Zamlčený holokaust

V době, kdy vyjde tento komentář, budou Prahou pochodovat zastánci tradiční rodiny a členové a příznivci pro-life organizací, kteří podporují právo dětí na život. Kdybych byl v té době v metropoli také, rovněž bych se přidal. Našich nejmenších je třeba se zastat, když je nikdo neslyší a slyšet nechce.

Od roku 1957 bylo jen v Československu / České republice zavražděno 3.250.259 dětí. Chladnokrevně, průmyslově, jako na běžícím pásu. Je to 40 krát více, než kolik bylo podle Wikipedie zavražděno českých Židů. Je to téměř polovina čísla, které je obecně považováno za počet celkových obětí židovského holocaustu. Podle revizionistických historiků je to dokonce naopak více.

A to se bavíme jen o českých zemích. Na celém světě se každý rok pro vraždu svého dítěte rozhodne 53 milionů žen.

Ale kolikrát toto číslo slyšíme ve sdělovacích prostředcích? Kolikrát slyšíme, že každý rok je brutálně zlikvidováno 20 až 30 tisíc českých dětí? Kolikrát slyšíme, že čtvrtina počatých českých dětí skončí rozdrcených v kbelíku?

O tomto holokaustu se ale skoro nikde nedozvíte a nedočtete. Cože? Jaké vraždy? Vždyť je to přece jen přerušení těhotenství… Nebo raději „interrupce“, aby ani to „přerušení“ v nás nic negativního neevokovalo.

Přerušení… Jako kdyby to zmařené těhotenství, ten zmařený život, šlo zase jen tak obnovit…

Měli bychom nazývat věci pravými jmény. Je to zavraždění dítěte v nejzranitelnější fázi jeho života. Vražda ve jménu pokroku, vražda ve jménu materialismu a pohodlí, vražda dítěte spáchaná jeho rodiči. Může být něco zvrácenějšího a démoničtějšího?

Dětská tělíčka sice neproletí komínem jako v tehdejších táborech smrti, skončí někde na skládce biologického materiálu nebo je společnost PepsiCo použije k vylepšení chuti své sladké limonády. Ale v čem se tento celopal, tato zápalná oběť, tato genocida liší od tehdejší (krom toho, že tato pokračuje rok co rok bez ustání)? V ničem. Tehdy i nyní to jsou lidské oběti obětované silám zla, které v duchovním světě uvolňují velkou moc a působí, že toto zlo pak roste a sílí. Někdo z takových obětí musí mít velkou radost…

Stát pak tuto institucionalizovanou a průmyslově zmechanizovanou vraždu obhajuje a postupnými novelami i rozšiřuje její možnosti (do roku 1993 ji dokonce hradil z peněz zdravotního systému – stát vám vraždu vašeho vlastního dítěte vpodstatě zaplatil). Stát ji propaguje a doporučuje.

Vraždit bezbranné děti mu zřejmě nepřipadá nijak nehumánní. Raději se zajímá o blaho zvířat, o velikost klecí pro slepice, bojuje za práva domácích mazlíčků. Lidský život ale nechrání.

Strká nám před oči nepěkné fotografie zničených plic kuřáků ve snaze odvyknout nás kouření, ale pokrytecky si zavírá oči před reklamními kampaněmi pro-life organizací, které na toto vraždění neviňátek upozorňují drastickými fotografiemi rozdrcených dětských tělíček. Pro-life aktivisty za tyto fotografie strká do vazební cely, protože nepěknými obrázky prý pohoršují kolemjdoucí…

Stát si naříká nad tím, že se rodí málo dětí, že se mu hroutí penzijní systém, že není na důchody a že není, kdo by uživil naši stárnoucí populaci – a přitom každý rok posvětí masakr 20 až 30 tisíc nevinných, kteří vůbec nedostali šanci se narodit. Abychom si pak udrželi alespoň stávají počet obyvatel republiky, jsme vděční za každého přivandrovalce z východu či jihu, který nám grafy upadající natality pomůže vylepšit.

Je dobře, že se tabu, které kolem potratů v Česku panuje, snaží organizace jako je Hnutí pro život prolomit. Je dobře, že takové organizace pořádají i veřejné pochody, protože tak pomáhají na problém upozornit. A je dobře, že D.O.S.T. si vzal ochranu lidského života od početí do přirozeného smrti a obranu tradiční rodiny za jedno ze svých nosných témat, protože žádné jiné není důležitější.

Jsem přesvědčen, že budoucí konzervativní strana, která je v české politice tak potřebná, by měla toto téma zahrnout do svého volebního programu, jakkoli je nepopulární a jakkoli se na něm dá získat voličská podpora jen omezeně. Měla by jasně deklarovat záměr postavit potraty v České republice mimo zákon a pohlížet na ně jako na to, čím skutečně jsou – vraždami.

Do té doby jsou všechny snahy o reformu důchodového systému či úvahy o tom, jak podpořit porodnost, zbytečné. Dokud budeme každý rok drtit kleštěmi a vyhazovat do odpadu to nejdůležitější a nejdražší, co můžeme mít – naše děti, nebude nám pomoci.

Drtíme tak kleštěmi a vyhazujeme do odpadu naši vlastní budoucnost. Sami sebe. Svůj vlastní národ.

http://www.prvnizpravy.cz

15 komentářů u „Zamlčený holokaust

 1. Je mi moc smutno, když to čtu. Výpovědní hodnota článku pro mě je ta, že autor je ignorant. Přínos tohoto článku je ten, že se mi pročistí RSS čtečka.

  Prosím vás pěkně, seznamte se s konceptem empatie. I když někomu tento smysl chybí, dá se, jak pevně věřím, pěstovat myslí.

 2. Skvělý článek! A co z toho vyplývá? Že v dnešní tzv. moderní době znamená:

  být normální = být úchylný excentrik
  být úchylák = normální zdravý člověk
  mít to v hlavě srovnaný = být pomatený magor
  být pomatený magor = jít s dobou
  ctít Boží (přírozené) zákony = být náboženský fanatik
  věřit v Boha = být 100 let za opicemi
  věřit v opičí minulost = být vzdělaný intelektuál
  být proti potratům = náboženský extrémista
  být proti eutanazii = být krutý trýznitel
  psát pravdu = být po všech stránkách nekorektní
  psát pravdu o židech = být antisemita
  NEBÝT pravdoláskař = BÝT lžizloch

 3. Tak záleží samozřejmě na tom, kdy je potrat proveden. Pokud je to brzy, prakticky se ještě nejedná o dítě-Ano dítě by z toho teoreticky vyrostlo, ale teoreticky by dítě vyrostlo z každé spermie. A navíc, co práva rodičů? Co když si dítě nemůžou dovolit? Co když je to mladý pár, který ještě studuje a o dítě se nemůže starat? Co když jde o oběť znásilnění? Na to jste pomyslel?

 4. Pane Bartoši, četla jsem Váš projev při přebírání „ocenění“ klubem Sisyfos a cítím potřebu Vám napsat. Velice ráda čtu Vaše články a pokaždé mi mluvíte přímo z duše. Obdivuji Vaši práci a Váš statečný postoj v této pro nás všechny nelehké době. Váš proslov, na rozdíl od hodnocení předávajících, byl smysluplný, na úrovni a jasně ukázal, čí postoj je čestnějsí a blíž k pravdě. Děkuji Vám a přeji Vám hodně štěstí a hodně energie do další práce.

  • Připojuji se. Sisyfos nejsou vědci, ale lidské karikatury. Naprosto deformují racionalitu svými komplexy a apriorní slepotou. A skeptici to nejsou už vůbec. Je tak dál ať se zesměšní úplně.

   • Naprosto suprové věty z projevu jsou z mého hlediska tyto:
    „(Názory, za které mi udělujete tuto cenu, sdílí ale mnoho lidí)….aniž byste sami kriticky uvažovali, zda nejsou blíže pravdě než Vaše vlastní přesvědčení…(!!). Zpronevěřujete se totiž svému poslání, když místo polemiky s Vám nepohodlnými názory a místo hledání argumentů k vyvracení těchto názorů tyto názory a jejich nositele ostrakizujete a parodujete. To je proti všem principům vědeckého a kritického myšlení. (!!)
    Považujete se za skeptiky, ale v zásadě věříte v politickou propagandu, která je nám předkládána sdělovacími prostředky.(!!) Neudělili jste Bludný balvan těm, kteří nám dnes a denně lžou a kteří nás mystifikují. Udělujete Bludný balvan naopak těm, kteří se snaží zvednout oponu lží a podvodů a nahlédnout pravý stav společnosti.

    Místo toho, abyste varovali před skutečnými mýty, (urážíte druhé pro jejich politické přesvědčení či pro jejich křesťanskou víru.)
    Vaše anticena se tváří jako projev kritického uvažování, ale je jejím pravým opakem.“

 5. Dostáváme se pod úroveň odsuzovaného společenského zřízení z minulosti, kde za nakreslení fousů zastupujícímu říškému protektorovi padla smrt (viz propagandistický film o českých udavačích ve filmu „Vyšší princip“), je tu doba, kdy za nakreslení tykadel zločinným politikům vypukla honička policie, aby uvěznila „kreslíře“. Tady už nepomůže ani Bůh, tady pomůže český Rebesspiere a Marat.

  • Píše se to Robespierre a doufám, že tím nemyslíte pana Bartoše. Jinak souvislost s článkem žádná.

 6. Tak za prvé: Interrupce je terminus technicus ať se vám to líbí nebo ne. Potrat je špatně. A vražda už úplně.
  Za druhé: V současné době je počet interrupcí v ČR na historickém minimu a dále klesá, takže hrát na city a psát srdceryvné články je zbytečné. Statistika není nijak alarmující a rozhodně to není „jak na běžícím pásu“.
  Za třetí: Zakazovat a stavět něco mimo zákon je téměř vždy špatné. Můžete lidi vzdělávat a vysvětlovat, ale jak se rozhodnou je jejich věc. Nehledě na fakt, že existují případy naprosto opodstatněných interrupcí (znásilnění, zdraví matky/plodu).
  Za čtvrté: Zakázání interrupcí vždy vedlo k interrupcím „na černo“ a to je mnohem mnohem větší riziko. Zapomínáte, že kdo dítě opravdu nechce, pomůže si jak se dá.
  Byť sám s interrupcí nesouhlasím a naprosto mě udivuje přetrvávající vyloučení otce z procesu rozhodování, je pro mě osobní svoboda občanů dražší než násilné zákazy.

  • „Zakazovat a stavět něco mimo zákon je téměř vždy špatné“ – to je celkem sileny nazor. Zoofilii take podporujete? Protoze je to presne opacne nez rikate: spolecnost ma pravo rozhodnout se, ze nejake chovani bude trestat. Neni to tak, ze clovek muze delat co chce. Ano, mel by mit pravo alespon politicke svobody slova, jenze to dnes neplati. Ale ze muzete delat co chcete? Vubec ne.

 7. to Jan M Šimon:
  být proti potratům = náboženský extrémista-ano jste
  být proti eutanazii = být krutý trýznitel-ano jste

  Jinak Váš příspěvek je samozřejmě nesmyslný-nic takového se tu neděje. To že vy věříte v boha je každému ukradené, dokud mu svoje představy nezačnete nutit.

  • Mne prijdete jako extremista spise Vy. Simon celkem presne popsal dnesni spolecnost, anebo spolecnost, kterou se snazi vytvorit nektere skupiny lidi. Je to spolecnost, ve ktere media zboznuji a zbozstuji kuprikladu sexualni uchylky, valky pod zaminkou „miru“, imperialismus pod zaminkou „svobody“. Je to nemocna, iracionalni spolecnost.

  • A jeste, ano, samozrejme v poradku je nutit jen homosexualismus, nejaka racionalni „bozska“ pravidla nikoliv…

   Myslim, ze vlastenci by se meli probudit, protoze situace je jiz dnes dost zla. Ostatne jak rekl „ten“ zrzavy „ekonom“, „doufa, ze za dvacet let bude ceska ‚monokultura‘ nahrazena nejakou multikulturou“. (sic!) Ano, to jsou skutecne cile pravdolaskaru. V mem slovniku se tomu rika fasismus.

   • A kdo vám nutí homosexualitu? 😀 JSte k smíchu…Zato je mi jasné, že kdyby byl u moci někdo jako vy nebo Bartoš, tak tu máme fašismus nejhlubšího zrna. Svoje „boží pravidla“ si klidně vyznávejte, ale neserte se do pravidel nás ostatních…

 8. Stari ludia tu na Slovensku hovorievali take bajky, ze Zidia piju detom krv. Ludova mudrost, aj ked zdroj je nejasny, sa zvycajne nemyli.Zidobolsevici na zaciatku 20 storocia obnovili starobabylonsku obetu neviniatka a novobolsevici v tom uspesne pokracuju.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s