Chystá se v Berlíně nové 11. září? Video to tvrdí

Po internetu koluje video, které naznačuje, že se na 26. června chystá v Berlíně zinscenovaný útok teroristů. A přímo jaderný. 

Tvůrci půlhodinového videa sestříhaného ze záběrů hollywoodských filmů a proloženého německými titulky se snaží upozornit, že Evropu možná už brzy čeká šokující podívaná.

Nebude ale v režii islámských teroristů (jako nebyla ani ta před deseti lety), nýbrž v rukou globalistů, kteří zrežírovaný útok použijí jako záminku k zostření boje proti terorismu, který poslední dobou upadá. A někteří naznačují, že může jít i o rozbušku k plánované třetí světové válce.

Nechceme vyvolávat paniku a šířit poplašnou zprávu, říkají tvůrci videa, na druhou stranu ale nemůžeme mlčet o indiciích, které jsme objevili, dodávají.

Jakkoli zní podobné tvrzení neuvěřitelně a některé kouzly s čísly na videu na první pohled nepřesvědčivě, zpráva není zas až tolik nereálná pro toho, kdo události poslední dekády sleduje zdravým selským rozumem a bez naivní důvěry v médii předkládané informace.

Už samotné „dopadení“ Usámy bin Ládina v předvečer desetiletého výročí útoků na New York vyvolává pochybnosti, zda spíše než o náhodu a korunovaci desetiletého úsilí v hledání tohoto teroristy nešlo o další manipulaci veřejným míněním, která má společnost připravit na nadcházející události.

Zmíněné video navíc působí přesvědčivěji ve světle nedávno zveřejněné (z WikiLeaks údajně „uniklé“) informace, podle které Al-Kajda varovala, že dojde-li k dopadení Usámy bin Ládina, pomstí se odpálením jaderné nálože na území Evropy.

„Strůjce útoku 9/11 varoval, že al-Kaida ukryla v Evropě jadernou bombu a rozpoutá jaderné peklo, bude-li Osama bin Laden chycen. Teroristická skupina rovněž plánovala útok podobný 9/11 na londýnské letiště Hearthrow. Chystala náraz letadlem do jednoho z terminálu. Chalid Šejk Mohamed sdělil vyšetřovatelům v Guantanamo Bay, že teroristická skupina by odpálila jadernou bombu, pokud by byl šéf al-Kaidy chycen nebo zabit. Vyplývá to z tajné zprávy, kterou zveřejnila Wikilekas,“ píše se ve zprávě, kterou zaznamenala některá zahraniční média 26. dubna (Al-Qaeda to detonate nuke bomb in Europe if Osama bin Laden captured: Wikileaks).

Jaká to náhoda – šest dní poté, co byla tato informace vypuštěna, byl Ládin údajně dopaden, zabit a zneškodněn. Máme se těšit na atomovou odplatu?

Není jasné, zda autoři videa o této informaci věděli, video je na internetu v několika verzích a nejstarší pochází z 30. dubna. Všechny dohromady mají zatím jen několik tisíc shlédnutí. Celkem přesvědčivě ale ukazují, že se možná v Evropě schyluje k monstrózní psychologické operaci v gesci zpravodajských služeb.

O co jde? Není žádným tajemstvím, že útoky z 11. září byly „předpovězeny“ hned v několika hollywoodských filmech či jiných výtvorech popkultury (písních, klipech, knihách). Často jde o neuvěřitelně přesné zmínky, zobrazení pádu dvou věží nebo zkrátka kamera jen tak „náhodou“ spočine na datu 11. září nebo na něčem, co ho evokuje – a to ve filmech, které události několik let předcházely.

S těmito záběry zmíněné video pracuje – ukazuje skrytá posleství ve filmech jako Godzila (1998), Terminátor 2 – Soudný den (1991), Super Mario bros. (1993), Záměny (Trading Places) (1983), Gremlins 2 (1990), Lumpíci v Paříži (Rugrats in Paris) (2000), New York vs. Homer Simpson (1997) či Matrix 1 (1999), ve kterých můžeme vidět symboliku 11. září. Podle tvůrců jde o „podpisy“ těch, kteří 11. září připravili a podprahově na něj veřejnost už dopředu upozorňovali skrze média (příkladů je mnohem více, stačí se na YouTube podívat na jiné video – 11/9 Mega Ritual – které nabízí desítky podobných předpovědí).

A tvůrci vyslovují domněku – pokud bylo 11. září spolehlivě odkryto ve filmech roky dopředu, existují i ve filmech poslední dekády zmínky o něčem, co by mohlo následovat?

Těžko říci, odkud vzali datum 26. června, ale nabízejí ukázky z celkem tří filmů, které tu více, tu méně skrytě nabízejí číselnou symboliku, která k tomuto datu ukazuje.

Jde o filmy TRON: Legacy 3D (2010), Neznámý (Unknown Identity) (2011) a epizodu z dosud v Německu nevysílané série kresleného seriálu Simpsonovi (i ten kdysi obsahoval skryté poselství o 11. září). Číselné kódy či číselná symbolika na těchto záběrech prý odkazují k Berlínu a červnovému termínu.

A co se má stát 26. června v 18:00 hodin v Berlíně? ptají se řečnicky. A zároveň si odpovídají – bude zahájeno mistrovství světa v ženském fotbale, jehož úvodní ceremoniál proběhne na berlínském olympijském stadionu, který pojme až 70 tisíc lidí.

Podle autorů může dojít k výbuchu atomové zbraně přímo v prostorách stadionu, což zase zpětně dokazují některými záběry ze zmíněných filmů.

Video si dále pohrává i s logem a reklamní znělkou zmíněného šampionátu, ve které je zachycena muslimka v šátku – autoři z toho odvozují, že půjde o zinscenovaný útok, který bude připsán islamistickým teroristům, na což je veřejnost podobnými podprahovými signály upozorňována.

Jisté mrazení v zádech pak vyvolává citovaná pasáž z novoročního projevu kancléřky Merkelové, kde poměrně nezvykle dává velký prostor chystanému šampionátu a výslovně říká, že se těší na zahajovací ceremoniál tohoto mistrovství. Je normální, aby v novoročním projevu kancléřka tak dlouho mluvila o něčem tak podružném, jako je ženský fotbal?

Video končí varováním a prosbou o jeho šíření, aby se katastrofě zabránilo. Autoři zřejmě počítají s tím, že když se informace o chystaném spiknutí dostatečně rozšíří, elity, které fingovaný útok chystají, budou muset plán opustit.

Zbývá otázka, kde tvůrci videa k informacím přišli. Může jít o únik ze zpravodajských struktur, tedy od někoho, kdo je do plánu zasvěcen a chce, aby se hrozivý plán provalil? Nebo jde o záměrně vypuštěnou dezinformaci? (v takovém případě ale není jasný motiv toho, kdo by ji vypouštěl).

Když už pro nic jiného, stojí ale za to video vidět alespoň kvůli zmínkám o 11. září ve starších filmech. Možná pak některým lidem dojde, že šlo o roky připravovanou operaci, která nemá nic společného s islámskými teroristy, ale s proponenty nového světového řádu, kteří podobné monstrózní události zneužívají k prosazování své agendy.

Video najdete například zde – http://www.youtube.com/watch?v=W1lA6SV4Nw4

http://www.prvnizpravy.cz

1 komentář u „Chystá se v Berlíně nové 11. září? Video to tvrdí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s