Filip (KSČM): Chemtrails? Naši lidé se na to podívají

Bojovníkům proti chemtrails se podařilo získat pozornost předsedy KSČM pro tématiku rozprašování jedů z letadel. 

Všem poslancům skupina pěti aktivistů spolku Česká exopolitika předala v červenci dopis, ve kterém je upozorňují na nebezpečí dlouho trvajících kondenzačních stop za letadly, které obsahují životu nebezpečné jedovaté látky.

Inspirovali se anketou, kterou mezi poslanci na podobné téma před časem uspořádal redaktor serveru Prvnizpravy.cz, když poslance obeslal několika otázkami týkajícími se geoinženýrství a umělého ovlivňování počasí. Hned několik poslanců bylo ochotných se o tématu bavit. – čtěte Sedm statečných. Poslanci mluví o úpravách počasí

„Tímto dopisem bychom na Vás rádi apelovali, abyste na půdu Poslanecké sněmovny vnesl/a téma tzv. chemtrails, což je název pro směs chemických látek rozprašovanou letadly, která na obloze vypadá jako dlouhé kondenzační stopy. Máme vážné podezření, že v souvislosti s chemtrails dochází k porušování lidských práv, zločinům proti lidskosti, a možná ještě závažnějším proviněním vůči lidem, kteří jsou jejich účinkům vystaveni. Považujeme tuto záležitost za velice důležitou a závažnou, jak z pohledu otázky osobní svobody a přístupu k informacím, tak z hlediska zdraví občanů. Nesouhlasíme s tím a byli bychom rádi, kdybyste pomohl/a na toto téma iniciovat diskuzi v Parlamentu ČR. V následujícím textu podrobněji popisujeme situaci a účinky tzv. chemtrails,“ píše se v dopise, který má redakce k dispozici.

Aktivisté upozorňují, že podle laboratorních rozborů obsahují tyto rozprašované látky různé těžké kovy jako hliník, barium, mangan, arzen a další, které podle odborníků mohou být přičinou řady nemocí a poruch.

„Problémem zde je, že ČR v rámci ´Open Skies´ (speciální smlouvy, která  se týká vzdušeného prostoru členských států NATO, pozn. red.) umožňuje v podstatě jakýmkoliv letadlům volně využívat náš vzdušný prostor. Ti, kteří by měli náš vzdušný prostor ochraňovat, ho propůjčili k nezodpovědným pokusům a činnostem poškozujícím obyvatelstvo,“ píše se také v dopise.

Odpůrci „práškování“ proto navrhují, aby Poslanecká sněmovna otevřela na toto téma na půdě parlamentu diskuzi, vytvořila speciální komisi a zabývala se otázkami, o jaká letadla se jedná, kdo o nelegální operací ví a jaké je složení rozstřikované směsi a její vliv na zdraví člověka.

„Domníváme se, že odpovědi na uvedené otázky pravděpodobně zná Ministerstvo obrany a Armáda ČR, na tuto problematiku však Ministerstvo zatím reaguje negativně,“ uzvařeli svůj apel aktivisté.

Odvahu projevil jen Filip

Na dopis reagoval jako jediný předseda komunistů Vojtěch Filip. V dopise z 27. července aktivistům napsal:

„Minulý týden jsem od Vás obdržel neadresný hromadný dopis, týkající se negativních účinků tzv. chemtrails. I když na takové hromadné dopisy běžně neodpovídám, chci Vám sdělit, že požádám naše zástupce ve výboru pro obranu a bezpečnost, ve výboru hospodářském a zdravotním, aby toto téma bylo zařazeno na program jednání těchto výborů,“ uvedl Filip.

„Pokusím se zajistit, abyste byl s případnými kroky ve věci Vašeho podnětu od referentů jednotlivých zainteresovaných výborů, případně našeho zástupce v něm, seznámen,“ dodal také předseda KSČM, který je zároveň šéfem Kontrolního výboru.

Server Prvnizpravy.cz se tématu dlouhodobě věnuje. Naposledy přinesl na téma ovlivňování počasí skrze dlouho trvající kondenzační stopy obsáhlý rozhovor s leteckým inženýrem a technickým konzultantem, který jev dopodrobna popsal a vysvětlil, že jde o tajný vojenský program.

NAPSALI JSME O CHEMTRAILS: čtěte více na téma podivných stop za letadly

Vyjádřil ale pochybnost o tom, že by o tématu byli informováni čeští politici, protože je tento fenomén tabu a informace o podobných vojenských projektech mají v České republice kromě tajných služeb jen špičky armádního velení. I proto je těžké rozvinout na téma „chemtrails“ celospolečenskou debatu. – čtěte Rozhovor s leteckým inženýrem nejen o chemtrails

Více se o „chemtrails“ mluví v Srbsku, kde se do čela boje proti rozstřikování jedovatých látek postavil jeden z předních ekologických aktivistů Nikola Aleksic, ředitel Ekologického hnutí Novi Sad. Na internetu koluje video s jeho pětiminutovým projevem, ve kterém popisuje, jak varoval srbského prezidenta Borise Tadice, aby zastavil import geneticky modifikovaných potravin (GMO) do země, stejně jako chemické sprejování. Pokud tak Tadic neučiní, povede prý Aleksic lidi do ulic.

Aleksic tvrdí, že import GMO potravin a jedovaté postřiky z letadel, kterým jsou lidé Srbska vystaveni, povedou ke genocidě srbského lidu. „Podívejte se na naši oblohu, Srbové,“ vyzývá Aleksic. „Můžete to sami vidět. Vidíte ty stopy jedů, které denně vychází z letadel, která nenesou žádné označení?“  To, co se děje na obloze, označuje za experimenty ne nepodobné těm, k jakým docházelo v koncetračních táborech za druhé světové války. Je to nová genocida, tvrdí, a slibuje, že on a jeho organizace už k tomu nebudou déle mlčet.

www.prvnizpravy.cz

3 komentáře u „Filip (KSČM): Chemtrails? Naši lidé se na to podívají

  1. řekl bych, že se vaše exotická politika stáčí správným směrem. Spojit se s KSČM v boji proti realitě, počasí a fyzikálním zákonům považuji za správný krok. Opět jste mne pobavil, Adame, jen tak dál!

    • Myslím, že jste špatně četl článek. Osloveni byli všichni poslanci a jako jediný reagoval poslanec za KSČM. Tak jaké spojení pana Bartoše s KSČM v tom vidíte?

  2. DEKUJI VAZENY PANE BARTOS ZA CLANKY, KTERE BY BYLY JINAK VE VEREJNOPRAVNICH MEDIICH NA STO PROCENT CENZUROVANE. U NAS I VE SVETE JE VELMI VAZNA POPULACNI, SOCIALNI, PRACOVNI, EKONOMICKA A VOJENSKO-POLITICKA SITUACE. DRZIM PALCE V DALSIM ODKRYVANI A ZVEREJNOVANI SKUTECNOSTI, KTERE BY BEZ VAS A VASICH KOLEGU V BRANZI NEMOHLY SPATRIT SVETLO SVETA. DIKY!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s