Já jim vždycky říkám to víte v televizi Vám tohle neřeknou a v novinách se to nedočtete, hledat musíte tedy jinde:-) Opravdu jak píšete židoslepí. Takže asi tak..Oni pomalu nepoznaj ani toho ortodoxního..

   • Máte pravda, mladý Benda to je přímo ukázkový případ Lehkoživky, další takový je třeba posr.nec Vidím, ze školy rovnou do politiky, žádná praxe, zkušenost, škola života.. apod. Jj s těma zblblama jsem se už setkal a jsou to především starší lidi – což je ještě více nepochopitelné, ale je to generace který vyrůstala v socialismu a tam se tak nějak o Židech moc nemluvilo, resp. nebyli moc na očích no. Ty jejich otázky jsou stále stejné a jak víš že je to Žid, kde to píšou, nebo co máš proti Židům, vždyť oni jsou tak chytří a vzdělaní…Já jim vždycky říkám, to možná ano, ale především pro Sebe:-) A vůbec nejlepší pak je, když jim začnete Žida popisovat (jeho charakteristické rysy a vlasnosti atd) to je pak oheň na střeše..To vás mají už za nácka:-) Já jim vždycky říkám to víte v televizi Vám tohle neřeknou a v novinách se to nedočtete, hledat musíte tedy jinde:-) Opravdu jak píšete židoslepí. Takže asi tak..Oni pomalu nepoznaj ani toho ortodoxního..

 9. Ale i kdyz zaprou svou intenditu neb se za ni nekteri stydi a skutecne se vydavaji za nekoho kdo nejsou, nezaprou svou „mispuli “ sounalezitost a a neco co jina rasa nema . To i verejne na TV na dotaz okolo radeni gangsteru v USA kde prevladali zide ,vynikajici svou brutalitou (i Al Capone si najal Ruzovou brigadu zidu na onu garaz v Chicagu) priznal zidovsky expert s rcenim“ono nikomu jinemu neveri ,jenom zase jenom zidovi . Proto ta rozkradacka statu 1990 kd esi to proste opravdu jen rozdavali . Znam lidi kteri mne to skutecne potvrdili . A co se tyce Coopera, vecny rypak ,pane Katolik PS Mozna „mispule se jinak pise ,ale vyznam je jasny doufam

 10. V Praze dne: ………………………………………….

  Věc. Podnět k zahájení trestního stíhání pro trestný čin Obecné ohrožení dle
  paragrafu 272 trestního zákona.

  Dne …………….. 2012 napadl, dle sdělovacích prostředků v obci
  Chrastava jistý PAVEL VONDRUŠ prezidenta České republiky VÁCLAVA KLAUSE.
  Napadení spovčívalo v tom, že na Václava Klause útočník vypálil z bezprostřední
  blízkosti několik kuliček z airsoftové pistole.
  Domnívám se, že v tomto případě došlo ze strany Pavla Vondruše ke spáchání
  trestného činu OBECNÉ OHROŽENÍ. Pavel Vondruš sice na prezident republiky
  nezaútočil střelnou zbraní a neohrozil jej na životě, na zdraví a životě ale
  vážně ohrozil mnoho desítek okolostojících občanů, kteří se přišli setkat s
  panem prezidentem. Pavel Vondruš musel jistě vědět, že je prezident republiky
  soustavně hlídán členy prezidentské ochranky. Tito, pokud by u útočníka viděli
  cosi co vcelku věrně připomíná střelnou zbraň a čím míří na prezidenta pak
  klidně mohli zahájit palbu a mohlo dojít ke zranění či usmrcení mnoha osob. Jak
  už jsem uvedl výše, tak byl Václav Klaus obklopen spoustou lidí a Pavlu
  Vondrušovi muselo být jasné, pokud je tedy svéprávný, co tímto svým jednáním
  riskuje.
  To je z mé strany vše

  • Nepochopil jsem motiv tohoto příspěvku s názvem: “ Podejme Tovsichni“. Ale protože jsme v Čechách (nikoli v Česku jak to do nás hustí už 20 let židovská média) typoval bych to na typický kreténismus v důsledku letitého vyplachování mozku židovizí. Protože pokud autor příspěvku nepochopil, že je to celé divadélko, pak přichází v úvahu pouze tato diagnóza! Ti hebrejové z nás musí mít neuvěřitelnou prdel!!!

   • V Čechách? A co Morava katolíku? A Slezsko? Ty tu židovskou psychoanalysu potřebuješ jako veš drbání.

   • Jací Hebrejové – snad satanští Chazaři a aškenázové – jinak ve všem ve vašem příspěvku beze zbytku souhlasím…

 11. V Italii odsoudili k dozivoti 3 „nacisticke dustojniky“ Pocitamli dobre tak jim v 1945 mohlo byt nejvyse 20 let a tudiz dnes to je tedy 87 nejmene . Kolik je vrahum jako Netanyahu a podobni zlocinci kteri maji na rukou krev nevinnych ,staci to spravedlnost jedina ? Ta ,co mele pomalu ,ale jiste. Jiste jste cetli co se stalo Krvave Madle v Praze . Jestli ne ,je to na CFP. Kopou neb vedi ze se NECO blizi .

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s