Praha. Nový Jeruzalém?

Česká republika je ochotna přijmout až milion Židů prchajících z Izraele před hrůzami (nejspíše jaderné) války s Íránem. Podobný příslib měl učinit ministr zahraničí Karel Schwarzenberg, který nedávno pobýval v Izraeli nezvykle dlouhé čtyři dny.

Informace, které jsem měl už od loňského podzimu, mi před několika dny náhodně potvrdili další lidé, což mi dodalo odvahy, abych záležitost novinářsky pojednal. Do té doby jsem se neměl o co opřít. Pouze jeden zdroj ze – sice vysokých – kruhů byznysu (kde kolují zvěsti, které k běžným lidem často nemají šanci doputovat), jehož informace ale konkrétní úřady samozřejmě ne a ne potvrdit.

Skládanka se ale postupně dávala dohromady – najednou se na internetu (samozřejmě že ne v hlavních médiích) objevil článek, který tvrdí vpodstatě totéž. Odvolává se přitom na zdroje ze zpravodajských složek. Následně mi tutéž informaci potvrzuje ještě další expert na bezpečnostní otázky, který se dlouhá léta zabývá geopolitickými souvislostmi – on ji zase má od tří na sobě nezávislých zdrojů. Můj informátor a tento expert o sobě navzájem také nevědí. Přesto mluví téměř identicky. Izrael se připravuje na válku a s partnerskou Českou republikou chystá bezpečné útočiště pro své obyvatele.

Ministr zahraničí, kterému volám, aby se k tématu vyjádřil, se nijak nad mým dotazem nepodivuje. Nepředstírá údiv, co jsem si to vymyslel za nesmysl. Mluví klidný hlasem, jakoby přesně věděl, na co se ptám. Klidným hlasem popírá, že by něco takového domlouval. Nemohu se zbavit dojmu, že je na tento dotaz připraven, nijak se jím necítí zaskočen. Vybavuji si okamžik, kdy jsem mu čtyři roky dozadu volal do USA, abych z něj dostal přiznání, že se tam právě účastní jednání skupiny Bilderberg. Nejprve se zapíral, pak to přiznal. Možná byl prvním politikem vůbec, který zapírání o Bilderbergu vzdal a pochlubil se tím, že tam byl. Vždyť je to jen obyčejná konference, že. Tak jako ta v Herzlii…

***

Tímto komentářem bych rád dovysvětlil některé záležitosti, které se do zpravodajsky laděného článku nehodily. Překvapilo mne totiž, že někteří ze čtenářů si ve svých komentářích neuvědomují závažnost situace a zprávu o poskytnutí azylu velkému počtu Izraelců vnímají jako zprávu pozitivní.

Pro některé je zkrátka Izrael nejlepší národ na světě, plný hodných a vzdělaných lidí a pro naši zemi je doslova pocta, když mu můžeme pomoci. Zdaleka nejde jen o sionisticky smýšlející čtenáře, ale třeba o upřímné křesťany protestantského vyznání, kteří si tak nějak naivně spojují starozákonní myšlenku Bohem vyvoleného lidu se současným státem Izrael (ač tento politický Izrael nemá s biblickým Izraelem téměř nic společného). Jiní zase věc pochopili tak, že prozíravý stát se připravuje na válku, kterou proti němu chystá zlý Írán ve snaze vymazat ho z mapy světa. Obrátil se proto na tradičně spřátelenou zemi a ta je ochotná mu pomoci. Kde je problém?

Nepochybuji o tom, že většina čtenářů si je úskalí této situace vědoma. Pro ty, kdo žádné úskalí nevidí nebo vidět nechtějí, doplňuji ale několik poznámek.

Předně Írán nechce napadnout Izrael. Dokonce ani Spojené státy nechtějí napadnout Írán (Obamova administrativa se tlaku neokonzervativců na útok zatím brání). Ve skutečnosti je to Izrael, který už několik dlouhých let přemýšlí, jak napadnout Írán, který je pro něj v regionu nepříjemně silným hráčem. Nyní větří příležitost. Je téměř jisté, že ho letos napadne. Nejspíše v druhém čtvrtletí tohoto roku. Pokud bude nějaký stát vymazán z mapy světa, bude to Írán.

Přípravy na válku jsou v plném proudu a protože Izrael samozřejmě tuší, že arabský svět v případě jeho útoku na Írán v odvetě namíří své zbraně na něj (a Izrael se tak neubrání velkým ztrátám), hledá způsoby, jak těmto ztrátám co nejvíce předejít. Včasné rozesetí vlastních obyvatel zpět do diaspory (například do spřátelené evropské země, jako je Česká republika), je pro Izrael vpodstatě jediným řešením. Dobře si je totiž vědom toho, že stěží najde věrnějšího spojence v Evropě, než jsme my. Když o něco požádá českou vládu, ta stěží odmítne – a pokud v ní sedí Karel Schwarzenberg, ještě navíc uslyší, že to je báječný nápad…

Česká republika se ale takovým činem stává spojencem agresora, spojencem toho, kdo vyvolal třetí světovou válku (že bude útok na Írán, dojde-li k němu, spouštěčem třetí světové války, je snad všem, kdo trochu sledují zahraniční zprávy a přemýšlejí u toho, jasné). Spolu s boje neschopnými se sem nejspíše uchýlí i řada pro Izrael důležitých hlav a mozků a Česká republika se tak stane jakousi základnou pro Nový Izrael. Tedy pro zbytek světa ne příliš oblíbeným státem. Staneme se v jejich očích jakousi osou zla. USA – Izrael – ČR. Pokud někdo něco takového chystá, měl by se minimálně zeptat Čechů, Moravanů a Slezanů, co tomu říkají a zda do takového dobrodružství chtějí jít.

Nikdo se nás ale nejenže neptá, ale veřejnost vlastně o podobných plánech na přesídlení izraelských utečenců ani neví. V novinách se o něm nedočteme a dost možná, že o něm neví ani vláda, jen někteří vybraní ministři. Nebo ministr.

Někomu může ale stále připadat, že jde vlastně o dobrou věc. Jen si to představme. Válka zuří a Česko poskytne azyl velkému počtu Izraelců. To je přece skutek milosrdenství, mohl by si někdo myslet. Nejsem si tím jist. To by taková aktivita musela vzejít z naší strany jako nabídka pomoci. Existuje ale mnoho důvodů si myslet, že jsme byli pouze osloveni a že nebylo mnoho prostoru se dlouho rozmýšlet. Já bych to nazval ještě přesněji – ministr to dostal za úkol a protože celou svoji kariéru je chráněncem sionistických kruhů, laskavě vyhověl, protože jim je zavázán. Přesně pro úkoly takového druhu v naší vládě sedí – nebo snad znáte jiný důvod, proč je Karel Schwarzenberg českým ministrem zahraničí? Teď se hraje jen o to, jak tuto věc předložit veřejnosti. A údajně existuje i snaha z této nepříjemné záležitosti ministra zahraničí mediálně vyvázat a politickou odpovědnost za nepříliš populistické rozhodnutí hodit na politického soupeře. Můžete hádat, kterého. To ale zatím cizím tajným službám příliš nevychází a doufejme, že ani nevyjde.

Dobrá, řekl by zase někdo jiný. Tak už se stalo, někdo to za nás domluvil a my už to nezměníme. Izrael bombarduje jadernými raketami Írán a na Strahově vyrůstá ubytovací centrum pro židovské uprchlíky (přirozeně nejen na Strahově, ale po celé zemi. Možná to nakonec ani Strahov nebude. Strahov totiž není nijak podstatný). Je na tom něco špatného? Vždyť se nám Izrael určitě bohatě odvděčí, zaplatí nám to, kompenzuje, myslí si někteří. A někdo další zase připomíná, že jsou Židé pracovití, mají vyšší IQ, jsou schopní – zkrátka není lepší tu mít milion Židů spíše než milion odrbaných černochů odkudsi z Afriky? Nebo než milion Cikánů? Vždyť se podívejme na Izrael, jak z pouště vytvořil krásnou zemi plnou nejmodernějších technologií a v regionu, kde vládnou diktatury nebo Alláhem vybrané královské rody, představuje jedinou demokracii…

Opět si nalejme čistého vína. Současný Izrael je postaven z peněz vyždímaných z Německa v rámci toho, co Norman Finkelstein trefně nazval „průmyslem holocaustu“, stejně jako z penězovodů amerických. Bez podpory Západu by tato země už dávno neexistovala (to je ostatně důvod, proč zároveň není pro Izrael tak těžké celý stát zase obětovat v oné nadcházející strategické hře zvané „třetí světová válka“ – prostě proto, že ho celý zaplatily a vybudovaly západní země a jejich daňoví poplatníci. Z cizího krev neteče a po té další velké apokalypse, co se nyní chystá a ve které bude Izrael  – už zase – obětí, budeme platit jako mourovatí zase dál i poté). Proto se dá spíše předpokládat, že takový počet uprchlíků bude pro český státní rozpočet spíše zátěží, než čímkoli jiným. Může si ale Česká republika dovolit něco takového v situaci, kdy se nedostává peněz pro její vlastní občany? Soudě podle toho, že klidně dáváme 40 miliard MMF či o 40 miliard přeplácíme církevní restituce, tak zřejmě ano.

Ať nad tím přemýšlím jakkoli a obracím věc ze všech stran, napadá mne jen jeden pozitivní aspekt celého plánu, pokud se uskuteční. Vlastně dva.

Předně přestane být tak nápadné, proč je u nás tolik lidí židovského původu na významných politických, ekonomických a jiných vlivných postech, když je Židů v České republice údajně jen něco mezi třemi a čtyřmi tisíci, jak stále zdůrazňují (což odpovídá číslu 0.03 procent obyvatel). Přibude-li k těmto čtyřem tisícovkám ještě milion Židů z Izraele, bude jejich zastoupení na viditelných postech konečně adekvátní.

Ale hlavně – naše země bude možná před děsivým válečným konfliktem nakonec paradoxně uchráněna, pokud zde vznikne nové izraelské zázemí. Z Hagiboru bude operovat Mossad, peníze z Německa a USA potečou rovnou do Čech, před zlobou Arabů nás ochrání americké radary a rakety a Česká republika bude ze svých služeb Izraeli profitovat. Z Prahy se bude vládnout světu. Už nejen duchovní křižovatka, jak by řekl Havel, ale skutečné centrum moci a síly. Škoda, že se toho nedožil.

No není to lákavá představa? Česká republika – země zaslíbená? Nový Jeruzalém…?

Ostatně, historické předpoklady by k tomu byly. Ale o tom zase někdy příště.

Psáno pro Prvnizpravy.cz

37 komentářů u „Praha. Nový Jeruzalém?

 1. Frustrující je kolik toho člověk musí přečíst,vědět a vyhledat aby zjistil že jsou tyto stránky holou pravdou.Český národ není dost inteligentní a sečtělý aby tato slova dopadla na úrodnou půdu.Snad se aspoň konečného zotročení lidstva organizovaným židovským národem nedožiji.

  • Tento tyden jsme se dozvedeli ze ne 6 alebrz sedm 7 milionu je holo cislo prosim opravte si to v hlave aby jste se nedostali do konfliktu s ochranou pravdy. Sdelil to cumilum presidentsky kandidat Gingrich .

  • jebe ti? nedluzime jim vubec nic. v prirode to tak proste chodi, silnejsi druh prezije, slabsi bohuzel… 🙂 navic spatnho udelali az az… dluznici jsou spise oni….

 2. Praha. Nový Jeruzalém?
  Informace, z loňského roku, (náhodně potvrzené dalšími lidmi), mi dodaly odvahu, abych záležitost expertně – novinářsky pojednal. Ale dosud jsem neměl se o co opřít, až na jeden zdroj z vysokých – kruhů byznysu (kde kolují tajne informace, přesně věděl na co se ptám a které běžní smrtelníci nemají šanci slyšet či rozumet) jehož informace jsou konkrétní a pravdive ale samozřejmě ne a nepotvrzene.

  Můj informátor a tento expert se navzájem neznají, přesto tvrdi ze Izrael se připravuje na válku a s partnerskou Českou republikou chystá bezpečné útočiště pro své obyvatele. Následně mi tutéž informaci potvrzuje ještě další expert na bezpečnostní otázky, přímo z CIA. (pobočka Mosadu)
  Proto jsem zavolal Ministra zahraničí (na jeho privatní číslo) a ten přesně věděl, na co se ptám, ale diplomaticky nepotvrdil (pochopitelně) tajnou smlouvu s Izraelem, kdy ČR poskytne bezpečnost všem Izraelcům kteří se k nám dostanou v případu katastrofy třetí světové Války i kdyby zářili radioaktivitou.
  Aby pro ně bylo místo, tak občané Prahy a dalších měst ČR se dobrovolně vystěhují na Ukrajinu. (tajná sub-dohoda super tajné dohody). (pod krytým jménem reportáže- pro Vas, AB.)

 3. tady vypada ze asi nekdo hodne huli a pak se mu honi hlavou silenosti….. no nic hlavne ze mate to cislo na cia,mossad, kgb a dalsi tajne spolky :). kdyztak se zastavte mam taky dobre huleni …..

 4. Vážený pane Bartoš, velice oceňuji Vaši občanskou odvahu, témata které jsou tabu v ZioMédiích a kterým se nevyhýbáte atd.
  Přesto bych di dovolil kritickou poznámku k Vašemu chybnému používáni slova „žid/židé“.

  Používání slova „židé“ se stalo stejně matoucím a nepřesným asi jako kdybych napsal již 150. článek, kde bych pranýřoval jakési
  „JihoAmeričany“ za to že se vzepřeli a protestovali a poté se bouřili atd. Kdybych 150 krát vytrvale tepal jakési „JihoAmeričany“,
  nebyl byste z toho pane Bartoš poněkud uveden do rozpaků ?
  Možná byste si položil otázku: Kdo jako mají být tito „JihoAmeričané“? Jsou tím snad myšleni Amazonští indiáni kmene Xingů ?
  Nebo Angličtí chovatelé ovcí na Falklandech (Malvínách) ?
  Je dosti zřejmý rozdíl v kultůře, původu a historickému vztahu k obývané zemi mezi indiány Xingů a Anglickými osadníky na Falklandech,
  že ano.

  Vy dosti často píšete o konkrétních osobách žijících v ČR a označujete je jako „židy“.

  Apeluji na Vás pane Bartoš. Jste vzácný člověk, který má odvahu kritizovat nepořádky v naší krásné vlasti. Prosím Vás, nekonejte
  medvědí službu celému tomuto úsilí tím, že budete osoby nazývat matoucím/nepřesným slovem.

  Na celém světě i v Israeli cca 88 až 92 % osob omylem označovaných jako tzv. „židé“ nejsou ve skutečnosti žádní potomci
  biblických Hebrejců, Jůdejců atd. Nejsou to židé tak, jak běžní lidé chápou význam tohoto slova.

  Jedná se o CHAZARY – osoby Chazarského původu s křídově bílou pletí, výrazně Evropského vzhledu. Jejich DNA nemá nic společného
  s opravdovými potomky opravdových židů (Hebrejců atd.).

  Tato nepřesnost má zcela fatální význam jak vysvětlím níže.

  Chazarská říše byla obrovská co do rozlohy. Byla cca 1500 krát větší než nějaký Israel. Chazarská říše se nacházela 2000 km severně
  od Israele a to od hranic západní Sibiře přes severní pobřeží Kaspického moře až po Krym, až ke Kyjevu. Neměla nic společného s Israelem ani s Hebrejci. Náboženstvím bylo uctívani falusu a používáno bylo Mongolské písmo. Chazaři ovládali a porobili 40 různých národů a kmenů včetně Slovanských. Výše daní byla: „1 stříbrňák za každý 1 pluh“.

  V 8. století našeho letopočtu Chazarský král chtěl zmodernizovat říši, zejména náboženství. Vyhlásil proto výběrové řízení na nové náboženství,
  kde si mezi křesťanstvím, islámem a judaismem vybral judaismus. Oficiálním královským nařízením zavedl judaismus jako povinné nové náboženství v celé Chazarské říši. Perští kupci projíždějící Chazarskou říši o 2 století později poznamenali do kroniky: „celá Chazarie je obývána lidmi co vyznávají judaismus“.

  Mezi 10. a 13. stoletím se Chazarská říše začala rozpadat po prohraným bitvách s Kyjevskou Rusí (Ukrajinci), Čingischánem atd.
  Chazarský král požádal své severozápadní sousedy a spojence Maďary, aby provedli průzkum bojem a přesunuli se na západ (do dnešní Panonské nížiny). Maďaři úspěšne provedli organizovaný přesun. Chazaři jej však nestihli provést organizovaně.

  Milióny Chazarů následně emigrovalo na Ukrajinu, Krym, do Polska, Čech, Litvy, Ruska atd.
  Maďaři byli sousedy Chazarů po cca 500 let, proto ještě v Maďarských knihách z 18.-19. století se o stovkách tisíc Chazarských obyvatel žijících v Maďarsku stále ještě referuje pod správným jménem: jako o Chazarech.

  V r. 1775 byla v Londýnské divadle uvedena nová hra v níž bylo poprvé použito nově vynalezené slovo „JEWS“.
  Od této doby se v médiích a posléze i mezi prostým obyvatelstvem začalo používat toto nově vynalezené slovo pro označování Chazarů.

  Po dalších 200 letech již nikomu nepřišlo podivné, že „Jews“ tj. tzv. „židé“ mají křídově bílou pleť a Evropský vzhled. Masy si již považovaly za samozřejmé, že tito „Jews“ jsou nejspíše asi potomky Hebrejců a že jim asi kdysi patřila půda v Hebreji.

  Sionistické hnutí obratně využilo tohoto zmatení v pojmech a nikdy proti němu neprotestovalo. Prostě podle Sionistů se milióny Chazarů zřejmě vypařilo a milióny nových „Jews“ se objevilo mávnutím kouzelného proutku v jejich obydlích.

  Zmatení pojmů je velmi důležité pro sionisty, protože pomáhá maskovat podstatu onoho podvodu:

  Podle nesčetných testů DNA Palestinci a nesporní potomci opravdových Hebrejců tzv. Sefardští židé mají natolik totožnou DNA, že se jedná
  o geneticky jednu skupinu lidí. Mezi Palestinci a opravdovými potomky opravdových židů je prostě takový rozdíl jako mezi Olomoučáky z levé strany ulice a Olomoučáky z pravé strany ulice.

  DNA Chazarů, kteří jsou dnes mylně označováni slovem „židé“ je však příbuzné Kurdskému obyvatelstvu (Kurdové byli jižními sousedy/součástí Chazarské říše).

  Došlo tak ke zcela bizarní absurdní situaci: Chazaři, kteří při posledním masovém vraždění v Gaze upalovali Palestince zaživa pomocí fosforových bomb (zasažené osobě shoří vlhké plíce zevnitř – osoba je spálena zaživa a zevnitř svého těla) osočovali každého, kdo si dovolil kritizovat takovéto počínáni, z ANTISEMITISMU. Ačkoliv skutečnými antisemity jsou oni sami – Chazaři.

  Pane Bartoš, apeluji na Vás. Nepodílejte se na zamlžování této problematiky. Nekonejte medvědí službu celému úsilí o odhalení faktů – o zločinech sionismu. Prosím Vás: Nazývejte patřičné osoby správnými jmény.

 5. ad Supervisor Chazarský

  Vím, že jste své psaní směřoval p. Bartošovi, přesto si dovolím reagovat.

  A kde jsou pro Vaší exkaktní interepretaci věrohodné důkazy, že drtivá většina zdejších židů jsou jakýsi Chazaři? Kde jsou důkazy, že v dávných dobách
  ovládali slovany? Je pravda, že naše historie je od určitého letopočtu zahalena tajemstvím. Legenedy o Praotci Čechovi nemůžeme brát vážně (to je pro malé děti). Můžete sem vložit linky na najěké odkazy k výše uvedenému? Díky.

  Pavel

  • jestli chces vedet neco o nas slovanech klepni link LEVA-NET a budes se tomu vsemu divit,jak je mozne ze o tom nic nevime.

   • Tony

    Díky. Mrknu se. My Češi si to neuvědomujeme, ale my de facto neznáme svou vlastní historii, vlastní kořeny. Ve škole se jsme se sice cosi učili, leč to bylo velmi chabé. Odkud ve skutečnosti vzešli Přemyslovci? Máme spolehlivé zdroje do určitého století – ale co níže? Tam to pokulhává…

  • Chazaři v době největšího rozkvětu si podmanili 40 různých národů, kmenů. Podmanili si pouze několik z mnoha desítek Slovanských kmenů, ne všechny. Nejucelenější podání problematiky je v knize 13th Tribe od Chazarského autora Arthura Koestlera – ren po pochopení souvislostí veřejně odmítl Sionistickou ideologiii jakožto šílenou. Knihu mu nikdo nechtěl vydat, poté co ji přece jen vydal, ji neznámé osoby ihned skoupily. Takovou odvahu zaplatil i s manželkou životem. Oficiální verze je „sebevražda“. Znáte špatné detektivky? Tak jako ve špatné detektivce i zde byl nalezen „dopis na rozloučenou“. Měl jenom jednu vadu: nebyl podepsán.

   Sionistické desinformační centrály a tisíce pomocných agentů odborně zvaných „Sayanim“ již léta vynakládají velké úsilí jak popřít fakta o tomto Chazarském podvodu.

   Uvedu příklad:

   Jednou jsem klikl na nějakou reklamu cestovní kanceláře. Najednou jsem se ocitl na několika sionistických webech, kde zleva zprava na mne blikaly reklamy na toto téma:

   „sionistická charita vám úplně zdarma provede DNAt testy a to proto, protože naši soukmenovci jsou geneticky náchylní ke 4 druhům nebezpečných dědičných chorob. Vše je absolutně zdarma a naši soukmenovci se včas dozvědí, zdali jim nehrozí nějaká dědičná choroba. Nechte se včas vyšetřit.“

   Do 3 minut jsem pochopil, která bije. Spojil jsem si to s „genetickými testy“ které měly dopředu daný úkol: „prokázat“ že židé nejsou původem Chazary ale opravdovými potomky Hebrejců. Tyto „testy“ nebyly podvodné zaměňováním výsledků nýbrž velmi malým vzorkem např. 1000 osob a těchto 1000 osob bylo vybráno z předem prověřeného většího vzorku osob.
   Pro natvrdlé: pod záminkou předcházení chorobám se otestuje 30.000 osob. Z nich je bohužel 29.000 Chazarů. Zbývajících 1.000, kteří v sobě mají alespoň kapku Sefardské krve se poté pozve na vlastenecké testy DNA, kde pro zdání serióznostii asistují Finské aj univerzity.

   Z těchto 1000 předem vybraných adeptů (zmanipulovaného výběru vzorku) se zjistí že 54% židů je doopravdy přes 12té koleno nějak příbuzno se Sémity.

   Defektor Ostrowski ve své knize detailně popisuje jakou roli při desinformacích, sabotážích a pozměňování historie hrají pomocní agenti Sayanim. Doslova uvádí, že jenom v Londýnské oblasti jich je 5000. Tyto osoby musí na povel a zdarma začít řvát, že každý kdo porovnává 3 metry vysokou cihlovou zeď ve Varšavském ghettu se 6 metrovou betonovou zdí v Gaza ghettu je „anti-semita“ a „ozubené kolo v Hitlerově soukolí“ atp.

   • myslim si ze je to velky omyl zabudli ste na 13 zidovskych kmenov .chazari- askenazi ti su najreakcnejsi

 6. Chazarský supervizor:

  Teorie o chazarskému původu židů je velmi zajímavá, ale chybí mi tu odkazy na Vaše prameny a důkazy.
  Jinak bylo geneticky prokázáno, že židé jsou blízcí příbuzní ostatních semitských národů, tedy se nejedná o osoby chazarského původu. Viz – http://www.pnas.org/content/97/12/6769.full.pdf

  • Jednoduše objasním jak to vlastně bylo: První Uhrofinské kmeny, které táhly z Mongolských stepí do Evropy se zastavily v Uhrách, aby si odpočinuly. Pak se zvedly a než pokračovaly dál, napsaly na skálu „Jdeme dál do Finska“. Další kmeny, když přišly do Uher zde zůstaly, protože neuměly přečíst to, co bylo na skále napsáno. Proto jsou Uhrofinové v Evropě na dvou místech, od sebe vzdálených : jedni uměli číst, ti druzí ne.

  • Pokud chcete čestným způsobem rozřešit tuto „záhadu“ je třeba většího úsilí.

   Můžete např. prostudovat archívy Španělských Yeshiv z oné doby. Tam se dozvíte, že:

   “ ….. a velké množství našich Chazarských bratrů ve víře neustále přicestovává až z daleké Chazarie, aby mohli v našich Yeshivách studovat naší víru“

   Poslední Chazarský král i s 92 konkubínami nakonec emigroval do Španělska, což znamená, že ani všichni Španělští židé nejsou Sefardy.

   Před 2 roky Rusští archeologové z bahna u bývalého Itilu vykopali Chazarskou kanoe ve vynikajícím stavu. Zjistěte si jaký nápis na ní byl.
   Podotýkám šlo o kanoe, ne o bitevní loď.

 7. Potvrzeno. Bývalé vojenské prostory v okolí Prahy „rezervovány“ pro židovské chráněnce.
  Nové heslo: „Co Žid, to muzikant“

 8. Pan Bartoš je klasickou uklázkou malého zaprděného fašizujícího maloměšťáka, který si svou sexuální frustraci vybíjí na internetu. Jeho verbální ejakulace plynou z nenaplněného ega, které atrofuje a hledá si cesty pro svou demonstraci. Nejen, že Bartoš používá naprosto primitivní formu propagandy, která je 40 let out, ale on se navíc snaží zasévat nenávist. Pan Bartoš je zakomplexovaný mladý muž s jasně čitelnou nevyzrálou složkou své osobnosti.

  • Vážený pane
   právě jste znovuobjevil co už dříve objevil žid Freud a později rozvedla židovská Fankfurtská škola v podobě tzv. „Kritikcé teorie“. Aneb na ničem (pardon tedy, na marxistických) základech postavená kritika nepřátel s cílem potopit je. Problém je v tom, že dnes to zní už trochu nevěrohodně, tento psychologický rozbor na dálku… :)-

   Lidé, čtěte toto http://radicalrevival.wordpress.com/2012/01/27/den-pamatky-holokaustu/
   pravda se nebojí zkoumání!

   • Zid Freud parvi svemu priteli zidovi Steinovi (asi chazarovi ) o tom ze ma podivne sny. A jeke? Tuhle se mi zdalo ze spim smladou holkou ,probudim se saham kolem sebe a nic.Hm Hm ,po druhe se mi zdalo ze jsem se posral ,saham kolem sebe a fakt ze jo.

 9. Pane Bartoš, děkuji za Vaši práci. Po tom, co jsem z našich médií často slýchala o holocaustu a o židovské otázce, začala jsem se o tuto tématiku zajímat, neboť objektivních informací bylo velice málo. Četla jsem knihy starších autorů, i současných, seznamovala jsem se s Tórou i Talmudem a čím více informací ke mně přichází, tak musím často souhlasit s tím, co píšete ve svých článcích, které jsem objevila až v poslední době. Je třeba stále získávat informace, číst a nenechat se ovlivňovat jen tím, co nám předkládají naše média. Obdivuji Vaši statečnost a držím palce.

 10. Ostatne ze by schwarzenbergovo tazeni ohledne konecneho reseni cikanske otazky melo i strategicky rozmer? Neboli po neocony zorganizovanem vyhnani/sterilizovani/vyhubeni cikanu v nasi zemi by uvolneny zivotni prostor v pohranici zabrali hebrejci cerstve prisli ze stare blizkovychodni eretz do nove zdejsi eretz, pochopitelne prijdouci sem aby nas ceske rasisty ucili toleranci ( nejlepe dokud se pro samou toleranci k synum talmudu neocitneme v pozici dnesnich palestincu ),takze radeji pozor na tyto zlodeje pudy nebo si z nasi zeme udelaji svuj dalsi nazi lebensraum

 11. Hmmm…Praha novým centrem moci celého světa? To nezní zas tak špatně…My Češi jsme už prokázali, že si sami vládnout neumíme, tak ať nám vládne někdo jiný a snad se tahle země zase vzpamatuje…

 12. Vazeny pane Bartos,
  konecne se v teto „zaprodane zemi“ nasel nekdo,kdo se neboji informovat o zidovske rozpinavosti,ktera prostrednictvim svetovych i ceskych medii vymyva prostym lidem mozky jednostranne zamerenymi a lzivymi informacemi. V poslednich 10 letech jsem pobyval jak v USA tak i v jinych zemich zapadni Evropy a nikde jsem se nesetkal s takovym velkym vlivem Zidu na domaci i zahranicni politiku jako je tomu v USA a v Ceske Republice.Diky vlivu zidovske nabozenske obce v Ceske Republice je zakazano u nas publikovat mnoho clanku tykajicich se vlivu Zidu na svetove deni jako i vydavani publikaci tykajici se Zidu a judaismu.(napr. vydani knihy TABU v socialnich vedach apod.)
  Vyse uvedeny clanek povazuji za verohodny.Jen pro nazornost-pred 3 lety jsem cetl v britskych novinach zavery pruzkumu mezi francouzskou mladezi-koho povazuji za nejvetsi hrozbu svetoveho miru.Zcela jednoznacny zaver znel-Izrael.Zadna Al-kaida apod. jak je nam to presentovano sdelovacim prostredky.Jen a jen Zidy vedena zahranicni politika vede svet do zahuby.Nepovazuji se za antisemitu-jak se mnozi muzou nyni domnivat na zaklade techto radku.Jen vychazim z reality a ze snahy ziskat si sam informace ktere povazuji za vice objektivni,nez kterymi jsme denne masirovani.
  Pane Bartos,sklanim se pred vami a preji vam i nadale hodne zdaru ve vasi praci.

  • vaz pan Sarina -dokonca sa nesmie uvadzat pravda kolko je ich statisticky v ceskych zemí ch a ni na slovensku len sustavnym sledovaním sprav ziskate pravdepodobnnu moznost o ich pocte

 13. Jde to tak daleko ze Google vam po napsani slova jude vyhodi na strane doporuceni o tom ze toto slovo se stalo nadavkou a pouzivejte slovo jewish (zid-zidovsky)

   • Po navstiveni prahy a jej architektury devalvovane Vaclavske namestie vsetko ceske uz vymizlo -je jasne ze uz je Praha zidovska len slepí nevidi a hluchy nevnima ze je to pravda -nevie, ci uz zacali z vystavbou domov pre nich na strahove -v dnesnych casoch pri potierani narodnych statov a vlecenia do otroctva nwo mame tu aj anonymne pristahovanie tohto naroda -madarsko az 20 tisic rdin budapest–slovensko od bratislavy po brno skupene slahticne sidla a najlepsej zeme –

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s