Přijíždí cirkus Bilderberg

Česká republika si pro letošek může oddychnout. Nabobové tohoto světa ji opět vynechali a za místo svého dýchánku si pro tentokrát vybrali Švýcarsko. Což ale může být beztak špatná zpráva pro nás všechny.

Mluvím o Bilderbergu, který se tento víkend schází na svém pravidelném výročním setkání tentokrát ve švýcarském Svatém Mořici, jen kousek od Davosu. Zatímco tam se ale špičky světové politiky a byznysu potkávají otevřeně a za přítomnosti kamer, ve Svatém Mořici to bude opět polotajně a opět za extrémních bezpečnostních opatření. Dovnitř nepronikne nikdo, koho si tam elity nebudou přát a nám tak nezbývá, než spekulovat, o čem se asi musí tak pokoutně radit, nebo je ignorovat a dělat, že se nás jejich team-buildingové cvičení netýká.

Možná je to jen náhoda, ale zajímavé jsou i destinace, které si tito vyvolení vybírají za místa svého soustředění. Několik posledních výletů bilderbergovců totiž jakoby předznamenalo události, které později pohnuly světem. Vzbuzuje to tak dojem, že celá tažení pojízdného cirkusu Bilderberg jsou pečlivě režírována a cílová místa jejich spanilých jízd vybírána tak, aby měla vztah k tomu, co se má vbrzku dít.

Kupříkladu v červnu 2008 se skupina Bilderberg sešla ve Spojených státech, což není tak úplně obvyklé, protože jde o instituci, která vznikla v Evropě a Evropané v ní vůči Američanům převažují v poměru 3:1 (ve skutečnosti se za celou historii uskutečnilo v USA jen 9 z 57 setkání Bilderbergu). Do pár měsíců jsme tu měli ekonomickou krizi, která sice zasáhla celý Západ, ale její počátek byl právě ve Spojených státech. Na podzim 2008 se zhroutila burza a zkrachovala řada bank a velkých firem. Začala se šířit ekonomická panika. Jistě – na krizi bylo zaděláno už dlouho dopředu a dnes už i víme, co k ní přispělo, přesto není úplnou náhodou, že bublina splaskla v roce 2008. Aby mohla bublina splasknout, musí do ní někdo zpravidla píchnout.

O rok později (2009) se Bilderberg sešel v Řecku. Jak to s Řeckem dopadlo, všichni vidíme. Globalisté se na něj slétli jako supi a hrdý národ, který stojí v základech naší civilizace, byl finančním oligarchům vydán napospas – a odsouzen k bankrotu. Ať mi pak někdo povídá (jako Roman Joch při Hovorech na pravici III.), že Wall Street brání západní civilizaci, když si s chutí smlsne na jednom z jejích dvou stavebních pilířů (bereme-li za ně antickou a posléze křesťanskou tradici – židovskou tradici jako údajný třetí pilíř vypusťme, jde o pouhé módní tvrzení). To může být vysvětlitelné jedině tak, že Wall Streetu o žádný západní patriotismus nikdy nešlo a nejde, jde mu jen o vlastní kapsu.

Další rok (2010) se bilderbergovci slétli do Španělska, o kterém se nyní hojně mluví jako o dalším adeptu na bankrot. Jen tak mimochodem připomínám, že Trilaterální komise, což je taková mladší sestřička Bilderbergu (zplodil ji stejný otec – David Rockefeller) na jaře 2010 zasedala v Dublinu. Irsko už o půjčku požádalo.

Španělsko zatím tlaku na přijetí půjčky odolává, ale na vedlejším Portugalsku můžeme vidět, že se svým vzdorem asi dlouho nevydrží. Vlády zpravidla tvrdí, že žádnou půjčku nepotřebují, ale ratingové agentury jim tak dlouho snižují hodnocení, tiskové agentury tak dlouho o tomto snížení hodnocení píší a všelijaké mezinárodní měnové fondy a světové banky tak dlouho naléhají, až politikům v dané zemi nakonec rupnou nervy, vláda se ještě více zadluží a stane se tak otrokem mezinárodního bankovního kartelu. Pak už jen poslušně dělá to, co jí tito ostrostřelci nařídí – za hubičku privatizuje národní majetek, přijímá vnucená opatření, na kterých tratí především obyčejní občané, stává se vazalem globalistů se vším všudy.

Mohlo by nás sice potěšit, že se někdy zbraně, které globalisté používají, obrátí i proti nim samotným, ale je to jen slabá útěcha. Nebožák Strauss-Kahn, který zmíněné země tlačil do lichvy a dalších podobných z ní odvozených finančních vynálezů, kterými Židé „obohatili“ západní cilizaci, nyní sedí ve vězení s hlavou v dlaních, protože na něj někdo ušil podobně chytrou habaďůru. Stačilo říci, že běhal nahatý po hotelovém pokoji a požadoval orální sex po pokojské, aby se z mocného Rockefellerova slouhy stal zlomený člověk. Že to na něj narafičili, snad musí být jasné každému – dokonce i Miroslav Kalousek si myslí, že je v tom Strauss-Kahn nevinně. Ale nelitujme ho.

Na druhou stranu je nabíledni, že ho zřejmě někdo nutil ještě k větším nestoudnostem, než které dělal dosud a on už na to možná neměl žaludek a proto byl odstaven. Vyberou tedy poslušnější loutku, na kterou budou také mít potřebné informace a jejíž choutky a poklesky jim ve správný čas poslouží k diskreditaci, kdyby se jim případně chtěla utrhnout z provázků, za které ji vodí.

Ale zpět k Bilderbergu. Ten se letos schází ve Švýcarsku, které je svým způsobem výjimečnou zemí. Kolébkou přímé demokracie, domovem různých globalistických, vpravdě rockefellerovských institucí, neutrálním státem ve válečných konfliktech (především díky zlatu, které si zde všechny země ukrývají), zemí, která nechce vstoupit do EU. Proč právě zde?

S trochou ironie bychom mohli říci, že právě proto zde. Záleží totiž na tom, jak se na Švýcarsko díváme. Můžeme tuto zemi vnímat jako symbol prosperity, demokracie a nezávislosti – vybrali si ho tedy elitáři proto, aby bylo jasné, že jim neunikne žádná, ani ta nejnezávislejší země? Pokud ale Švýcarsko chápeme jako zemi, ve které měli elitáři vždy své zájmy a kam soustředili své peníze i řadu svých aktivit a institucí, mohli bychom s ještě větší dávkou fantazie konstatovat, že letos půjde o jakousi oslavu na domácí půdě, protože poslední fáze Nového světového řádu je za dveřmi? Nebo možná o symbolickou poslední rozlučkovou párty, než globalisté své dosavadní výtvory (ve Švýcarsku sídlící OSN, UNESCO, UNICEF, WTO, WHO, IMF a desítky dalších) transformují v něco ještě lepšího? Předznamenalo-li setkání Bilderbergu v roce 2008 krach v USA, v roce 2009 krach v Řecku a v roce 2010 krach ve Španělsku, nemůže bilderbergovský výsadek ve Švýcarsku znamenat konec západního světa a jeho institucí, jak jej známe? Konec nezávislosti a státní suverenity, ale i konec současných rezervních měn i protosvětovládných organizací, protože se chystá už regulerní světová vláda? Nebo tu snad chtějí jen dojednat neutralitu (aby uchránili své zlato ve zdejších bankách) v případné třetí světové válce, od které nás dělí možná už jen měsíce?

Nevím a nechci strašit. Možná jsou to opravdu jen náhody, možná jsem opravdu jen paranoik, jak o mně tvrdí můj přítel Benjamin Kuras a možná je Bilderberg skutečně jen neškodnou slezinou slovutných mužů, kteří si pouze chtějí nerušeně popovídat za zavřenými dveřmi, čemuž bychom se neměli nijak divit, jak tvrdí známý český neokonzervativní myslitel Roman Joch.

Otevřený dopis poslance švýcarské Národní rady Dominiqua Baettiga švýcarské federální vládě, ve kterém před zasedáním Bilderbergu ve Švýcarsku varuje a považuje ho za bezpečnostní hrozbu své zemi, ale naznačuje, že těch, kteří z Bilderbergu podobně naivní pocit nemají, je více a nemusí jít jen o konspirační teoretiky, ale i o poslance takové silné pravicové strany, jakou je Švýcarská lidová strana (SVP).

I proto raději zůstanu skeptikem, pochybovačem a člověkem s předsudky. Předsudky jsou totiž zdravé a navýsost konzervativní. A jako zdravé předsudky velely dříve obyvatelům vsi hlídat si své slepice, když přijeli kočovní cikáni, stejně tak by měly být na pozoru ty země, do kterých zavítá Rockefellerův cirkus zvaný Bilderberg. Nevěstí to totiž nic dobrého. Cikáni alespoň kromě krádeže slepic zájemcům nabrousili nože, bilderbergovci ale své hostitelské země rovnou bodnou svým nožem do zad.

Na tuhle chásku pozor.

www.prvnizpravy.cz

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s