Japonsko ve spárech HAARPyjí

Zapomeňte na konvenční války v Afghánistánu a Iráku, ty jsou minulostí. Dnešní války Spojených států se vedou jinak. Nepozorovaně, skrytě. Klasické zbraně nahradily zbraně klimatické a tektonické.

Povstane národ proti národu a království proti království, bude hlad a zemětřesení na mnoha místech. Ale to vše bude teprve začátek bolestí.“ (Matouš 24:7-8) 

Války budoucnosti budou války pomocí přírodních katastrof, války pomocí kontroly nad počasím, hlásili už před časem stratégové z Pentagonu. Zdá se ale, že to není hudba budoucnosti, ale spíše krutá realita dneška.

Svět mlčel po tsunami v Indonésii, mlčel po zemětřesení na Haiti, po zemětřesení v Chile, po ohromných požárech v Rusku. Po nejnovější tragédii v Japonsku bychom se ale měli konečně začít ptát – je to jenom náhoda?

Na co vlastně čekáme? Víme dobře, že Spojené státy o takové zbraně, které dovedou vyvolat zemětřesení, cyklóny, tsunami, záplavy či sucha usilují. Víme, že s nimi počítají ve svých prognózách, analýzách a plánech. Jen se jaksi zdráháme uvěřit, že to, čeho jsme svědky, je už to ono. Stále si myslíme, že pokrok ještě nemohl dojít tak daleko. Jak bláhové.

Domníváme se snad, že se přiznají a celému světu oznámí, že právě tato katastrofa byla projevem jejich hypermoderní zbraně? Copak její kouzlo nespočívá v tom, že si nikdo není jistý a že nikdo nikomu nic nedokáže? Že se na nikoho nemůžete zlobit, protože – za to přece může příroda?

Jak tedy poznáme, že už žijeme v době, kdy se bojuje s nepřátelskými státy skrze hladomory, sucha či naopak záplavy, otřesy půdy nebo větrné pohromy? Co nás ujistí o tom, že tragédie, o které se dozvídáme, má čistě přirozenou příčinu?

Nezjistíme to nikdy. Nezjistíme to ani v roce 2020, o kterém ony zmíněné prognózy mluví. Vítejte v době, která cynismem a neúctou k životu překonala i válečné roky včetně nasazení atomové zbraně. Tehdy se alespoň bojovalo otevřeně, byť nehumánně. Dnešní vojevůdci jsou ale tak zbabělí, že války nevyhlašují. Schovávají se za přírodu.

Záměrná manipulace počasím nad územím jiného státu přitom není ničím jiným, než zjevnou agresí a takový čin se rovná vyhlášení války.

Dokažte to

Až dosud o použití tektonických zbraní mluvili jen představitelé „darebáckých“ států a notoričtí levičáci jako Hugo Chavez či Fidel Castro – pokud u nás jejich varování vůbec někdo zaznamenal, pak jim stejně pro jejich pověst nepřikládal žádnou váhu. Není ale čas na seriozní debatu o tom, zda katastrofy, které vidíme kolem sebe, někdo pečlivě nerežíruje?

A už je to tady, řeknete si. Zase nějaké spiknutí. Konspirace. Tohle už přestává všechno. Američané že by vlastnili takové zbraně a používali je? Ti mírumilovní lidé, kteří po světě šíří demokracii a Evropu vždy vytahují z bryndy? Dokaž to.

Proč já? Dokažte vy, že nepoužívají. Dokažte vy, že všechny ty patenty, studie, vědecké výklady a investigativní odhalení jsou falešné a mýlí se.

Dokažte, že je jen náhoda, když den před zemětřesením na Haiti Američané na Haiti nacvičovali a simulovali, co dělat při zemětřesení.

Dokažte, že když se spustí tlačítko od stovek antén kdesi na daleké Aljašce, které vyšlou a na konkrétní místo nasměrují 3,6 milionů wattů, že se nic nestane.

Dokažte, že to byl od EU jen šprým, když ve svých materiálech už v roce 1999 označila projekt HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) a další podobné zbraně za předmět globální obavy a v rezoluci požadovala větší transparentnost stran jeho účinků na zdraví lidí a na životní prostředí.

Dokažte, že není pravda, že původně vědecký projekt HAARP odkoupilo a nyní i provozuje americké ministerstvo obrany.

Dokažte, že není pravda, že Nikola Tesla prováděl už na počátku minulého století pokusy založené na principu harmonické rezonance, v rámci kterých vysílal vlny na konkrétní místo a způsoboval jimi lokální pohromy. Dokažte, že jen blafoval, když napsal, že jedinečné vlastnosti jeho vynálezů by mohly být použity s destruktivním účinkem ve válkách.

Dokažte, že americká (i jiné) vlády okamžitě po těchto výzkumech nesáhly a nezačaly je rozpracovávat právě pro armádní účely.

Dokažte, že o použití podobných zbraní a o ovládání počasí coby prostředku boje nemluvil ve svých knihách už před lety bývalý americký poradce pro národní bezpečnost Zbigniev Brzezinsky.

Dokažte, že na Novém Zélandě už před mnoha lety neprobíhaly přísně tajné vojenské pokusy s bombami vyvolávajícími přílivové vlny, o kterých dokonce psala mainstreamová média.

Každá tato jednotlivá věc sama o sobě nic nedokazuje, ale všechny dohromady vytvářejí mozaiku s nebezpečně temným motivem. Mohl bych klidně i pokračovat, ale nechť si jednotlivé střípky do skládačky každý hledá sám. Na internetu je informací přehršel (jistě i dezinformací) na to, aby si každý udělal svůj názor.

Stoprocentní jistotu mít nikdy nebudeme a obrana před takovou zbraní téměř neexistuje. Jediné, co tedy můžeme dělat, je přestat si lhát do kapsy. Přestat být naivní. Přestat tleskat tomu, když se dohodne nějaký nový START, protože atomové zbraně jsou už dnes minulostí a podobná dohoda téměř jistě znamená, že už dnes existují zbraně mnohem mocnější.

Jistě. Japonsko leží na seizmicky citlivém místě. Zemětřesení mohlo být přirozeného původu. Na to, že by bylo vyvolané uměle, nemáme žádný přímý důkaz. Máme ale důkazy nepřímé. A vůbec – měli bychom se na události kolem sebe dívat z určité perspektivy, v kontextu, sledovat, co jim předcházelo a jaké události budou následovat. Měli bychom sledovat ekonomické souvislosti, porovnat, jak se Japonsko vůči Wall Streetu chovalo před zemětřesením, s tím, jak se možná bude chovat nyní. Měli bychom se ptát, komu prospělo zemětřesení na Haiti, měli bychom hledat odpověď na otázku, kdo těžil z obřích požárů a zničené úrody obilí v Rusku.

Existují také svědectví investigativců jako je Benjamin Fullford (kanadský dopisovatel časopisu Forbes žijící v Japonsku, syn kanadského diplomata), který připomněl, že mu před lety v rozhovoru bývalý japonský ministr financí přiznal, že ustoupil tlaku dravců z Wall Streetu jen proto, že Japonsku bylo vyhrožováno zemětřesením. Jistě, nemusíme věřit všemu, co se objeví na internetu, ale stejně tak nemusíme věřit médiím, která nám říkají, že tektonické a klimatické zbraně neexistují (tím, že o nich nepíší a pokud ano, pak jen v souvislosti s konspiračními teoriemi).

Žijeme v posledních dnech?

V úvodu zmíněný citát z Bible se zdá být nadčasový, protože země se třese od chvíle, kdy ji Bůh stvořil. Oním veršem se mohli strašit lidé před tisícem let, stejně jako generace našich prapradědečků. Zpravidla mohly mít všechny generace oprávněný pocit, že jsou ty poslední a že konec je blízko.

Přesto bychom neměli přehlížet znamení doby – otřesy země jsou dnes skoro na denním pořádku, jak dokazují například agenturní zprávy. Cíleně jsem po dobu jednoho měsíce zběžně monitoroval počet zaznamenaných zemětřesení a jejich četností jsem byl skutečně překvapen:

12. října 2010 – Zemětřesení o síle 6,3 stupně Richtera zasáhlo indonéskou Západní Papuu; 14. října 2010 – Japonsko zasáhlo středně silné zemětřesení; 16. října 2010 – Silné zemětřesení udeřilo u Východního Timoru; 17. října 2010 – Řecko zasáhlo citelné zemětřesení; 18. října 2010 – Jihozápad Číny zasáhlo zemětřesení; 19. října 2010 – Jih Nového Zélandu zasáhlo zemětřesení o síle pěti stupňů Richtera; 20. října 2010 – Sever Mexika zasáhla série zemětřesení; 21. října 2010 – Hlavní město Chile zasáhly silné otřesy ; 22. října 2010 – Mexiko hlásí menší škody po silném zemětřesení u Kalifornského poloostrova; 23. října 2010 – Chile zasáhlo středně silné zemětřesení; 25. října 2010 – Indonéský ostrov Sulawesi zasáhlo silné zemětřesení; 25. října 2010 – Mohutné zemětřesení u Sumatry, lidé vybíhali z domů; 26. října 2010 – Tsunami spláchla indonéské ostrovy, 113 mrtvých, přes 500 pohřešovaných; 31. října 2010 – Tichomořskou Papuu-Novou Guineu zasáhlo zemětřesení; 3. listopadu 2010 – Katastrofami sužovanou Indonésii zasáhlo další zemětřesení; 3. listopadu 2010 – Srbsko zasáhlo středně silné zemětřesení, dva mrtví, nejméně 50 zraněných; 4. listopadu 2010 – Při záplavách v Thajsku zahynulo 12 lidí; 5. listopadu 2010 – V srbském Kraljevu se znovu třásla země; 5. listopadu 2010 – Tokio zasáhlo středně silné zemětřesení; 6. listopadu 2010 – Hurikán Tomas udeřil na Haiti, sedm mrtvých; 8. listopadu 2010 – Jih Tchaj-wanu postihlo středně silné zemětřesení.

Dokonce i pojišťovací firmy přiznávají, že byl rok 2010 z hlediska přírodních katastrof zcela výjimečný. Podle odborníků z největší světové zajišťovny Munich Re je dokonce možné hovořit o rekordu. „Toto byl dosud rok rekordů. Během prvních devíti měsíců letošního roku se odehrálo nejvíce pohrom spojených s počasím za dobu, co Munich Re vede záznamy,“ nechal se slyšet Peter Höppe ze zmíněné společnosti.

Žijeme tedy v posledních dnech? Nevím. Stejně tak nevím, za kolik ze zmíněných katastrof může HAARP.

Přesto je zajímavé sledovat, které země se otřásají. Kromě těch, které leží v seizmicky citlivých oblastech, jde také o země, které jsou buď vazaly Spojených států nebo jsou s nimi ve vyloženě nepřátelském poměru.

8 komentářů u „Japonsko ve spárech HAARPyjí

 1. „jde také o země, které jsou buď vazaly Spojených států nebo jsou s nimi ve vyloženě nepřátelském poměru“
  Jinými slovy, zasahuje to jabka a hrušky. Mimo jiné. Co to dokazuje? Nic – ale zní to dobře, že?

  „Víme, že s nimi počítají ve svých prognózách, analýzách a plánech“
  Tím myslíte onu konspirátory brutálně překroucenou studii „weather force MUCLTIPLICATOR“? Která nehovoří o vyvolávání přírodních katastrof (protože to dost dobře nejde), nýbrž o zesilování počasí v souvislosti s vlhkostí pro taktické účely?

  „Dokažte, že není pravda, že původně vědecký projekt HAARP odkoupilo a nyní i provozuje americké ministerstvo obrany.“
  I kdyby – a má být? MO provozuje i síť oceánologických stanovišť – a po pravdě, fyzikálně i strategicky nejpravděpodobnějším využitím HAARPu je OTH mapování a v druhé řadě celosvětový odposlech bezdrátové komunikace, pro kterých jsou na onom místě ideální fyzikální podmínky. A jak říká stará poučka, „information is worth a thousand times what you will pay for it“.

  Ano, přílivová vlna bezesporu vyvolat jde – stačí na tom správném místě odpálit kaskádu atomových bomb. Hmm. Že by to nikdo nepozoroval? Stejně tak bezesporu jdou sledovat toky EM záření v ionosféře – intenzitu EM záření měří nemálo družic mnoha států. Skutečně si myslíte, že by Rusko a Čína mlčely, kdyby něco takového zjistily? Skutečně si myslíte, že by HAARP ještě existoval, kdyby pro ně představoval hrozbu? Skutečně si – vzhledem k úrovni ruské teoretické fyziky i vývojářských pracovištích – NĚKDO NA SVĚTĚ může myslet, že by Rusové nezjistili takový útok na svou zem a neprovedli odpovídající protiútok? Ne, ne ne a ne. Ale to nevadí.

  K ČERTU S OCCAMOVOU BŘITVOU, ŽE? Velice nerad konstatuji, že se z vás stává konspirační bulvár, Adame. Už se neobtěžujete používat selský rozum či kritické myšlení; neobtěžujete se dotahovat do konce DŮSLEDKY svých závěrů (jako reakci Ruska na geofyzikální útok); neobtěžujete se s divergentním myšlením a analýzou pravděpodobnosti scénářů. Ne. Vyberete si ten, který vám ideologicky sedne – a voláte „dokažte mi“. Čímž se, odpusťte mi to srovnání, svým způsobem snižujete na úroveň popíračů holocaustu, halasně se dožadujících důkazů o tom, že nějací Židé vůbec umřeli. Nejlépe jmenného seznamu s fotkami.

  Takže asi takto: DOKAŽTE mi, že jste NEZABIL SVOU BABIČKU. Byl jste u ní pár dní před její smrtí? Jaká to náhodička. Nebo jste u ní pár dní před smrtí nebyl? Opět jaká to náhodička – nebyla to snaha vytvořit si alibi? Koupil jste jí něco k jídlu? Ha – a máme vás. Tohle že je investigativní žurnalistika? Ach jo.

  Dost možná v posledních dnech žijeme – sám jsem si to uvědomil, když mi došlo jak velká povstání začínají a co je o nich psáno, plus chystané hladomory-skrze-biopaliva a globální vláda. Ale je opravdu patetické se snažit hodit vinu za všechno na USA. Dnes už lidé mandelinku bramborovou nebudou mít za „imperialistického brouka“. A ti používající selský rozum se nebudou snažit přičíst každé zlo na světě na vrub USA.

  • Ahoj, jen drobný dodatek k Rusku, použijte svůj selský rozum a zamyslete se nad tím kde jsou dnes hranice a suverenita státu, nastal věk peněz, byl zde vždy, ale pro dnešní společnost je vliv a bohatsví vším, opravdu si myslíte že vlivné špičky ruska kopou za rusko??? Ne, hrajou to za sebe, netrvrdím že HAARP je skutečnost, ale i mirná změna klimatu „taktická“ je v podstatě zbraň… Je to podobné jako když si v Čině postavili Tři soutěsky, které tak trochu zasahují do života jiných zemí. A bylo by to stejné, jako by si Rakousko pastavilo u Vídně novou jaderku z pěti reaktory a občas nám sem pustili trochu stroncia zaručeně v normě… A když už jsme u jádra, dost mě zarazilo že na uchlazení dvou reaktroů nestačil Japoncům vlastně celý Tichý oceán,nevím co mají jako uchladit dva vodní přivaděče z Vltavy… A to je otázka pro pana Romana, možná by místo dobročinnosti mohl založit nějaký fond na krytí případných průserů…

 2. A mimochodem, ono biblické „Kdo hledá, najde“ platí universálně. Kdo za vším hledá nacistické symboly, najde je i v logu Škodovky. A kdo za vším zlem hledá prospěch USA, nepochybně jej najde. Skutečně mne ale udivuje, že se s takto účelově nalezenými skutečnostmi spokojíte.
  Pokud se mne tedy takovýmito články nesnažíte účelově provokovat 😀

 3. Adame,
  otázky, které kladete jsou potřebné, opravdu tady existuje řada známých indicií, které jste popsal vč. pro mě nové informace o extrémní statistice zemětřesení v roce 2010. Škoda, že se tím pro mnohé stáváte zastáncem šílené teorie (a tím tedy aspoň trochu i šílencem) i přesto, že pouze kladete otázky podložené indiciemi.
  Pokud jde o míru konspirace, po událostech 11. září 2001 a především jejich veřejném vysvětlení neexistuje žádné omezení nerozumu jednání současné moci. Považuji 911 za prokázanou akci pod cizí vlajkou, nesouhlas mainstreamu je pochopitelný. Jestli mohla současná moc vymyslet a realizovat 911, pak je možné opravdu cokoliv, jen si to stále nechceme připustit. Naše role odpovídá roli těch pěstovaných buněk v matrixu, také dodáváme energii systému, zde ve formě daní (suma všech daní zaměstnance vč. DPH je kolem 60%) a to je zřejmě jediný důvod, proč jsme ještě nebyli vyhubeni.
  Legitimních otázek je mraky, ty Vaše mezi ně určitě patří, stále více však schází někdo zodpovědný a odpovídající. Otázky kolem HAARP jsou jen další na řadě, je ale nesporně záslužné, že jste je znovu otevřel, moje podezření jdou stejným směrem.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s