LEPŠÍ TMÁŘ NEŽ ÚCHYL

Českou veřejnost rozdělil spor o příručku sexuální výchovy, kterou se ministerstvo školství pokouší do hlav dětí vtlouci zase o trošku více levicově liberální prostopášnosti.

Ozvali se rodiče, kterým zmíněná aktivita vadí, ozvali se ti, kterým vadí, že příručka někomu vadí. Jeden z nich, sexuolog Radim Uzel, opět vystřelil stokrát omšelý jedovatý šíp, který pokrokáři vrhají na všechny své kritiky, kdykoli nemají adekvátní protiargumenty na jejich připomínky.

Ten, kdo příručku odmítá, je podle Uzla „tmář“, „fanatik“ a „zabedněnec“. Cituji doslova.

Nepíšu příspěvek kvůli panu Uzlovi, který mne nezajímá a kterého ani nepovažuji za autoritu či osobnost, jako spíše za postmoderními sdělovacími prostředky uměle vyrobeného „experta“. Jeho rady se podle mne hodí do nějakého krampolovsko-paroubkovského varieté, než aby se jimi člověk skutečně řídil.

Píšu ho předně proto, že mi vadí, když někdo místo skutečné diskuze pouze nálepkuje. Je to asi tak ubohé, jako kdybych napsal, že Uzel je prasák a zvrhlík, čímž debata končí. To ale dělat nebudu.

„Tmář“ je nálepka, která je nejblíže po ruce. Máte výhrady k příručce? Nelíbí se vám současný koncept sexuální výchovy? Vraťte se do temného středověku. Jakoby se svět dělil jen na jásající pokrokáře a mručící zaostalce. Reakcionáře. Buď jsi s námi, nebo jsi nenapravitelný zpátečník, se kterým se nebudeme bavit, protože s tmáři se nebavíme.

Chtějí nám tak podobní uzlové slovy o „tmářství“ naznačit, že ti, kteří příručkové novoty prosazují, jsou naopak „světlonoši“ naší éry?

Dost možná že ano. Příručka totiž vykazuje rysy vpravdě luciferovské. Skoro je mi líto i těch učitelů, kteří si podle ní mají nasazovat kondom na ruku a zdravit tak děti ve třídě.

Ale ani o nařčení z tmářství mi nejde. I s touto nálepkou bych se smířil. Co mi však vadí mnohem více, jsou odborně se tvářící příručky, kterými se marxistická levice snaží nepozorovaně infiltrovat školní výuku.

Protože jsem otcem a za několik let budu řešit, co říci svým dětem, až přijdou ze školy s vytřeštěnýma očima, není mi jedno, že se podobnými příručkami novodobí osvícenci pokoušejí posouvat školní systém vstříc „báječnému novému světu“, kde malé děti vyměnily dřevěné koníky a tahací kačenu za sexuální radovánky.

Novému ministrovi školství bych proto doporučil maximální podezřívavost vůči jakékoli příručce, kterými chtějí různí samozvaní odborníci, gender-vzývající feministky či homosexuální lobbisté naše děti poučovat. Vždyť jen za posledních pár měsíců jich bylo hned několik – příručka proti homofobii, příručka genderově vyváženého jazyka (proti které se postavili sami jazykoví odborníci, na jejichž názor se nikdo neptal), sexuální příručka je jen jedním z dalších podobných pamfletů povýšených zlenivělou byrokracií na oficiální materiál.

Kam až takové osvícené rady povedou, vidíme například v příručce německé vlády, která nabádá otce, aby se pravidelně věnovali klitorisu svých malých dcer.

Už od roku 2007 totiž prospekty z oddělení německého ministerstva pro rodinné záležitosti pobízí rodiče k sexuálním masážím svých dětí ve věku od 1 do 3 let.

Zní to děsivě, ale pokud podobným příručkám neučiníme přítrž, za několik let budeme žasnout nad tím, až nám ne-tmáři, osvícenci typu Radima Uzla, budou servírovat podobné rady, jako je ta ze zmíněné německé příručky:

„Otcové nevěnují náležitou pozornost klitorisu a vagíně svých dcer. Jejich něha velmi zřídka dochází do těchto částí těla, zatímco je to jediný způsob, jak u děvčátka rozvinout pocit hrdosti ke svému pohlaví. Dítě se dotýká všech částí těla otce, občas ho vzruší. Otec by měl dělat totéž.“

Osobně nevidím rozdíl mezi touto příručkou a současnou příručkou českou. Míří stejným směrem, ta německá je jen o něco „napřed“.

Jak správně v této souvislosti poznamenal kanadský publicista Michael O’Brien, nejde o nic jiného než o „státem podporovaný incest, který je ve většině civilizovaných zemí zločinem.“ Podobný vývoj je podle něj jen přirozeným výsledkem zavržení křesťanského mravního řádu.

Dovedu si představit, že pan Uzel by takovou příručku uvítal a všem by nám vysvětlil, jak je osahávání ročních dcer nezbytně nutné.

Nemám nic proti tomu, když si pan Uzel bude nasazovat ve svém soukromí kondom na ruku a zdravit se tak doma se svými dětmi. Ve svém domě nechť si dělá, co chce. Bude mi líto i jeho vnučky, až jí případně bude laskat určité části těla, ale ani proti tomu zřejmě nic nezmohu, pokud to už bude v naší zemi – vinou podobných brožurek – legální.

Já si ale své děti vychovám sám a nepřeji si, aby na ně kdokoli sahal. Ani učitel, ani „expert“, ani ministerský úředník.

Stejně tak nepotřebuji příručky vybízející k incestním a pedofilním praktikám.

Lepší být tmářem, než úchylem.

www.prvnizpravy.cz

3 komentáře u „LEPŠÍ TMÁŘ NEŽ ÚCHYL

  1. Dobrý den,
    pátrám na internetu po odkazu na Vámi citovanou příručku našich německých sousedů a nikde ji nemohu najít. Máte k dispozici nějaký odkaz? Děkuji.
    JN

  2. Také bych si to chtěl přečíst v originále a na vlastní oči. Už zase jsme za sousedy o krok zpět.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s