Chystá se útok MIMOZEMŠŤANŮ?

Také si všímáte, jak se poslední dobou doslova roztrhl pytel s různými zprávami tu o pozorování UFO, jinde zase o tom, jak jsme už blizoučko od navázání kontaktu s mimozemskou civilizací nebo o po desetiletí uvolněných tajných materiálech vlád, které existenci návštěvníků z vesmíru připouštějí?

Mediální mystifikační kampaně fungují vždy na stejném principu – sdělovací prostředky, ale i zábavní průmysl (především film) nás často dlouho dopředu připravují na to, co má později vypuknout. Abychom poté, až se tak stane, byli jaksepatří v obraze, pořádně vystrašení, přitom přichystaní a povolní přijmout následná vysvětlení a opatření. 

Vidět to můžeme na panice kolem globálního oteplování. V sedmdesátých letech se mluvilo o globálním ochlazování, v letech osmdesátých média šílela z rostoucích ozónových děr, od devadesátých let pak spustila další velký poplach, tentokrát před globálním oteplováním. Lidé byli tak nějak už připraveni na to, že s počasím něco není v pořádku, takže jim ani skok z ochlazování do oteplování (a nyní zase zpět) nepřipadal divný. Následné roky masírování nehoráznými výmysly a zfalšovanými grafy přinesly ovoce – téměř s vděčností přijímáme dnešní ´moudrá´ rozhodnutí vlád o emisních povolenkách, vděčni za to, jak se naši mocní o blaho planety starají.

Terorismus (přirozeně že mezinárodní, jinak by nebyl tak strašidelný), je dalším příkladem. I zde začala indoktrinace už velmi brzy. Můžeme dokonce najít filmy z devadesátých let, kde je téměř doslovně předznamenán útok na WTC (ne symbolicky, ale na skutečnou budovu Světového obchodního centra, viz první útok z roku 1993). A to i s následným neskrývaným filmovým „přiznáním“, že jde ve skutečnosti o operaci pod falešnou vlajkou, tedy dílo americké administrativy, které má být poté svedeno na muslimy. Neokonzervativec Samuel Huntington pak v roce 2001 vydal knihu Střet civilizací a média spustila potřebnou předehru k 11. září. Když se útoky na WTC podle plánu nakonec provedly a vše bylo (podle plánu) svedeno na muslimy, my jsme opět děkovali vládám za jejich dojemnou péči o bezpečnost občanů, zatímco jsme na oltář této bezpečnosti obětovali své občanské svobody. A média dosud tuto pohádku hrají dál a hrají ji dobře – protože mnoho lidí si skutečně myslí, že Usáma existuje a dostávají vztek při pohledu na jeho vousy (podobně jako při pohledu na hustý knír Goldsteina v románu 1984), aniž by si zároveň položili otázku, proč ho nejsilnější armáda světa ani po téměř deseti letech nechytila.

Poněkud jepičí život pak měl podvod s prasečí chřipkou, vystavený opět na stejném scénáři. I v tomto případě byly vypuštěny zkušební balónky už dříve a v několika fázích se piloval budoucí scénář – nejprve slintavka, kulhavka, pak SARS, následně ptačí chřipka, zatím poslední byla chřipka prasečí. Tentokrát se ale kdosi přepočítal, protože panika dlouho nevydržela a celá věc skončila blamáží. Peníze z prodaných vakcín ale na konta farmaceutických firem nakonec dorazily, což bylo stěžejní. Plán se bude muset jen pro příště trochu vycizelovat, protože tentokrát někde pánové udělali chybu.

Jak ´klimašvindl´, tak ´teroršvindl´, jak vtipně oba grandiozní podvody moderní éry nazývá jeden můj známý, se ale i přes veškerou mediální snahu ukazují jako skomírající. Jednak dostávají povážlivé trhliny ze strany kritiků, kteří předkládané informace jen slepě nekonzumují, ale pečlivě analyzují a poté zpochybňují, jednak ti, kteří jim přesto věří, se stávají jaksi imunními. Zvykli si na Usámu a ani medvědi na tajících krách je už nedostanou do toho správného stavu, ve kterém se vládám (na čísi popud) tak snadno daří prosazovat jindy a za normálních okolností neprosaditelné.

Je proto potřeba vymyslet další švindl, tentokrát takový, který opravdu zabere a lidstvo pořádně vyděsí. Který vyrazí dech každému z nás. Opět to bude globální, opět bude v ohrožení celá planeta, celé lidstvo.

Vymyslet něco takového není nic příliš složitého. V šuplíku připravených globálních katastrof už desetiletí odpočívá plán, veskrze neoriginální, protože už vyzkoušený minimálně v rozhlasové hře Olsona Wellese, přesto dostatečně šokující, aby účel splnil. Útok (samozřejmě) fiktivních mimozemských civilizací na planetu zemi.

To bude to pravé terno. Mimozemšťani jako přiletí a nejspíše asi nebudou moc přátelští. A lidstvo se jako bude muset bránit, a obranu lidstva povedou Spojené státy (EU bude hrát zase až další housle) a v zájmu ochrany nás všech budou muset přijmout přísná opatření. Ale kdo by proti nim protestoval, když budeme ve válce a to ve válce, kterou svět za celou svou existenci ještě nepoznal? Dokonce i Usáma by mohl vylézt ze své jeskyně a přidat se k nám, bojovat bok po boku s Američany, protože tohle bude opravdu velká bitva, kde budeme všichni na jedné lodi. A také konečně příležitost ustavit globální vládu, protože jaká jiná vláda než globální by mohla útoku cizích tvorů z cizí galaxie čelit?

Je to dobrý plán, ale aby se povedl, je třeba lidi připravit na to, že nejsme ve vesmíru sami. A že případní návštěvníci nepřijdou zřejmě v míru.

A právě to se nyní v poslední době v médiích děje. A tak čteme o tom, jak lidé v New Yorku nevěřícně pozorovali létající talíře, co se tam nad Manhattanem vesele proháněly. Jinde se zase dozvíme, že některé školy ve Velké Británii nacvičují s dětmi evakuaci pro případ zřícení UFO. A další, považte, OSN jmenovala zástupce lidstva pro komunikaci s mimozemšťany – to už jde opravdu do tuhého.

Před pár dny zase britská stanice BBC začala vysílat spoty o mimozemské civilizaci představující éterickou bytost, kterak zasahuje na krizových místech planety a přináší vytoužený mír. Jinými zprávami jsme připravováni na to, že i na jiných planetách údajně existuje život a NASA prý raději ničí důkazy, aby nás příliš nevzrušila.

K tomu všemu se dozvíme, že italský europoslanec žádá EU, aby zveřejnila spisy o UFO, či že brazilské piloty vybavili instrukcemi, co si s UFO počít, až na ně narazí. Když k tomu přidáme zprávu o tom, jak oblíbený populární astrofyzik Hawking varuje, že je vysoce pravděpodobné, že ve vesmíru nejsme sami a abychom tam raději moc nepátrali, protože náhle objevená cizí entita by nemusela být k lidstvu přátelská, rýsuje se nám tak krásný scénář k novému dramatu, který předčí i proslulý pád dvou věží.

Ve skutečnosti jsou slova Hawkinga ještě děsivější, vědec dokonce varuje před vesmírnou válkou. „Kdyby nás mimozemšťané navštívili, výsledek by byl pravděpodobně podobný tomu, jako když Kryštof Kolumbus přistál v Americe, což pro původní obyvatele nedopadlo dobře,“ řekl Hawking s tím, že mimozemšťané by tak zřejmě konali z důvodu hledání nových zdrojů, které u sebe doma vyčerpali (zřejmě ještě nevynalezli environmentalismus).

Jsou všechny tyto zprávy (a to jsem jmenoval jen ty nejčerstvější) pouhými senzacemi, které mají lidi nalákat, aby si kliknuli myší na článek a zvýšili tak čtenost a zisk mediálních domů. A nebo jde o něco více?

Obávám se, že jde o dlouhodobý plán, který se postupnými kroky uskutečňuje. Okamžik spuštění může být stanoven na jakoukoli dobu, klidně může být podle potřeby o nějaký čas odložen a nebo i zcela opuštěn a opět zavřen do šuplíku, pokud se naskytne lepší způsob, jak určité konkrétní plány zrealizovat ještě jednodušeji a s menší námahou. Výše zmíněným mediálním masírováním, které nás má přivést do jakéhosi pohotovostního ´stand-by´ režimu, se ale nic nezkazí i v případě, že elity nakonec zvolí plán B, C či D. Možná se dříve zhroutí finanční trhy, měny, papírové a virtuální peníze, jak je dnes známe nebo začne jaderná válka s Íránem. Možností je více.

Ale podobné zprávy budeme čítat i nadále a klidně se vsadím, že jich bude enormně přibývat.

A pak třeba, jednoho krásného dne, budeme sice na obrazovky svých televizorů zírat s otevřenou pusou, ale kdesi v hloubi našich zmanipulovaných myslí budeme jasně tušit, že to přijít muselo a budeme chápavě přijímat vyhlášení výjimečného stavu, držet palce americkému prezidentovi, který vystoupí s burcujícím projevem, že těm příšerám ukáže, zač je toho loket a až se bude vyhlašovat světová vláda, která jediná bude moci řešit tento globální problém, ani nemukneme.

Ale třeba se mýlím. Moc rád bych se mýlil.

www.prvnizpravy.cz

8 komentářů u „Chystá se útok MIMOZEMŠŤANŮ?

 1. Dovolil sem si šířit dále, zajímavý pohled na věc, z poslední větou autora souhlasím, taky bych rád, kdyby se mílil.

 2. Co nás ještě čeká:
  – oživlé mrtvoly, prhnoucí po mozkové tkáni;
  – paranormální jevy, zhmotnělá ektoplasma, duchové;
  – imigranti vraždící mačetami;
  – narušení časoprostoru neukázněným cestováním do minulosti i budoucnosti;
  – globální atomová válka mezi lidskou rasou a superpočítačem;
  – robotická nadvláda;
  – a příští týden další super konspirační článek z klávesnice světlonoše A.B.B.

  Jen tak dál!

 3. O tento fenomén se zajímám již déle /20 let studuji psychotronické jevy, 10 let psychoterapii, nyní i Mind Contol apod./. Nepochybně lidé mají zvláštní zážitky, ovšem to co se děje v poslední době… „kruhy v obilí“ ve 3D, se vzkazy a náboženskými symboly, bulharští akademici přes ně „komunikují s mimozamšťany“, režisér Poltikovič dostal od peruánské armády dokumenty o UFO, peruánští rybáři je vídají létat pod mořskou hladinou běžně…

  A do toho ten Bill Cooper, zavražděný 5.11.2001, možná proto, že v létě před 911 varoval, že se stane něco hrozného (očekával dokonce vyhlášení stanného práva a možná i odebírání zbraní), z čeho bude jako obětní beránek obviňován Usáma Bin Ladin, ale budou za tím ilumináti. Cooper prý v 60. letech jako mariňák viděl z moře vzlétnout obří talíř, ten pak zas vlétl zpět, a na Pearl Harbour jim pak přísně zakázali o tom promluvit. Změnil se mu svět, začal to studovat. Nevím co si o tom myslet.

  Já sama měla asi před 30 lety živý sen, jak sháním jód, že je jaderná válka a najednou jsem ohromená uviděla (v noci) světélkovat obří doutníkový koráb na nebi – jak Titanik – a věděla jsem, že už je „konec“. Snad tenkrát ani nebyly ty filmy, ze kterých by člověk mohl na něco takového pomyslet… Byl to velmi zvláštní pocit….

  Nedávno jsem byla na jedné akci svědkem laserové show – nad hlavami rozvlnili plochu, až jsme se úlekem měli tendenci skrčit k zemi…

 4. No…to je ovšem úlet. To je solidní paranoia

  Mimochodem, Adame, předpokládám, že Huntigtona si vůbec nečetl, jinak bys o tomto konzervativním autorovi nemohl říci, že je neokonzervativec.

  Střet civilizací nepropaguje pozápadňování arabského světa, ani intervencionismus. A Huntingtonova poslední kniha „Kam kráčíš, Ameriko“ (v originále Who are we) se už VELMI přiblížila k názorům Pata Buchanana.

  Podle některých je to prý dokonce „akademickou formou podaný Buchanan“

  Maro

 5. ufo jako dokonceni ovladnuti sveta je skvela prilezitost – staci prohlasit pri vetsim vyskytu ufo ze se nas chystaj napadnout a uvidite tu paniku na trhu . cilem by mohlo byt destabilizovat meny – spis je znehodnotit a pro nastoleni radu vydat jednu celosvetovou .
  ale opet bude stacit dalsi vyhlaseni zakonu omezujici lidska prava a svobody

  • také bych v tom viděla ekonomické zájmy. USA je v loji, potřebuje potopit Čínu a tohle by se mohlo sakra hodit. Dokonce i po zemětřesení v Japonsku šly amer. akcie nahoru.

 6. Pingback: Mimozemšťania z kresťanského pohľadu | zahadyaproroctva

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s