Tydlitátová 99x o Bartošovi: Blbeček, čuňátko, idiot, fašounek, cvok, ubožáček

Věra Tydlitátová trpí zřejmě jistou obsesí z mé osoby. Nějaký ten pátek už sleduji na facebooku její sprosté nadávky, urážky, komentáře a plivance. Blíží se už ke stovce, tak jsem se rozhodl je sesbírat a publikovat, aby si všichni mohli udělat obrázek o úrovni českého vysokého školství. Paní Tydlitátová si zřejmě myslí, že její slovník dlaždiče někomu imponuje, ale možná by jí někdo mohl konečně říci, že by se měla chovat způsobem, který odpovídá její profesi – vyučující na katedře religionistiky na Západočeské univerzitě.

Dosud mi přitom není jasné, jak dokáže jeden člověk vyplodit takové množství poznámek (od jara 2010 do jara 2011) na adresu jiného člověka (nepočítám do toho zmínky o mé osobě v jejích článcích a též anonymní komentáře na serveru Prvnizpravy.cz). To totiž není běžně vysvětlitelné bez nějakého silného citového vztahu, který ke mně nejspíše chová.

Asi mne paní Tydlitátová miluje a je mnou fascinována, jen si to nechce přiznat. A tak to skrývá za vulgarity a urážky. „Já toho Bartoše prostě začínám milovat!“ přiznává se dokonce otevřeně v jednom z komentářů.

Paní Tydlitátovou ale zklamu. Já ji miluji jen do té míry, jak nám Ježíš přikazuje milovat své nepřátele. Nic víc.

Tímto prohlášením riskuji, že paní Tydlitátová – jsa rozrušena mým veřejným odmítnutím – bude komentářů na mou osobu plodit ještě více. Ale zase jí nechci zbytečně dávat naději…

(P.S. paní Tydlitátová o mně ale nepíše jen komentáře, ale celé články. Už jich také bude pár desítek. O těch zase příště)

***

Komentáře Věry Tydlitátové k mé osobě (zdroj: facebook):

Bartoš nevím, ten je asi opravdu spíš nemocný

***

Bartoš poučuje katolíky, že Jan Pavel II. byl židozednář

***

Já toho Bartoše prostě začínám milovat! Myslela jsem, že to bude nudný víkend, ale už se bavím 🙂

***

Tak kohopak nas…e příště? Budhisty už naštval s tím Tibetem, židy opět zrovna včera, katolíky dneska… Co hinduisté? Těch  je taky hodně

***

Ale co, vždyť je to jeden z nejlepších komiků. Já se bavím

***

Myslím, že tomu chudákovi opravdu úplně normálně šiblo

***

Bartoš je tragikomická figurka. Bátora je nyní nebezpečnější, protože není tak přímočarý. Jeho antisemitismus je brutální a  tvrdý, ale umí se lépě maskovat, neblábolí o židozednářském spiknutí. A myslí to vážně a opravdu hodně zle.

***

Máte naprostou pravdu, potřebuje pomoc. Ale okolo něj se ho ldé buď bojí, nebo jsou podobně fanaticky nenávistní a obdivují  jeho „odvahu“ – myslím, že mu není pomoci, alespoň zatím, dokud je celá společnost taková nemocná a tyhle věci bere jako  normální.

***

Možná že když nadával na židy, ještě to bylo akceptovatelné, kopat do židů je v módě. Ale je možné, že za urážky papeže bude  Bartoš z Prvích zpráv vyhozený. Katolíci jsou také inzerenti a zákazníci.

***

Je fakt, že bychom si neměli dělat legraci z jeho paranoie, ale jeho zlobu kritizovat musíme, je nebezpečný.

***

Ba ne, nepíše, on to myslí upřímně, on je tak blbý

***

Všimla jsem si, že Jan Pavel II. má narozeniny den po mně, tak si na něj vzpomenu, až budu slavit a připiju mu, že tak  vytočil blbečka Adámka. To je opravdu frajer!

***

ba ne, on v tom článku píše, že je protestant. Ale z jeho CV je vidět, že je to náboženský turista, vystřídal několik  církví.

***

Bartoš to rozjíždí – já také.

***

Bartoš zaútočil na Židy

***

Já opravdu nevím, co dělat s Bartošem. Vím, že je nebezpečný, zvlášť, když má podporu klause, ale já za něj nemohu nést  odpovědnost, je to bezcharakterní hlupák, s takovými se moc dělat nedá.

***

ABB se zajímá o dámské výstřihy 🙂 Jak říkám, je to čuňátko…

***

Nemohu si pomoci, ale ABB se zfašizoval rychleji, než se zdálo možné. Myslíte, že stehjně rychle mentálně upadá i Klaus?

***

Adámek nám nějak ochabl a pořád nám ne ane vysvětlit, jak to bylo s tou Klausovou čórkou… Jistě by uměl vyargumentovat, že  to byla manifestace konzervatismu nebo tak něco…

***

Áno, náš ABB. Ale bohužel ne o sobě, tolik sebereflexe bychom u něj hledat neměli

***

Teď už jen, aby se chlapec zamyslel sám and sebou. nebo to na chlapce z hradní žumpy neplatí?

***

A do tohoto kanálu přispívá pravidelně ABB. Mrkněte i na diskusi!

***

Obávám se, že jemu může pomoci už jen odborná psychiatrická péče

***

Rádobyvtipný ABB… Protokoly pravdoláskařů

***

Přátelé, znovu prosím, neklikejte na článek v Prvních zprávách. ABB je placený za „čtenost“ – otevíráním článku jej  podporujete.

***

Nehledala bych v tom nic jiného než křečovitou snahu o to, aby si jej opět páníček povšiml a poplácal jej po hřbetě

***

Jejda, pane Matoušku, to je zajímavá novinka, prosím, zveřejněte jeho maily, určitě jsou také plné nechtěného humoru. Já  bych tyhle poklady určitě nemazala. Mně zase ABB opakovaně obtěžoval zasíláním sms. Byly tak pomatené, že jsem ani nevěděla,  co chce.

***

Což o to, já bych mu odpustila, že je blbej jak necky po zimě, za IQ nikod nemůže, to je v podstatě dědičné. Ale ty jeho  pokusy o ironii, o humor a nadsázku – to bolí!

***

„Ve tříděném odpadu v Horních Měchánkách na Ústeckoorlicku byl včera okolo 23. hodin nalezen dokument zvaný Protokoly Kikiny  a Adama Bartoše. Jde o světovou senzaci. Obratem je zveřejníme.“

***

Jen jestli, pane Bellingu, toho hlupáčka příliš nepřeceňujete. On už ani neví, čemu věří, co píše – a hlavně kdo je u nich  schovaný pod postelí. Myslí si, že je to agent Mossadu a možná je to jen milenec jeho ženy, která už měla dost paranoického pošuka, který místo manželského sexu myslí na Kikinu.

***

Jistě, tak idiotský vtip by někdo jiný sotva spáchal. ještě tak leda Haslingerová. Stejná témata jsou také na Zvědavci a na  Osudu, obojí představuje esenci rudohnědé paranoické tuposti. Však taky ABB je kmenovým autorem Zvědavce.

***

Předpovídám, že příště nás ABB oblaží nějakým svěžím vtípkem o komínech v Osvětimi.

***

Přátelé, mám nápad: povzbuzujme, chvalme a velebme Bartoše. Opakujme mu stále, jak je geniální, jak je úžasný, jak je  nepřekonatelný. Pište mu pod článek vzdechy a milostná sténání. Hýčkejme ho tak dlouho, až mu rupne v kouli ještě víc a  prohlásí se za boha. Pak už ho snad konečně odvezou.

***

Chlapec se překonává… :-)))))

***

Jeho mi líéto není, ale jeho rodinu hodně lituju. I když… jeho žena přece musela poznat, že si bere idiota. Asi taky  nebude moc inteligentní. Odnese to ten syn, ten si rodiče nevybral.

***

Když ABB sežere fazole a má prdy, můžou za to sionisti a HAARP. 🙂

***

Dalajláma je marxista! Ajta, ještě že ho ABB odhalil! Právě jsem objednala vlajku Tibetu. Dříve by mě nenapadlo jakoukoliv  vlajku vyvěšovat, ale když dneska ABB tak sugestivně líčí, jak je to prázdné a falešné… Kdo by odolal?

***

„Píšes svinstvo Bartoši, záleží Ti na groši? Tvůj idol mě pobaví, „Prachy nejsou špinavý…“ Blbě jsi se nenarodil, i k  bolšounům by ses hodil! K estébákům, gestapu, s Tebou už víc nešlapu!!!“

***

Pan Bartoš se cítí být Masarykovi nadřazen.

***

ABB nezklamal. Těch perel tam má víc. Je to prostě fašounek jako vyštupovaný. Ale prosím, v jeho případě nedávejte odkazy,  ale kopírujte jeho texty sem. On je totiž velmi oceňovaný za tzv. „čtenost“, každé naše kliknutí na jeho močůvku mu přináší  prémie a pochvaly od majitele PZ.

***

Pane Belingu, opět bingo. Ale dovolím si Vás trochu opravit, panu Bartošovi chodí Velkej Žid do ledničky na jogurty už aspoň  dva roky.

***

Ale ovšem, jak by mohl zapomenout na svého nejmilejšíhé génije vlasti?

***

Pane kolego, jako bych to tady právě nepsala. 🙂 Nedávejte odkazy, už je to nakopírované, nepodporujte čtenost PZ a ABB!

***

Bartošovy seznamy padly konečně na úrodnou marihuanovou půdu.

***

Paní Voice, kdo říká, že to je Bartošův případ? A co o mně víte? Pan D. D. opravdu propaguje konopí a i když proti tomu já  osobně nic nemám, na tom textu je to dost poznat. Toď vše.

***

Já vím, také jsem to četla. Bartoš je spíše nemocný, ale je také nebezpečný, takže ho sice můžeme litovat, ale mezi slušnými  lidmi nemá místo. Tohle je obrázek o jeho ubohosti: https://abbartos.wordpress.com/

***

Jasně, já to myslla tak, že tenhle pologramotný cvok sedí v redakci a vyhání schopné, zkušešné a vzdělané novináře na ulici.

***

Adam prostě opět odhaluje pozadí…

***

Pan ABB zase vyplodil obhajobu, tentokrát estébáků atd. Neklikejte na PZ, abyste je nepodporovali, v komentáři je kopie jeho  blábolu.

***

Jen stále nevím, jestli to jsou názory udavačů gestapa, nebo udavačů bolševiků, ale asi to je jedno, to byli vždycky ti samí  lidé. Lidé typu ABB.

***

Nemohu ten článek najít a vůbec bych se nedivila, kdyby si ho ABB zase zgruntu vymyslel, jak mívá ve zvyku.

***

Mimochodem, ABB ani neuměl správně opsat datum, má tam o rok méně.

***

Ale nechybělo, to pan ABB propaguje už aspoň rok, jen co prohlédl a spatřil Zjevení Václava Klause.

***

Taky si říkám, že proti ABB to byl vlastně gentleman.

***

Ale na rozdíl od ABB byl originální a ty hulvátské kraviny si vymýšlel. ABB je od něj jenom opisuje.

***

Pánové, nepřeceňujte toho pána, jemu je nějaká pravice nebo levice u pr… Jemu jde o pěkně hluboké a stále naplněné  korýtko. Teď se motá okolo Klause, kdyby tady vládli Marťani, pěl by ódy na Velkého Marťana. Ten by prodal i vlastní matku

***

Vždyť i tenhle ubožáček je nebezpečný, minimálně svému okolí, snaží se zbavit obživy své kolegy, udává je šéfovi a chce, aby  starší, zkušení, kvalifikovaní a dobří novináři museli odejít a on aby ovládl redakci.

***

Všem nově přijatým srdečně gratuluju! Buďte hodni té pocty a pilně pravdoláskujte, aby se pan Bartoš nemusel zlobit.

***

Ono to hodně vypovídá ne o nějakém Bartošovi, ale o senilitě pana prezidenta.

***

Národ, Stát, Vůdce a nějaký Bartoš jedno jsouť.

***

Přátelé, nechci vám kazit srandu, ale každé kliknutí na odkaz Prvních zpráv podporuje tu žumpu i toho žumponorníka. Pokud  chcete číst pro legraci ty jeho klenoty, radši je nakopírujte sem a na PZ už neklikejte.

***

Já nevím, pane Hrabale, já bych to spíš tipovala na paranoiu.

***

Vy nevíte, že žádný Adam B. Bartoš neexistuje? Celé je to vtip zatím neznámého génia. Pátráme po jeho identitě. Nejen Adam,  ale celá ta parta nemůže být skutečná. Ten mystifikátor to už přehnal a stále více lidí chápe, že jde o nový, postmoderní  typ Járy Cimrmana.

***

Tenhle pologramotný cvok, který dělá hrubé chyby i v titulcích a nikdy neumí správně umístit čárku, sedí v redakci a snaží  se denunciacemi nechat vyhodit své kolegy schopné, charakterní, zkušené a vzdělané novináře na ulici.

***

Nevíte někdo, jak se dá někomu zablokovat přístup a koukání do téhle skupiny? On ten fízl totiž začal volat členům a vyhrožovat jim. Chci ho zablokovat.

***

Chudáček Bartoš, on se jen musí bránit.

***

Máte pravdu, navíc tady dělám pro ABB reklamu a zveřejňuji své strategické úmysly v práci. Teď promažu diskusi a za chvíli (až si to přečtete) i ten odkaz.

***

Bartoš ukazuje, že je Husákovo dítě (možná i biologicky, že?)

***

Zdeňku, to víme všichni, ale ten šéfredaktor z PZ to neumí rozpoznat a vydržuje ho tam a nechává ho řádit.

***

Bartoš šéfradaktor není, i když si tam vydobyl výraznou pozici. Majitel je jistý …., miliardář, ten se o obsah vůbec nestará, a šéfem je jistý ….., hrozný sprosťák, který s těmito exoty výrazně sympatizuje. Napsal mi velmi vulgární dopis, když jsem ho upozornila na Bartošovy ujetiny, a začal mi dokonce vyhrožovat. Mohla jsem klidně podat trestní oznámení, ale kdo by se s takovou špínou mazal, že?

***

Tak se mi zdá, že ABB láme Klausovi vaz (obrazně).

***

Neúnavný pisálek ve službách lži a nenávisti.

***

Bartoš ten svůj průjem cpe všude, určitě s ním vystačí až do smrti.

***

Adámek i Kikina si koledují o brutální parodii, ale musím pro léky, tak to teď nenapíšu. Škoda.

***

Chudák, neměli bychom uspořádat sbírku?

***

Není zač děkovat, to pan Bartoš je tak znalý 🙂

***

Je to chorý člověk, bohužel též bezcharakterní. Smutná kombinace

***

Není zač, musíte kdyžtak poděkovat panu Bartošovi…

***

Pan Bartoš je mistr lží a pomluv. Víte, jak se taková kampaň dělá? Napíšu třebas něco v tom smyslu, že hnutí K.A.D.A.V.E.R chce legalizovat kanibalismus. Pak tam podepíšu pana Bartoše, pana Hájka, pana Klause, pana Jákla, pana Báthoryho, pana Voženílka, paní Blažkovou a pana Wokomorotu z Nové Guineje, který opravdu, ale opravdu má lidi moc rád. A pokud se například takový nějaký pan Bartoš ohradí, že to nepodepsal, tak napíšu, že to může popírat, ale že my stejně víme, že sežral už osm lidí a tuhle se ztratila ta malá Anička a to bylo taky v Praze a pan Bartoš přece bydlí v Praze, no ne? To je přece důkaz!

***

Adam Bartoš nezapřel, že je epigon a plagiátor. pokusil se založit konkurenční skupinu, má tam 2 lidi. 🙂

***

Někde na blogu jsem už napsala, že on je v nějaké sektě, která se jmenuje Voda žiovota, vím to od jeho kolegů z PZ, je to prý taková dost ujetá náboženská společnost, oni si myslí, že všichni kromě nich budou zatracení…

***

Právě tím se liší sekta od církve 🙂 a Bartoš od křesťana

***

Jasně, krize identity středního věku rozvedeného bílého heterosexuálního sektáře, to musí být peklo…

***

Dámy prominou. Bartoš je blbec

***

No ten není o nic lepší. Nejspíš s ním souhlasí, to se ukázalo už dávno. Nácek jako nácek.

***

Člověka potěší, když se najde v dobré společnosti. Kdysi jsme byli živlové a odrodilci, zrádci a ztroskotanci, dnes pravdoláskaři. Kdysi to bylo Rudé právo, dnes jistý pan Bartoš. Svět se vyvíjí.

***

Ten člověk je zjevně vyšinutý.

***

Docela Bartoše jako kariéristu vystihl.

***

Třikrát až čtyřikrát prodaný článek, nebo podlézání kanadskému antisemitovi, bývalému estébákovi z Ostravy? Nebo totální ztráta soudnosti?

***

Je Bartoš agent? Je Bartoš dvojitý agent? Je Bartoš nácek? A co na to Jan Tleskač?

***

V tom případě se Bartoš musel hodně přemáhat, když kdysi byl obrazně na jedné palubě spolu s Vondrou při podpoře radaru.

***

Tak či onak, Bartoš se tímhle zařazuje do skupiny nedůvěryhodných nebo zbabělců, pro které je těžké přizna…t, že příklon k radaru byla chyba. Myslím, že pro mnohé lidi jako je Bartoš byl radar prostředkem identifikace > radar je správný, radar je konzervativní, radar je pravicový, radar je proti muslimům/rusům/bolševikům/levičákům jak je libo (=> a proto jsem pro radar). To vše bez jakékoliv hlubší analýzy proč a komu ku prospěchu. To je dost tristní pro novináře.

***

Vypadá to, že Bartoš je zkrátka jen takový novinový Obama…

***

Oni ti antisemité ze Zvědavce Bartošovi zase tak moc nevěří, vzpomínají na jeho předchozí zrady a myslí si, že je to agent. Tak nevím, jak dlouho zůstane na Stworově výplatní listině :-)))

***

Adam Bartoš píše na Zvědavce, na Osud, na Národní myšlenku, na Europortál a na Nacistický odpor. A kdoví kam ještě. První zrávy jsou pro něj jenom odpad, ale zato dobře zaplacený. Má to vychytané, kluk křesťanská.

***

Tohle se říkalo o kumunistech taky. Ale pokud si ho tam ti slušní mezi sebou nechají, ponesou následky i oni, jíst musím, ale PZ číst nemusí nikdo. Vyštípat obtížného zaměstnance nebo spolupracovníka je snadné, ale musí se chtít. Bartoš je lhář a bezcharakterní darebák, osobní střet s tím nemá co dělat, napadl mne právě proto, že nemá charakter a že lže. Napadá i jiné lidi. Musí odejít z redakce.

***

Náckové přebírají Bartošovy články.

***

Kdo je tou žábou na prameni? Adam B. Bartoš (zkratka -adb-), vystudovaný teolog (*1980), bývalý šéfredaktor xenofobního, islamofobního webu Eurabia.cz a bývalý redaktor iDnes, jehož články se pokoušely účelově dehonestovat hnutí Ne základnám a stejně účelově pomlouvat …

***

Tak jestlipak už ten lhář Adam Bartoš přijde o práci? Je nejvyšší čas, aby se začal živit poctivě, nejraději u lopaty.

***

Je třeba tyhle darebáky stále usvědčovat ze lží a zločinů. Tihle současní “konzervativci” jsou často dětičky těch komunistických zrůd, které to tady zasvinily. Není dobré je nechávat v klidu. Kdyby nebylo těch několika skandálů, například s falšováním podpisů a podobně, už by zase měli otevřená vrátka do veřejné sféry.

***

To je pravda, ale aspoň se většinou trochu snaží, aby to vypadalo věrohodně. Tohle individuum se ani nesnaží. Nebo je hrozně hloupý, také možnost.

***

To je stejné jako s těmi našimi nácky a fašouny, jako s Bartošem a jinými, něco si vylžou a už to jede, pravda nikoho nezajímá, nehodí se do krámu.

***

Příspěvek byl publikován v rubrice Nevážně. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

10 komentářů u „Tydlitátová 99x o Bartošovi: Blbeček, čuňátko, idiot, fašounek, cvok, ubožáček

 1. Když ženské začne kapat na carbit – tj. chová se jako idiot / neznám genderový ekvivalent, možná mešuge/ existují tři možnosti její pacifikace :
  – pořádně oroubovat
  – ještě více zaměstnat
  – polít kýblem studené vody
  Vzhledem k omezeným možnostem Vámi kritizované klevetnice a hašteřice / lidově řečeno licencované štěkny/ je nutno vše svěřit do rukou Božích, Ondry a nenechat se o-ŠULI/A/it !!!

  • Při této další taškařice si vybavím následující moment z českých dějin zakomponovaný do následující fikce : Milostivá, Vy ji máte jak Gottwald ušanku !!!!
   Pane , ONi jso unějaký sexista, že ? Ale Omyl děvenko – On si ji půjčil toho památného dne od jistého Slánského-Salzmana, pak ho nechal Oběsit a dotyčný zapůjčovatel ušanky muse lbýti zaretušován na historických fotech !
   To že dotyčný klaun a zločinec sám zemřel na leus už je jenom takovou drobností v českém hnojišti zvaném politika !!!!

 2. Vyslovuje podakovanie p. Bartošovi, za pravdive články ktoré píše, nech tu svinu satanisticku aj porazí, aj tak im chyba do holocaustu ešte 5.500 000 židov, aby bol pravdivý, a myslim že Satanstka Verka sa rada obetuje…

 3. Tak vida, pan Bartoš hrdinně bojuje už dokonce i se „sviní satanistickou“ a popírači holocaustu v něm mají svého rytíře. Bravo, Bartoši, jen ať si to přečte co nejvíc lidí, kteří ještě pochybovali o Vašem antisemitismu.

  • Hele Cvekl,ono s tím antisemitismem u pana Bartoše je to asi jako a tzv. anticigánismem u těchto dvou mužů !
   íže najdete text, jehož autorem je můj kolega ze Senátu Jaroslav Doubrava. V jeho kraji se stal případ, kdy dvojice cikánů napadla dvanáctiletého chlapce, brutálním způsobem mučila a způsobila mu vážnou újmu na zdraví tělesném i duševním. Co mě děsí, je to, že podobné jednání cikánské menšiny se stává čím dál běžnější – vzpomeňme například jejich řádění v Novém Bydžově.

   Evropská unie nás kárá za to, že je málo integrujeme do společnosti, málo se o ně staráme, málo jim dáváme. Možná bychom měli předsedovi evropské komise Barrosovi poslat nějakou typickou integrující se rodinu do podnájmu, dva hlavní Evropani Merkelová a Sarkozy by jistě něco takového také uvítali.

   Řešíme důchodovou reformu, počítáme, kolik pracujících osob bude v roce 2050 připadat na jednoho důchodce, ale černou díru, do které házíme sociální dávky pro naše milé nepřizpůsobivé spoluobčany, neřešíme. Naopak jim dáváme větší a větší prostor pro jejich řádění. Vadí mi to. Vadí mi to i v kontextu změn, které připravuje ministr Drábek pro zdravotně postižené. Tam se mají šrouby utahovat.

   Jako člen zákonodárného sboru bych s tím jistě něco měl dělat. Jenže si připadám jako bojovník s větrnými mlýny. Ono se (mimo jiné) jedná o nezanedbatelnou voličskou skupinu.

   Petr Pakosta

   http://www.pakosta.cz

   Článek k tématu v Litoměřickém deníku najdete ZDE

   Naše menšina, to je síla

   Překvapilo mě, že ve čtvrtek vynesl odvolací Vrchní soud v Praze rozsudek, podle kterého sedmnáctiletý cikán z Krupky nepůjde sedět na 10, ale jenom na 5 let do vězení. Nebyl uznán vinným za rasově motivovaný pokus o vraždu, znásilnění, vydírání a loupež. Dopustil se „jenom“ vydírání a znásilnění.

   Považuji to za lidské i profesní selhání vrchního soudu. Jsem rozhořčen tím, jak se soudní vrchnost vypořádala s rasistickým vražedným útokem.

   On totiž vrchní soud za takovou „maličkost“ nebude přece cikánského vraha soudit jako vraha. Přitom sedmnáctiletý cikánský útočník ještě s jedním mladším cikánským klukem málem ukopali k smrti dvanáctiletého chlapce jen proto, že ho náhodně potkali, a proto, že „byl bílej“. Jen shodou štěstěny chlapec přežil.

   Jenom IQ 111 mu pomohlo, že se zorientoval a došel si pro pomoc. Chlapec byl mlácen, kopán, sexuálně zneužit, okraden. Trestní senát ústeckého krajského soudu správně posoudil tento útok jako rasový, a jako pokus o vraždu.

   Bohužel, vrchnost v Praze má jasno. Když obětí není Rom nebo cikán, ale je naopak útočníkem, raději případ posuzovat opatrněji, aby se o vrchnosti neřeklo, že je proticikánsky zaměřena, a nelétali potom na koštěti kolem vrchního soudu aktivisté za všelijaká práva s bičem v barvách EU.

   Dvanáctiletý chlapec měl tu „smůlu“, že do něho oba útočníci nebodali. Protože v takovém případě se lépe prokazuje, že bylo jen shodou náhody, že rána nožem nešla kousek vedle – a přišla by smrt. Když „pouze“ do něho velmi dlouho kopou a mlátí ho, raději mávne soudní vrchnost rukou, a smete pokus vraždy ze stolu?

   Jo, kdyby chlapce skutečně ukopali k smrti, a zemřel by na vnitřní krvácení, to by asi cikánskému útočníkovi trest příliš nesnížili…
   Naskýtá se závažná otázka. Jak dlouho a kam až budeme této komunitě ustupovat?!

   Tak totiž hodnotí rozhodnutí vrchního soudu mnoho občanů na severu Čech. A já také.
   Jaroslav Doubrava, senátor Parlamentu ČR

   Téměř doslovný přepis výroku předneseného předsedkyní trestního senátu v listopadu 2010:

   „…dne 29. 4. 2010 v době od 13.00 hod. do 16.30 hod. poblíž nádraží ČD Bohosudov v obci Krupka … jej odvedli k Unčínskému potoku a odsouzený pod pohrůžkou zbití jej donutil, ač věděl, že je mu 12 let, aby si klekl a sál mu pohlavní úd, také štípl nezjištěnými kleštěmi poškozeného do malíku ruky proto, že nechtěl i jeho nezletilému spolupachateli sát pohlavní úd. Nakonec to ze strachu poškozený učinil a musel spolknout jeho ejakulát, následně mu nařídili, aby se plazil, svlékl do slipů a vlezl do potoka, kde musel dělat kliky, stojky, po první stojce jej kopli do hlavy, aby další udělal o kus dál. Nařídili mu vylézt na můstek vysoký 150 cm, strčili ho a on spadl do potoka…
   na okraji pole mu odsouzený nařídil, aby běžel, zakopl a upadl na zem, tak i dvakrát učinil, nejméně třikrát chlapce vzali za ruce a nohy, rozhoupali a z výšky ho nechali dopadnout na zem. Poškozený musel nejméně dvakrát zvednout dřevěnou desku 1 x 1 m, tloušťky 2 cm, váhy 1,5 kg a pustit si ji na hlavu, podráželi mu nohy…

   následně v úmyslu jej usmrtit ho společně fyzicky napadli střední až velkou intenzitou tak, že jej bili pěstmi, šlapali na něj, kopali do žeber, hlavy a dalších částí těla, v průběhu napadení se jej mladší útočník zeptal, „zda ví, co dělal Hitler za války s cikány v koncentráku, že to budou dělat s ním, protože je bílej, „musel se opřít o strom, sundat si slipy a tepláky a švihali ho páskem s kovovou sponou na holé části těla i do zad, udeřili jej klackem do zad a tímto jednáním poškozenému způsobili zlomeninu 7. žebra vpravo se zavzdušněním pravé pohrudniční dutiny, nalomení 10. žebra vlevo se zakrvácením levé pohrudniční dutiny, trhlinu sleziny s krevním výronem, pohmoždění levé ledviny, pohmoždění břišní slinivky a jater, tržnězmožděnou ránu pravé čelně-temenní krajiny hlavy, mnohočetné pohmožděniny trupu, hlavy i končetin, při pohmoždění svalů prodělal i mírnější formu tzv. crush syndromu… Musel být hospitalizován od 29. 4. 2010 do 13. 5. 2010 v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem, z toho 10 dnů na jednotce intenzivní péče…

   Také prodělal akutní reakci na stres, která přešla v poruchu přizpůsobení a posttraumatickou stresovou poruchu … i v současnosti musí pravidelně užívat antidepresiva…“

   http://www.pakosta.cz

 4. Tahle flame war je už notně vyčpělá. Víc si škodíte pane Bartoši než přidáváte. Navíc pár příspěvků je opravdu trefných:)

 5. Tomáš Cvekl – obdobná „logika“, jakou presentuje paní Tydli. Opravdu si myslíte, že pan Bartoš může za názory těch, kdo mu diskutují pod článkem? Tak hloupý snad nejste.
  V jednom ale s paní Tydli souhlas – ten náboženský turismus je hnus.

 6. Četl jsem to je zběžně, ale celkem Vás dokázala vystihnout. Ohledně té nenávistné obscese bych z Váší strany čekal větší pochopení. Vy sám jste ukázkový případ.

 7. Ehm, tak jsem myslel, že Tydlitátová je jenom gag, slapstick, ale ona skutečně existuje – tady na tomto blahosklonném pavlači: http://tydlitatova.blog.idnes.cz/, odkud s láskyplným nadhledem komentuje zevní svět, aniž by jí jakkoliv trápila neznalost příčinných souvislostí, ale to už přeci k pavlačové optice patří.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s